Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vražda - ilustrační
13.12.
konec vyšetřování

Otce tyrana zavraždil syn, zjistila policie! Trestu se ale zřejmě vyhne

Policisté ukončili vyšetřování vraždy, která loni začátkem listopadu otřásla Lhotou pod Kosířem na Olomoucku. Zemřel tam tehdy senior (83). Poměrně brzy policisté zjistili, že za vším stojí jeho syn. Potrestán ale nejspíš nebude.

Srážka auta a kamionu u Stodu
aktualizováno 29.11.
Nehoda u Stodu

Důchodce (79) napálil s autem do kamionu a zemřel! Zbyl jen vrak

Tragicky skončila srážka auta s kamionem u Stodu na Plzeňsku. Téměř osmdesátiletý řidič škodovky nemohl čelní střet přežít. Řidič kamionu utrpěl vážná zranění rukou a nohou. Auto zůstalo po nehodě úplně zdemolované.

Sprchový kout
27.11.
skončil v nemocnici

Muž se zasekl ve sprchovém koutě. Vyprostili ho až hasiči

Ke kurióznímu případu vyjížděli dnes ráno hasiči na pražský Chodov. Starší muž se tady zaklínil ve sprchovém koutě, nakonec skončil v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Baddie Winkie - 6
čtěte o tématu senior na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Vichřice Herwart v Česku - 4
aktualizováno 31.10.
Nedělní orkán

Vichřice už má čtvrtou oběť! Na muže spadl při procházce strom

Vichřice si v Česku vyžádala čtyři lidské životy. Policisté v úterý uvedli, že v neděli odpoledne zemřel na Benešovsku 83letý muž, který se šel projít do lesa. Spadl na něj strom.

Robert Třasoň volí už po devatenácté
20.10.
Rekordní volič

Robert (93) poprvé volil před 70 lety! Letošní volbu oslavil pivem

Letošní volby si nenechal ujít ani muž z Vodné na Karlovarsku, kterému je 93 let. Poprvé volil po válce v roce 1946. V průběhu následujících let se mu nestalo, aby nějaké vynechal.

Pátrání - HOLUB FRANTIŠEK
18.10.
unášela ho voda

František (82) šel na tramvaj a zmizel. Našli ho v řece Odře

František Holub (82) z Ostravy zmizel z domu zhruba před třemi týdny. Podle jeho snachy odešel na tramvaj a už se nevrátil. Policie již ukončila pátrání, Františka našla v neděli mrtvého v řece Odře u Bohumína.

Josef Lebeda
02.10.
Prosí o pomoc

Schizofrenik (71) zmizel beze stopy, policistům se ho nedaří najít

Pražští policisté od pátku pátrají po jednasedmdesátiletém Josefu Lebedovi. Muž je schizofrenik, s prosbou o pomoc se na muže zákona obrátila známá nemocného.

Senior u soudu za napadení
aktualizováno 28.09.
nejstarší vězeň

Senioři se porvali na tancovačce o starší dámu. Útočník dostal 10 let

Do vězení nejspíš v nejbližších dnech nastoupí jeden z nejstarších odsouzených Čechů, má tam zůstat 10 let. Devětašedesátiletý muž z Havířova neuspěl se svým odvoláním. Přesně před rokem vážně zranil během hospodské tancovačky jiného muže.

Záhadné zmizení Bohuslava Voráčka
aktualizováno 13.09.
rozsáhlé pátrání

Záhadné zmizení muže s holemi: Podle policie může být po smrti

V Hlinsku probíhá velká pátrací akce. Pět desítek policistů pátrá po 57letém Bohuslavu Voráčkovi, který před třemi měsíci odešel z domu pečovatelské služby a už se nevrátil. Zvláštní je, že neměl psychické problémy a daleko by nedošel, protože chodil o francouzských holích. Policie připustila, že by mohl být po smrti.

Syn zmlátil otce v nemocnici
09.09.
násilí na seniorech

Muž týral svého nemocného otce upoutaného na lůžko! Natočili ho

Muž (57) byl natočen, jak surově bije svého otce (86), kterého navštívil v nemocnici v Šanghaji. Senior trpí stařeckou demencí a podle všeho již nikoho nepoznává. Na znepokojujících záběrech je slyšet, jak muž naříká v bolestech, zatímco ho jeho syn opakovaně bije.