Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár rodinného domu v Brně
aktualizováno 12.09.
Požár z nedbalosti

V Brně hořel dům, starého pána zachránili sousedé po žebříku

V úterý dopoledne v městské části Brno - Řečkovice začal hořet rodinný dům. Hustý kouř, který se linul z okna, jako první zpozorovala sousedka. Neváhala a okamžitě utíkala varovat staršího muže, obyvatele třípatrového domu.

Týraný senior
08.09.
Týrání důchodce

VIDEO: Ošetřovatel zmlátil seniora, poté z něho rval oblečení

Otřesný případ řeší australská policie. Ošetřovatel (35) místo pomoci napadl seniora botou a několikrát ho udeřil. Dále ho shodil z postele a rval z něho oblečení. Policie muže obvinila z ublížení na zdraví a byl předvolán před soud.

Důchodce - ilustrační foto
07.09.
Neskutečný případ

Seniorovi v Sokolově se udělalo zle, místo pomoci ho okradli

Tři zloději v Sokolově využili nevolnosti seniora (79) a vybrali mu platební kartu. Celkově si mezi sebe rozdělili přes 7 tisíc korun. Kriminalisté zahájili jejich trestní stíhání.

Prásk.tv píše:

Senior zemřel, z nemocnice ho poslali domů
čtěte o tématu senior na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Důchodce - ilustrační foto
06.09.
vylákal z nich 100 tisíc

Mladík měl podvést 70 důchodců. Za mříže ho dostal 87letý děda

Ve vazbě skončil 25letý nezaměstnaný muž, který podvedl desítky seniorů z Pardubic a Chrudimi. Policisté ho obvinili z více než 70 podvodů, při kterých z lidí vylákal přes 100 tisíc korun.

Srážka tramvaje s chodci - 3
aktualizováno 24.08.
Nehoda v Praze

Tramvaj srazila 80letého seniora. Skončil v nemocnici

V pátek krátce po půl šesté večer srazila rozjíždějící se tramvaj zhruba 80letého muže v Praze. Skončil s povrchovými zraněními v nemocnici. Okolnosti nehody vyšetřuje policie.

Podvodník - ilustrační foto
24.08.
Překombinoval to

Falešný energetik okrádal seniory. Když přinesl účet, chytla ho policie

Tak moc chtěl falešný energetik v Pardubicích po sobě zahladit stopy, až se sám chytil do pasti. Ze seniora vymámil 4 tisíce korun s tím, že nemá platné smlouvy k odběru elektřiny. Slíbil mu, že druhý den přinese k penězům účtenku. Zřejmě proto, aby nevzbudil podezření. Skutečně se vrátil a vzápětí ho zatkli policisté.

Smrtelná nehoda v obci Libíň - 4
24.07.
nebylo mu pomoci

Smrtelná nehoda u Sedlčan: 80letý řidič narazil do rodinného domu

Smrtí 80letého muže skončila v úterý nehoda u obce Libíň u Sedlčan. Senior se svým vozem narazil do zdi a na místě svým zraněním podlehl.

Žena napadla na ulici staršího muže
11.07.
Napadení

Vrať se do své země, křičela žena na seniora (91). Zmlátila ho cihlou

Americká policie vyšetřuje brutální útok, jehož obětí se v Los Angeles stal 91letý přistěhovalec z Mexika. Podle svědků na něho zaútočila jedna z místních žen betonovou cihlou a následně se k útoku přidala také skupina mladíků. Muž skončil v nemocnici s rozbitou lícní kostí a zlomenými žebry.

Okradený důchodce
aktualizováno 07.07.
přišel o všechny úspory

Zloděj mu z ruky vytrhl 200 tisíc! Zoufalý muž: Šetřil jsem na pohřeb

Další senior přišel v krátkém čase na východě Čech o celoživotní úspory. Tentokrát v Pardubicích neznámý podvodník napálil téměř devadesátiletého muže. Z ruky mu vzal obálku, kde bylo přes 200 tisíc korun. Vyšetřovatelům snad pomohou záběry z bezpečnostních kamer.

Pohřešovaný Vladimír Handlík
06.07.
Pátrání policie

Vláďa zmizel, zůstal jen dopis. Je vážně nemocný, jde mu o život!

Kriminalisté se na veřejnost obracejí s naléhavou žádostí o pomoc při pátrání po pětašedesátiletém muži z Prahy. Vladimíra Handlíka naposledy viděla jeho sestra ve středu, o dva dny později u něj doma našla pouze dopis na rozloučenou. Muž je vážně nemocný a je pravděpodobné, že by si mohl chtít sáhnout na život.