Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Recepty
09.07.
sezóna u grilu

Grilování může být chutné a zároveň i zdravé! 6 tipů, jak na to

Hlídáte si stravování, vybíráte zdravé potraviny a letní grilování vám do toho nějak nepasuje? Nemusíte mít obavy. Stačí si trochu pohlídat suroviny a postup jejich přípravy. Protože když víte, jak na to, jídla připravená na grilu vám zdravý životní styl nenabourají!

Mobilní aplikace na hubnutí
02.04.
aplikace zdarma

Chcete skutečně zhubnout? Tyto aplikace vám s tím pomůžou

Snaha zhubnout je pro některé bojem na celý život. Redakce TN.cz pro vás ale našla nástroje, které vám cestu za ideální postavou nesmírně ulehčí.

Proměna Jiřího Paroubka
27.02.
návod expremiéra

Paroubek prozradil, jak zhubnul 18 kg! Co stojí za jeho proměnou?

Jiří Paroubek měl vážné zdravotní problémy. Přehodnotil kvůli tomu svůj životní styl. Za rok výrazně zhubnul, cítí se mnohem lépe a především se úplně uzdravil! Expremiér prozradil, jak skvělých výsledků docílil.

Prásk.tv píše:

Těhotná žena
čtěte o tématu zdravé jídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Zdravé potraviny
02.05.
Zdravé mlsání

Unavení nebo nabručení? Těchto deset potravin vás nabudí!

Pokud se cítíte v letargii, vyčerpaní, bez energie, příroda má pro vás řešení. Expert na výživu Rick Hay prozradil, které potraviny vám rychle dodají energii a zaženou únavu. Správná kombinace stravy vás nejen okamžitě nabudí, ale zároveň pro vás bude dlouhodobým zdrojem energie.

Dieta
08.01.
Kalkulačka obezity

Potřebujete zhubnout? Snadné TIPY, jak potlačit chuť k jídlu

I když nejúspěšnější klíč k úspěchu je v podstatě velmi jednoduchý - jíst méně, cvičit více - není to pro spoustu lidí snadná cesta. Náhlá chuť na něco nezdravého je mnohdy silnější než vůle.

Nejzdravější štědrovečerní jídlo
aktualizováno 16.12.
Překvapivé

Štědrovečerní jídlo v Česku je podle Britů DRUHÉ NEJZDRAVĚJŠÍ v Evropě! Jak je to možné?

Britský deník Daily Mail sestavil žebříček nejzdravějších štědrovečerních jídel v Evropě. Česká republika vyšla s překvapivě dobrým výsledkem. Umístila se hned na druhé pozici!