Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Růžový úplněk
Aktualizováno 11.4. 2017 08:28
mocný měsíc

Noc ozářil magický růžový úplněk. Co přináší a na co si dát pozor?

V pondělí v noci na obloze panoval mocný růžový úplněk. Pokud jste ale čekali, že se na oblohu vyhoupne růžově zbarvený Měsíc, byli jste nejspíš zklamaní. Svůj název dostal podle něčeho úplně jiného.

Jarní horoskop

JARO podle astrologa: Prozradil, co nás čeká v příštích měsících!

Jarní rovnodennost znamená pro astrology začátek nového roku. Měli byste se zbavit nepotřebných věcí a učinit zásadní rozhodnutí. Právě teď je podle horoskopu ten správný čas.

Ztracená Michaela
Aktualizováno 7.3. 2017 13:58
názor odborníka

Astrolog o pohřešované Míše: Hvězdy říkají, že stále žije!

Michaela Muzikářová je téměř dva měsíce nezvěstná. Policie už prohledávala vytipovaná místa se psem. Podle astrologa Milana Fošnára postavení hvězd v době zmizení ale nenahrávalo tomu, že by Míšu někdo zabil. Dokonce se podle něj snad každým dnem dozvíme nové informace.

Prásk.tv píše:

Růžový měsíc
čtěte o tématu astrologie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Od června na STK se stočeným tachometrem neprojdete!

Jak stát bojuje proti přetáčení tachometrů? Odpovědnost přenáší na nové majitele. Pokud jste si koupili stočené auto, na STK vás teď vyhodí.

Sexuální život

Měsíc narození napoví, jací jste v posteli! Takhle ovlivňuje váš výkon

Datum narození o vás vypovídá víc, než si myslíte. Podle astrologů ovlivňuje nejen váš život, ale také sexuální výkon. Přečtěte si, jak měsíc narození, ovlivňuje to, jací jste v posteli.

magická moc

Čeká nás mocný Vlčí úplněk! Probudí v nás zapomenuté pudy

I když se tomu možná mnozí lidé brání, je nepopiratelné, že Měsíc má na naši psychiku významný vliv. A když je v úplňku, platí to dvojnásob! Co s sebou přinese Vlčí úplněk?

Pátek 13.
Aktualizováno 12.1. 2017 19:17
co je ve hvězdách

VAROVÁNÍ astrologa před pátkem 13.: Hrozí násilí, podrazy i nevěra

Pátek třináctého je v mnoha zemích považován za nešťastný den. Z toho důvodu v lidech vyvolává obavu. Známý astrolog Milan Gelnar varuje, že si na letos první pátek 13. máme dávat pozor.

Vztahový horoskop
Aktualizováno 21.12. 2016 17:58
rok kohouta

SEX A VZTAHY 2017: Čeká vás rok vášně nebo samoty? HOROSKOP

Ohnivý Kohout s sebou přinese do nového roku spoustu romantiky, vášně i zátěžových zkoušek. Budou vám v roce 2017 hvězdy přát, nebo zažijete smutné chvíle plné samoty a odloučení? Odpověď pro vás přichystala známá astroložka Dagmar Kludská.

čarovné účinky

Blíží se magický úplněk! Takový Měsíc většina lidí ještě neviděla

V pondělí 14. listopadu v noci nás čeká na obloze vzácná podívaná. Na nebi se totiž objeví tzv. superměsíc! A takový, jaký nás čeká na začátku týdne, viděli lidé naposledy v roce 1948!

Horoskop - lidé
Aktualizováno 17.9. 2016 12:48
13. znamení

NASA šokuje: Narodili jste se v jiném znamení, než jste si mysleli!

Věděli jste, že existuje 13. znamení zvěrokruhu? Tahle šokující zpráva spolu s novým rozmístěním znamení může znamenat, že nejste lev, jak jste si celý život mysleli, ale rak. Nový systém zvěrokruhu oznámila NASA.

Zatmění Měsíce
Aktualizováno 16.9. 2016 20:58
sklizňový úplněk

Vzácné zatmění Měsíce je tady, astrologové věstí katastrofu!

Už v pátek večer nás čeká poslední zatmění tohoto roku a bude hodně neobvyklé. Měsíc se výrazně přiblíží hranici zemského stínu a nastane velmi neobvyklý úkaz, který je známý jako tzv. polostínové zatmění Měsíce. A aby toho nebylo málo, bude ten den měsíc v úplňku.