Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Sněmovna - Andrej Babiš a Miroslav Kalousek
aktualizováno 12.07.
Vypjaté situace

"Vožralo!" pustil se do Kalouska Babiš. "Uškrtil bych ho," reagoval

Hlasování o důvěře vládě předcházelo 16 hodin diskuzí. Ty nejbouřlivější projevy byly slyšet až pozdě večer. Premiér Andrej Babiš a Miroslav Kalousek si vyměňovali dokonce nadávky, plamennou řeč pronesl také Jaroslav Foldyna.

Princ Harry a Meghan jsou svoji
aktualizováno 22.05.
nejlepší hlášky královská svatba

Řekl "tajné" hlášky prince i hostů! Expert na čtení ze rtů baví svět

Královskou svatbu prince Harryho a Meghan Markle sledovaly miliony lidí po celém světě - včetně experta na odezírání rtů Terryho Ruanea. Tomu neunikly mnohdy zajímavé poznámky hostů a snoubenců, které měly zůstat světu utajené. Nyní baví lidi po celém světě.

Kalousek lepí plakát
14.09.
Nejlepší hlášky

Ve Sněmovně byla i sranda, bohužel ale za naše peníze. VIDEO

Poslanci mají doschůzováno, alespoň pro toto volební období. Příště se ve Sněmovní ulici sejde nová sestava, která vzejde z říjnových voleb. Sněmovna ale spíše než místo, kde se schvalují zákony, připomínala jeviště Národního divadla.

Prásk.tv píše:

Lady Dee
čtěte o tématu hlášky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE o balíček pro děti od pana Křupky!

Kukuřičné křupky bez soli pro kojence a spoustu ovocných křupek pro děti a dospělé Vám přináší pan Křupka a jeho kamarádi.

Martin Čermák a Hana Mašlíková
24.12.
Snídaně s Novou

Moderátoři před kamerami: Škoda, že ho nevytáhl takhle po ránu!

Diváci na obrazovkách vidí pečlivě přichystané a hlavně usměvavé moderátory. I profesionály ale někdy může rozhodit zcela banální věc. Jak to vypadá těsně před tím, než se rozsvítí červené světlo? Nejen na to můžete podívat v následujícím sestřihu toho nejlepšího ze Snídaně s Novou.

Takhle řádí porotci SuperStar na sociálních sítích! - 15
aktualizováno 20.09.
TO JSOU PERLY

PRO POBAVENÍ: Tohle jsou nejlepší hlášky porotců SuperStar!

SuperStar je soutěž plná překvapení. Někdy jsou v úžasu porotci, jindy soutěžící. V rozčilení, nadšení i v úžasu pak padají takové hlášky, že by byla škoda je nezaznamenat!

Výměna manželek - 8 očí
aktualizováno 28.05.
neuvěřitelná rodina

Děsivá Výměna manželek: Tyhle hlášky Věry a Lucie jsou nejlepší!

Včerejší díl Výměny manželek byl opravdu hodně vyhrocený. Jednu z manželek poslal do otřesného pokoje na ubytovnu, kde se tísní čtyřčlenná rodina, druhá skončila v klidné roubence. Výměna to byla skutečně drsná a do pamětí lidí se zapíše nejen dohrou na sociálce, ale také nezapomenutelnými hláškami.

Miloš Zeman
aktualizováno 03.11.
Hlava státu

Miloš Zeman perlí! Přehled legendárních hlášek a faux pas

Miloš Zeman není jen českým prezidentem a člověkem, který nenávidí média, ale také králem bonmotů. Ty trousí na každém kroku. Ovšem tentokrát už vážně přestřelil, když v rozhovoru v rádiu chrlil jednu vulgaritu za druhou. Měl by snad takto mluvit prezident?

Co si o povinné vojenské službě myslí muži?
aktualizováno 18.06.
CO JE MOKRÝ, TO JE ČISTÝ

Návrat povinné vojny: Vzpomínáte na NEJZNÁMĚJŠÍ HLÁŠKY?

V posledních dnech se vážně mluví o znovuzavedení povinné vojenské služby. Mnoho lidí s tím souhlasí, mnoho je proti. Na vojnu však většina lidí, kteří ji prožili, vzpomíná s úsměvem.