Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miriam před začátkem hubnutí vážila 140 kilo
dnes 05:50
Úžasná proměna

Bývalá modelka se projedla na 140 kilo. Zhubla a vrátila se na molo

Před mnoha lety byla Miriam Hogerová modelkou zvyklou chodit po molech. Záliba v módě jí zůstala i poté, co změnila povolání a stala se zdravotní sestrou. Co Miriam nezůstalo, byla její váha.

Dieta
aktualizováno 09.10.
tipy na hubnutí

Nedaří se vám zhubnout? 10 nejproslulejších diet vám poradí

Rádi byste zhubli nebo jednoduše chcete zlepšit svůj životní styl, ale ztrácíte se v nekonečném množství nejrůznějších diet. Vyberte si tu, která vám sedí přímo na míru. Podívejte se na náš jednoduchý přehled a začněte už dnes.

Julia Janssen - 1
09.10.
málem zemřela

Julie trpěla anorexií. Aby nemusela jíst, schovávala si jídlo do uší

Nejhorším stupněm anorexie trpěla Julia Janssenová (24) z Curychu. Když byla hospitalizována, vážila pouhých 32 kilogramů. Jídlo si schovávala do uší a máslo si vtírala do vlasů, aby jej nemusela jíst.

Prásk.tv píše:

Andrew Flinders Taylor
čtěte o tématu hubnutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Slovák Ján zhubl za rok 175 kilo - 3
aktualizováno 27.09.
Extrémní proměna

Honza vážil skoro 300 kilo, zhubl 175! Promluvil o sexu před a po

Slovák Jan vážil neuvěřitelných 300 kilo, když se konečně rozhodl s tím něco udělat. Díky pořadu TV Markíza zhubl šokujících 175 kilo a začal konečně naplno žít. A užívá si i slastí, které kvůli obezitě musel omezit na minimum.

Terri Keith - 1
27.09.
hazadr se zdravím

Zhubla příliš rychle a zůstala němá na deset měsíců

Terri Keithová (30) z Belfastu se léta potýkala s obezitou. Když se konečně rozhodla něco změnit, podařilo se jí zhubnout z velikosti 16 na velikost 6. A to za pouhých deset měsíců. Tím však uvedla svoje tělo do šoku a na několik měsíců zůstala němá.

Slovenka Zuzana zhubla za rok neuvěřitelných 61 kilo
aktualizováno 20.09.
To je kočka

Zuzka za rok zhubla ohromných 61 kilo! Teď se ukázala v bikinách

Zuzka vážila skoro 140 kilo, když se rozhodla něco se svým vzhledem udělat. Za rok zhubla neuvěřitelných 61 kilo a stala se z ní ohromná kočka. Teď se slovenská maminka ukázala v plavkách.

Hollie Nolan
17.09.
fitness tip

Maminka zhubla půlku své váhy. Cvičila s tím, co mají doma všichni

Hollie Nolan (30) z Boltonu je maminka dvou dětí. Své syny vychovává sama, a tak jí na cvičení nezbývalo mnoho času. Když se však na svatbě své sestry zhrozila vlastních fotek, rozhodla se, že s tím něco udělá. Zhubla z neuvěřitelných sto kilogramů na polovinu své váhy, a to za použití obyčejných konzerv s fazolemi.

Manželský pár zhubnul dohromady 177 kg
16.09.
OBROVSKÁ PROMĚNA

Pár si nechal podvázat žaludek a změnil se k nepoznání! GALERIE

Manželé Debora a Fernando Mendaolliovi z Brazílie trpěli celý život těžkou obezitou. Problémy s tloušťkou měly údajně už od dětství. Zhubnout dietami se jim k jejich zklamání bohužel nikdy nepovedlo. Velký zlom přišel až na společné dovolené.

Slovenka Zuzana za rok shodila 61 kilo
07.09.
Úžasná proměna

Zuzana za rok shodila 61 kilo. I díky těmto jídlům! RECEPTY

Slovensko už několik dní mluví o příběhu Zuzany Konečné. Mladá maminka se přihlásila do pořadu, jehož cílem je zhubnout co nejvíc. A uspěla - za rok shodila neuvěřitelných 61 kilo. A to i díky těmto jídlům!

Slovenka Zuzana zhubla za rok neuvěřitelných 61 kilo
aktualizováno 07.09.
Nová žena

Úžasná proměna: Zuzana zhubla 61 kilo a ohromila všechny! VIDEO

Ještě před rokem slovenská maminka Zuzana Konečná bojovala s obří nadváhou a i obyčejné věci ji nadměrně unavovaly a vysilovaly. Nyní je z ní opět krásná mladá žena plná energie. Během 12 měsíců totiž dokázala zhubnout neuvěřitelných 61 kilo!