Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Gang lékařů měl falšovat úrazy
15.02.
pojistný podvod

Gang lékařů měl falšovat úrazy. Přišel si na 50 milionů korun!

Po pěti letech skončilo v Pardubicích vyšetřovaní takzvaného lékařského gangu, který měl vydělávat na pojistných podvodech, falšovat dokumentaci a vymýšlet úrazy. Podle vyšetřovatelů je škoda přes 50 milionů korun, spis právě míří na státní zastupitelství.

Rvačka kvůli parkování
aktualizováno 03.02.
Neobvyklá rvačka

Hádka o parkování, kvůli malému rozestupu došlo na judo. VIDEO

Kvůli banálnímu sporu se u vysavače jedné pardubické čerpací stanice poprali dva muži. Konflikt podle svědků vznikl kvůli tomu, že jeden z nich údajně špatně zaparkoval. Bitku natočili svědci, případ řeší policie. Jeden z mužů skončil v nemocnici.

Nález munice
aktualizováno 18.01.
Protiletadlový náboj

V Pardubicích se báli nevybuchlé pumy. Pod zemí našli něco jiného

Evakuace pardubické čtvrti Svítkov o víkendu nakonec neproběhne. Pyrotechnici měli obavy, že v zemi za městem je letecká puma, zjistili ale, že to je protiletadlový náboj, který není tolik nebezpečný. Kdyby evakuace proběhla, musely by domovy opustit tři tisíce lidí.

Prásk.tv píše:

Taťána Gregor Brzobohatá nemohla chybět na květinové přehlídce v Pardubicích - 4
čtěte o tématu Pardubice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Odsouzená matka z Pardubic
aktualizováno 16.01.
Skončí ve vězení

Vyhrožovala smrtí dítěte, pokud se k ní partner nevrátí. Padl rozsudek

Pět let ve věznici s ostrahou - takový je rozsudek nad matkou, která se v Pardubicích zpovídala hned ze tří trestných činů. Během jediného dne měla vyhrožovat, že své dítě shodí do chodbové šachty a poté ho měla nechat opuštěné na silnici, a to proto, aby se k ní vrátil partner.

Zloděj v obchodě - ilustrační foto
16.01.
nový nešvar v pardubicích

Po krádeži se muži dali na útěk. Na místě činu zapomněli partnerky!

V Pardubicích se rozmáhá nový nešvar, a to zapomínání partnerek na místě činu. Podle policistů se to v jednom týdnu stalo hned dvakrát. Zatímco muži se po krádeži dali na útěk, ženy tak pohotové nebyly.

Policie vyšetřuje
aktualizováno 15.01.
Nebezpečí v Pardubicích

V zemi našli záhadný předmět. Evakuace hrozí 3 tisícům lidí

Na neznámý předmět narazili pracovníci při přípravě staveniště v pardubické městské části Svítkov. Zatím nikdo nemůže vyloučit, že nejde o nevybuchlou leteckou pumu z druhé světové války. Pokud by se v zemi skutečně našla bomba, hrozí evakuace obyvatel.

Vražda v Pardubicích
aktualizováno 15.01.
Je ve vazbě

Tragédie v Pardubicích! Syn měl po hádce ubodat otce, přiznal se

Spor otce se synem podle pardubické policie skončilo vraždou. Mladší muž měl otce pobodat, ten vážným poraněním na místě podlehl. I syn utrpěl zranění, proto soudce rozhodoval o vzetí do vazby v nemocnici.

Stěhování rezonance
07.01.
Nemocnice v Pardubicích

Stěhování drahé rezonance byla fuška! Největší díl vážil osm tun

Nákladní jeřáb stěhoval do modernizovaného radiodiagnostického pavilonu pardubické nemocnice novou magnetickou rezonanci. Zařízení je nejen velké a těžké, ale hlavně drahé, takže šlo o akci vyžadující chirurgickou přesnost. Jde o nejmodernější přístroj v republice.

Kradené nákupní vozíky
07.01.
Případ z pardubic

Velká krádež nákupních vozíků: Škoda šla do statisíců korun!

Kuriózní případ řešili o víkendu pardubičtí strážníci. V areálu ubytovny totiž narazili na zloděje nákupních vozíků. Trojice je vykládala z dodávky přímo do sklepa ubytovny. Na co vozíky potřebovali, zatím není jasné.

Požár bytu v Pardubicích
04.01.
Na poslední chvíli

Po požáru vybuchly hořlavé plyny, rodina utekla před tlakovou vlnou!

Z hořícího bytu v Pardubicích se na poslední chvíli ve čtvrtek večer zachránila rodina, dalších dvacet obyvatel domu museli hasiči evakuovat. Podle majitelky hořelo od vánočního stromečku a záhy vybuchly nahromaděné hořlavé plyny. Tlaková vlna odmrštila okenní tabulku až na ulici.