Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hororová nehoda autobusu ve Středočeském kraji - 2
aktualizováno 13.01.
VIDEO DESÍTKY ZRANĚNÝCH, TŘI MRTVÍ

Tragická nehoda u Horoměřic: Takhle vytahovali zraněné! VIDEO

Páteční tragická nehoda autobusu a osobního auta v Horoměřicích u Prahy si vyžádala tři lidské životy, dalších 45 lidí se zranilo, pět z nich utrpělo velmi vážná zranění. Hasiči nyní zveřejnili velmi dramatické záběry ze záchrany zraněných lidí ze zdemolovaného autobusu.

Čelní srážka autobusu a kamionu v Keni
aktualizováno 31.12.
Hrozivá nehoda

Autobus se v Keni čelně srazil s náklaďákem: 36 mrtvých!

Nejméně 36 lidí zahynulo u keňského města Migaa při čelní srážce náklaďáku a autobusu mířícího do hlavního města Nairobi. Z kabiny tahače a z autobusu toho moc nezbylo. V nemocnicích bojuje o život další cestujících z autobusu.

Nehoda autobusu v Berlíně
05.12.
Na co myslel?

Řidič zapomněl, že má patrový autobus, skalpoval ho o most

Kuriózní nehoda uzavřela v pondělí večer jednu z berlínských ulic a přilehlou železniční trať. Řidič autobusu společnosti Flixbus zkoušel podjet s dvoupatrovým autobusem pod mostem, jehož světlá výška je 3,40 metru. Střecha autobusu skončila na silnici několik metrů za místem, kde řidič zastavil.

Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
aktualizováno 18.09.
Nehoda na Slovensku

Tragická srážka s autobusem: Zemřel mladý pár a dvě děti (2 a 4)

V neděli před 18. hodinou došlo k tragické nehodě u města Šahy na jihu Slovenska. Na silnici I. třídy se čelně srazily autobus a osobní auto. V osobáku cestovali čtyři lidé. Mladý pár a malé děti. Všichni čtyři při nehodě zemřeli.

Nehoda autobusu v Německu
aktualizováno 03.07.
tragédie na dálnici A9

Nehoda autobusu u hranic s ČR: Vyšetřovatel potvrdil 18 mrtvých

K vážné dopravní nehodě došlo v pondělních ranních hodinách na dálnici A9 asi 30 kilometrů od českých hranic. Podle policie se zájezdový autobus srazil s kamionem. Obě vozidla záhy pohltily plameny. V autobuse cestovalo 46 cestujících a dva řidiči.

Nehoda autobusu ve Francii
23.06.
Čtyři zranění

Autobusák špatně odhadl výšku mostu, urval o něj horní patro

Čtyři lidé se zranili při páteční nehodě autobusu v Paříži. Řidič zřejmě zapomněl, že má nad sebou ještě jedno patro nebo špatně odhadl výšku mostu a narazil do něj. Ve vyhlídkovém autobusu, který nemá střechu, cestovalo 20 lidí.

Nehoda autobusu u Slaného - 2
aktualizováno 10.04.
Nehoda autobusu

U Slaného sjel autobus do příkopu a narazil do plotu, 5 zraněných!

Pět lidí se v pondělí ráno lehce zranilo při nehodě autobusu u středočeského Slaného. Autobus sjel do příkopu a narazil do plotu, který zbořil. Cestovalo v něm deset osob, pět z nich se lehce zranilo. Záchranáři je převezli do nemocnice ve Slaném.

Nehoda autobusu na Znojemsku
aktualizováno 31.03.
Vážná nehoda

U Znojma se srazily autobus a 2 auta. Jeden mrtvý, 5 zraněných

K vážné nehodě došlo před polednem na silnici I/53 mezi Znojmem a Pohořelicemi. Podle prvotních informací řidič jednoho osobního vozu nedobrzdil, zezadu narazil do druhého vozu a odhodil ho přímo pod kola autobusu. Ten po nehodě skončil v poli. Jeden z řidičů osobáků nehodu nepřežil.

Autobus v příkopu
aktualizováno 10.03.
Vážná nehoda

Pozor na vítr! Na severu Čech sfoukl do příkopu autobus s dětmi

Nehoda autobusu se stala dnes ráno u obce Měděnec na Chomutovsku. Autobus s dětmi zapadl do příkopu. Příčinou byl silný vítr.

Nehoda autobusu v Indii - ilustrační foto
aktualizováno 19.01.
Nehoda v Indii

Náklaďák se srazil se školním autobusem, zahynulo 18 dětí

K tragické nehodě došlo ve čtvrtek ráno na silnici u města Etah v indickém státě Uttarpradéš. Školní autobus, ve kterém cestovalo přibližně 50 dětí se čelně srazil s náklaďákem převážejícím písek. Při nehodě zahynulo nejméně 25 lidí, z toho 18 dětí.