Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hubnutí
13.01.
Jak na to

Spánek či pohyb. NÁVOD, jak zhubnout v pěti krocích

Zhubnout na vysněnou váhu a nikdy už nenabrat není žádná hračka. Je nesporné, že to chce silnou vůli a dodržovat jistá pravidla. Jestli vám něco pomůže shodit, je to režim. Uvidíte, že až si na něj zvyknete, kila půjdou dolů daleko snadněji. Přinášíme vám pět kroků, díky kterým docílíte štíhlé postavy.

Hubnutí - 1
09.01.
Speciál o hubnutí

Hubnout pomalu se vyplatí: Jojo efekt nehrozí a žaludek je v klidu

Počátkem ledna je čas pomalu hubnout. Tukové zásoby z Vánoc zkrátka už musí pryč. Nikdy se ale nevyplatí týrat se hlady. Na svojí původní váhu se nejsnadněji dostanete, když budete hubnout systematicky a delší dobu. Nehrozí vám totiž pak jojo efekt. Jak na to?

Cvičení v posilovně
07.01.
Speciál o hubnutí

Pryč se stresem. Se spokojeným žaludkem zhubnete raz dva

I když jíte pětkrát denně a snažíte se cvičit, pořád ne a ne zhubnout? Na vině je dost možná stres, který vám brání v dokonalé postavičce. K tomu, abyste se do měsíce dokázali vrátit na svojí původní velikost, musíte být především spokojení. Jak se hodit do pohody?

Prásk.tv píše:

Simone Gately - 1
čtěte o tématu dieta na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Cvičení v posilovně
05.01.
odborníci varují

Chcete zhubnout cvičením? Tohle jsou nejzákladnější chyby

Velká část populace si dává novoroční předsevzetí shodit po Vánocích nějaké to kilo. Fitness centra praskají ve švech a lidé po dnech klidu a odpočinku začínají se sportem ve snaze zhubnout. Jenže podle odborníků příliš mnoho nárazového sportu spíše uškodí.

Stephen Ringo - proměna
27.09.
Boj s nadváhou

Byl tak tlustý, že nemohl mít sex! Za pár měsíců zhubl přes sto kilo

Američan Stephen Ringo, jemuž se rozpadlo manželství, protože byl příliš tlustý na to, aby provozoval sex, prošel proměnou. Muž, který vážil téměř 185 kilogramů, shodil více než polovinu své váhy a cítí se jako nový člověk.

Melissa Mouawad
23.08.
Vysněná postava

Neuvěřitelná proměna: Zhubla 65 kilo a získala svou životní lásku

Neuvěřitelnou proměnou prošla Melissa Mouawadová z Austrálie. Za pět let se ze 135 kilogramů dostala na 70 a získala tak vysněnou postavu. K hubnutí ji dohnali až lékaři.

Obezita žen
26.05.
Kalkulačka BMI Jak jste na tom vy?

Obezita trápí Evropanky. Češky patří k nejtlustším! PŘEHLED

Nadváha a obezita jsou stále větším problémem. A nevyhýbají se ani ženám. Podle posledních údajů Světové zdravotnické organizace (WHO) je každá čtvrtá Evropanka obézní a nadváha trápí dokonce více než polovinu žen. A Češky ve statistikách WHO obsazují přední příčky.

2143970
21.05.

Střepiny 20. 5. 2018

Královská svatba! Nejzásadnější momenty i střípky ze zákulisí očima naší zvláštní zpravodajky. Rozkopané Česko a ambiciózní plán úředníků na novou celorepublikovou silniční síť. Co je realita a co utopie? A krabičkové diety jako fenomén stravování posledních let. Za kolik a jak fungují?

Dieta
17.04.
Nejlepší diety

Plavková sezóna se blíží. Tyto diety jsou nejúčinnější! SEZNAM

Jaro o sobě konečně dává vědět, počasí se nám neustále zlepšuje a teploty stoupají. Začíná se nám blížit plavková sezóna! Vyzkoušejte 5 nejúčinnějších diet, díky kterým budete připraveni na léto. Oblíbená je středomořská dieta, paleo dieta nebo Dash dieta.

Tony Bussey - 2
09.04.
GALERIE Inspirativní příběh

Při evakuaci zabral celý vrtulník! Přimělo ho to zhubnout 148 kilo

Až když v jeho rodném městě vypukl požár, získal Tony motivaci zhubnout. Kromě něj se totiž do vrtulníku, který obyvatele evakuoval, už nikdo nevešel, a tak museli ostatní počkat, až se letoun vrátí. To byla pomyslná poslední kapka, aby Tony za dva roky úžasně zhubl.