Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Uzavřené provozovny
aktualizováno 04.12.
galerie hrůzy uzavřené provozovny

Plíseň i myši! Letos zavřeli desítky podniků, tyto jsou nejodpornější

Hygienici od ledna do října letošního roku zkontrolovali tisíce stravovacích zařízení, uzavřeli téměř 40 podniků a nyní chtějí rozdat pokuty za více než 11,7 milionu korun. Podobně děsivé výsledky pak hlásí i Státní zemědělská a potravinářská inspekce (SZPI). Ta uzavřených podniků hlásí už více než 130!

Uzavřené provozovny
aktualizováno 12.10.
špína a hnus

Nejhnusnější hospody v Česku: Inspektoři jich letos zavřeli už 129

Celkem 129 restaurací a prodejen museli v letošním roce uzavřít inspektoři. Nesplňovaly totiž hygienické podmínky. Nejčastěji kontroloři trestali za špínu, plesnivé potraviny či škůdce.

Uzavřené provozovny
aktualizováno 25.08.
plíseň i mrtvé myši

Tady jíme? Hnus! O prázdninách uzavřeli tyto hospody! GALERIE

Inspektoři o prázdninách museli uzavřít desítky podniků, včetně hospod a restaurací. Většina provozovatelů měla problémy se špínou a myším trusem, v některých stravovacích zařízeních dokonce byly i živé či mrtvé myši.

Prásk.tv píše:

Connor Cox - 1
čtěte o tématu špína na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Uzavřené provozovny od začátku roku
02.05.
Obrovský hnus

Plíseň, špína, trus: Tyhle podniky musely od ledna skončit! SEZNAM

Jen od začátku roku museli inspektoři uzavřít desítky provozoven. V hospodách i obchodech byl neuvěřitelný nepořádek, na zemi ležel myší trus a zdi plesnivěly. Podívejte se, které podniky musely na čas skončit.

Nelegální jatka na Jičínsku
aktualizováno 01.03.
Plíseň, špína, trus

Nelegální jatka u Pardubic: Vepře poráželi v otřesných podmínkách!

Veterináři odhalili v Rohoznici na Pardubicku nelegální jatka! K porážce zvířat docházelo v otřesných podmínkách, místnosti byly plné plísně a špíny. Maso pak putovalo na trh.

Výměna manželek: „Tady žijí prasata“
aktualizováno 20.02.
Premiérový díl

"Tady snad žijí prasata!" Alena zažije ve Výměně obrovský šok!

Už ve středu čeká diváky další premiérová Výměna manželek. V tomto díle uvidíme, jak si poradí Míla s nemluvným manželem, dvěma malými dětmi a tchyní, která se do všeho plete. Na druhé straně se bude muset Alena přizpůsobit domácnosti s dospělými dětmi a pracovitým manželem.

Věra Blehová při natáčení Výměny manželek
aktualizováno 21.01.
Výměna manželek

Špindíra Věra mlčela, ale teď vrací úder za všechny urážky od diváků

Špína, zakouřený byt a zubní kartáčky nikde. V takových podmínkách žily Věřiny děti ve středeční repríze Výměny manželek. Žena odmítla možnost promluvit po letech před kamerami TV Nova, teď se ale ozvala na sociální síti.

Výměna manželek: rodiny
aktualizováno 19.01.
život po výměně

Špindíra Věra poslala lidem jasný vzkaz, Lucie je stále znechucená

Ve středu večer jste mohli sledovat oblíbenou reality show Výměna manželek. Tentokrát šlo o epizodu, která v historii pořadu vzbudila největší odezvu. Jak se změnily životy aktérů několik let od natáčení?

Bezdomovec Ludvík žije v popelu - 4
aktualizováno 10.01.
nové informace

Nejšpinavějšího muže světa místo pohřbu spálili. Teď řekli proč

Ludvík Doležal, označovaný za nejšpinavějšího muže Evropy, který žil nedaleko Skřivan na Královéhradecku, nebyl pohřben. Jeho tělo nechala obec spálit. Nikdo z příbuzných se nepřihlásil a kremace pro takzvaného Popeláka prostě obec vyšla levněji.

Výměna manželek - rodiny
aktualizováno 17.11.
jak žijí dnes

Život po Výměně: Nové přírůstky do rodiny a následky autonehody

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl Výměny manželek. A i tentokrát byly vztahy hodně vyhrocené. V závěru se ale stalo něco, co všem vyrazilo dech - Bohuš skončil v nemocnici. Jak se mu po nehodě daří a změnil se život obou rodin?