Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dáša a Máša Ledenevovy - 1
17.01.
Jsou na tom lépe

Sestrám řekli, ať zhubnou. Byly na pokraji smrti, takhle vypadají teď

Rusky Dáša a Máša vážily méně než 40 kilo, když se dostaly na pokraj smrti. Po pěti týdnech léčby vypadají mnohem lépe, lékaři už je propustili z nemocnice. Mladé modelky tvrdí, že jsou připraveny vést zdravý život.

Cvičení
15.01.

Toužíte zhubnout? Víme, jak si vytvořit podrobný plán

Zhubnout na vysněnou váhu není jen tak a bohužel pro vás nestačí jen vytrvalost. Snažit se shodit kila dolů můžete totiž i špatným způsobem. K tomu dělat to dobře vám pomůže podrobný plán, který si vmžiku vytvoříte. Jak na to?

Hubnutí - 3
14.01.
Speciál o hubnutí

Nedostatek spánku i hormony: Kde se bere hlad a jak mu zamezit?

Ať už jste nabrali jednorázově nebo trpíte dlouhodobou obezitou, zhubnout trvale není nikdy jednoduché. Překážkou v hubnutí může být především hlad, kterému zamezit lze. Přinášíme vám pět příčin, jak hlad vůbec vzniká a způsoby, jak ho zkrotit.

Prásk.tv píše:

Amber Rachdi - 1
čtěte o tématu hubnutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Hubnutí
13.01.
Jak na to

Spánek či pohyb. NÁVOD, jak zhubnout v pěti krocích

Zhubnout na vysněnou váhu a nikdy už nenabrat není žádná hračka. Je nesporné, že to chce silnou vůli a dodržovat jistá pravidla. Jestli vám něco pomůže shodit, je to režim. Uvidíte, že až si na něj zvyknete, kila půjdou dolů daleko snadněji. Přinášíme vám pět kroků, díky kterým docílíte štíhlé postavy.

Zdravé jídlo
12.01.
Speciál o hubnutí

Hlad jako nepřítel diety: Takhle ho překonáte bez trápení!

Jestli je něco opravdu překážkou v hubnutí, je to hlad, který nás nutí o půlnoci vyjídat lednici. Vůli můžete mít silnou jak chcete, ale touhu naprat si žaludek vším, co doma najdete často nepřemůžete. Mnohem lepší je hladu předejít. Jak na to?

Hubnutí - 2
11.01.
Speciál o hubnutí

Pět chyb, které děláme při hubnutí: Takhle se jim vyhnete

I když se snažíte sebevíc zhubnout, pořád vám to nejde. Na vině mohou být úplně začátečnické chyby, se kterými vysněné postavy nedocílíte. Mnohdy za to může nevyvážená strava nebo nedostatečný pitný režim. Ukážeme vám pět chyb, kterých byste se měli vyvarovat.

Hubnutí - 1
09.01.
Speciál o hubnutí

Hubnout pomalu se vyplatí: Jojo efekt nehrozí a žaludek je v klidu

Počátkem ledna je čas pomalu hubnout. Tukové zásoby z Vánoc zkrátka už musí pryč. Nikdy se ale nevyplatí týrat se hlady. Na svojí původní váhu se nejsnadněji dostanete, když budete hubnout systematicky a delší dobu. Nehrozí vám totiž pak jojo efekt. Jak na to?

Dieta
08.01.
Speciál o hubnutí

Jak zhubnout po Vánocích? 5 rad, jak shodit kila a netrpět

Už si zkrátka nechcete lhát. Přibrali jste. Útěchou vám může být, že se to o Vánocích stane skoro všem. Dosáhnout opět postavy jako laňka jde mnohdy těžko, ale my vás v tom v novém roce nenecháme. Přinášíme vám 5 rad, díky kterým se vám bude hubnout snadněji.

Cvičení v posilovně
07.01.
Speciál o hubnutí

Pryč se stresem. Se spokojeným žaludkem zhubnete raz dva

I když jíte pětkrát denně a snažíte se cvičit, pořád ne a ne zhubnout? Na vině je dost možná stres, který vám brání v dokonalé postavičce. K tomu, abyste se do měsíce dokázali vrátit na svojí původní velikost, musíte být především spokojení. Jak se hodit do pohody?

Cvičení v posilovně
05.01.
odborníci varují

Chcete zhubnout cvičením? Tohle jsou nejzákladnější chyby

Velká část populace si dává novoroční předsevzetí shodit po Vánocích nějaké to kilo. Fitness centra praskají ve švech a lidé po dnech klidu a odpočinku začínají se sportem ve snaze zhubnout. Jenže podle odborníků příliš mnoho nárazového sportu spíše uškodí.