Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sjezd ANO - Andrej Babiš - 2
Aktualizováno 6.4. 2017 16:38
ministrovy průšvihy

Babiš je podezřelý z daňových přestupků, čeká ho vyšetřování!

V majetkovém přiznání ministra financí Andreje Babiše (ANO) jsou podle sněmovního mandátového a imunitního výboru nesrovnalosti. Výbor na dnešním jednání odhlasoval, že věc postoupí k prošetření městskému úřadu kvůli možnému přestupku. Novinářům to řekl místopředseda výboru Martin Plíšek (TOP 09). Pokud Městský úřad v Černošicích skutečně zahájí řízení, mohl by ministrovi uložit podle zákona o střetu zájmů až padesátitisícovou pokutu. Babiš označil rozhodnutí výboru za snahu poslance a předsedy kontrolního výboru Vladimíra Koníčka (KSČM) o zviditelnění, prý vše vysvětlil.

hloubkové kontroly

Špatné daňové přiznání? Berňák si pak proklepne celý váš majetek

Podfuky kolem přiznání daní by se brzy mohly těžce nevyplatit. Když na ně finanční úřad přijde, nejen, že hříšníka čeká pokuta a oprava. Berní úřad si pak může posvítit na celý jeho majetek. Jeho původ pak bude poplatník muset doložit, jinak může přijít o všechno. A ještě skončit ve vězení, píše dnešní Právo.

Levný nákup

Foťáky, mobily, nábytek. Úřad se zbavuje majetku! PŘEHLED

Jaro se blíží a s ním se také blíží doba posezení na terasách a zahradách. Pokud vám chybí zahradní nábytek, ale zároveň nemáte peníze nazbyt, možná vám pomůže potravinářská inspekce. Ta prodává i mobily nebo elektroniku.

Prásk.tv píše:

Rozvod Prachařových
čtěte o tématu majetek na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

všechno za babku

Stát levně prodává majetek! Člun, foťáky a nábytek už za stovku!

Fotoaparáty, zachovalý nábytek či motorový člun nabízí zájemcům k odprodeji zlínská policie. Pořídit je můžete už za desetinu původní ceny, ty nejlevnější klidně za deset korun.

nabídka automobilů

Hasiči levně prodávají nepotřebný majetek, nabízí i požární vůz

Hasičský sbor Jihomoravského kraje rozprodává nepotřebný majetek a v druhém kole navíc snížil cenu o 30%. Jedná se převážně o osobní a nákladní automobily a příslušenství. Jedná se o použité věci, čemuž odpovídá i nízká minimální cena.

Velké stavby

Stát hledá majitele těchto domů! Nepatří právě vám? GALERIE

Tisíce rodinných domů, bytů i pozemků hledají majitele. Někteří lidé ani neví, že jim nemovitost patří, další třeba v domě žijí, ale správně se o něj nepřihlásili. Vybrali jsme ty největší obytné budovy, které na seznamu ÚZSVM figurují.

vypadá i lépe!

Šance pro Petru: Zuzana Paroubková na rozvodu vydělala!

Před deseti lety to byl rozvod roku. Expremiér Jiří Paroubek opustil po 28 letech manželku Zuzanu a rychle se oženil s o hodně mladší milenkou Petrou Kováčovou. K první manželce byl ale při rozvodu štědrý, podváděné ženě se navíc majetek podařilo dobře prodat. Konec vztahu jí prospěl i vzhledově.

Buhuslav Sobotka, Andrej Babiš
Aktualizováno 21.2. 2017 13:38
podezřelé dluhopisy

Babiš Sobotkovi: Zákon jsem neporušil! Prověříme, řekl premiér

Andrej Babiš odpověděl premiéru Sobotkovi na jeho dopis, kterým se dožadoval vysvětlení nejasností kolem majetku ministra financí a toho, jak strážce státní pokladny Babiš sám přiznává a odvádí daně. Jak se očekávalo, podle Babiše je všechno v pořádku. Přesto začal couvat a chce nově zdanit i vlastní příjmy z dluhopisů.

výhodné koupě

DRAŽBY: Auta za babku! Koupíte i kola, piano, lyže či trofejní paroží

Potřebujete levně pořídit osobní auto, dodávku nebo dokonce džíp? Brzy půjdou do veřejné dražby. A s nimi mnoho dalších "drobností" od pianina, přes trofejní paroží, rybí hlavy, horské kolo, lyže či třeba luxusní kuchyňskou linku...

Andrej Babiš
Aktualizováno 3.2. 2017 21:40
lex babiš

Babiš se zbavil Agrofertu. Dohlížet na něj bude jeho Monika

Ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš dnes vložil akcie svých firem Agrofert a SynBiol kvůli zákonu o střetu zájmů do svěřenských fondů. Babiš to oznámil v tiskovém prohlášení. Správci fondů jsou předseda představenstva Agrofertu Zbyněk Průša a právník Alexej Bílek. Dohled nad nimi bude vykonávat tříčlenná rada, jejíž členkou je i Babišova životní partnerka Monika Babišová.