Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Americká policie - ilustrační foto
31.12.
Pokus o vraždu

Americký "Kramný" se prozradil sám. Těhotná manželka přežila

Muž z Floridy se pokusil zavraždit těhotnou manželku tak, že kliku vstupních dveří připojil na elektřinu. Jeho nicnetušící choť přežila jen díky tomu, že udělal opravdu hloupou chybu, která ho prozradila.

V Melbourne vletělo auto do lidí
23.12.
vyšetřování policie

Řidiče z Melbourne obvinili z 18 pokusů o vraždu. O teror nešlo

Australská policie obvinila muže, který ve čtvrtek najel autem do davu lidí, z 18 pokusů o vraždu a jednoho ohrožení života. Soud nařídil také jeho psychologické vyšetření, podle policie je duševně nemocný.

Pád mladého páru z vyhlídky - 3
12.12.
hráli si na titanic

Milenci nespadli z rozhledny náhodou. Policie obvinila mladíka

Pád dvojice z rozhledny v Jičíně letos v září podle policie nebyl nešťastnou náhodou. Z pokusu o vraždu nyní policie obvinila právě osmnáctiletého mladíka, který s dívkou z rozhledny spadl.

Prásk.tv píše:

Princ Philip a královna Alžběta II.
čtěte o tématu pokus o vraždu na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Domácí násilí
07.12.
Pokus o vraždu

Muž napadl expartnerku. Mlátil ji vším, co mu přišlo pod ruku

Olomoučtí policisté vyšetřují pokus o vraždu, ke kterému mělo dojít v jedné z obcí nedaleko krajského města v pondělí v noci. Hádka mezi bývalými partnery skončila brutálním napadením, při němž muž způsobil ženě vážná zranění.

Hradecký soud případ Lukáše Nečesaného řeší už počtvrté
aktualizováno 20.11.
Napadení kadeřnice

Nevinen! Nečesaného zprostil soud obžaloby, chybí důkazy

Krajský soud v Hradci Králové pro nedostatek důkazů zprostil Lukáše Nečesaného, který byl obžalován z pokusu o vraždu kadeřnice v Hořicích na Jičínsku. Podle soudu se nepodařilo prokázat, že to byl Nečesaný, kdo v únoru 2013 kadeřnici napadl.

Lukáš Nečesaný s otcem
aktualizováno 16.11.
V soudní síni

Rodinu Nečesaných čeká soudní maraton. Po synovi i rodiče

Rodinu Nečesaných čekají další soudní tahanice. Zatímco v Hradci Králové navrhla státní zástupkyně Lukáši Nečesanému opět 13letý trest za údajný pokus o vraždu kadeřnice, liberecký krajský soud oznámil termín líčení s jeho otcem a matkou.

Záchrana muže ze skály
aktualizováno 13.11.
Pokus o vraždu

Policie: Žena vylákala příbuzného do lomu, její přítel ho srazil ze skály!

I výjimečný trest hrozí ženě a muži, kteří v sobotu 4. listopadu vylákali do lomu Hády na okraji Brna sedmdesátiletého seniora. Toho muž podle policie nalákal na obchod s nemovitostmi s tím, že mu ukáže pozemky. Místo toho ho podle policie dovedl k okraji lomu a srazil dolů.

Rvačka dvou mužů v zahrádkářské kolonii ve Vysočanech - 1
aktualizováno 10.11.
Vražda v Lázních Bělohrad

Obviněný pár se pokoušel vraždit již dříve. Motivem byly peníze

Z dvojnásobného pokusu o další vraždu obvinili kriminalisté manželský pár ze Semilska, který v červenci podle policistů popravil ve svém autě padesátiletého sběratele z Prahy. Jeho tělo se našlo v kukuřičném poli u Lázní Bělohrad. Manželský pár měl navíc plánovat ještě další vraždu, ze které by měl finanční prospěch.

Muž předstíral vraždu
aktualizováno 08.11.
nájemný vrah

Aby dokázal, že ho chce žena zabít, fingoval muž vlastní smrt

Fotografie zakrváceného těla, odposlech a spolupráce s detektivy, to vše podnikl boxerský trenér Ramon Sosa z Texasu, aby dokázal, že si jeho žena na jeho likvidaci najala nájemného vraha. Udělala jednu velmi zásadní chybu, jako zabijáka si vybrala muže, se kterým se Sosa znal.

Hradecký soud případ Lukáše Nečesaného řeší už počtvrté
06.11.
Pokus o vraždu

Nečesaný znovu u soudu: Detektiv odmítl, že manipuloval s důkazy

V pondělí pokračoval soud s Lukášem Nečesaným, který je obviněný z pokusu o vraždu kadeřnice z východočeských Hořic. U soudu vypovídal detektiv, který případ vyšetřoval. Odmítl, že by manipuloval s důkazy, jak tvrdila jeho bývalá milenka. Soud bude pokračovat zase ve středu.