Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Malé lásky - Monika a Zdeněk
06.09.
malé lásky

Moniku byste dnes nepoznali! Stal se z ní úplně nový člověk

Hrdinkou středečních Malých lásek byla také Monika s partnerem Zdeňkem. Ten v minulosti udělal spoustu hloupostí a dokonce skončil i ve vězení. Malá Dominika pro něj ale prý znamená nový start. Jak se rodině dnes vede?

Melissa Mouawad
23.08.
Vysněná postava

Neuvěřitelná proměna: Zhubla 65 kilo a získala svou životní lásku

Neuvěřitelnou proměnou prošla Melissa Mouawadová z Austrálie. Za pět let se ze 135 kilogramů dostala na 70 a získala tak vysněnou postavu. K hubnutí ji dohnali až lékaři.

Dvanáct chlapců uvězněných v jeskyni v Thajsku
11.07.
Dobrá zpráva

V jeskyni zhubli několik kil! Lékaři popsali zdravotní stav chlapců

Většina z 12 chlapců zachráněných z thajské jeskyně zhubla za 17 dnů strávených v tomto nedobrovolném vězení dva kilogramy. Obecně jsou ale v dobrém stavu a žádný z hochů nejeví známky stresu. Informovalo o tom thajské ministerstvo zdravotnictví.

Prásk.tv píše:

Leanne Ward - 1
čtěte o tématu hubnutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Fast Food Film zvou pod pokličku rychlého občerstvení

Rychlé občerstvení nejsou jen cheeseburgery a káva u McDrive, ale i tisíce lidských příběhů.

Obezita žen
26.05.
Kalkulačka BMI Jak jste na tom vy?

Obezita trápí Evropanky. Češky patří k nejtlustším! PŘEHLED

Nadváha a obezita jsou stále větším problémem. A nevyhýbají se ani ženám. Podle posledních údajů Světové zdravotnické organizace (WHO) je každá čtvrtá Evropanka obézní a nadváha trápí dokonce více než polovinu žen. A Češky ve statistikách WHO obsazují přední příčky.

2143970
21.05.

Střepiny 20. 5. 2018

Královská svatba! Nejzásadnější momenty i střípky ze zákulisí očima naší zvláštní zpravodajky. Rozkopané Česko a ambiciózní plán úředníků na novou celorepublikovou silniční síť. Co je realita a co utopie? A krabičkové diety jako fenomén stravování posledních let. Za kolik a jak fungují?

Dieta
17.04.
Nejlepší diety

Plavková sezóna se blíží. Tyto diety jsou nejúčinnější! SEZNAM

Jaro o sobě konečně dává vědět, počasí se nám neustále zlepšuje a teploty stoupají. Začíná se nám blížit plavková sezóna! Vyzkoušejte 5 nejúčinnějších diet, díky kterým budete připraveni na léto. Oblíbená je středomořská dieta, paleo dieta nebo Dash dieta.

Hubnutí
15.04.
Zkusíte to?

Jednoduchý trik pomáhá hubnout. Nejde o jídlo ani cvičení!

Diety, cvičení, změny denního režimu. Pokud se rozhodnete zhubnout, musíte často udělat drastické a hodně bolestivé změny, abyste dosáhli cíle. Přitom existuje jednoduchý trik, který vám shazování kil dokáže velmi usnadnit.

sex - ilustrační
14.04.
příjemné cvičení

Zhubněte při sexu! Víme, při které poloze spálíte nejvíc kalorií

Potřebovali byste pár kilo zhubnout, ale při představě sportu na vás jdou mdloby? Je i příjemnější způsob, jak kalorie spálit. Při které sexuální poloze shodíte nejvíc?

Tony Bussey - 2
09.04.
GALERIE Inspirativní příběh

Při evakuaci zabral celý vrtulník! Přimělo ho to zhubnout 148 kilo

Až když v jeho rodném městě vypukl požár, získal Tony motivaci zhubnout. Kromě něj se totiž do vrtulníku, který obyvatele evakuoval, už nikdo nevešel, a tak museli ostatní počkat, až se letoun vrátí. To byla pomyslná poslední kapka, aby Tony za dva roky úžasně zhubl.

Mobilní aplikace na hubnutí
02.04.
aplikace zdarma

Chcete skutečně zhubnout? Tyto aplikace vám s tím pomůžou

Snaha zhubnout je pro některé bojem na celý život. Redakce TN.cz pro vás ale našla nástroje, které vám cestu za ideální postavou nesmírně ulehčí.