Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí ji dva roky vězení
aktualizováno 06.12.
Obvinění z podvodu

Falešná učitelka učila bez diplomu! Hrozí jí dva roky vězení

Před soudem by mohla skončit žena, která se deset let prokazovala padělaným vysokoškolským diplomem a učila na základní škole na Znojemsku. Padělaným diplomem se přitom prokazovala už dříve.

Slepce měl řidič vézt na kapotě skoro kilometr, hrozila mu smr
05.12.
soudní proces

Slepce měl řidič vézt na kapotě skoro kilometr, hrozila mu smrt

U okresního soudu ve Znojmě ve středu pokračovalo líčení s řidičem, který podle obžaloby po konfliktu zrcátkem zachytil nevidomého muže a pak ho skoro kilometr vezl na kapotě. Slepec naštěstí přežil. Pachatel je souzen za pokus o těžké ublížení na zdraví.

Maskovaní lupiči
24.11.
video přepadení u znojma

Benzínku přepadli v masce s lebkou. Prodavač je hnal koštětem

Policie dopadla lupiče, kteří se na začátku listopadu v maskách pokusili přepadnout benzínku na Znojemsku. Moc šikovní ale nebyli, nakonec se zalekli a utekli pouze s pár balíčky cigaret. Teď skončili ve vazbě.

Obchodní sdělení

Sportka letos vytvořila už 200 nových milionářů

Nejoblíbenější česká loterie udělala v tomto roce milionáře už ze dvou stovek sázejících. Celkem si tito výherci rozdělili přes miliardu korun, největší částku si odnesl muž ze Zlínska, který je díky Sportce bohatší o 92 milionů korun.

Nehoda kamionu na Znojemsku - 4
aktualizováno 06.11.
Nehoda na Znojemsku

Slepice budou o hladu! Kamion s krmivem skončil na boku

Na bok převrácený kamion zablokoval silnici u obce Podmyče na Znojemsku v Jihomoravském kraji. Řidič skončil v nemocnici.

Nehoda policejního auta na Znojemsku
31.10.
Srážka na Znojemsku

Policisté zastavili u nehody, jejich auto smetla octavia! 5 zraněných

Auto na Znojemsku v noci narazilo do služebního vozu dopravních policistů, kteří zastavili u nehody. Pět lidí včetně dvou policistů se zranilo. V autě řidiče, který do policejního auta vrazil, pak našli věci na přípravu drog a zřejmě i drogy samotné.

Technopárty u Únanova
aktualizováno 17.09.
Musela zasáhnout policie

Oslava narozenin se rozjela v technoparty. Dorazilo 700 lidí

Několik dní doslova nedala spát obyvatelům obce Únanov na Znojemsku technoparty. Ta byla původně nahlášená jako oslava narozenin. Oslavenci ale přišlo gratulovat 700 lidí a hlasitá hudba se rozléhala okolím až do noci ze soboty na neděli, kdy "zdroj hluku" policisté účastníkům zabavili.

Ondřej Novotný pije víno
aktualizováno 13.09.
což takhle dát si víno

Trapas na Moravě: Robinson Ondra koštoval víno, expert zíral!

Jsme čistě pivařský národ, nebo naopak kraj plný krásných vinohradů? Robinson Ondřej Novotný se vydává po Čechách a Moravě, aby našel pravdu o víně.

Žena, které uhořely děti, má nový vztah
31.08.
tragédie v oleksovicích

V březnu jí při požáru zemřely tři děti. Teď ji konečně potkalo štěstí

Před necelým půl rokem přišla při požáru domu v Oleksovicích na Znojemsku o tři děti (†1, 4, 9), teď se na maminku usmálo štěstí. Po několika měsících randění se zasnoubila se svým přítelem.

Zloděj, který okrádal zdravotníky a pacienty nemocnic
25.07.
Už ho mají

Nemocniční fantom dopaden! Pacienty i personál okradl o tisíce

Policii se podařilo po více než dvou měsících dopadnout zloděje, který okrádal zdravotníky a pacienty nemocnic na Moravě. Bral peníze i platební karty. Zloděj prokazatelně udeřil ve třech nemocnicích, není však vyloučeno, že toho má na svědomí mnohem víc.

Žhář u soudu
aktualizováno 12.06.
dostal 12 let

Přiznal, že zamkl babičku a zapálil dům! Popálená žena se ho zastala

Celkem 12 let by si měl ve věznici s ostrahou odpykat mladík za to, že v únoru v Šanově na Znojemsku zapálil a zamkl dům, ve kterém nechal svou babičku. Podle soudu ji chtěl tímto způsobem zabít.