Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž se zbraní - ilustrační foto
aktualizováno 16.08.
Krvavé rozbroje

Rozzuřený důchodce postřelil dva sousedy. Obvinili ho z vraždy!

Severočeští kriminalisté obvinili z pokusu o vraždu a z nedovoleného ozbrojování třiasedmdesátiletého muže ze Žatecka, který se sousedské spory rozhodl vyřešit střelbou.

Sousedské spory skončily útokem
11.08.
pokus o vraždu

Sousedské spory přerostly v útok, jeden muž druhého málem zabil!

Sousedské spory skončily v Lázních Bělohrad na Jičínsku pokusem o vraždu. Muž (68) tam svého známého bodnul nožem do hrudníku. Další rány zraněný muž, který zrovna na louce sušil seno, vykryl vidlemi. Agresor napadl i sousedovu manželku a v ulici povalil pomník.

Policie kontroluje ukradenou dodávku
aktualizováno 13.06.
Nehoda ve Stockholmu

VIDEO: Kradenou dodávkou chtěl zabít taxikáře! Od nehody ujel

Pravděpodobně kradenou dodávkou vrazil muž ve Stockholmu úmyslně do vozu taxislužby. Podle policie šlo o pokus o vraždu, informovala agentura AP. Pachatel z místa činu ujel a podle švédských médií poničil několik dalších vozidel.

Prásk.tv píše:

Novorozenec - 1
čtěte o tématu pokus o vraždu na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Útok v Paříži
11.06.
Na policistu s kladivem

U Notre-Dame útočil 'umírněný doktorand'. Obvinili ho z terorismu

Úterní útok před pařížskou katedrálou Notre-Dame, při němž čtyřicetiletý rodák z Alžírska Faríd Ikkan napadl kladivem policistu, hodnotí bezpečnostní služby jako terorismus. Uvedla to dnes agentura DPA. V sobotu byl Ikkan oficiálně obviněn před soudem z pokusu o vraždu a spolčování se s teroristy.

Vražedkyně z Anděla před soudem - 3
10.06.
Zrušená podmínka

Policisté nezabránili Michelle S. ve vraždění: Půjdou před soud!

Obvodní soud pro Prahu 1 začne příští týden projednávat případ dvou policistů, kteří zasahovali proti Michelle Sudků poté, co se pokusila uškrtit dívku v kavárně. Původně jim chtěl trestním příkazem uložit podmíněné tresty, státní zastupitelství však proti rozhodnutí podalo odpor. Žena o dva týdny později ubodala zákaznici obchodního centra na Smíchově.

Policejní technici zajišťují stopy
31.05.
Napadení v Chebu

Agresor, který pobodal přítelkyni, je už v cele. Ženu operovali

Policisté dnes dopoledne zadrželi muže, který je podezřelý z toho, že včera v Chebu nožem pobodal a vážně zranil svou přítelkyni. Policie potvrdila, že případ vyšetřuje jako pokus o vraždu.

Pobodání - ilustrační foto
aktualizováno 24.05.
útok v Kladně

Hádka málem skončila tragicky: Dcera pobodala vlastní matku

S vážnými zraněními skončila v noci na středu v nemocnici 50letá žena z Kladna. Podle policistů ji nožem napadla její vlastní dcera, která je tak podezřelá z pokusu o vraždu.

Pokus o vraždu
aktualizováno 19.05.
pokus o vraždu

Partnerská hádka se zvrtla. Žena muže pobodala a utekla

Konfliktní soužití partnerské dvojice v Přerově skončilo pokusem o vraždu. Pětačtyřicetiletá žena neunesla neustálé hádky a na svého partnera zaútočila nožem.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 18.05.
Nové informace

Stopa v případu zmizelé Míši? Ota S. chtěl prý zabít ji i její matku!

Po dvanáctileté Míše Muzikářové pátrají policisté už 127 dní. Netuší, kde hledat, nemají jedinou stopu. Od začátku případu přitom podezírali přítele matky Otakara S., který se podle nových informací už jednou pokusil Míšu, její matku i sebe zabít. Píše o tom dnešní MF Dnes.

Veronika Zelníčková se stala terčem brutálního napadení
aktualizováno 17.05.
Odvolání nevyšlo

Přizabil hvězdu Novy, ale prý si nic nepamatuje. Soud: Věděl, co dělá

Vrchní soud v Praze projednával případ Waldemara Malíka, který loni surově napadl zpěvačku a herečku Veroniku Zelníčkovou. Proti rozhodnutí krajského soudu se odvolal, to mu ale nepomohlo. Soud potvrdil osmiletý trest.