Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Cyklista má nehodu - ilustrační foto
aktualizováno 10.07.
Nebezpečná zábava

Cyklisté, pozor! Na pardubickém mostě někdo natahuje fólii

Policie v Pardubicích vyšetřuje velmi zvláštní případ. Na mostě přes Labe někdo natáhnul potravinářskou fólii. Do té pak najel cyklista, který se vážně poranil. Policisté hledají svědky.

Požár přístavku v Pardubicích
aktualizováno 09.07.
Požár

Horor v Pardubicích: Při požáru přístavku našli uvnitř ohořelé tělo

Ohořelé lidské tělo nalezli hasiči při požáru zděného přístavku v Pardubicích. Po příjezdu hasičů byl již požár v plném rozsahu. Následně ho uhasili několika vodními proudy a místo zajistili. Případem se nyní zabývají kriminalisté.

Letiště v Pardubicích
aktualizováno 06.07.
Galerie + video Šílená dovolená

Konečně doletěli! Klienti Travel Service popsali otřesné zážitky

Stovky lidí, kterých se dotkly večerejší problémy se zpožděnými lety společnosti Travel Service, už jsou konečně ve svých dovolenkových destinacích nebo doma. Cestující se pro TN.cz podělili se svými zážitky s několikahodinovými zpožděními a otřesným chováním personálu letišť i samotné společnosti.

Prásk.tv píše:

Taťána Gregor Brzobohatá nemohla chybět na květinové přehlídce v Pardubicích - 4
čtěte o tématu Pardubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Letadlo Travel Service
aktualizováno 05.07.
problémy s letadly

Stovky lidí uvízly na Krétě! Travel Service má desítky hodin zpoždění

V noci na dnešek přijalo TN.cz několik rozzuřených telefonátů lidí, kteří měli letět se společností Travel Service (TS). Dvě letadla společnosti - do Brna a do Prahy - měla odletět už včera večer do ČR. Informace o o tom, zda letadlo do Prahy už odletělo se liší, nicméně brněnští cestující zůstávají v Herakliónu. Naopak na Krétu už se přes deset hodin nemohou dostat cestující z Pardubic.

Kvůli této fotce má učitelka z Pardubic velké problémy
21.06.
pardubice

Fotka orálního sexu učitelku místo nestála. Vrátila se mezi děti

Učitelka jazyků z Pardubic, jejíž erotické fotky se dostaly na veřejnost a pobouřily rodiče i vedení základní školy, už znovu učí a ředitel školy jí v tom, podle všeho, bránit nebude. Podle jejího právníka si z kauzy vzala poučení a prý si bude dávat pozor na to, kam soukromé snímky umisťuje.

Nahé koupání
21.06.
Pozdvižení v Pardubicích

Opilá žena se koupala nahá! Nemohla se dostat z nádrže

V Pardubicích se dějí věci! Za bílého dne se tam na veřejnosti koupají polonahé ženy, které jsou navíc pod vlivem alkoholu.

Žena v nemocnici - ilustrační foto
15.06.
Foto 18+ Jen pro silné povahy

Horor v Pardubicích! Ženě vylézaly z hnijících ran desítky červů

Strážníci a záchranáři jsou zvyklí na ledasco. Ve čtvrtek ale pardubičtí strážníci zažili něco, co hned tak nezapomenou. Volali je do herny, kde hosty obtěžovala silně zapáchající žena. Když si před přivolanými záchranáři zvedla tričko, odhalila hnijící rány s desítkami červů!

Uprchlý trestanec Václav Palatáš
aktualizováno 12.06.
Pořádné pozdvižení

Trestanec utekl z práce, Pardubice vyděsil i žebřík u zdi věznice

O pardubické věznici se v posledních dnech hodně mluví - aktuálně policie pátrá po vězni Václavu Palatášovi, který se nevrátil z pracoviště. A je to jen pár dní, co si lidé mysleli, že z káznice chce dokonce někdo utéct. Řidič jedné cisterny totiž se žebříkem zaparkoval u její zdi dost nešťastně.

Kvůli této fotce má učitelka z Pardubic velké problémy
aktualizováno 24.05.
Intimní obrázek

To je ona! Tahle lechtivá fotka dostala učitelku ZŠ do problémů

Sexuální skandál otřásá jednou základní školou v Pardubicích. Točí se okolo učitelky jazyků, která se údajně se svým manželem vyfotila v intimní chvíli a společná fotografie pak skončila na- sociální síti. Rodiče žáků jsou pobouření a učitelka má zatím nařízenou dovolenou.

Ženský klín - ilustrační foto
aktualizováno 24.05.
Za fotku bez práce

Učitelka z Pardubic se vyfotila při orálním sexu, dostala vyhazov

Školní inspekce se zabývá stížností na učitelku jedné z pardubických základních škol. Na svůj instagramový účet žena vyvěsila fotku, na níž se oddává orálnímu sexu. A od července je tak bez práce.