Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

2143970
včera 11:36

Střepiny 20. 5. 2018

Královská svatba! Nejzásadnější momenty i střípky ze zákulisí očima naší zvláštní zpravodajky. Rozkopané Česko a ambiciózní plán úředníků na novou celorepublikovou silniční síť. Co je realita a co utopie? A krabičkové diety jako fenomén stravování posledních let. Za kolik a jak fungují?

2141050
15.05.

Střepiny 13. 5. 2018

Sofistikovaná hasičská technika a dramatický zásah v pražské Hostivaři. České potoky a říčky bez života. Kterým rybám zvoní hrana a kdo za to může? A jubilant Mickey Mouse! Co stojí za popularitou kresleného myšáka a kolik ve svých devadesáti letech vydělává?

2138451
07.05.

Střepiny 6. 5. 2018

Nenávist mužů vůči ženám jako nebezpečný společenský jev, který zabíjí. Kolika mužů se ve skutečnosti týká?

Prásk.tv píše:

Bára Divišová - 2
čtěte o tématu Střepiny na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

2136105
aktualizováno 30.04.

Střepiny 29. 4. 2018

České nemocnice, co nepoberou pacienty. Přijdeme o právo vybrat si zařízení, kde nás ošetří? Více než dva měsíce od vraždy novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky. Proč pozůstalí nevěří nezávislému vyšetřování a jak se žije ve vesnici po dvojnásobné vraždě? A žhavé novinky ze světa automobilového průmyslu na autosalonu v Pekingu. Jak si tam vedou české vozy?

2133242
23.04.

Střepiny 22. 4. 2018

Česko na hranici spalničkové epidemie a tvrdý boj lékařů s odmítači očkování, kdo na něj doplácí nejvíc?

Střepiny
10.04.
na vlastní kůži

Reportér televize Nova skončil za mřížemi! Drsně ho zpacifikovali

Co se ve skutečnosti děje za mřížemi? O tom panuje mnoho mýtů. Náš reportér nastoupil do vězení pod falešnou identitou agresivního vězně. Podívejte se, jak svůj pobyt v kriminále zvládnul a jaké má vězeňská služba prostředky k tomu, aby problémové odsouzené zvládla.

Věznice Světlá nad Sázavou
aktualizováno 09.04.
vztahy za mřížemi

Přiznání odsouzených žen: Jak je to ve vězení s lesbickým sexem?

Ačkoli valnou většinu obyvatel českých věznic tvoří muži, ani ženy nejsou v tomto ohledu svaté. Například ve věznici ve Světlé nad Sázavou si jich odpykává trest téměř devět stovek. Co je pro odsouzené nejtěžší a jak řeší nedostatek lásky? To zjišťovali reportéři Střepin.

2127377
aktualizováno 09.04.

Střepiny: Vězeňský speciál

Připravovali jsme ho několik týdnů, natáčeli jsme celkem v sedmi věznicích, od těch nejtěžších žalářů až po úplně nový zkušební projekt takzvané otevřené věznice. Náš reportér dokonce pod skrytou identitou dva dny za mřížemi strávil a natáčeli jsme i v ženské věznici, kde spolu s odsouzenými žijí také jejich děti.

2127070
07.04.
život vězňů

Vězeňský speciál: Vyzkoušejte s reportéry, jak se žije ve vězení

Koho by nelákalo aspoň na okamžik nahlédnout do věznic a zjistit, jestli ve skutečnosti vypadají tak, jako je ukazují ve filmech? Reportéři Střepin tuto možnost měli. Ze svých zkušeností a zážitků připravili vězeňský speciál. Už zítra můžete spolu s nimi poodhalit nejtajnější zákoutí věznic Bory a Mírov, dozvíte se, jak se žije v ženské věznici, kde matky vychovávají své děti za mřížemi, a uvidíte, jak reportér pod falešnou identitou drogově závislého vězně prožíval dva dny strávené za mřížemi.

Štáb Střepin si vyzkoušel, jaké to je být ve vězení
aktualizováno 06.04.
vězeňský speciál

Víte, jak se žije ve vězení? Štáb Střepin se to vydal zjistit

Život za mřížemi je opředený mnoha mýty. Jak je to ale v českých vězeních doopravdy? To ukáže nedělní vězeňský speciál Střepin. Zavede nás do tajných zákoutí nejproslulejších věznic, přiblíží, jak se žije za mřížemi ženám i s dětmi, a nechá nás také strávit měsíc přímo v kůži odsouzeného ve vězení.