Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Si Ťin-pching a Donald Trump
12.08.
válka na spadnutí?

Vztahy USA a KLDR se vyostřují: Kvůli hrozbě začala jednat i Čína!

Kvůli vyhrocené situaci kolem Severní Koreje se telefonicky spojil americký prezident Donald Trump se svým čínským protějškem Si Ťin-pchingem. Lídři obou vojenských supervelmocí se shodli na tom, že chtějí jaderné odzbrojení severokorejského režimu a udržení míru na Korejském poloostrově.

Donald Trump
aktualizováno 29.07.
Bílý dům

Trump schválí nové sankce proti Rusku, Íránu a KLDR

Americký prezident Donald Trump podepíše zákon, který uvaluje nové sankce vůči Rusku. Informoval o tom Bílý dům. Zákon, jenž zahrnuje rovněž nové sankce vůči Íránu a Severní Koreji, které již dříve odsouhlasil Kongres. Rusko na připravované sankce v pátek reagovalo rozhodnutím o vyhoštění části diplomatů USA.

Horoskop na léto
29.07.
předpověď podle čísel

Láska, zdraví, peníze! Co vás čeká v srpnu? Předpověď numeroložky

Zajímá vás, jaký bude nadcházející měsíc? Numeroložka rozdělila lidi do devíti kategorií podle data narození. Podle toho se můžete podívat, jaký vás čeká měsíc z hlediska vztahů, pracovních úspěchů, ale třeba i finanční situace.

Prásk.tv píše:

Monika Koblížková a Leoš Mareš - 1
čtěte o tématu vztahy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak si vybrat "zdravou" sušenku?

Mlsání do života většiny z nás patří a není třeba si sladkosti úplně zakazovat, jen je nutné dobře vybírat.

Sex
25.07.
Vztahy a sex

Víte, kdo je demisexuál a jak se v posteli chová? Možná jste to vy!

Už jste někdy slyšeli o výrazu demisexuál? Možná vůbec netušíte, že toto slovíčko může sedět i na vás! Záleží jen na tom, jak přistupujete k sexuálnímu životu a vztahům...

Horoskop na léto
21.06.
na co se připravit?

Velká předpověď numeroložky na léto: Prázdniny plné zvratů a snů!

Letošní léto bude plné zvratů a nových začátků. Jak poznamenala známá numeroložka Lenka Lippertová Suchardová, měli byste si dopřát chvíle odpočinku a mít neustále oči otevřené. Léto nabídne mnoho nových příležitostí.

Donald Trump na tiskové konferenci
16.06.
vzájemné vztahy

Politika otevřenosti USA vůči Kubě se zpřísní, oznámil Trump

Americký prezident Donald Trump dnes ohlásil výraznou změnu politiky otevřenosti vůči Kubě, kterou nastolil jeho předchůdce v Bílém domě Barack Obama. Prohlásil, že provádí zvrat ve "zcela jednostranné dohodě Obamovy vlády s Kubou". Podle Trumpa je zapotřebí uzavřít novou dohodu mezi oběma státy, která "dá smysl" a bude "ku prospěchu kubánského lidu".

Donald Trump a Vladimir Putin
14.06.
vměšování

Senát USA téměř jednohlasně schválil nové sankce proti Rusku!

Americký Senát drtivým poměrem hlasů schválil nové, rozsáhlé sankce proti Rusku, které mají být trestem za vměšování Moskvy do loňských prezidentských voleb v USA. Terčem sankcí jsou klíčové sektory ruského hospodářství a osoby, které za útoky údajně stály. Pro zavedení sankcí hlasovalo 97 ze stovky senátorů.

Výměna manželek
14.06.
jak žijí dnes

Po Výměně: Pohádky je konec! Drsný rozchod a děti s neznámým

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek. Bylo to poprvé, co se pořadu zúčastnil lesbický pár. Vše proběhlo v naprostém poklidu. Jak žijí rodiny dnes, pět let od natáčení?

Výměna manželek - Michal a Jindřiška
aktualizováno 09.06.
jak žijí dnes

Temná strana Michala z Výměny: Nasekal dluhy a Jindřišku mlátil

Na jedné straně byl homosexuální pár, na druhé rodina, která má dluhy a kde došlo i na domácí násilí. Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Výměna manželek.

Michelle Carterová
aktualizováno 07.06.
Krutá přítelkyně

Michelle radila příteli se sebevraždou, až se opravdu zabil

V Massachusetts probíhá soud s dvacetiletou Michelle Carterovou, která čelí obvinění z nedobrovolného zabití jejího bývalého přítele Conrada Roye, který spáchal před třemi lety sebevraždu, uvedl deník Mirror. Carterová měla Roye v jeho činu podporovat.