Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Záchrana malého dítěte z auta
aktualizováno 22.06.
To už není možné!

Další případ! Matka nechala malé dítě v autě a šla nakoupit do Lidlu

Ani smrt malé holčičky v rozpáleném autě zřejmě Slováky dostatečně nevarovala. Bezpečnostní sbory řešily už čtvrtý případ za dva týdny, kdy rodiče nechali malé dítě v rozpáleném autě. Tentokrát z auta vytahovali dítě strážníci z města Svit.

Žena v nemocnici - ilustrační foto
15.06.
Foto 18+ Jen pro silné povahy

Horor v Pardubicích! Ženě vylézaly z hnijících ran desítky červů

Strážníci a záchranáři jsou zvyklí na ledasco. Ve čtvrtek ale pardubičtí strážníci zažili něco, co hned tak nezapomenou. Volali je do herny, kde hosty obtěžovala silně zapáchající žena. Když si před přivolanými záchranáři zvedla tričko, odhalila hnijící rány s desítkami červů!

Opilá žena v Plzni
04.06.
Skončila na záchytce

Žena v Plzni ležela pomočená na kanále, měla skoro 5 promile!

Konec týdne pořádně zapila žena, kterou museli zachraňovat plzeňští strážníci. Byla pomočená, nezvládala chodit a lehla si přímo na chodník. Policisté zůstali v šoku, když nadýchala téměř promile.

Prásk.tv píše:

Policisté. Ilustrační foto.
čtěte o tématu městská policie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Opilá matka ve Znojmě
29.05.
pohled pro otrlé

Pár "se ztřískal", měl s sebou dítě! Došlo na facky i hrozby. VIDEO

Znojemští strážníci zveřejnili šokující video, které pořídili při jednom kontrolním zásahu minulou středu. Silně opilá žena s partnerem nedokázala zvládat sebe, natož malé miminko, které měla s sebou. Pár před strážníky dělal scény. Žena hlídce dokonce vyhrožovala smrtí.

Senior za volantem - ilustrační foto
13.04.
Netradiční zásah

"Táta ztratil auto i s nemocnou mámou," volala žena strážníkům

S velmi netradičním zásahem se svěřili pardubičtí strážníci. Obrátila se na ně žena, jejíž rodiče vyrazili do města koupit zdravotnickou pomůcku. Muž ale zapomněl, kde auto i s manželkou, která trpí Alzheimerovou nemocí, zaparkoval.

Zatýkání podezřelého z loupeže
aktualizováno 16.03.
zásah u vloupání

VIDEO: Strážníci načapali bytaře přímo při práci. Tasili pistole!

Obyvatelé bytového domu v Brně slyšeli velmi podezřelé zvuky. Následně si všimli rozbitých dveří u jednoho z bytů, vypadaly jako vypáčené, zavolali proto okamžitě policie. Hlídka, která na místo dorazila, se po příjezdu nestačila divit, uvnitř totiž našli podezřelého, kterého z bytu dostala až namířená zbraň.

Lubomír Šamaj (vpravo) a šéf novojičínských strážníků
13.03.
Pomoc nemocnému

Skromný hrdina z Nového Jičína se našel! Život už zachránil i dřív

Novojičínští strážníci našli dobrodince, který v pondělí ráno pomáhal zachránit život muži. Ten zkolaboval v centru Nového Jičína. Společně se strážníky mu muž poskytoval první pomoc. Strážníci zveřejnili v pondělí na facebooku výzvu, aby se přihlásil, protože mu chtěli poděkovat.

Resuscitace - Ilustrační foto
12.03.
Chtějí mu poděkovat

Hledá se skromný hrdina! Pomohl zachránit lidský život a zmizel

Že to s lidskou sobeckostí ještě není tak hrozné dokládá případ, kterým se pochlubili strážníci z Nového Jičína. Na Facebooku zveřejnili výzvu, aby se jim přihlásil člověk, který jim pomohl zachránit muže, který v pondělí dopoledne zkolaboval v centru města. Když už jeho pomoci nebylo potřeba, skromný hrdina odešel.

Služebna MP v Roztokách u Prahy
aktualizováno 05.03.
roztoky u Prahy

Poplach na služebně: Muž přišel s balíčkem, ze kterého trčely dráty

Policisté spolu s pyrotechniky zasahovali v pondělí na služebně městské policie v Roztokách u Prahy. Muž sem donesl podezřelý balíček, který údajně našel na ulici. Panovaly obavy, že se jedná o část nástražného výbušného systému.

Turista na Karlově mostě
20.02.
VIDEO záchrana sebevraha

VIDEO: Cizinec byl osamělý, kvůli tomu chtěl skočit z Karlova mostu

Mladý cizinec, který u nás studuje, se cítil osamělý a chtěl si sáhnout na život. Ten chtěl ukončit skokem z Karlova mostu. Pohotový kolemjdoucí si všiml, jak se ke skoku odhodlává a přivolal strážníky, kteří byli opodál. Jeden pak muže strhl do bezpečí. Celý incident zaznamenala kamera.