Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Adam má poškozený mozek
22.10.
nestalo se to poprvé

Adam na chodbě málem vykrvácel. Lékařům se to nestalo poprvé!

Doufal, že mu v nemocnici pomůžou zbavit se chronické rýmy, domů se ale Adámek vrátil s poškozeným mozkem. Po operaci krčních mandlí začal silně krvácet. Než mu lékaři pomohli, zastavilo se mu srdce. Podobných případů se přitom v Česku stalo už několik!

Taxisův příkop
20.10.
Měl by se zrušit?

Aktivisté proti Taxisu! Skok je bezpečný, tvrdí správce závodiště

Taxisův příkop je neznámější překážka dostihové dráhy, na které se jezdí Velká pardubická. Podle některých by bez něj tento slavný dostih nemohl existovat. Přesto jde o úsek dráhy, který bývá pro závodní koně vůbec nejnebezpečnější.

Adam má poškozený mozek - 6
aktualizováno 19.10.
neuvěřitelný případ

Adam krvácel na chodbě, lékařka šla pryč! Má poškozený mozek

Adámek byl až do svých osmých narozenin zdravý a veselý kluk. Když šel loni v květnu do nemocnice na běžnou operaci mandlí, nikdo netušil, že už nic nebude jako dřív. Chlapec začal silně krvácet a došlo k zástavě srdce. Oživovali ho 45 minut, s poškozeným mozkem skončil v kómatu.

Prásk.tv píše:

Taťána Gregor Brzobohatá nemohla chybět na květinové přehlídce v Pardubicích - 4
čtěte o tématu Pardubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Játra ovlivňují stav našeho těla víc než si připouštíme

Více v této reportáži

Autobus MHD a longboard - Ilustrační
aktualizováno 11.10.
hledá ho policie

VIDEO: Muž hodil skateboard proti autobusu, v masce zůstala díra

Policie pátrá po neznámém muži, který v centru Pardubic hodil skateboard proti rozjetému autobusu městské hromadné dopravy. Prkno jen těsně minulo sklo řidiče a udělalo díru do přední masky.

Policista a jeho pes zachránili život mladému muži
aktualizováno 11.10.
Psí hrdina

Muž se otrávil jedem na krysy, našel a zachránil jej pes Mario

Příběh jak z filmu se udál ve Studáneckém lese v Pardubicích. Policista a jeho pes Mario tam zachránili život teprve dvacetiletému muži.

Požár rodinného domu v Pardubicích
20.09.
Chyba dělníků

Rodina už měla bydlet, místo toho nemá kde spát! Dům shořel

Požár, který ve čtvrtek dopoledne kompletně zničil rodinný dům v Pardubicích, má podle vyšetřovatele nevšední příčinu. Na střeše pracovali řemeslníci, kteří dokončovali její opravu. Místo toho ji ale pravděpodobně zapálili.

Policie - telefon
aktualizováno 19.09.
zneužití tísňové linky

Opilec volal záchranku muži v "bezvědomí", všechno bylo jinak

Za zneužívání tísňových linek hrozí vysoké pokuty, přesto si někteří lidé nedají říct. Poslední případ je z Pardubic. Na dispečink městské policie volal muž, který tvrdil, že jeho kamarád je v bezvědomí. Jenže dispečer se s ním nemohl moc domluvit. Telefon si nakonec vzal člověk, který měl být na pokraji smrti, věci ale byly jinak.

Strážníci (ilustrační foto).
aktualizováno 18.09.
Rodinná sešlost

Táta se opil, volal muž strážníkům. Chtěl, aby ho z baru odvezli domů

Osmnáctiletý syn si včera nevěděl rady s opilým otcem a zavolal na pomoc městskou policii. Hlídka tak vyrazila do restaurace na Dukle v Pardubicích. Strážníci odmítli dvojici dělat drožkaře, což syna i otce rozlítilo, začali útočit a nakonec skončili v poutech.

Naháč v Pardubicích
aktualizováno 14.09.
Exhibicionista zaplatí pokutu

Kamery v Pardubicích zachytily naháče! V centru města zatančil

Vypadá to, že centrum Pardubic přitahuje exhibicionisty. A mohou to potvrdit i strážníci, kteří kontrolují městský kamerový systém - na něm totiž mají natočeného naháče, který pohoršoval kolemjdoucí.

Patnáctiletá dívka pod vlivem alkoholu
10.09.
Opilé dítě

Mladá rekordmanka: Dívka (15) nadýchala dvě a půl promile

Na hranici života a smrti se v Pardubicích ocitla 15letá dívka, která to přehnala s alkoholem. Nadýchala přes dvě a půl promile, což ji jednoznačně řadí mezi smutné dětské rekordmany. Zadrželi ji strážníci, protože odmítala zaplatit za taxík. Úředníky teď bude zajímat, kdo ji alkohol naléval a jak se o ní starají rodiče.