Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zatýkání podezřelého z loupeže
aktualizováno 16.03.
zásah u vloupání

VIDEO: Strážníci načapali bytaře přímo při práci. Tasili pistole!

Obyvatelé bytového domu v Brně slyšeli velmi podezřelé zvuky. Následně si všimli rozbitých dveří u jednoho z bytů, vypadaly jako vypáčené, zavolali proto okamžitě policie. Hlídka, která na místo dorazila, se po příjezdu nestačila divit, uvnitř totiž našli podezřelého, kterého z bytu dostala až namířená zbraň.

Lubomír Šamaj (vpravo) a šéf novojičínských strážníků
13.03.
Pomoc nemocnému

Skromný hrdina z Nového Jičína se našel! Život už zachránil i dřív

Novojičínští strážníci našli dobrodince, který v pondělí ráno pomáhal zachránit život muži. Ten zkolaboval v centru Nového Jičína. Společně se strážníky mu muž poskytoval první pomoc. Strážníci zveřejnili v pondělí na facebooku výzvu, aby se přihlásil, protože mu chtěli poděkovat.

Resuscitace - Ilustrační foto
12.03.
Chtějí mu poděkovat

Hledá se skromný hrdina! Pomohl zachránit lidský život a zmizel

Že to s lidskou sobeckostí ještě není tak hrozné dokládá případ, kterým se pochlubili strážníci z Nového Jičína. Na Facebooku zveřejnili výzvu, aby se jim přihlásil člověk, který jim pomohl zachránit muže, který v pondělí dopoledne zkolaboval v centru města. Když už jeho pomoci nebylo potřeba, skromný hrdina odešel.

Prásk.tv píše:

Policisté. Ilustrační foto.
čtěte o tématu městská policie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽ + matrace s 54% slevou od Matrace za hubičku.cz

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením.

Služebna MP v Roztokách u Prahy
aktualizováno 05.03.
roztoky u Prahy

Poplach na služebně: Muž přišel s balíčkem, ze kterého trčely dráty

Policisté spolu s pyrotechniky zasahovali v pondělí na služebně městské policie v Roztokách u Prahy. Muž sem donesl podezřelý balíček, který údajně našel na ulici. Panovaly obavy, že se jedná o část nástražného výbušného systému.

Turista na Karlově mostě
20.02.
VIDEO záchrana sebevraha

VIDEO: Cizinec byl osamělý, kvůli tomu chtěl skočit z Karlova mostu

Mladý cizinec, který u nás studuje, se cítil osamělý a chtěl si sáhnout na život. Ten chtěl ukončit skokem z Karlova mostu. Pohotový kolemjdoucí si všiml, jak se ke skoku odhodlává a přivolal strážníky, kteří byli opodál. Jeden pak muže strhl do bezpečí. Celý incident zaznamenala kamera.

masturbace
07.02.
nechutný čin

Onanie před přítelkyní policisty se muži vůbec nevyplatilo

Onanovat u zastávky v pražské Slánské ulici se ukázalo jako ne příliš dobrý nápad. Muž cizí národnosti masturboval totiž před přítelkyní příslušníka Policie ČR. Policista muže okamžitě začal pronásledovat a za pomoci pražských strážníků ho také dopadl.

Nález rakve - 1
22.01.
podivný nález

Záhada rakve na ulici v Praze: Kdo ji tam dal a proč byla přikrytá?

Lidé na veřejnosti odhodí ledacos. Prázdnou rakev ale najdete u silnice nejspíš jen málokdy. Jedna taková se povalovala minulý týden v Praze.

Strážníci použili defibrilátor při poskytnutí první pomoci muži se zástavou srdce
14.01.
dramatické záběry

VIDEO: Muži se v metru zastavilo srdce, šlo o každou vteřinu

Díky výborné spolupráci občanů a záchranných složek se podařilo zachránit život muži, kterému se zastavilo srdce ve stanici metra Muzeum. Strážníci při oživování použili automatizovaný defibrilátor. Zmatený muž ale po obnovení srdeční činnosti nechtěl spolupracovat. Policisté ho museli doprovodit až do nemocnice. Celý zásah zachytila kamera jednoho ze strážníků.

Městská policie - ilustrační foto
12.01.
policejní zásah

Muž vyrazil na nákup bez kalhot. Vůbec netušil, proč je polonahý

Během necelých 24 hodin museli pražští strážníci městské policie řešit hned dva případy zmatených lidí. Nejprve u prodejny potravin nalezli polonahého muže, který měl u sebe jen nákup, neměl doklady ani klíče, navíc netušil, proč je polonahý. Následně našli rodinu zmatené stařenky, která si nemohla vzpomenout, kde bydlí.

Žena po vánočním večírku řídila opilá
22.12.
cesta z vánočního večírku

Opilá žena chtěla odjet autem, strážníci ji zadrželi po pár metrech

Pro pětatřicetiletou ženu z Prahy měl vánoční večírek policejní dohru. Chtěla z něj totiž odjet autem, i když předtím pila alkohol. Strážníci jí naměřili 1,5 promile!