Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

mrtvá žena
aktualizováno 19.01.
Šokující nález

Horor: Žena deset dní po smrti porodila dítě, našli ho v její rakvi

Pořádný šok zažili pracovníci pohřebního ústavu v Jihoafrické republice. V rakvi deset dní mrtvé ženy totiž objevili tělo novorozence. Jeho matka zemřela v devátém měsíci těhotenství.

Muž v Sao Paulu strčil cestující pod přijíždějící metro
12.01.
Proč to udělal?

VIDEO: Psychopat strčil ženu pod kola metra! Přežila jen zázrakem

Obrovské štěstí měla žena, kterou v brazilském Sao Paulu strčil pod kola přijíždějícího metra jiný cestující. Jako zázrakem přežila a co víc - měla jen zlomenou ruku! Muže zatkla policie, podle níž trpí psychickými problémy.

Američanky nuceně strávily půl roku na moři
aktualizováno 30.10.
záchrana trosečnic

Američanky nuceně strávily půl roku na moři. Zázrakem přežily

Dvě Američanky, které strávily půl roku na poničené plachetnici, a teprve před několika dny je zachránili asi 900 kilometrů od Japonska, dorazily na námořní základnu do Okinawy. Společně s nimi byli na moři také dva psi.

Prásk.tv píše:

Dvojčata
čtěte o tématu zázrak na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

2048614
22.09.
hurikán Maria

VIDEO: Zázračná záchrana ženy s dětmi ze smrtících vln u Portorika

Britské národní námořnictvo ve čtvrtek zachránilo matku a její dvě děti, které uvízly na převrhnuté lodi. Drama se odehrálo nedaleko pobřeží ostrova Vieques, poté co hurikán Maria zpustošil Portoriko. Jeden muž, který uvízl uvnitř lodi, přišel o život.

Dívka s depresí chtěla dohola, kadeřnice ji zachránila - 1
aktualizováno 15.08.
Dobrý konec

Dívka chtěla zničené vlasy radši oholit. Kadeřnici se povedl zázrak!

Do kadeřnického salonu v Iowě nakráčela dívka se zacuchanými vlasy. Prý měla takovou depresi, že se ani nedokázala česat. Kadeřnice ale prokázala, že má dobré srdce a místo toho, aby zničené vlasy dívce ostříhala, strávila účesem 13 hodin. Je možné, že tím studentce dokonce zachránila život.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 7
aktualizováno 20.07.
video

Takhle vypadaly první chvíle Bárta na svobodě! Pomozte i dalším

Dlouhých šestnáct dní byl uvězněný z závalu, nakonec se ale pejsek Bart ze Skalan v Českém ráji našel živý a zdravý. Jaké byly jeho první dny na svobodě? Podívejte se na video.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 1
aktualizováno 19.07.
GALERIE Skvělá zpráva

Zázraky se dějí! Bárt, který uvízl ve skále, je živý! Byl tam 16 dní

Úžasná zpráva přišla ze Skalan v Českém ráji. Pes Bárt, který zůstal 16 dní uvězněný v závalu, se našel živý a zdravý! Veterináři ještě musí podle čipu a obojku ověřit, že jde o hledaného pejska. S největší pravděpodobností je to ale opravdu on.

Požár výškového bytového domu v londýnské čtvrti White City - 9
19.06.
velké štěstí

Zázrak! Rodina měla shořet v paneláku. Teď ji našli v pořádku

Britové po tragickém požáru pátrali po nezvěstné pětičlenné rodině syrských uprchlíků. Policisté se obávali, že všichni zemřeli v Grenfell Toweru. Khudairovi naštěstí tragickou událost přežili. Přišli však o střechu nad hlavou.

Nejmenší miminko na světě prodělalo operaci srdce - 3
20.05.
GALERIE ZÁZRAK!

Nejmenší dítě na světě přežilo operaci srdce. Bylo velké jako dlaň

Lékaři zvládli operaci srdce u teprve 15denního chlapečka, který se narodil předčasně. Dítě při zákroku vážilo pouze 470 gramů a bylo velké jako dlaň - je nejmenším novorozencem, který kdy podobnou operaci přežil.

Motivátor Jiří Lexa
18.05.
zázrak?

Jirka tvrdí, že umí z levného vína udělat luxusní. Poradil, jak na to!

Jiří Lexa tvrdí, že umí klasické víno přeměnit na kvalitnější. Pro pořad Reflex televize Markíza dokonce předvedl, jak na to.