Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Angelina Diash
aktualizováno 16.01.
protest u voleb

Žena, která útočila na Zemana, promluvila: Češi jsou jako zombie!

Nejvýraznější postava prvního kola prezidentských voleb Angelina Diashová už je zpátky v rodném Kyjevě. Po polonahém "útoku" na prezidenta Zemana ji policie zatkla, udělila podmínku a vyhostila z Čech. Feministka z hnutí Femen nyní kritizuje jak Zemanovu ochranku, tak policii ČR za jejich postupy.

Napadení Miloše Zemana u voleb - reakce
12.01.
Reakce přihlížejících

ROZBOR: Kruliš se při útoku na Zemana jen smál! Ostatní v šoku

První den voleb poznamenal pokus o útok na prezidenta Miloše Zemana. A zatímco někteří členové jeho ochranky zareagovali bezchybně, dalším reakce pořádně trvala. Ženy ve volební komisi ani Ivana Zemanová zase netušily, co se děje. A Zemanův poradce Kruliš se jen usmíval...

Nová vláda s prezidentem Zemanem
14.12.
uvedení do úřadu

Noví ministři poprvé v práci! Pro Stropnického musela ochranka

Prezident Zeman ve středu jmenoval novou vládu a ti členové, kteří už byli uvedeni do úřadu, hned ve čtvrtek začali pracovat. S novou funkcí je ale spojena i řada organizačních a technických záležitostí. Třeba pro vicepremiéra Martina Stropnického hned ráno vyrazila ochranka.

Prásk.tv píše:

Jan Tříska
čtěte o tématu ochranka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Nehoda v Charkově
19.10.
Horor v Charkově

Dcera milionáře zabila autem 6 lidí, před davem ji chránili bodyguardi

Tragickou nehodu v ukrajinském Charkově má zřejmě na svědomí dvacetiletá Alyona Zajcevová, dcera milionáře Vasilije Zajceva. Podle svědků se na mladou řidičku po nehodě chtěli vrhnout kolemjdoucí, tomu ale zabránili její ozbrojení bodyguardi, kteří se hned objevili na místě nehody a dav od Zajcevové odehnali. Dívce za zabití hrozí až 10 let ve vězení.

Washington
15.06.
drsná ochrana

Brutální zákrok: USA vydaly 12 zatykačů na Erdoganovu ochranku

Americké úřady dnes vydaly zatykače na 12 členů ochranky tureckého prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana a dvě další osoby kvůli násilnostem při demonstraci během Erdoganovy návštěvy Washingtonu. Šéf washingtonské policie podle tiskových agentur označil zásah turecké ochranky za "brutální útok proti pokojným demonstrantům". Erdogan podle médií americký krok odsoudil a prohlásil, že se proti rozhodnutí Washingtonu postaví.

1976884
20.03.

Střepiny: Kolik lidí vlastně chrání prezidenty?

Není týden, aby ve světě neproběhlo nějaké setkání na nejvyšší úrovni. Politické špičky se potkávají vždy za ultrapřísných bezpečnostních opatření, z nichž veřejnost vidí jen zlomek.

1976627
aktualizováno 20.03.

Střepiny: 19. 3. 2017

Volání o život po pracovní době. Jaká je vaše šance aneb letecká záchranka v Česku. Ministr financí Babiš pod palbou kritiky. Daňové podvody nebo předvolební podpásovka? A rekreační běh jako velký hit! Jak si ho užít a jak vydržet.

Milan Chovanec s opakovačkou Winchester
aktualizováno 08.03.
fotil vilu!

Sledují Chovance vojenští agenti? Ochranka jednoho dopadla!

Pokud by nešlo o náhodu, byla by to třaskavá zpráva. Deník Právo zjistil, že ochranka ministra vnitra Milana Chovance dopadla u jeho pražské vládní vily muže, který si ministrův dům fotografoval. Ukázalo se, že šlo o příslušníka Vojenského zpravodajství. Kolem incidentu ale panuje oficiálně ticho.

Muž házel po exekutorech výkaly
aktualizováno 22.02.
hrozný pohled!

Muže útočícího výkaly stěhovali! Exekutor si vzal posilu! VIDEO

Práce exekutora je někdy opravdu nezáviděníhodná. Jeden z úředníků dostal ve středu za úkol vystěhovat dva byty, kde žil Jiří Prima. Tento muž je ale známý tím, že útočí výkaly. Soudního vykonavatele proto doprovázeli strážníci i členové justiční stráže.

Ochranka odvádí Donalda Trumpa z pódia
aktualizováno 06.11.
falešný poplach

Poplach při projevu: Trumpa z pódia vyhnala ochranka!

Ochranka republikánského kandidáta Donalda Trumpa ho během předvolebního projevu v Nevadě spěšně evakuovala z pódia. Posléze se ukázalo, že šlo zřejmě o falešný poplach. Trump se krátce poté na pódium vrátil a svůj projev dokončil. Informovala o tom dnes agentura Reuters.