Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bagr
27.12.
Podveden

Podnikatel zaplatil za bagr statisíce. Nemá stroj ani peníze!

Policisté poměrně často řeší případy, kdy si někdo přes internet obědná mobil či notebook a místo toho mu dorazí brambory nebo cihly. Kriminalisté na Šumpersku ovšem nyní vyšetřují poněkud větší objednávku.

Cukroví
aktualizováno 21.12.
podvedení zákazníci

Lidé mají zkažené Vánoce! Ženě zaplatili za cukroví, ta pak zmizela

V Česku řádí falešná cukrářka. Podvedla už přes stovku zákazníků z celé republiky. Přes sociální sítě nabízí domácí vánoční cukroví včetně jeho doručení. Jenže zákazníci, kteří jí poslali peníze předem, se cukroví buď nedočkali, nebo jim přišly velmi nepovedené kousky. Lidé tak začínají na cukrářku podávat trestní oznámení.

Nakupování vánočních dárků přes e-shopy
18.12.
na poslední chvíli

Chcete dárky do Vánoc? Na nákup přes e-shopy zbývá jen pár hodin

Pokud patříte mezi ty, kteří své vánoční nákupy řeší přes internet, měli byste si s výběrem pospíšit. Jestli chcete mít jistotu, že budete mít všechny dárky pod stromečkem, měli byste objednat nejpozději dnes.

Prásk.tv píše:

Dylan Evans - 1
čtěte o tématu objednávka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Nakupování vánočních dárků přes e-shopy
07.12.
nejzazší termín nákupu

Kupujete dárky přes e-shop? Do TOHOTO DATA musíte objednat

Vánoce se nezadržitelně blíží a lidé začínají nakupovat o sto šest. Stále větší oblibu má mezi Čechy nakupování přes internet. Tady ale hrozí, že když dárky objednáte příliš pozdě, nestihnout vám je pod stromeček doručit.

Doručování balíků
aktualizováno 24.11.
měsíc do vánoc

Nestíháme doručovat, přiznali dopravci. Na dárky musíte počkat

Pokud jste se i vy rozhodli, že si během tzv. Black Friday výhodně nakoupíte dárky na Vánoce, připravte se, že je doma nebudete mít hned. Alespoň pokud si pro ně sami nezajdete do obchodu. Přepravní společnosti jsou totiž zahlcené objednávkami z e-shopů a často nestíhají zásilky doručit v termínu.

Tamagoči
10.10.
Menší verze

Tamagoči se vrací! Legendární hračka se začne znovu prodávat

Před chytrými telefony a virtuální realitou se děti bavily jednoduššími hrami. Milovníci takových hraček se teď můžou radovat. Na trh se vrací tamagoči!

Máslo
aktualizováno 05.10.
nákup přes internet

Velký podvod: Koupila si máslo za 50 tisíc, ale nikdy ho nedostala

Podnikatelka z Ústí nad Orlicí nakoupila máslo za padesát tisíc korun. Do dnešního dne žádné nedostala a prodejce s ní nekomunikuje.

Romantická večeře
04.06.
Čemu se vyhnout

Tyto tři věci si v restauraci nikdy nedávejte, radí světový šéfkuchař!

Asi každý z nás si jednou za čas zajde posedět do restaurace nebo hospody. Nyní světoznámý šéfkuchař a nelítostný kritik špatného jídla Gordon Ramsay prozradil, čeho se při objednávce vývarovat.

Zařízení Amazon Echo objednalo domy pro panenky
15.01.
nákupní šílenství

Virtuální pomocník za vás nakoupí, objevil se ale překvapivý problém

Chytrý reproduktor od Amazonu způsobil pozdvižení v americkém San Diegu. Virtuální pomocnice Alexa propadla nákupnímu šílenství a překvapila své uživatele objednávkou domů pro panenky, kterou vyvolal moderátor místních zpráv.

Nakupování přes internet
12.10.
Vánoční nákupy

Nakupujete v zahraničních eshopech? Na tohle si dejte pozor

Vánoce se nekompromisně blíží. Stále více Čechů přitom řeší nákupy vánočních dárků přes internetové obchody. Popularitu přitom získávají i obchody zahraniční. Zatímco před pár lety Češi hojně nakupovali v amerických eshopech, dnes si nechávají posílat zboží z Číny. S tím se ale pojí několik potenciálních rizik.