Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - HLADKÁ MARIE JANA
20.04.
hledaná dívka

Maruška večer zmizela, nemá ani léky! Pomozte ji najít, jde o život

Příbuzní i policisté usilovně pátrají po sedmnáctileté Marii Janě Hladké z Pardubic. Dívka zmizela ve čtvrtek večer a podle rodiny u sebe nemá své léky. Může jít proto i o život.

Tragédie na trati: Ženu v Pardubicích zabil vlak
aktualizováno 17.04.
tragická nehoda

Stařenku v Pardubicích zabil vlak. Pod tratí přitom vede podchod!

Tragická nehoda se stala v úterý v podvečer v železniční stanici v Pardubicích. Ženu, která se pohybovala v kolejišti, srazil vlak. Byla na místě mrtvá.

Senior za volantem - ilustrační foto
13.04.
Netradiční zásah

"Táta ztratil auto i s nemocnou mámou," volala žena strážníkům

S velmi netradičním zásahem se svěřili pardubičtí strážníci. Obrátila se na ně žena, jejíž rodiče vyrazili do města koupit zdravotnickou pomůcku. Muž ale zapomněl, kde auto i s manželkou, která trpí Alzheimerovou nemocí, zaparkoval.

Prásk.tv píše:

Dítě
čtěte o tématu Pardubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Porod ve výtahu v Pardubicích
aktualizováno 08.04.
Štěstí v Pardubicích

Žena začala rodit, do nemocnice to nestihla! Porodila ve výtahu

Žena v Pardubicích začala rodit, a tak spěchala do nemocnice. Jenže miminko čekat nechtělo a na svět se podívalo už ve výtahu domu. Holčička se narodila ještě před příjezdem záchranářů, kteří pak ji i její matku převezli do nemocnice.

Rozzuřený pes
04.04.
Strach o život

Kluka pokousal neočkovaný pes! Ročně zabije vzteklina 55 tisíc lidí

V Pardubicích pokousal v úterý jednoho chlapce pes. I když zranění nebyla vážná, ukázalo se, že majitelka psa nejspíš nedala očkovat. Zvíře tak muselo na vyšetření, jestli nemá vzteklinu. A k lékaři bude muset znovu asi i chlapec.

Pes bez očkování pokousal malé dítě
04.04.
čekání na testy

Čekání na testy: Chlapce pokousal pes, který může mít vzteklinu

V Pardubicích v úterý pokousal pes chlapce. I když zranění nebyla příliš vážná, ukázalo se, že majitelka psa nejspíš nedala očkovat. Zvíře tak muselo rovnou na vyšetření, jestli nemá vzteklinu. A znovu k lékaři bude muset možná i chlapec.

Truhla v Pardubicích
31.03.
pardubický unikát

Velká vzácnost! Truhla v podzemí zámku skrývala poklad šlechticů

V podzemí pardubického zámku se nachází nejstarší dřevěná truhla v Česku, ke které ale veřejnost nemá přístup. Pochází ze 13. století, váží tunu a když ji chtěli restaurátoři opravit, museli ji otočit pomocí trámů, heverů a kladek. Na první pohled obyčejná truhla byla vytvořena k velmi speciálnímu účelu - sloužila k uložení šlechtického pokladu.

Pes v trolejbusu
15.03.
chtěl si zajezdit

Pes vběhl do trolejbusu na místo řidiče. Vyhnali ho až strážníci

Ke kurióznímu případu vyjížděli pardubičtí strážníci z odchytové skupiny. Do trolejbusu vběhl pes, který zaujal místo řidiče a odmítal ho opustit. Řidička si se zatoulaným psíkem nevěděla rady, a tak se obrátila na strážníky.

Semafor
aktualizováno 12.03.
hazard v pardubicích

Tři řidiči projeli křižovatkou na červenou, poslední boural. VIDEO

Na křižovatce v Pardubicích se minulý týden děly věci. Muž tam zachytil na kameru tři řidiče, kteří projeli křižovatkou na červenou. Nejdřív to udělaly dva kamiony a pak osobní auto. To navíc nabouralo řidiče, který jel na zelenou. Všem hrozí mnohatisícová pokuta a pět trestných bodů.

Vězeň na opušťáku podpálil popelnice
aktualizováno 02.02.
Alkohol a oheň

Východočeši si oddychli, policisté chytili dvojici mladých žhářů!

Kriminalistům se podařilo dopadnout dvojici žhářů, kteří v poslední době děsili obyvatele Pardubic a Chrudimi. Mladíci sice podpalovali "jen" kontejnery, minimálně v jednom případě ovšem požár vážně poškodil i blízký dům.