Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rodiče nechali děti v otřesných podmínkách
aktualizováno 07.06.
Otřesné podmínky

Policie vydala fotku z domu hrůzy: Rodiče nechali děti ve špíně!

Šest dětí, které opustili jejich rodiče a odjeli do zahraničí, přežívalo v hrozných podmínkách. Všude byla špína a nepořádek, děti se ani nemyly. Případ stále otřásá Slovenskem. Po krkavčí matce a otci pátrá policie.

Přístřešek v Jeseníkách na Císařské louce
22.04.
alkoholové večírky

Na horách postavili přístřešek za statisíce, Češi z něj udělali chlív!

Lesy ČR v posledních letech investovaly značné prostředky do vybudování naučných stezek a zázemí pro turisty. Někteří lidé si však těchto investic zřejmě neváží. Svědčí o tom jejich chování v novém přístřešku pro turisty v Jeseníkách. Ten je po roce provozu zanesen odpadky, prázdnými lahvemi od alkoholu a hromadou plastů.

Zina Šímová - 2
15.03.
Robinsonův ostrov

Zina házela špínu na všechny! Prozradila, co nebylo v televizi

Robinsonův ostrov musel ve středu opustit další hráč. Karla možná překvapivě porazila Janina, která teď na Ostrově vyhnanství bude čekat na dalšího soupeře. V kmenu Manobo hrála tentokrát hlavní roli Zina, která musela jednoho člena týmu poslat do Kalingy.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek - 14. 2. 2018 II - 16
čtěte o tématu špína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Výměna manželek: Náhradní manželka pokousaná od syna! - 8
14.03.
premiérový díl

Ivetu čekají ve Výměně těžké časy! Odveze si kousance a modřiny

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak zvládne Věra ze statku život v městské rodině podnikatele a jestli se dokáže Iveta přizpůsobit naprosto odlišnému životnímu stylu na samotě u lesa.

Výměna manželek - Z luxusu na špinavý statek - 16
12.03.
UKÁZKA Premiérový díl

Iveta zažije ve Výměně šok! Otec se ani nemyje, rodina žije ve špíně

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérový díl reality show Výměna manželek. Věra ze statku bude muset zvládnout život v rodině bohatého podnikatele, zatímco Iveta se dostane na odlehlý statek.

Iwona a Joachym z Výměny manželek
14.02.
život po natáčení

Iwona z Výměny: Sáhnul by na mě a zlámala bych mu ruce i nohy!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát to bylo hodně vyhrocené, Iwona v náhradní rodině musela bojovat s nechutnou špínou. A u osmi očí to dala Lence pořádně sežrat.

Ukřičených „osm očí“ ve Výměně manželek! - 12
14.02.
výměna manželek

Osm očí: Je mi z tebe na zvracení, křičela Iwona přes celou hospodu

Už dnes večer se můžete těšit na další díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si pohodlná Lenka poradí v rodině se třemi dětmi a přísným tatínkem a zda se dokáže temperamentní Iwona přizpůsobit pomalému životnímu stylu brněnské rodiny.

Všudypřítomná špína ve Výměně manželek!
aktualizováno 12.02.
UKÁZKA To jsou prasata

Špína a hnus ve Výměně: Z toho se zvedá žaludek! Vydrží Iwona?

Už ve středu mohou diváci sledovat další premiérovou Výměnu manželek. V ní si pohodlná Lenka bude muset poradit v rodině se třemi dětmi a přísným tatínkem. Temperamentní Iwona může mít naopak problém přizpůsobit se pomalému životnímu stylu.

Uzavřené bistro v centru Brna
09.02.
Tady připravovali jídlo

Švábi, omítka a mastnota. Bistro v Brně inspektoři hned uzavřeli

Pořádný šok čekal na inspektory Státní zemědělské a potravinářské inspekce (SZPI), když přišli na kontrolu do bistra na brněnském náměstí Svobody. V místech, kde se připravovalo jídlo, objevili inspektoři mrtvý i živý hmyz a všudypřítomnou špínu.

Rvačka kvůli toaletám - soud
aktualizováno 29.01.
Projednává soud

Muži se měli kvůli špinavým záchodům porvat, jeden zemřel!

Krajský soud ve Zlíně začal řešit tragickou rvačku dvou mužů. Banální důvod, údajně spor o špinavé toalety, skončil smrtí 64letého muže. Útočník může jít až na deset let do vězení.