Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž přežil pád mostu v Janově zavěšený na drátech.
aktualizováno 15.08.
Přežil díky drátům

Dojemný příběh z Janova! Naživu ho drželo nenarozené dítě!

Tragédie v Janově měla pro mladý pár šťastný konec. Muž (29) jako zázrakem přežil zřícení části mostu díky tomu, že se několik hodin držel drátů. „Na živu ho udržovala myšlenka na naše nenarozené dítě,“ tvrdí jeho těhotná přítelkyně.

Léčitel měl vyléčit vozíčkářku
aktualizováno 23.07.
Zázrak na Slovensku?

VIDEO: "Svatý muž" měl vyléčit vozíčkářku! Může chodit

Stovky Romů přijely do piešťanského parku, kde "ordinuje" údajný léčitel. Muž, který prý dokáže vyléčit různé neduhy, se do města vrátil po krátkém útěku pozornosti. A hned měl vykonat další zázrak.

Léčitel Maroš Píša
19.07.
Zachránce, nebo podvodník?

Zázračný léčitel láká stovky Romů, i z Ameriky! Už se ví, kdo to je

Už týden se v piešťanském parku pravidelně shromažďují stovky Romů z Evropy i Ameriky, aby na vlastní oči spatřili zázračného léčitele, o kterém věří, že je dokáže zbavit různých nemocí. Muž (40) prohlašuje, že sílu uzdravovat mu dala Panna Marie, která se mu zjevila. Novinářům už se podařilo zjistit, kdo záhadný muž je.

Prásk.tv píše:

Květiny
čtěte o tématu zázrak na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Romové v parku na Slovensku
aktualizováno 18.07.
zázrak, nebo podvod?

Stovky Romů obsadily park kvůli zázračnému léčiteli! Je Ježíš, tvrdí

Pažitský park ve slovenských Piešťanech už několik dní čelí obrovskému přílivu lidí. Každý den se tu scházejí stovky Romů z různých zemí věřících, že tu najdou zázračného léčitele, který je uzdraví. Událostí už se zabývá i policie. Ta má podezření, že jde o podvod a za každé "zázračné objetí" se platí.

Panenka Marie z Nového Mexika
29.05.
nevysvětlitelná záhada

Je to zázrak! Nad sochou Panny Marie kroutí hlavou i církev. VIDEO

O hotové pozdvižení se v uplynulých dnech postarala socha Panny Marie umístěná v kostele katolické církve v Novém Mexiku. Během bohoslužby totiž začala plakat. Nikdo si přitom nedokáže vysvětlit, jak se to stalo. Věřící hovoří o zázraku.

Chris Norton a Emily Summer
27.04.
Dojemný obřad

Ochrnutý mladík toužil projít na svatbě uličkou. Povedlo se! VIDEO

Dvě stovky hostů se staly svědky neskutečného momentu, kdy se paralyzovaný mladík zvedl a prošel uličkou na vlastní svatbě. Podpírala ho novomanželka, která také strávila uplynulá léta tréninkem s partnerem. Chris totiž nevěřil, že něco tak skvělého ještě zažije.

Amanda Lewis
24.02.
Úžasný příběh

Zázrak! Dívka prošla menopauzou, po 19 letech otěhotněla

Příběh jako z filmu prožívá třicetiletá Amanda. Už jako malá dívka prodělala menopauzu a lékaři tvrdili, že nikdy nebude mít děti. Teď je ale všechno jinak a Amanda je těhotná!

Diana Bestuzhev
20.02.
nechtěla žít

Diana (17) přežila pád ze 14. patra. Potom se ubodala nožem

Diana Bestuzhevová z Moskvy snila o tom, že se stane herečkou, až dokončí střední školu. Její sen se však rozplynul, když se s ní rozešel přítel. Dívka se začala utápět v depresi, která vyústila v sebevraždu. Poté, co skočila ze 14. patra a jako zázrakem přežila, se zvedla, odešla zpátky do domu a ubodala se nožem.

Lurdy
13.02.
Zázračné uzdravení

Ženu uzdravil boží zásah. Katolická církev uznala 70. zázrak

Francouzský biskup Jacques Benoit-Gonin z Beauvais v neděli uznal případ uzdravení jeptišky Bernadette Moriau za zázrak. Devětasedmdesátiletá Francouzka trpěla podle britského deníku The Telegraph téměř čtyřicet let zánětem sedacího nervu, který způsobuje bolesti v oblasti pasu, zad i končetin. Po návštěvě svatého pramenu v Lurdách bolesti odezněly a její zdravotní stav se nevysvětlitelně zlepšil.

Beth otěhotněla i přes antikoncepci - 5
30.01.
Antikoncepce selhala

Dívka i přes prášky otěhotněla. Největší šok měl ale teprve přijít!

V naprostém šoku zůstala 26letá Beth, když zjistila, že čeká dítě. Dlouhá léta totiž brala antikoncepci a byla si jistá, že se nic takového nemůže stát. Další překvapení přišlo při prvním vyšetření ultrazvukem.