Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Batoh jednoho z pachatelů - vražda na Mělnicku
aktualizováno 11.12.
intenzivní pátrání

Další stopa k vraždě na pumpě! Policie hledá netypický batoh

Policisté na základě videozáznamu a svědectví stále odkrývají další okolnosti týkající se vraždy čerpadlářky Jany, kterou bez milosti zastřelil pachatel při loupeži na Mělnicku. Kriminalistům se nyní podařilo ustanovit batoh jednoho z pachatelů, i to by mohlo pomoci k identifikaci jednoho z nich.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku
aktualizováno 11.12.
vražda na čerpací stanici

Taxikář si myslí, že vezl vrahy z pumpy. Vyhrožovali mu zbraní!

Vrazi pumpařky Jany jsou už více než týden na útěku, policii se bohužel stále nepodařilo pachatele dopadnout. Ti v noci na pondělí vtrhli na čerpací stanici nedaleko Veltrus a nedali nebohé ženě sebemenší šanci. Expresu se ozval taxikář, který si myslí, že pachatele několik dní předtím vezl, měli mu dokonce vyhrožovat pistolí.

Loupežné přepadení obsluhy čerpací stanice na Mělnicku - 2
04.12.
Anketa Přepadení pumpy

Češi zuří kvůli vraždě pumpařky: Lepší ochranu a trest smrti, žádají

Vražda obsluhy čerpací stanice na Mělnicku rozzuřila Čechy. Lidé se na internetu rozčilují, že obsluhy čerpacích stanic nejsou dostatečně chráněny. Vadí jim také, že pachatelům nehrozí trest smrti. Ten by rádi obnovili.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Maskovaní lupiči
24.11.
video přepadení u znojma

Benzínku přepadli v masce s lebkou. Prodavač je hnal koštětem

Policie dopadla lupiče, kteří se na začátku listopadu v maskách pokusili přepadnout benzínku na Znojemsku. Moc šikovní ale nebyli, nakonec se zalekli a utekli pouze s pár balíčky cigaret. Teď skončili ve vazbě.

Chodec na Slovensku přebíhal silnici, zabila ho přijíždějící auta - 3
21.10.
Tragédie na Slovensku

Muž si chtěl zkrátit cestu k pumpě, u svodidel ho zabila auta!

V sobotu večer si chtěl devětačtyřicetiletý chodec na Slovensku zkrátit cestu k čerpací stanici přes rychlostní silnici R1. Bez úhony se ovšem dostal jen ke středovým svodidlům. Poté, co je přelezl, zemřel.

Policisté hledají dvojici zlodějů z benzínek bez obsluhy
15.08.
Vykukové z Domažlicka

Zloději "luxovali" benzínky bez obsluhy, policisté je hledají marně!

Policie už téměř tři měsíce marně pátrá po dvojici mužů, která na Domažlicku vykrádala tankomaty čerpacích stanic. Přišli si tak zhruba na sto tisíc korun. Policie zveřejnila videa a žádá veřejnost o pomoc při hledání nenechavců. Muži pokaždé měnili převleky a mnohdy byli opravdu vynalézaví.

Řidič dodávky narazil na benzince zezadu do kamionu
aktualizováno 21.07.
Tragická nehoda

Dodávka na benzince narazila do zaparkovaného kamionu! 1 mrtvý

Na Berounsku se brzy ráno srazila dodávka s kamionem. Řidič dodávky zemřel, jeho tělo museli vyprostit hasiči. Nehoda se stala na parkovišti u čerpací stanice, dodávka najela do stojícího kamionu.

Mladík už třikrát ujel po natankování z čerpací stanice
13.07.
policejní pátrání

Muž ujíždí bez placení, nezastavil ho ani pumpař na kapotě

Benešovská policie pátrá po mladíkovi, který už třikrát ujel po natankování z čerpací stanice. Naposledy se mu ale do cesty postavil pracovník čerpací stanice, který si lehl na kapotu auta. Přesto se pachateli podařilo ujet.

ČOI pokutovala benzínky za nekvalitní palivo - mapa
05.07.
seznam čerpacích stanic

Tyhle benzínky prodávaly nekvalitní pohonné hmoty. MAPA

Česká obchodní inspekce (ČOI) udělila v tomto roce pokuty za nekvalitní pohonné hmoty už deseti provozovatelům čerpacích stanic. Nejvyšší pokuta se vyšplhala na 450 tisíc korun.

Porod v autě
01.06.
Netradiční místo

Žena porodila na benzince v Brně! Holčička přišla na svět v taxíku

Stylově oslavili Den dětí jihomoravští záchranáři. Zasahovali na benzince v Brně, kde v začala v taxíku rodit nastávající maminka. Rodiče mířili do nemocnice, holčička ale přišla na svět dříve.