Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kandidáti na prezidenta ČR
aktualizováno 29.12.
Volby se blíží

Kandidáti na Hrad ukázují volební spoty. Nemá ho jen Zeman

Do prezidentských voleb zbývají přesně dva týdny, a tak kandidáti na nového prezidenta nelení. Kromě- billboardů, předvolebních debat a setkání s občany teď někteří představili i své volební spoty.

KDU-ČSL a STAN podepsali koaliční smlouvu
28.05.
Režíroval Renč

Gazdík a Bělobrádek jako skauti. Podívejte se na jejich volební spot

Koalici lidovců s hnutím STAN schválili v sobotu delegáti sjezdu KDU-ČSL. Staronový předseda strany pak představil předvolební spot koalice, který natočil režisér Filip Renč.

Na Baru - Johny Machette
25.01.
Ptejte se i vy

Raper Johny Machette Na baru: Vydělal si už svůj první milion?

Hostem pořadu Na baru bude dnes úspěšný raper Johny Machette, který nedávno natočil klip v Los Angeles. Moderátor Michal Čoudek se bude ptát nejen na nový videoklip, ale také na to, kolik si už svými úspěchy vydělal peněz. Ptejte si i vy!

Prásk.tv píše:

Bára Poláková - 1
čtěte o tématu klip na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Bliss n Eso
23.01.
smrt před kamerou

Tragédie při natáčení videoklipu: Omylem zastřelili jednoho z herců!

Smrtí mladého muže skončilo natáčení hudebního klipu australské skupiny Bliss n Eso v baru Brooklyn Standard v Brisbane. Podle policie v Queenslandu jde o herce, který schytal kulku do hrudníku. Jestli šlo o ostré nebo slepé náboje, zatím není jasné.

Emma Drobná má nový singl - 3
aktualizováno 23.09.
Líbí se vám?

Emma Drobná překvapila: Takový klip byste od ní nečekali! VIDEO

Vítězka Československé SuperStar Emma Drobná představila nový klip k písni Smile, kterou sama složila. Její zářivé úsměvy ale nečekejte. Píseň je tajemná a působí depresivně. Co vy na to?

Klip k nalákání zahradníků
aktualizováno 28.07.
anketa vše o projektu

To je úlet! Co říkáte na klip, který má nalákat k zahradníkům? VIDEO

Ministerstvo zemědělství ve středu zveřejnilo velmi kontroverzní video Svazu školkařů a je z něj hit! Za den ho vidělo více než 120 tisíc lidí. Za jakým účelem klip vznikl a kolik vlastně ve skutečnosti stál, jsme zjišťovali přímo u iniciátorů projektu - u Svazu školkařů.

Darwin Deez
aktualizováno 13.12.
Darwin Deez

SKVĚLÝ NÁPAD: V originálním klipu si zazpíval i J. A. Komenský!

Newyorská indie kapela Darwin Deez v České republice ještě příliš známá není. To se ale zřejmě brzy změní! K natáčení nejnovějšího videoklipu totiž přistoupila skupina opravdu netradičně. Celý ho postavila na bankovkách. Komparzem prošel i náš Jan Amos Komenský.

David Koller a Robert Kodym na koncertě
02.12.
VELKÝ NÁVRAT

Kapela Lucie se vrací: Superhit Medvídek v novém kabátě! VIDEO

Lucie, jedna z nejpopulárnějších českých kapel posledních let, zveřejnila po dlouhých dvanácti letech nový videoklip. Nového zpracování se dočkal hit Medvídek. Kapela nový klip natočila v karlínském hudebním divadle. Láká jím na své turné k 30. narozeninám kapely.

1794844
aktualizováno 08.10.
Zpěv z vesmíru

Chris v kosmu natáčel hudební klipy. Teď je z něj CELEBRITA!

Kanadský astronaut Chris Hadfield (56) se ve vesmíru začal trochu nudit, a tak si pobyt zpestřil natáčením hudebních klipů. Písně ale měly na Zemi tak obrovský ohlas, že Chrise motivovaly k vydání CD.

SketchSHE na pláži
20.08.
video Letní hit!

Krásné Australanky ze SketchSHE to rozjely v bikinách na pláži!

Nádherné Australské modelky Shae-Lee, Lana a Madison, které se v zimě staly miláčky internetu díky videu, na němž v autě tancují na slavný hit Bohemian Rhapsody od skupiny Queen, o sobě zase daly vědět. Tentokrát zatancovaly na pláži.