Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Technopárty u Únanova
aktualizováno 17.09.
Musela zasáhnout policie

Oslava narozenin se rozjela v technoparty. Dorazilo 700 lidí

Několik dní doslova nedala spát obyvatelům obce Únanov na Znojemsku technoparty. Ta byla původně nahlášená jako oslava narozenin. Oslavenci ale přišlo gratulovat 700 lidí a hlasitá hudba se rozléhala okolím až do noci ze soboty na neděli, kdy "zdroj hluku" policisté účastníkům zabavili.

Ondřej Novotný pije víno
aktualizováno 13.09.
což takhle dát si víno

Trapas na Moravě: Robinson Ondra koštoval víno, expert zíral!

Jsme čistě pivařský národ, nebo naopak kraj plný krásných vinohradů? Robinson Ondřej Novotný se vydává po Čechách a Moravě, aby našel pravdu o víně.

Žena, které uhořely děti, má nový vztah
31.08.
tragédie v oleksovicích

V březnu jí při požáru zemřely tři děti. Teď ji konečně potkalo štěstí

Před necelým půl rokem přišla při požáru domu v Oleksovicích na Znojemsku o tři děti (†1, 4, 9), teď se na maminku usmálo štěstí. Po několika měsících randění se zasnoubila se svým přítelem.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Zloděj, který okrádal zdravotníky a pacienty nemocnic
25.07.
Už ho mají

Nemocniční fantom dopaden! Pacienty i personál okradl o tisíce

Policii se podařilo po více než dvou měsících dopadnout zloděje, který okrádal zdravotníky a pacienty nemocnic na Moravě. Bral peníze i platební karty. Zloděj prokazatelně udeřil ve třech nemocnicích, není však vyloučeno, že toho má na svědomí mnohem víc.

Žhář u soudu
aktualizováno 12.06.
dostal 12 let

Přiznal, že zamkl babičku a zapálil dům! Popálená žena se ho zastala

Celkem 12 let by si měl ve věznici s ostrahou odpykat mladík za to, že v únoru v Šanově na Znojemsku zapálil a zamkl dům, ve kterém nechal svou babičku. Podle soudu ji chtěl tímto způsobem zabít.

Falešná učitelka - Ilustrační foto
07.06.
Základka na Znojemsku

Školstvím otřásá skandál! Falešná učitelka působila ve škole 10 let

Na základní škole na Znojemsku vyučovala falešná učitelka, procházelo jí to deset let. Svému zaměstnavateli totiž předložila padělaný vysokoškolský diplom a nebylo to poprvé. Falešným diplomem se prokazovala i na minulé škole.

Pátrání po seniorovi
14.05.
Pomozte ho najít

Na Znojemsku hledají seniora (70). Je po operaci hlavy

Už druhý den pátrají policisté na Znojemsku po muži, který v pátek odpoledne zmizel z domova v obci Štítary. Senior je po operaci hlavy, odjel na tříkolce, ale může se pohybovat i bez ní.

Nehoda v Moravském Krumlově
27.04.
Pervitin a kokain

Zfetovaný řidič naboural zábradlí u školy! Zrovna končili prvňáci

Policisté vyšetřují dopravní nehodu v Moravském Krumlově. Ve středu pár minut před polednem naboural čtyřiačtyřicetiletý řidič z Prahy do zábradlí u školy. Naštěstí jediným zraněným je řidič. Dechová zkouška u něj sice vyšla negativní, policisté ale odhalili, že si před cestou vzal drogy.

Při požáru zemřely tři děti
aktualizováno 24.03.
Smrt tří dětí v Oleksovicích

Takto přišla o andílky. Matka řekla, co se stalo při tragickém požáru

Žena, jejíž tři děti zemřely minulý týden při požáru rodinného domu v Oleksovicích na Znojemsku, poprvé promluvila o tragédii. Prozradila, že dala své devítileté dceři roční sestřičku, aby s ní utíkala do bezpečí, a snažila se zachránití syna. To se jí nepodařilo. Dívky v kouři v domě zabloudily a ven se dostat nedokázaly.

Při požáru zemřely tři děti
aktualizováno 21.03.
otřesné svědectví

Mrtvé děti ze Znojemska žily v domě hrůzy, popsal expřítel mámy

V souvislosti s tragédií, která se stala minulý týden v Oleksovicích na Znojemsku a při které zemřely tři malé děti, vyplouvají na povrch stále nové informace. Podle bývalého partnera matky zemřelých dětí Petra žila rodina v otřesných podmínkách. A o děti se prý moc nestarala.