Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vrchní soud v Praze. Ilustracní foto
aktualizováno 13.03.
pobodal seniora

Hlas mrtvého dědečka ho nabádal k vraždě. Muž si odsedí 10 let

Deset let ve věznici s ostrahou si odsedí Jiří Kilian (44) za pokus o vraždu, ke které ho nabádal hlas jeho mrtvého dědečka. V úterý o tom rozhodl vrchní soud, který zamítl Kilianovo odvolání a naopak vyhověl státní zástupkyni, která žádala zpřísnění trestu.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 09.03.
rozsáhlé pátrání

Pátrání má smutný konec, seniora (†77) našli mrtvého

Chebští kriminalisté pátrali po seniorovi z Dolního Žandova. Muž byl kvůli nemoci v ohrožení života. Ve čtvrtek ráno odešel z domova a od té doby měl nedostupný telefon. V pátek do akce vyrazili i psovodi a policejní vrtulník. Pátrání mělo bohužel smutný konec, seniora našli mrtvého.

Řidič v BMW srazil dvě ženy na přechodu - 3
08.03.
tragédie na slovensku

Řidič (80) v BMW srazil na přechodu dvě ženy. Obě zemřely

Osmdesátiletý řidič v BMW srazil na přechodu pro chodce dvě ženy. Obě následkům zranění podlehly v nemocnici. Tragická nehoda se stala po šesté hodině ráno ve slovenském městě Komárno.

Prásk.tv píše:

Baddie Winkie - 6
čtěte o tématu senior na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Pobodání - 1
aktualizováno 06.03.
agresivní stařečci

Dědeček honil ženu s paličkou, další pobodal rodinu nožem

Policie odloží případ 83letého seniora z Aše na Chebsku, který v únoru pobodal nožem manželku, dceru a zetě. Obviněný totiž zemřel. Před soudem nemusí skončit ani podobný nedávný případ pokusu o vraždu. 88letý senior, který v Karlových Varech vážně zranil svou manželku, bude dál vyšetřován na svobodě.

Pokus o vraždu
aktualizováno 20.02.
Brutální útok

Muž napadl manželku paličkou, o pomoc se plazila k sousedům!

Lidé z Karlových Varů dnes ráno našli u dveří svého bytu sousedku se zakrvácenou hlavou. Žena jim stačila říct, že ji napadl manžel a sousedé poté přivolali policisty a záchranku. Případ vyšetřují kriminalisté.

Jízda v protisměru
aktualizováno 05.02.
zběsilá jízda

VIDEO: Důchodce (86) se řítil po D4 v protisměru! Hrozí mu pět let

Několik kilometrů v protisměru se řítil 86letý senior po dálnici D4. Jeho zběsilou jízdu se podařilo natočit jednomu z řidičů, který ho na dálnici míjel. Hrozí mu až pět let vězení.

Senior pobodal členy rodiny
aktualizováno 03.02.
drsný útok

Stařík, který pododal své příbuzné, bude vyšetřován na svobodě

Případ seniora (86) z Aše, který podle policie v noci na čtvrtek pobodal manželku, dceru a zetě, má pokračování. Okresní soud v Chebu, který rozhodoval o uvalení vazby, ho dnes propustil a vyšetřován bude na svobodě. Hrozí mu až dvanáctileté vězení.

John Curno
aktualizováno 03.02.
má pro ně slabost

Muž (80) má zákaz vstupu na farmy. Znásilňoval krávy pěstí

Osmdesátilý John Curno z Velké Británie podle svědků strkal kravám paži do zadku a u toho masturboval. Podle vlastních slov není senior nebezpečný, pouze má slabost pro zvířata. Majitelé farmy však mají jiný názor, ze staříkových činů byli zděšeni.

Pobodání - 2
aktualizováno 02.02.
Nezvyklý případ

Staříka (86) v Aši popadl amok, pobodal manželku, dceru i zetě!

Bezmála šestaosmdesátiletý senior v Aši podle policie pobodal nožem své tři příbuzné - manželku, dceru a zetě. Policie útočníka zadržela. Na místě zasahoval i vrtulník záchranné služby, který do nemocnice transportoval muže jeho dcery s těžkým zraněním.

Kokain
aktualizováno 23.01.
tři kila kokainu

Českého důchodce v Hongkongu odsoudili na 27 let! Pašoval drogy

Na 27 let poslal soud v Hongkongu do vězení téměř 70letého Čecha. Policie ho před více než rokem zadržela na letišti se třemi kilogramy kokainu. Muž viínu od začátku popírá.