Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena chce vypadat jako Angelina Jolie
01.12.
To se nepovedlo

Měla vypadat jako Angelina Jolie. Takhle po 50 operacích dopadla!

Devatenáctiletá Íránka podstoupila více než 50 plastických operací. Chtěla se co nejvíce podobat své oblíbenkyni Angelině Jolie. Všechno se ale ošklivě zvrtlo a dívka teď musí poslouchat, že vypadá spíše jako zombie.

George A. Romero
17.07.
slavný režisér

Zemřel otec oživlých mrtvol ve filmu George A. Romero (†77)

Ve věku 77 let zemřel americký režisér George A. Romero, který je považován za tvůrce oživlých mrtvol, čímž se mu povedlo přivést zájem lidí zpět k hororu. Nečekaný úspěch snímku Noc oživlých mrtvol inspirovala celou řadu jeho následovníků.

Summit G20: Zombie čekají na nejmocnější politiky světa
06.07.
summit G20

Hrozivý protest: Zombie čekají na nejmocnější politiky světa

Obří protesty očekává německá policie v Hamburku, kde se o víkendu uskuteční setkání vrcholných politiků zemí G20. Levicoví aktivisté chystají demonstrace pod heslem „Vítejte v pekle!“, žháři zapálili autosalón, kde shořelo 10 luxusních vozů porsche. A město má za sebou i hrozivý pochod „mrtvých“. Ulicemi prošlo na 1000 zombie.

Prásk.tv píše:

Selfie - 1
čtěte o tématu zombie na Prásk.tv
Droga Spice
06.04.
učinky drogy

Manchester zaplavily "zombie"! Tohle dělá z lidí nebezpečná droga

Syntetická droga "spice" (koření) opět ukazuje své ničivé účinky. Ulice Manchesteru zaplnily "zombie", závislí pod vlivem drogy jsou totiž zcela katatoničtí, paralyzovaní na jednom místě bez snahy o jediný pohyb nebo se pohybují klátivým pohybem a mumlají. Droga, která ve velmi silné podobě zaplavila Manchester už začátkem tohoto roku, je sice postavena mimo zákon, stále je ale mezi pouličními dealery běžně k dostání.

Hororový dům, ve kterém byly nalezeny hladovějící
12.03.
GALERIE strašné podmínky

Dům hrůzy: Hladové, špinavé a nemocné děti vypadaly jak "zombie"

Drogově závislí rodiče nechali své potomky žít v příšerných podmínkách. Ve špinavém domě se děti pohybovaly nahaté s přeplněnými plínkami. V kuchyni nebylo žádné jídlo - pouze marihuana.

Británií se šíří silná nová droga - takzvané koření (spice)
11.03.
"Koření" ničí životy

Nová levná droga dělá z lidí zombie, šíří se velkou rychlostí

Říká se jí spice (koření) a jde o drogu, která vznikne smícháním bylin se silnými chemikáliemi. Ve Velké Británii se nyní šíří velmi silná verze této drogy, která podle svědků mění své uživatele v zombie, tedy oživlé mrtvoly.

Zombie
03.11.

VÍKEND: Nejoblíbenější strašidlo dneška - zombie

Přelom října a listopadu patří vzpomínce na zemřelé. Zatímco střední Evropa myslí na své předky docela klidně až zádumčivě, anglosaská tradice velí si poslední říjnový den tak trochu zaduchařit a lidé se s radostí bojí.

Poslední snímek skupiny - stavba stanu
aktualizováno 13.01.
tajemná tragédie

Ruský zombie z Hory mrtvých "obživl". Vyřeší záhadu masakru?

Překvapivé rozuzlení může mít zpráva o záhadné mrtvole v ještě záhadnějším Djatlovově průsmyku na Uralu. Minulý týden nahlášená mrtvola muže ve stanu mohla objasnit dávný masakr, který se na místě odehrál. K překvapení všech, ale podle posledních zpráv muž "ožil"...

Damon Perry zabil kamaráda, myslel, že je zombie
30.10.
krutá vražda

Ubil svého kamaráda k smrti. Myslel si, že je to zombie!

Opět se ukázalo, že moc času u televize škodí. Třiadvacetiletý Damon totiž koukal na televizní show The Walking Dead (Živí mrtví), když se jeho kamarád „začal přeměňovat v zombie“. Neváhal proto a chlapce obzvlášť krutým způsobem ubil. Nyní čelí obvinění z vraždy.

ZombieCon ve Fort Myers na Floridě
aktualizováno 18.10.
tragédie při charitě

Video: Šílenec střílel na pochodu zombie - jeden mrtvý, čtyři zranění

Nejméně jeden člověk byl zastřelen a čtyři zraněni poté, co neznámý muž začal střílet v průvodu charitativní akce ZombieCon na Floridě.