Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Při požáru na Slovensku umřel dědeček
aktualizováno 08.12.
Požár na Slovensku

Děda zachránil vnouče i rodiče před plameny. Sám v domě uhořel

Slovenskou rodinu v sobotu nad ránem postihla strašlivá tragédie. Rodiče s dvouletým dítkem a dědečkem vyrazili na víkend na chatu, kterou zachvátil požár. Zatímco manželům a dítěti se podařilo zachránit, dědeček v ohnivém pekle zemřel.

Chata
28.11.

VIDEO: Krádeží v chatových oblastech stoupá

Škodu za více než 400 tisíc korun za sebou nechali zloději v chatové oblasti na Strakonicku. Koncem minulého týdne tam vykradli hned 15 chalup.

Pátrání - BUREŠ LEOŠ
aktualizováno 22.11.
Záhadné zmizení

V chatce se svítilo, muž zevnitř zmizel! Policie nemá žádnou stopu

Záhadné zmizení 53letého muže vyšetřuje chrudimská policie. Na případ upozornili sousedé, protože v jeho chatě se dva týdny nepřetržitě svítilo a dveře byly otevřené. Nic o něm nevědí ani příbuzní.

Prásk.tv píše:

Optická hádanka
čtěte o tématu chata na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Obezita - 1
aktualizováno 07.11.
nutriční odborník

Expert řekl, po kterém alkoholu se nejvíc tloustne! Čemu se vyhnout?

Jak sestavit jídelníček, abychom zaručeně zhubli? A jak docílit dokonalé postavy? Nejen na to odpovídal nutriční poradce Pavel Suchánek, kterého diváci znají z pořadu O 10 let mladší.

Požár chaty v Nezabudicích
aktualizováno 24.10.
ničivý požár

Na Křivoklátsku někdo zapálil chatky. Škoda je více než milion

Nezvaný host zřejmě zapálil chatku u obce Nezabudice na Rakovnicku. Požár se rozšířil i na vedlejší chatu a na část lesa, vyšetřovatel předběžně odhadl škodu na 1 100 000.

Policie dopadla zloděje, který vykrádal chatu
12.10.
netradiční obhajoba

Zloděj prý nekradl, ale panikařil. Soudce měl během chvíle jasno

Policie dopadla zloděje, kterého jste před časem viděli na záběrech v Televizních novinách, jak vykrádá chatu v obci Podlázky na Mladoboleslavsku. Zajímavá je jeho obhajoba, prý nekradl, ale panikařil. Soud ho poslal rovnou do vazby.

Noční požár chatky v Olomouci
10.10.
Tragický požár

V Olomouci shořela chatka, hasiči uvnitř objevili mrtvolu!

Tragicky skončil v úterý požár malé chaty v Olomouci - Nemilanech. Stavba kompletně shořela, hasiči navíc v sutinách domku později objevili mrtvého člověka.

Vloupání na Mladoboleslavsku
aktualizováno 02.10.
tipy na zabezpečení Nepoznáváte ho?

Na Mladoboleslavsku někdo vykrádá chaty! Jak je zabezpečit?

Policie usilovně pátrá po klíčovém svědkovi, který by jim pomohl objasnit vloupání do zahradního domku na Mladoboleslavsku, které zachytila kamera. Právě chatky a chalupy bývají v tomto období nejvíce ohrožené zloději, a tak policie zároveň radí, jak se před vloupáním chránit.

Policejní zásah v zahrádkářské osadě Český Újezd na Ústecku
aktualizováno 13.08.
Otřesný případ

Muži šli pro miliony, skončilo to vraždou. Otřesný případ řeší soud

Soud v Ústí nad Labem začal rozplétat případ brutální dvojnásobné vraždy v zahradní kolonii ve Střížovicích. Před soudcem se zpovídal komplic vraha - Jaroslav Topinka, který je obžalovaný z toho, že se v lednu na zavraždění manželů podílel. Miroslav Benák, který podle obžaloby zabíjel, se po činu na místě zastřelil.

WhatsApp
21.06.
Konec podpory

Části uživatelů přestane fungovat WhatsApp! Ověřte si, jestli i vám

Provozovatel chatovací aplikace WhatsApp upřesnil, kdy dalším uživatelům oblíbený program přestane pracovat. Změna se týká uživatelů s telefony se staršími operačními systémy. Už před rokem ukončil WhatsApp podporu pro část starších operačních systémů.