Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pes zaútočil na chlapce a zranil jeho buldoka
aktualizováno 20.09.
česká lípa

Opilý majitel se nestaral o psa, ten zabil buldočka a zranil dva lidi

Agresivní útok psa překvapil obyvatele České Lípy. Americký stafordširský bulteriér zaútočil na sedmnáctiletého chlapce a jeho psa. Poté zranil i matku chlapce, která se ho snažila zachránit. Majitel staforda se před zavolanou městskou policií nejdříve schoval. Poté, co ho policie objevila, nadýchal 1,7 promile. Útočící pes byl odvezen do záchytného kotce a vrácen majiteli. Napadený pes zraněním podlehl.

Policie - telefon
aktualizováno 19.09.
zneužití tísňové linky

Opilec volal záchranku muži v "bezvědomí", všechno bylo jinak

Za zneužívání tísňových linek hrozí vysoké pokuty, přesto si někteří lidé nedají říct. Poslední případ je z Pardubic. Na dispečink městské policie volal muž, který tvrdil, že jeho kamarád je v bezvědomí. Jenže dispečer se s ním nemohl moc domluvit. Telefon si nakonec vzal člověk, který měl být na pokraji smrti, věci ale byly jinak.

Test na alkohol - Ilustrační foto
aktualizováno 19.09.
rušení klidu

Žena se vymočila u sklepa. "Chci text na drogy," řvala na strážníky!

Chomutovští strážníci mají za sebou perný zásah. V chodbě panelového domu zadrželi opilou ženu, která dělala po celém domě hluk a vymočila se u sklepa. Přivolaným strážníkům nadávala a i dále rušila noční klid. Když jí naměřili 1,92 promile alkoholu v krvi, požadovala po strážnících ještě "text na drogy".

Prásk.tv píše:

Policisté. Ilustrační foto.
čtěte o tématu městská policie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete vlastní bydlení? Nečekejte, až se podmínky zpřísní

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Náborové video: Strážník jako hrdina videohry!
aktualizováno 17.09.
Neobvyklé lákadlo

Náborové video brněnské policie: Strážník bojuje ve hře s kozou!

Nedostatek strážníků v Brně přiměl tamní městskou policii k vytvoření velmi nezvyklého náborového spotu. Jedná se o retro počítačovou hru jako z osmdesátých let, ve které je hlavním hrdinou strážník, řešící zapeklité situace.

Naháč v Pardubicích
aktualizováno 14.09.
Exhibicionista zaplatí pokutu

Kamery v Pardubicích zachytily naháče! V centru města zatančil

Vypadá to, že centrum Pardubic přitahuje exhibicionisty. A mohou to potvrdit i strážníci, kteří kontrolují městský kamerový systém - na něm totiž mají natočeného naháče, který pohoršoval kolemjdoucí.

Policie zachránila z rozpáleného auta kotě
aktualizováno 23.08.
zásah policie

Muž nechal kotě v horkém autě a odešel do pražské zoo

Každý rok neuvěřitelné množství zvířat trpí kvůli svým majitelům v rozpálených autech. Pražští strážníci mají za sebou další zásah, cizinec totiž nechal ve voze kotě a odešel do zoo. Nebohé zvíře v extrémním vedru dezorientovaně naráželo hlavou do čelního skla a vydávalo skřeky. Policistům nezbylo, než rozbít okénko a kotě ze žhavého pekla zachránit.

Netopýr
aktualizováno 16.08.
Tvrdohlaví netopýři

K seniorce v Brně přilétlo do bytu 160 netopýrů! Nechtěli pryč

Vysoké teploty trápí nejen lidi, ale samozřejmě i zvířata. Na vlastní oči se o tom přesvědčila 87letá seniorka z Brna-Králova Pole, když objevila v chládku své ložnice více než 160 netopýrů. Přivolaní ošetřovatelé netopýry vypustili zpátky do volné přírody.

V Plzni se pohybovala nahá žena - 4
aktualizováno 14.08.
Vedlo ji srdce

Nahá žena vypustila bažanty z klecí. Chtěla je osvobodit

Plzeňští chataři byli včera svědky neobvyklého činu. Nahá žena se rozhodla vypustit jejich bažanty z klecí. "Chtěla jsem osvobodit uvězněná zvířata," řekla přivolané hlídce.

Policie
02.08.
Rozporuplné fotografie

Strážníci přestřelili s polonahou dívkou. Dnes to vylepšili naháčem

Strážníci městské policie si v těchto horkých dnech snaží zpříjemnit službu jak se jen dá, třeba i tím, že přidají v nadsázce fotku na facebookový profil. Jenže to se nesetkalo s kladnou odezvou.

Koně v Jihlavě
27.06.
opakovaný případ

Netradiční komplikace v dopravě: Ulicemi Jihlavy se proháněli koně

Chovateli na Jihlavsku uteklo z ohrady stádo koní. Zvířata se pak proháněla ulicemi Jihlavy a chytali je jak jejich majitelé, tak i strážníci. Koňům ani lidem se naštěstí nic nestalo. Podobná situace se navíc stala již před dvěma lety.