Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek - Napadení a zásah štábu - 22
aktualizováno 16.04.
videoukázka výměna manželek

Bitka ve Výměně: Náhradní manžel drsně napadl Janu před dětmi

Ve středeční premiérové Výměně manželek bude opět pořádně rušno. Dojde na nadávky, bouchání hlavou o zeď a dokonce fyzickou roztržku mezi náhradní manželkou a partnerem.

Stres
14.03.
Test i řešení

Prošli byste na střední školu? Otestujte se z matematiky!

Přijímačky na střední školy se kvapem blíží, konají se už za pár týdnů. A nastávající středoškoláci se při nich musejí povinně poprat i s často nepopulární "matikou", která řadě dětí dělá potíže.

Seriál Ulice: Sladké probuzení Terezy a Davida
aktualizováno 24.10.
seriál Ulice

Exkluzivní ukázka: Takhle dopadne první sex Terezy a Davida v Ulici!

V seriálu Ulice se schyluje k velkým změnám! David Kučera se rozejde s Alenou. A jak je z exkluzivní ukázky patrné, dlouhou dobu sám nezůstane. Už dlouho je do něj zamilovaná jeho kolegyně a spolubydlící Tereza Jordánová. A David si konečně uvědomil, že Terezu taky miluje.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek: Lucie hledá ženu! - 10
čtěte o tématu ukázka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Remake Hříšného tance
aktualizováno 25.04.
Kultovní film

Natočili remake Hříšného tance! Jak se vám líbí nová Baby? VIDEO

Z filmu Hříšný tanec se stala kultovní záležitost. Snad každý někdy viděl legendární zvedačku nebo zná frázi "Baby nebude sedět v koutě". Této popularity se rozhodla využít americká televize, která připravuje remake. Podívejte se na první ukázku.

Robinsonův ostrov: Tereza Mašková
03.04.
Robinsonův ostrov

Tereza má poslední šanci na záchranu! Co provedla? UKÁZKA

Už dnes večer pokračuje show Robinsonův ostrov, diváky čeká jeden z nejnapínavějších dílů! Tereza bude mít poslední šanci se ve hře zachránit. Co provedla? Podívejte se na ukázku!

Ostrá rvačka Tonyho a Hermana - 3
20.03.
nové díly

Exkluzivní detaily z Ulice: Tony a Jirka se porvali už 9x! UKÁZKA

Dnes večer dojde v Ulici na pěsti. Účty si mezi sebou vyřídí barman Tony Benda a policista Jiří Herman. Jejich představitelé Ondřej Volejník a Jan Holík si kvůli scéně dali před celým štábem do zubů celkem devětkrát. To ale nebylo na tomto natáčení to nejhorší.

Robinsonův ostrov
aktualizováno 02.01.
Už za dva týdny

První ukázka z Robinsonova ostrova: Bude to jízda!

Už 16. ledna se diváci televize Nova mohou těšit na nejdrsnější televizní show Robinsonův ostrov. Soutěžící se budou bít nejen o přízeň diváků, ale i o pohádkovou výhru.

MasterChef Česko - Kateřina a Lucie - 1
07.09.
ukázka masterchef

Lucka jako kapitánka zase šokuje! "Nedivte se, až se pošlu nahoru!"

Už ve středu se můžete těšit na další díl oblíbené kuchařské show MasterChef Česko. Ten se ponese ve znamení odvety, role kapitánů se totiž už podruhé zhostí Honza a Lucka.

Výměna manželek: Nepořádek a prošlé potraviny
aktualizováno 07.03.
Premiérový díl

UKÁZKA z Výměny: Nina najde v kuchyni roky prošlé potraviny!

I další premiérový díl Výměny manželek bude hodně bouřlivý. Devětatřicetiletá Nina si bude muset poradit s výbušným manželem i nechutnou a neuklizenou domácností, zatímco pětatřicetiletá Ingrid se bude starat o dvě rozmazlené děti.

Výměna manželek: Erik žádá Katku o ruku u 8 očí
aktualizováno 02.03.
už dnes večer Výměna manželek

Nečekané rozuzlení: 8 očí skončí žádostí o ruku! Co Katka odpoví?

Už dnes večer se můžete těšit na premiérovou Výměnu manželek. A také tentokrát se tvůrci pořadu postarali o to, aby smíchali dvě naprosto rozdílné rodiny.