Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Předávání oceněni za záchranu šestitýdenního ditěte - 1
aktualizováno 16.03.
Ocenění hrdiny

Filip našel na ulici kojence, policie matku hocha hledá v cizině!

Pražští policisté a zdravotníci před malou chvílí předali mimořádné ocenění muži, který v únoru zachránil miminko. Několik týdnů starého kojence našel pohozeného na ulici před neobývaným domem.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 24.02.
Smrt školačky

Vražda v Doubici: Podezřelého obvinili i ze šíření dětského porna!

Vyšetřovatelé rozšířili trestní stíhání 36letého muže z Doubice na Děčínsku, který měl na podzim zavraždit 14letou dívku a pokusit se také o vraždu její kamarádky. Kromě vraždy a pokusu o vraždu je teď nově stíhaný také za šíření dětské pornografie. Skončil ve vazbě a hrozí mu doživotní trest.

Místo, kde měl pachatel pobodat pošťačku
19.02.
brutální přepadení

Pošťačku pobodal šroubovákem v obličeji! Útočník je ve vazbě

Ve vazbě skončil třiapadesátiletý muž obviněný z přepadení pošťačky v Mladé Boleslavi. Doručovatelku měl napadnout šroubovákem a několikrát ji bodnout do hlavy. Policisté ho po pár hodinách dopadli, žena skončila v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Princ Philip a královna Alžběta II.
čtěte o tématu pokus o vraždu na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Mototechna má novou značku, začíná prodávat veterány a investiční vozy

Zájem o historické vozy i youngtimery celosvětově roste a nejedna automobilka v poslední době oznámila svůj záměr prodávat továrně renovovaná klasická auta. Například německý Mercedes-Benz takové vozy prodává již delší dobu pod značkou All Time Stars. Českým zákazníkům začne klasická auta nově nabízet Mototechna Classic ze skupiny AURES Holdings, provozovatele sítě autocenter AAA AUTO.

Podezřelý měl odpojit svého bratrance od přístrojů
aktualizováno 19.02.
pokus o vraždu

Svého bratrance měl muž odpojit od přístrojů, hrozí mu 20 let

Ústecký krajský soud začne řešit případ muže, který podle obžaloby odpojil v ústecké nemocnici svého bratrance od přístrojů. Souzený bude za pokus o vraždu. Hlavní líčení mělo začít v pondělí ráno, nakonec ale bylo na poslední chvíli přesunuto. Obžalovanému hrozí až 20 let vězení.

Americká policie - ilustrační foto
31.12.
Pokus o vraždu

Americký "Kramný" se prozradil sám. Těhotná manželka přežila

Muž z Floridy se pokusil zavraždit těhotnou manželku tak, že kliku vstupních dveří připojil na elektřinu. Jeho nicnetušící choť přežila jen díky tomu, že udělal opravdu hloupou chybu, která ho prozradila.

V Melbourne vletělo auto do lidí
23.12.
vyšetřování policie

Řidiče z Melbourne obvinili z 18 pokusů o vraždu. O teror nešlo

Australská policie obvinila muže, který ve čtvrtek najel autem do davu lidí, z 18 pokusů o vraždu a jednoho ohrožení života. Soud nařídil také jeho psychologické vyšetření, podle policie je duševně nemocný.

Pád mladého páru z vyhlídky - 3
12.12.
hráli si na titanic

Milenci nespadli z rozhledny náhodou. Policie obvinila mladíka

Pád dvojice z rozhledny v Jičíně letos v září podle policie nebyl nešťastnou náhodou. Z pokusu o vraždu nyní policie obvinila právě osmnáctiletého mladíka, který s dívkou z rozhledny spadl.

Domácí násilí
07.12.
Pokus o vraždu

Muž napadl expartnerku. Mlátil ji vším, co mu přišlo pod ruku

Olomoučtí policisté vyšetřují pokus o vraždu, ke kterému mělo dojít v jedné z obcí nedaleko krajského města v pondělí v noci. Hádka mezi bývalými partnery skončila brutálním napadením, při němž muž způsobil ženě vážná zranění.

Hradecký soud případ Lukáše Nečesaného řeší už počtvrté
aktualizováno 20.11.
Napadení kadeřnice

Nevinen! Nečesaného zprostil soud obžaloby, chybí důkazy

Krajský soud v Hradci Králové pro nedostatek důkazů zprostil Lukáše Nečesaného, který byl obžalován z pokusu o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku. Podle soudu se nepodařilo prokázat, že to byl Nečesaný, kdo v únoru 2013 kadeřnici napadl.

Lukáš Nečesaný s otcem
aktualizováno 16.11.
V soudní síni

Rodinu Nečesaných čeká soudní maraton. Po synovi i rodiče

Rodinu Nečesaných čekají další soudní tahanice. Zatímco v Hradci Králové navrhla státní zástupkyně Lukáši Nečesanému opět 13letý trest za údajný pokus o vraždu kadeřnice, liberecký krajský soud oznámil termín líčení s jeho otcem a matkou.