Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Protesty v Maďarsku
Aktualizováno Dnes 12:58
boj za spravedlnost

V Maďarsku to vře! Zakázali univerzitu, tisíce lidí vyšly do ulic

Protivládní protesty v Maďarsku nabírají na obrátkách. Demonstranti už dva měsíce vyrážejí do ulic, aby vyjádřili nesouhlas se zákonem o vysokých školách, který zakazuje působení univerzity založené americkým miliardářem. Počet nespokojených stále roste, Budapeští pochodovalo deset tisíc lidí.

velký skandál

Prezidenta Brazílie obvinili kvůli korupční kauze! Odstoupit odmítá

Brazilská generální prokuratura obvinila prezidenta Michela Temera z maření vyšetřování korupční kauzy, kvůli níž v zemi tento týden vypukla vládní krize. V ulicích měst největší latinskoamerické země demonstrují proti Temerovi tisíce lidí požadující jeho odstoupení. Ve čtvrtek podali demisi dva ministři a podporu ztrácí prezident i v parlamentu. Sám vinu odmítá a odstoupit nehodlá.

Washington
Aktualizováno 18.5. 2017 19:36
skandální útok

VIDEO: Turecká ochranka brutálně zkopala demonstranty v USA

Neuvěřitelný skandál vyvolala ve Spojených státech ochranka tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Přímo ve Washingtonu a před zraky amerických policistů muži v oblecích brutálně napadli skupinku demonstrantů s kurdskými vlajkami. Videozáznam je šokující, ochranka lidi kope i do obličeje.

Prásk.tv píše:

Madonna a Donald Trump - 1
čtěte o tématu demonstrace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Demonstrace na Václavském náměstí
Aktualizováno 17.5. 2017 21:26
naštvaní voliči

Lidé demonstrovali proti Babišovi a Zemanovi, přišly jich tisíce!

Další vlna demonstrací proti Andreji Babišovi, Miloši Zemanovi a za dodržování Ústavy se dnes z větší části už Českem prohnala. Demonstrace se dotkly nejméně sedmi měst, zúčastnily se jich tisíce lidí.

Demonstrace proti Zemanovi a Babišovi na Hradčanském náměstí - 4
Aktualizováno 11.5. 2017 21:41
demonstrace

Lidé zaplnili Hradčanské náměstí na protest Zemanovi a Babišovi 

Demonstrace proti Andreji Babišovi a Miloši Zemanovi nekončí. Dnes se jejich odpůrci opět sešli na Hradčanském náměstí. Protestujících je mnohem méně než včera. Náměstí je přesto zaplněné.

Demonstrace na Václavském náměstí
Aktualizováno 11.5. 2017 13:03
galerie Velké demonstrace

Lidé v Česku demonstrovali proti Babišovi a Zemanovi. Proč? Proto!

Stovky lidí demonstrovali ve středu od 18. hodin proti ministru financí Andreji Babišovi a proti "pošlapávání politické kultury a ústavnosti" prezidentem Milošem Zemanem. Demonstranti se sešli na náměstích v Plzni, Praze, Českých Budějovicích, Brně, Jihlavě, Liberci nebo Olomouci.

Sobotka_Zeman
Aktualizováno 10.5. 2017 22:57
vládní krize

Zeman navrhl řešení krize, politici ho proberou v rámci stran

Prezident Miloš Zeman pozval předsedy všech koaličních stran na jednání. Podle Milana Chovance, který zastupoval ČSSD a Pavla Bělobrádka, nastínil Zeman možné řešení krize. Politici ho proberou v rámci stran.

Povolební protesty ve Francii
Aktualizováno 8.5. 2017 21:11
video tisíce demonstrujících

Paříž po volbách zachvátily protesty. Policie zatkla desítky lidí

Lidé v Paříži protestují proti vítězství Emmanuela Macrona ve volbách. V noci policie zadržela několik výtržníků. Demonstrace proti novému prezidentovi pokračují i v pondělí.

Protesty v Paříži proti prezidentským kandidátům
Aktualizováno 1.5. 2017 20:43
Proti kandidátům

Protesty v Paříži: Demonstranti házeli molotovy, rozbíjeli výlohy!

Francouzi využili 1. máje k protestům proti oběma prezidentským kandidátům, kteří postoupili do druhého kola voleb. Mezi demonstranty a policií v Paříži vznikly potyčky, několik lidí bylo zraněno. Na ulicích hořely ohně, protestující házeli na policisty petardy i dýmovnice.

Pochod národní demokracie - v čele A.B. Bartoš
Aktualizováno 1.5. 2017 16:19
Sledujeme 6 zadržených

První máj v Brně: DSSS se střetla s odpůrci, házeli po sobě kameny!

Zatímco v Praze probíhají demonstrace a setkání k Prvnímu máji poklidně, v Brně propukly boje mezi příznivci a odpůrci DSSS. Radikály přijeli podpořit také slovenští kotlebovci, vzduchem létaly kameny a petardy. Policie zadržela šest lidí.