Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dítě s brýlemi ve škole
21.08.
testy zraku

Vidí vaše dítě dobře? Otestujte ho! Odborníci poradili, jak zrak zlepšit

Moderní doba není zdravému zraku dětí zrovna nakloněna. Tráví hodiny u monitorů počítačů, doslova přilepeny na displejích tabletů a mobilních telefonů. Stále méně se pohybují na čerstvém vzduchu. U českých dětí jsou to v průměru necelé dvě hodiny denně. Jak zrak dětí zlepšit, poradili odborníci.

Test zraku
12.08.
otestujte se!

TESTY ZRAKU: Vyzkoušejte svoje oči, jak dobře vidíte!

Až polovina českých řidičů špatně vidí a každý pětadvacátý by kvůli problému se zrakem řídit vůbec neměl. Tyto alarmující údaje vyplynuly z průzkumu, které provedlo ministerstvo dopravy ve spolupráci s dopravními experty a optiky. I proto přináší portál TN.cz několik testů, které vám pomohou odhalit, jestli nepotřebujete brýle!

Optiscont s.r.o.
05.09.
Obchodní sdělení

Chcete ušetřit na dioptrických brýlích? Poradíme vám jak.

Nákup dioptrických brýlí nemusí být rodinnou investicí, když víte, jak ušetřit. Pokud jste si chtěli dříve zakoupit dioptrické brýle, museli jste navštívit oční optiku.

Prásk.tv píše:

Ben Cristovao vydává Deluxe verzi EP Poslední - 1
čtěte o tématu brýle na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Sluneční brýle
18.05.
Zdraví dětí

Nekvalitní sluneční brýle mohou děti připravit o zrak!

I vašim dětem může hrozit melanom oka nebo nevratné poškození zraku. My vám přinášíme tipy, jak se nebezpečí vyhnout!

VÍKEND: Nejzajímavější brýle v Česku
26.02.

VÍKEND: Nejzajímavější brýle v Česku

Po smrti počítačového génia Steva Jobse vzrostl několikanásobně zájem o typ bezobroučkových brýlí, bez kterých se na veřejnosti neobjevoval.

Dítě s novými brýlemi
aktualizováno 13.07.
video roztomilé

Holčičce poprvé v životě nasadí brýle. Její reakce vás dostane!

Nošení brýlí je pro většinu dětí noční můrou. Mají totiž dojem, že se jim budou ostatní posmívat. Jak skvělý je to ale pocit, kdy po letech mžourání konečně vidíte svět ostře? Tahle holčička by o tom mohla jednou vyprávět.

Chytré sluneční brýle
07.07.
Na kole bezpečně

Chytré brýle pro cyklisty chrání zrak i proti slunci

Jak si chránit oči na kole i v mnoha dalších sportech? Třeba pomocí chytrých brýlí, které se automaticky ztmaví ve slunečním svitu.

Essirol
22.06.
Obchodní sdělení

MULTIFOKÁLNÍ BRÝLE: PRAKTIČNOST A POHODLÍ

Je vám přes čtyřicet a při čtení si posouváte text dál od očí, abyste zaostřili? Ano? Pak čtěte dál.

14.06.

Veškerá přání vám brzy splní kouzelné brýle

Nebude to trvat dlouho a dost možná budeme trávit velkou část života s brýlemi na virtuální realitu na hlavě. Alespoň tedy podle vývojářů. S jejich pomocí budeme ovládat úplně všechno. Na prestižním veletrhu to řekl zakladatel společnosti Oculus, která tyto brýle už vyvíjí.

1658209
aktualizováno 14.06.
VIDEO

Virtuální realita už není vzdálenou budoucností. Stačí nasadit tyto brýle a budou se dít věci!

Nebude to trvat dlouho a dost možná budeme trávit velkou část života s brýlemi na virtuální realitu na hlavě. Alespoň tedy podle vývojářů. S jejich pomocí budeme ovládat úplně všechno. Na prestižním veletrhu to řekl zakladatel společnosti Oculus, která tyto brýle už vyvíjí.