Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

hloubkové kontroly

Špatné daňové přiznání? Berňák si pak proklepne celý váš majetek

Podfuky kolem přiznání daní by se brzy mohly těžce nevyplatit. Když na ně finanční úřad přijde, nejen, že hříšníka čeká pokuta a oprava. Berní úřad si pak může posvítit na celý jeho majetek. Jeho původ pak bude poplatník muset doložit, jinak může přijít o všechno. A ještě skončit ve vězení, píše dnešní Právo.

Levný nákup

Foťáky, mobily, nábytek. Úřad se zbavuje majetku! PŘEHLED

Jaro se blíží a s ním se také blíží doba posezení na terasách a zahradách. Pokud vám chybí zahradní nábytek, ale zároveň nemáte peníze nazbyt, možná vám pomůže potravinářská inspekce. Ta prodává i mobily nebo elektroniku.

všechno za babku

Stát levně prodává majetek! Člun, foťáky a nábytek už za stovku!

Fotoaparáty, zachovalý nábytek či motorový člun nabízí zájemcům k odprodeji zlínská policie. Pořídit je můžete už za desetinu původní ceny, ty nejlevnější klidně za deset korun.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr
čtěte o tématu majetek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořádná velikonoční nadílka čeká v Albertu na 35 šťastlivců

Velikonoce už klepou na dveře. A v obchodním řetězci Albert vědí, jak vám je pořádně zpříjemnit.

nabídka automobilů

Hasiči levně prodávají nepotřebný majetek, nabízí i požární vůz

Hasičský sbor Jihomoravského kraje rozprodává nepotřebný majetek a v druhém kole navíc snížil cenu o 30%. Jedná se převážně o osobní a nákladní automobily a příslušenství. Jedná se o použité věci, čemuž odpovídá i nízká minimální cena.

Velké stavby

Stát hledá majitele těchto domů! Nepatří právě vám? GALERIE

Tisíce rodinných domů, bytů i pozemků hledají majitele. Někteří lidé ani neví, že jim nemovitost patří, další třeba v domě žijí, ale správně se o něj nepřihlásili. Vybrali jsme ty největší obytné budovy, které na seznamu ÚZSVM figurují.

vypadá i lépe!

Šance pro Petru: Zuzana Paroubková na rozvodu vydělala!

Před deseti lety to byl rozvod roku. Expremiér Jiří Paroubek opustil po 28 letech manželku Zuzanu a rychle se oženil s o hodně mladší milenkou Petrou Kováčovou. K první manželce byl ale při rozvodu štědrý, podváděné ženě se navíc majetek podařilo dobře prodat. Konec vztahu jí prospěl i vzhledově.

Buhuslav Sobotka, Andrej Babiš
Aktualizováno 21.2. 2017 13:38
podezřelé dluhopisy

Babiš Sobotkovi: Zákon jsem neporušil! Prověříme, řekl premiér

Andrej Babiš odpověděl premiéru Sobotkovi na jeho dopis, kterým se dožadoval vysvětlení nejasností kolem majetku ministra financí a toho, jak strážce státní pokladny Babiš sám přiznává a odvádí daně. Jak se očekávalo, podle Babiše je všechno v pořádku. Přesto začal couvat a chce nově zdanit i vlastní příjmy z dluhopisů.

výhodné koupě

DRAŽBY: Auta za babku! Koupíte i kola, piano, lyže či trofejní paroží

Potřebujete levně pořídit osobní auto, dodávku nebo dokonce džíp? Brzy půjdou do veřejné dražby. A s nimi mnoho dalších "drobností" od pianina, přes trofejní paroží, rybí hlavy, horské kolo, lyže či třeba luxusní kuchyňskou linku...

Andrej Babiš
Aktualizováno 3.2. 2017 21:40
lex babiš

Babiš se zbavil Agrofertu. Dohlížet na něj bude jeho Monika

Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes vložil akcie svých firem Agrofert a SynBiol kvůli zákonu o střetu zájmů do svěřenských fondů. Babiš to oznámil v tiskovém prohlášení. Správci fondů jsou předseda představenstva Agrofertu Zbyněk Průša a právník Alexej Bílek. Dohled nad nimi bude vykonávat tříčlenná rada, jejíž členkou je i Babišova životní partnerka Monika Babišová.

Nejste milionáři?

Tisíce nemovitostí hledají majitele: Nepatří právě vám? Ověřte si to!

Nejste milionáři? Tisíce lidí vlastní domy a pozemky, ale netuší o tom! Pokud jste mezi nimi i vy, stačí požádat příslušný úřad a doložit svůj nárok. Zkontrolujte si, jestli nejste boháči, v naší unikátní aplikaci.