Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaro a vztahy

Vztahy na jaře dostanou zabrat, prozradila numeroložka!

V pondělí před polednem se otevřely brány jarní svěžesti. Tímto obdobím dochází k ukončení zimního lenošení, začíná stoupat energie a ve všem najdeme rodící se sílu a chuť do života. Co nás v tomto období čeká podle numerologie?

Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

Zahalování muslimských žen
Aktualizováno 14.3. 2017 21:37
anketa rozhodnutí EU

Velká rána pro věřící: Nošení šátků i křížků v práci jim mohou zakázat!

Zaměstnavatelé v členských zemích EU mohou zaměstnancům zakázat nosit muslimské šátky a jiné náboženské symboly. V úterý o tom rozhodl evropský Nejvyšší soudní dvůr.

Prásk.tv píše:

Lukáš Rosol a Michaela Ochotská
čtěte o tématu rozhodnutí na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s portálem "Člověk k ruce"

STRES, ČASOVÁ TÍSEŇ, NEDOSTATEK FINANCÍ – taky už Vám to přerůstá přes hlavu? Existuje místo, kde najdete řešení pro téměř každou situaci.

Skotská první ministryně Nicola Sturgeonová
Aktualizováno 13.3. 2017 13:46
první ministryně

Dohra brexitu: Skotsko se chystá na druhé hlasování o nezávislosti

Skotsko se opět chystá na hlasování o nezávislosti. První ministryně Nicola Sturgeonová na tiskové konferenci oznámila, že požádá skotský parlament o svolení vyhlásit referendum, ve kterém Skotové rozhodnou, zda se připojí k takzvanému "tvrdému brexitu", nebo se stanou nezávislou zemí.

Miloš Zeman - 1
Aktualizováno 9.3. 2017 08:18
anketa chcete ho?

Zeman dnes "tajně" oznámí, jestli chce být dál prezidentem

Prezident Miloš Zeman si dnes sezval přátele, příznivce a věrné podřízené do Španělského sálu Pražského hradu. Oznámí jim, jestli se bude i v dalších volbách ucházet o post prezidenta země.

JPMorgan
Aktualizováno 23.2. 2017 16:09
rozhodnutí banky

Česko nově spadlo mezi rozvojové země! Máme příliš malé platy

Americká investiční banka JPMorgan Chase přeřadí Českou republiku ze skupiny vyspělých zemí do rozvojových. Důvodem je fakt, že příjem na hlavu se v ČR už tři roky pohybuje pod bankou stanovenou úrovní pro vyspělé země. Podle ekonomů by měl tento krok posílit poptávku po českých dluhopisech.

Poslanecká sněmovna
Aktualizováno 22.2. 2017 14:14
výjimky z povinnosti

Smlouvy neukážeme, rozhodli poslanci! Co nám chtějí zatajit?

Výjimku ze zveřejňování smluv v registru by měly vedle národního podniku Budějovický Budvar dostat i všechny státní podniky a společnosti s většinovou účastí státu, krajů nebo obcí, které mají obchodní či průmyslovou povahu. V novele zákona o registru smluv, která se původně týkala podle návrhu poslanců KDU-ČSL jen pivovaru Budvar, to dnes o jeden hlas schválila Sněmovna.

Nové nařízení

Nepromokavé oblečení v ohrožení! Podle EU škodí přírodě

Češi vyrážející do přírody rádi vyměnili nevzhledné šusťákové soupravy za funkční oblečení, které vodu pustí jen zevnitř ven, déšť po něm ale steče. Outdoorové oblečení ale čeká velká změna.

Trumpovo nařízení

Amerika je dál v nejistotě, soud nerozhodl o imigračním dekretu

Tvrdým otázkám soudců byli v úterý vystaveni právní zástupci ministerstva spravedlnosti USA na jedné a států Washington a Minnesota na druhé straně během slyšení, k němuž je vyzval odvolací soud v San Francisku.

Americký prezident Donald Trump
Aktualizováno 5.2. 2017 21:33
odvolali se

"Zpřístupnili jste zemi teroristům": Trumpova vláda chce dekret zpět!

Americké ministerstvo spravedlnosti se odvolalo proti soudnímu rozhodnutí, které dočasně zablokovalo imigrační dekret prezidenta Donalda Trumpa. Odvolání vlády slíbil už dříve Trumpův mluvčí. Prezident výrok soudu ostře kritizoval a prohlásil, že bude zrušen.