Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dětský vláček v Pardubicích
08.12.
vánoční trhy

Cizinci obsadili v noci dětský vlak, divokou jízdu ukončili strážníci

Pardubické adventní trhy lákají návštěvníky i uprostřed noci. Povozit se a pobavit na tamním dětském vláčku se rozhodli tři cizinci, kteří byli tak hlasití, že se spustili alarm na operačním středisku strážníků.

Sbírka peněz
aktualizováno 21.11.
falešná sbírka

Pozor na podvodníky! Vydávají se za hluchoněmé a chtějí peníze

Pardubice znovu čelí nájezdu podvodníků, kteří tvrdí, že vybírají peníze na hluchoněmé. Jde o cizince z východní Evropy, kteří se prokazují falešnými doklady. Naposledy řádili ve čtvrti Polabiny. Shodou okolností oslovili i kolegu Petra Brzka, který zažil, jak muži postupují.

Cizinci před soudem
15.11.
Několikátý případ

Tři cizinci surově zbili návštěvníky herny. Soud je poslal do vazby

Soud poslal do vazby trojici cizinců, kteří měli podle policistů koncem září v Pardubicích v Polabinách napadnout návštěvníky herny. Za poslední dobu se jedná o několikátý podobný případ. Už dříve tam policisté vyšetřovali i úmrtí ženy, která za nejasných okolností vypadla z okna ubytovny.

Prásk.tv píše:

Taťána Gregor Brzobohatá nemohla chybět na květinové přehlídce v Pardubicích - 4
čtěte o tématu Pardubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Tragická dopravní nehoda u Pardubic
aktualizováno 13.11.
komunikace uzavřena

Tragická nehoda u Pardubic! Dva lidé zemřeli, další bojuje o život

Od úterního rána vyšetřují pardubičtí policisté smrtelnou nehodu u Hrádku, při které zemřeli dva lidé. Další účastník byl velmi vážně zraněn, po úspěšném oživování byl převezen v kritickém stavu do nemocnice. Komunikace byla po dobu nehody zcela uzavřena.

Pracovník ostrahy pomohl policii k dopadení zloděje
01.11.
Hlídač v obchodě

V Pardubicích mají lovce zlodějů! Za týden pomohl dopadnout dva

Prodejna oblečení v centru Pardubic má pracovníka ostrahy, který vyniká v chytání zlodějů. Pachatele v ulicích sleduje, strážníky navádí a ti si pak pro ně rovnou přijedou. Za poslední týden se mu to podařilo už dvakrát.

Explosia - logo
aktualizováno 27.10.
Výbuch v Explosii

Střelný prach urval most a cestu v Pardubicích! Nikdo o něm nevěděl

Cesta a most v areálu pardubické Explosie vyletěly do povětří kvůli střelnému prachu, o kterém neměl nikdo ani tušení. Takové jsou závěry firemního vyšetřování. Při sanaci okolí se prý v zemi našly další desítky kilogramů výbušniny.

Adam má poškozený mozek
22.10.
nestalo se to poprvé

Adam na chodbě málem vykrvácel. Lékařům se to nestalo poprvé!

Doufal, že mu v nemocnici pomůžou zbavit se chronické rýmy, domů se ale Adámek vrátil s poškozeným mozkem. Po operaci krčních mandlí začal silně krvácet. Než mu lékaři pomohli, zastavilo se mu srdce. Podobných případů se přitom v Česku stalo už několik!

Taxisův příkop
20.10.
Měl by se zrušit?

Aktivisté proti Taxisu! Skok je bezpečný, tvrdí správce závodiště

Taxisův příkop je neznámější překážka dostihové dráhy, na které se jezdí Velká pardubická. Podle některých by bez něj tento slavný dostih nemohl existovat. Přesto jde o úsek dráhy, který bývá pro závodní koně vůbec nejnebezpečnější.

Adam má poškozený mozek - 6
aktualizováno 19.10.
neuvěřitelný případ

Adam krvácel na chodbě, lékařka šla pryč! Má poškozený mozek

Adámek byl až do svých osmých narozenin zdravý a veselý kluk. Když šel loni v květnu do nemocnice na běžnou operaci mandlí, nikdo netušil, že už nic nebude jako dřív. Chlapec začal silně krvácet a došlo k zástavě srdce. Oživovali ho 45 minut, s poškozeným mozkem skončil v kómatu.

Autobus MHD a longboard - Ilustrační
aktualizováno 11.10.
hledá ho policie

VIDEO: Muž hodil skateboard proti autobusu, v masce zůstala díra

Policie pátrá po neznámém muži, který v centru Pardubic hodil skateboard proti rozjetému autobusu městské hromadné dopravy. Prkno jen těsně minulo sklo řidiče a udělalo díru do přední masky.