Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Volné místo na svatbě Harryho a Meghan
aktualizováno 20.05.
video + galerie královská svatba

Záhada prázdné židle na svatbě: Experti mají dojemné vysvětlení

Mnoho pozorovatelů si na svatbě prince Harryho a Meghan Markle všimlo prázdného místa vedle ženichova bratra prince Williama. Proč zůstalo velmi čestné místo, které bylo asi nejblíže nevěsty, prázdné? Odborníci v Británii mají jasnou odpověď.

Meghan Markleová přichází na svatbu - 6
aktualizováno 19.05.
foto a video královská svatba

Moment, na který čekal celý svět: Meghan ukázala svatební šaty!

Meghan Markle je už manželkou prince Harryho. Ano si řekli po 13. hodině středoevropského času. Harry získal titul Vévoda ze Sussexu a Meghan je tím pádem Vévodkyní ze Sussexu. Nevěsta má krásné bílé šaty s dlouho vlečkou. Harry má vojenskou uniformu.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 19.05.
Událost desetiletí

Je to tu! V kolik si Harry a Meghan řeknou ano? DETAILY SVATBY

Už dnes si svá ano řeknou britský princ Harry a americká herečka Meghan Markle. Obřad začne v pravé poledne (13:00 SELČ), potrvá asi hodinu. Hosté už budou ale na hrad Windsor přijíždět od rána. Projděte si detaily královské svatby.

Prásk.tv píše:

James Corden - 1
čtěte o tématu obřad na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Chris Norton a Emily Summer
27.04.
Dojemný obřad

Ochrnutý mladík toužil projít na svatbě uličkou. Povedlo se! VIDEO

Dvě stovky hostů se staly svědky neskutečného momentu, kdy se paralyzovaný mladík zvedl a prošel uličkou na vlastní svatbě. Podpírala ho novomanželka, která také strávila uplynulá léta tréninkem s partnerem. Chris totiž nevěřil, že něco tak skvělého ještě zažije.

Princ Harry, Princ William a Laura Lopes - 1
26.04.
královská svatba

Princ Harry vybral: Za svědka mu na svatbě půjde bratr William!

Britský princ Harry si už vybral, kdo mu v květnu půjde na svatbě s herečkou Meghan Markle za svědka. Syn princezny Diany o to požádal svého bratra prince Williama. A následník britského trůnu bez váhání souhlasil. Oba bratři si tak vymění role z roku 2011, kdy šel Harry za svědka Williamovi na svatbě s Kate Middleton.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 24.04.
královská svatba

Konec spekulací: Harry s Meghan prozradili, kdo vystoupí na svatbě!

Královská svatba prince Harryho s americkou herečkou Meghan Markle se nezadržitelně blíží. Na hradě Windsor si své ano řeknou už 19. května. Šťastný pár nyní zveřejnil seznam hudebníků, kteří jim při obřadu v kapli sv. Jiří zahrají a zazpívají.

Meghan Markle
02.04.
Svazek s princem Harrym

Otec Meghan Markle je ze svatby zděšený! Dorazí vůbec?

Královská svatba se blíží a pár už ladí poslední detaily. Na obřad se těší také otec herečky Meghan Markle, který by měl dceru odvést k oltáři. Ze své úlohy je ale zároveň nervózní a "vyděšený" - aby ne, když bude muset obstát u královny.

Petra Palusková
04.02.
Záhadná playmate

Místo gratulací si Petra vysloužila kritiku! Fotky ze svatby zmizely

Playmate Petra Palusková, kterou diváci znají z Robinsonova ostrova, čekala asi jiné ohlasy, když se pochlubila svatební fotkou. Místo gratulací jí ale lidé v komentářích vyčítají, že neumí ani základy angličtiny - přitom se měla vdávat v Austrálii.

Svatby roku 2017
29.12.
galerie vyberte nejhezčí nevěstu

Slavné svatby roku 2017: Dojemné obřady i tajné veselky! FOTO

Rok 2017 byl bohatý na svatby a své "ano“ si řeklo i mnoho hvězd jak z Česka, tak zahraničí. Akcí roku byla bezpochyby téměř královská svatba sestry vévodkyně Kate, velmi probíranými událostmi byly ale i sňatky moderátorky Adély Banášové a Viktora Vinczeho, premiéra Andreje Babiše nebo zpěvačky Ewy Farne.

Pohřeb thajského krále
aktualizováno 27.10.
pětidenní pohřeb

Pohřeb thajského krále vyjde na 2 miliardy. Loučily se statisíce lidí

V thajském Bangkoku dnes proběhla dlouho očekávaná kremace krále Adundéta. S nejdéle vládnoucím monarchou světa, který zemřel loni ve věku 88 let, se přišly rozloučit statisíce lidí. pětidenní pohřeb vyjde na 2 miliardy korun.