Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Střepiny: 18. 6. 2017

Třikrát během šesti dnů vyjeli proti sobě vlaky na českých železnicích. Od tragédie jen pár desítek metrů a několik málo vteřin. Kdo ponese zodpovědnost?

2009488
Aktualizováno 12.6. 2017 11:38
STŘEPINY

Popojíždění v kolonách nás stojí 19 tisíc ročně

Mráz a extrémní výkyvy teplot v zimě se ošklivě podepsaly na stavu českých silnic. Jejich poškození je prý až o 60 % větší než po mírnějších zimách. K tomu přičtěte dlouhodobou rekonstrukci D1, odklad otevření úseku na D8 z Prahy do Drážďan a další nutné opravy.

STŘEPINY

Evropská unie uvažuje o společné armádě

Že je bezpečí obyvatel Evropy v nebezpečné době novou prioritou evropských úředníků, to potvrdil i předseda Evropské komise Jean Claude Juncker.

Prásk.tv píše:

Bára Divišová - 2
čtěte o tématu Střepiny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Hybridní diamant se sportovní duší Toyota C-HR

Líbí se vám auta, která si nikdo nesplete? Hybridní crossover Toyota C-HR budí emoce všude, kde se ukáže.

STŘEPINY

Je Česko připraveno na teroristický útok?

Teroristické útoky se v Evropě stávají čím dál častěji. Předcházet se jim nedaří, ale útěchou může být to, že je policie zvládá podstatně lépe než dřív. V Londýně eliminovali tři teroristy městští strážníci za osm minut.

STŘEPINY

Fenomén selfie jako riziko smrti

Selfie, neboli fotografie sebe sama pořízená chytrým telefonem, je fenoménem naší doby. Každý den se takových fotek vyfotí na světě až milion.

2009467
Aktualizováno 12.6. 2017 11:44

STŘEPINY 11. 6. 2017

Teroristické útoky v Evropě jsou čím dál častější. Jak je na ně připraveno Česko? Dálnice a silnice a letní dopravní uzavírky. Kolik nás bude stát popojíždění v kolonách? A fenomén selfie jako riziko smrti. Co vede mladé lidi k ochotě riskovat pro originální fotku?

Obrna
Aktualizováno 8.6. 2017 10:23
pokuta 200 tisíc STŘEPINY

Povinné očkování dělí Evropu: Neočkujete, zaplatíte pokutu!

Zatímco v Česku se omezuje, sousední Německo v očkování přitvrzuje. Ani Itálie není pozadu a rodičům neočkovaných dětí tam nově hrozí vysoká pokuta.

STŘEPINY

Letní brigády: Práce snů nebo noční můra?

Za měsíc touto dobou už budou prázdniny. Spousta studentů si je dost možná zpestří nějakou letní brigádou, která pro ně může být nejen vítaným přivýdělkem, ale i velkou zkušeností. Jakou práci můžou nezletilí vzít a čeho se vyvarovat, aby všechno neskončilo zklamáním? Podívejte se na reportáž.

STŘEPINY

Noční jízda hradního protokoláře policejním sporťákem! Kde je pravda?

Vypůjčený hybridní supersport policii nevydržel ani tři týdny. Na Moravu totiž s velkou slávou dorazila prezidentská delegace. Jak to dopadlo víme všichni. BMW za čtyři miliony korun půjde dost možná do šrotu. Na sedadle spolujezdce záchranáři našli prezidentova muže Vladimíra Kruliše, který v autě podle zákona neměl, co dělat. Případem se už zabývá Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Střepiny - Boj s terorismem
Aktualizováno 5.6. 2017 11:18
STŘEPINY

Boj s terorismem: Rozhovor s Češkou, pracující u britské policie

Nenecháme se zastrašit! Volají Britové po dalším teroristickém útoku a záchranné složky - policisté, hasiči a záchranáři jdou celé zemi příkladem. V chaosu bezprostředně po útoku okamžitě zlikvidovali útočníky, nastolili řád a pořádek. První záchranář byl na místě dokonce během šesti minut.