Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno včera 22:32
5. den soudu

Vražda v Doubici: Před soudem zazněla výpověď přeživší dívky

Už pátý den projednává Krajský soud v Ústí nad Labem případ muže, který podle obžaloby loni v září v Doubici na Děčínsku zavraždil 14letou dívku. Její o dva roky starší kamarádka, která byla mužova přítelkyně, přežila jen zázrakem.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 21.06.
hodinové mučení

Znalci k vraždě v Doubici: Martin ví, jak to bylo, u soudu se jen baví!

Soud s Martinem Ch. obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou dívek v Doubici na Děčínsku dnes pokračuje výslechy znalců. Muž tvrdí, že nikoho zabít nechtěl, přiznal ale zvláštní sexuální choutky. Mimo jiné i svou zálibu ve svazování.

Soud vraždy a pokusu o vraždu v Doubici
aktualizováno 20.06.
třetí den soudu

Po teroru v Doubici se dívka (16) zhroutila! Pokusila se zabít

Třetím dnem pokračuje u ústeckého soudu jednání s Martinem Ch. obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou dívek (16 a †14) v Doubici na Děčínsku. V úterý u soudu vypovídali první svědci. Ti mimo jiné popsali podivné sexuální praktiky, které muž preferoval.

Prásk.tv píše:

Muž hodil dítě ze střechy - 4
čtěte o tématu pokus o vraždu na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 19.06.
hodiny mučení

Vražda v Doubici znovu u soudu: Otřesné detaily sexuálních praktik

Druhým dnem pokračuje v Ústí nad Labem soud s mužem obžalovaným z vraždy a pokusu o vraždu dvou nezletilých dívek v Doubici na Děčínsku. V pondělí před soudem vypovídal sám obžalovaný, dnes dostanou slovo svědci obžaloby.

Soud vraždy a pokusu o vraždu v Doubici
aktualizováno 18.06.
brutální vražda v doubici

Dívka nepřežila hodiny mučení. Byl to náš plán, viní muž přítelkyni

Soud s Martinem Ch., který je obžalován z vraždy a pokusu o vraždu dvou nezletilých dívek v Doubici na Děčínsku, začal v pondělí ráno v Ústí nad Labem. 14letou dívku měl udusit provazem, podobně týral také svou 16letou přítelkyni. Hrozí mu až doživotí.

Pobodání v Chodově
01.06.
Pokus o vraždu

Agresor vzal v Chlumci na muže nůž! Po útoku utekl a skrýval se

Policisté z Královéhradeckého kraje obvinili z pokusu o vraždu čtyřicetiletého muže z Pardubic. Ten se v úterý podle kriminalistů pokusil zabít o dva roky mladšího muže v nedalekém Chlumci nad Cidlinou. Oběť útočník pobodal, z místa utekl a před policisty se skrýval v Pardubicích, kde se jim ho ale podařilo dopadnout.

Lukáš Nečesaný znovu u soudu
aktualizováno 14.05.
Nekonečný případ

Krajský soud znovu osvobodil Nečesaného, rozhodoval popáté

Krajský soud v Hradci Králové dnes znovu zprostil Lukáše Nečesaného viny v případu pokusu o vraždu hořické kadeřnice z února 2013. Rozsudek není pravomocný, státní zástupkyně Lenka Faltusová se proti verdiktu odvolala. Soud se zabýval kauzou už popáté. Třikrát Nečesaného uznal vinným. Ten odmítl rozsudek novinářům komentovat.

Jaroslav Barták u soudu - 4
25.04.
soudní řízení

Doktor "Čuně" znovu u soudu! Barták měl plánovat tři vraždy

Lékař Jaroslav Barták ve středu znovu stanul před libereckým soudem. Barták, který si odpykává 12leté vězení za sexuální obtěžování svých asistentek, čelí už několik let další žalobě. Podle kriminalistů totiž plánoval trojnásobnou vraždu. Obětí měl být i bývalý šéf vojenské tajné služby Andor Šándor.

Vražda a pokus o vraždu v Doubici
aktualizováno 20.04.
hrozí výjimečný trest

Strašlivá vražda čtrnáctileté dívky: Byl obžalován bývalý novinář

V rámci tragického případu smrti čtrnáctileté dívky v Doubici na Děčínsku a pokus o vraždu její kamarádky, která strašlivé řádění přežila, státní zástupce podal obžalobu. Martinu Chloubovi hrozí v případě odsouzení 15 až 20 let ve vězením, případně také výjimečný trest.

Otec hodil svojí šestiměsíční dceru ze střechy - 4
13.04.
nepochopitelný čin

Rodina měla přijít o dům. Otec na protest hodil dceru ze střechy!

Otec (38) šestiměsíční dcery spáchal v Jihoafrické republice neomluvitelný zločin. Při protestu proti zbourání své chatrče totiž hodil malou holčičku ze střechy svého domu. Batole naštěstí zachytil pohotový policista a dívce se tak nic nestalo.