Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Amanda Lewis
24.02.
Úžasný příběh

Zázrak! Dívka prošla menopauzou, po 19 letech otěhotněla

Příběh jako z filmu prožívá třicetiletá Amanda. Už jako malá dívka prodělala menopauzu a lékaři tvrdili, že nikdy nebude mít děti. Teď je ale všechno jinak a Amanda je těhotná!

Diana Bestuzhev
20.02.
nechtěla žít

Diana (17) přežila pád ze 14. patra. Potom se ubodala nožem

Diana Bestuzhevová z Moskvy snila o tom, že se stane herečkou, až dokončí střední školu. Její sen se však rozplynul, když se s ní rozešel přítel. Dívka se začala utápět v depresi, která vyústila v sebevraždu. Poté, co skočila ze 14. patra a jako zázrakem přežila, se zvedla, odešla zpátky do domu a ubodala se nožem.

Lurdy
13.02.
Zázračné uzdravení

Ženu uzdravil boží zásah. Katolická církev uznala 70. zázrak

Francouzský biskup Jacques Benoit-Gonin z Beauvais v neděli uznal případ uzdravení jeptišky Bernadette Moriau za zázrak. Devětasedmdesátiletá Francouzka trpěla podle britského deníku The Telegraph téměř čtyřicet let zánětem sedacího nervu, který způsobuje bolesti v oblasti pasu, zad i končetin. Po návštěvě svatého pramenu v Lurdách bolesti odezněly a její zdravotní stav se nevysvětlitelně zlepšil.

Prásk.tv píše:

Rebecca Oldham
čtěte o tématu zázrak na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pozor na „fake news“ - v Německu kvalitní diesely rozhodně nezlevňují

Média jsou nyní plná informací o tom, že se hlavně Němci zbavují svých aut s turbodiesely kvůli přísnějším emisním normám a prodávají je klidně i pod cenou. Podle některých médií dosahují slevy na nové i ojeté vozy z koncernu VW dokonce až 40 %.

Beth otěhotněla i přes antikoncepci - 5
30.01.
Antikoncepce selhala

Dívka i přes prášky otěhotněla. Největší šok měl ale teprve přijít!

V naprostém šoku zůstala 26letá Beth, když zjistila, že čeká dítě. Dlouhá léta totiž brala antikoncepci a byla si jistá, že se nic takového nemůže stát. Další překvapení přišlo při prvním vyšetření ultrazvukem.

mrtvá žena
aktualizováno 19.01.
Šokující nález

Horor: Žena deset dní po smrti porodila dítě, našli ho v její rakvi

Pořádný šok zažili pracovníci pohřebního ústavu v Jihoafrické republice. V rakvi deset dní mrtvé ženy totiž objevili tělo novorozence. Jeho matka zemřela v devátém měsíci těhotenství.

Muž v Sao Paulu strčil cestující pod přijíždějící metro
12.01.
Proč to udělal?

VIDEO: Psychopat strčil ženu pod kola metra! Přežila jen zázrakem

Obrovské štěstí měla žena, kterou v brazilském Sao Paulu strčil pod kola přijíždějícího metra jiný cestující. Jako zázrakem přežila a co víc - měla jen zlomenou ruku! Muže zatkla policie, podle níž trpí psychickými problémy.

Američanky nuceně strávily půl roku na moři
aktualizováno 30.10.
záchrana trosečnic

Američanky nuceně strávily půl roku na moři. Zázrakem přežily

Dvě Američanky, které strávily půl roku na poničené plachetnici, a teprve před několika dny je zachránili asi 900 kilometrů od Japonska, dorazily na námořní základnu do Okinawy. Společně s nimi byli na moři také dva psi.

2048614
22.09.
hurikán Maria

VIDEO: Zázračná záchrana ženy s dětmi ze smrtících vln u Portorika

Britské národní námořnictvo ve čtvrtek zachránilo matku a její dvě děti, které uvízly na převrhnuté lodi. Drama se odehrálo nedaleko pobřeží ostrova Vieques, poté co hurikán Maria zpustošil Portoriko. Jeden muž, který uvízl uvnitř lodi, přišel o život.

Dívka s depresí chtěla dohola, kadeřnice ji zachránila - 1
aktualizováno 15.08.
Dobrý konec

Dívka chtěla zničené vlasy radši oholit. Kadeřnici se povedl zázrak!

Do kadeřnického salonu v Iowě nakráčela dívka se zacuchanými vlasy. Prý měla takovou depresi, že se ani nedokázala česat. Kadeřnice ale prokázala, že má dobré srdce a místo toho, aby zničené vlasy dívce ostříhala, strávila účesem 13 hodin. Je možné, že tím studentce dokonce zachránila život.

Pes Bárt, který uvízl ve skále, je naživu - 7
aktualizováno 20.07.
video

Takhle vypadaly první chvíle Bárta na svobodě! Pomozte i dalším

Dlouhých šestnáct dní byl uvězněný z závalu, nakonec se ale pejsek Bart ze Skalan v Českém ráji našel živý a zdravý. Jaké byly jeho první dny na svobodě? Podívejte se na video.