Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Soud řeší vraždu novorozence v pražských Stodůlkách
aktualizováno 15.01.
hrozí jí výjimečný trest

Dítě skončilo mrtvé v igelitce. Matka ho prý nestihla dát k adopci

Soud začal projednávat loňskou vraždu novorozence v pražských Stodůlkách. Matka ho podle obžaloby udusila a nechala v tašce na chodbě panelového domu.

Andrej vdechnul balónek a zemřel
30.10.
Udusil se

Andrej ve školce vdechl balónek a zemřel! Ředitelka viní rodiče

Čtyřletý chlapec z ruském městě Ťumeň zemřel poté, co ve školce vdechnul balónek a začal se dusit. Podle rodičů mu vychovatelky nepomohly. Ředitelka školy teď ale tvrdí, že za smrt mohou právě chlapcovi rodiče. Prý ho neučili, že se některé věci nejí.

Kluk (11) se zabil kvůli nebezpečnému videu na YouTube
23.10.
Varujte své děti!

Pozor na šílenou YouTube výzvu! Škrtící hra zabila chlapce (†11)

Skrze videoportál YouTube se šíří nebezpečná výzva - takzvaná "Choking game" neboli škrtící hra. Ta od roku 2001 už zabila více než 250 lidí. Naposledy kvůli ní minulý čtvrtek zemřel teprve 11letý Carson. Rodiče uvedli, že o tom, že jejich syn tuto hru hrál, neměli ani ponětí.

Prásk.tv píše:

Alby Fox Davis - 1
čtěte o tématu udušení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

V kamionu v Rakousku našli těla běženců - 5
14.06.
Nelítostná spravedlnost

V náklaďáku zemřelo 71 lidí, pašeráci dostali tvrdé tresty!

Čtvrt století mají za mřížemi strávit čtyři pašeráci lidí. Soud v maďarském Kecskemétu jim uložil tvrdé tresty kvůli smrti 71 migrantů, kteří zahynuli v uzavřeném chladírenském náklaďáku v létě 2015.

Panenka, která může ohrozit zdraví dítěte - 1
05.04.
nemáte ji doma?

Inspekce zakázala nebezpečnou panenku, děti se s ní mohly udusit

Česká obchodní inspekce (ČOI) objevila na českém trhu panenku s názvem "Smějící se miminko", která je pro malé děti nebezpečná. I batole totiž může z hračky snadno vyjmout baterie a ty následně spolknout nebo vdechnout. Inspektoři tak prodej panenky s okamžitou platností zakázali.

Rachel Ryanová - 2
10.03.
Podprsenka 85HH

Dívka má tak obří prsa, že své děti nemohla kojit! Udusila by je

Rachel Ryanová z Walesu má tak obrovská prsa, že ani nemohla své děti kojit. Zakrývala celou jejich hlavičku a hrozilo nebezpečí, že by se miminka udusila. Každý den také čelí nechutným poznámkách od mužů na ulici. Konečně ale nasbírala dostatek peněz na operaci.

Kočka
aktualizováno 05.03.
Drastická "záchrana"

Žena měla odvézt kočku s koťaty do útulku. Nechala je udusit v pytli

Zpackanou záchranu tří koček vyšetřuje českolipská policie. Jedno zvíře uhynulo a další dvě pouze těsně unikla smrti. Podle policie za to může 74letá žena, která zvířata amatérsky odchytila, dala do igelitových pytlů, které zavázala a nechala je tam asi jeden den.

Dmity Sinkeich, Anastasia Onegina
18.02.
děsivé podrobnosti

Žena zavraždila přítele při sexuální hře. Uřízla mu hlavu a genitálie

Anastasia Oneginaová (21) se přiznala k vraždě svého milence Dmityho Sinkeicha (24) při sexuální hře. Po vraždě zmrzačila jeho mrtvolu – nožem mu uřízla genitálie, hlavu a další části těla. Ostatky schovala do mrazáku.

Rosangela Almeida dos Santos
16.02.
Děsivý příběh

Z hrobu se začalo ozývat bušení a křik! Žena už se ven nedostala

Brazilka Rosangela byla prohlášena za mrtvou, a tak ji příbuzní s pláčem pohřbili. Jenže se ukázalo, že žena nezemřela. Lidé, kteří bydleli u hřbitova, slyšeli šramot a křik. Když konečně rodina vykopala rakev, bylo už pozdě.

Vyprošťování z kontejneru na elektroodpad
aktualizováno 25.01.
udusil se

Mladík (17) lezl do kontejneru pro elektroniku. Našli ho mrtvého

Tragickou událostí se zabývají opavští kriminalisté. Jen několik minut po půlnoci 24. ledna byli přivoláni k vyproštění osoby z kontejneru v Solné ulici v Opavě. Uvnitř našli mrtvého mladíka (17). Okolnosti jeho smrti se nadále vyšetřují.