Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po recidivistovi, který vykrádá domy na jižní Moravě
14.11.
hledá ho policie

Muž vykrádá domy na Moravě. Majitele ohrožoval šroubovákem

Policisté pátrají po recidivistovi, který vykrádá domy na jižní Moravě i ve východních Čechách. Čtyřiašedesátiletý muž má už devatenáct záznamů v trestním rejstříku. Jen několik týdnů po propuštění z vězení podle policie vykradl dva domy. Na Znojemsku ale hned třikrát po sobě neuspěl a z místa činu utekl s prázdnou.

2046841
18.09.
musel do nemocnice

Zaorálek promluvil o nehodě: Z auta se kouřilo a všude byla krev

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek se v pondělí na jednání vlády rozpovídal před novináři o své páteční nehodě. Šéf diplomacie při ní utrpěl zranění hlavy a musel do nemocnice. Na srážku s druhým autem si ale příliš nepamatuje.

Nehoda Lubomíra Zaorálka - 4
16.09.
Páteční srážka

Zaorálek po nehodě: "Pěkně mi sešili hlavu!" Takhle se to stalo

Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek při páteční nehodě na jižní Moravě utrpěl lehké zranění, přesto pro jistotu zrušil víkendový program. Policie nechce ke srážce říct více informací, redakce TN.cz ale zjistila nové podrobnosti.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Nehoda vládní limuzíny na Znojemsku
aktualizováno 15.09.
Dopravní nehoda

Auto s ministrem Zaorálkem bouralo, má zranění hlavy!

U Lechovic na Znojemsku v pátek večer havarovalo auto s ministrem zahraničních věcí a lídrem ČSSD ve sněmovních volbách Lubomírem Zaorálkem. Ministr byl se zraněním přepraven do nemocnice.

Na cyklisty spadl strom - 6
01.09.
nebezpečný výlet

Cyklistům šlo při večerní vyjížďce o život! Zřítil se na ně strom

Děsivý zážitek za sebou mají dva cyklisté ze Znojemska. Během večerní vyjížďky na ně spadl vzrostlý strom. Nehoda se naštěstí obešla bez vážnějších zranění.

Tragická nehoda u Bantic
aktualizováno 20.08.
smrtelná nehoda

Tragédie u Bantic: Vážnou nehodu nepřežili dva lidé! 5 zraněných

Při vážné dopravní nehodě u Bantic na na Znojemsku zemřeli dva lidé, dalších pět lidí se zranilo. Na místě probíhaly několik hodin záchranné a vyprošťovací práce, silnici museli hasiči a policisté na chvíli zcela uzavřít.

Požár polí a pneumatik na Znojemsku - 6
aktualizováno 04.07.
GALERIE Oheň pod kontrolou

Obří požár na Znojemsku: Fotky zkázy ze země i ze vzduchu

U Suchohrdel na Znojemsku shořely dnes desítky hektarů pole, hořela také silážní jáma a pneumatiky, hasiči vyhlásili zvláštní stupeň poplachu. Hasit pomáhal i vrtulník s bambi vakem. ČTK to řekl mluvčí jihomoravských hasičů David Jirouš. Zásah se obešel bez zranění.

Požár v domku u Znojma uhasl sám, ale uvnitř ležela mrtvola
21.05.
Oheň u Znojma

Požár domku uhasl sám, sousedi přesto uvnitř našli mrtvolu!

Hasiči na Znojemsku v neděli odpoledne zasahovali u nezvyklého požáru domu s tragickým koncem. Plameny sice uhasly samy od sebe, přesto uvnitř ležela mrtvola muže.

Bunkr ve Vratěníně - 3
aktualizováno 04.05.
Umění v řopíku

Umělec rozřezal bunkr z první republiky! Teď čelí nadávkám

Student architektury Ondřej Bělica zastřešil projekt, jehož cílem bylo udělat řez starým vojenským bunkrem, takzvaným řopíkem. Když se fotografie "rozřezaného" bunkru objevily na internetu, přišly Bělicovi stovky výhrůžek.

Nehoda autobusu na Znojemsku
aktualizováno 31.03.
Vážná nehoda

U Znojma se srazily autobus a 2 auta. Jeden mrtvý, 5 zraněných

K vážné nehodě došlo před polednem na silnici I/53 mezi Znojmem a Pohořelicemi. Podle prvotních informací řidič jednoho osobního vozu nedobrzdil, zezadu narazil do druhého vozu a odhodil ho přímo pod kola autobusu. Ten po nehodě skončil v poli. Jeden z řidičů osobáků nehodu nepřežil.