Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Grilování
20.07.
rozhovor

Jak grilovat chutně a zároveň zdravě? Radí výživová poradkyně

Většině z nás, ať chceme nebo ne, už od nového roku bliká v hlavě červená kontrolka s nápisem "léto se blíží". Všichni se přemlouvají k hubnutí do plavek, aby nemuseli ostýchavě chodit na dovolené zabalení v ručníku, s příchodem léta ale veškerá snaha polevuje a přichází grilování s přáteli. Jak nesklouznout zpět a zdravý a výživný jídelníček si udržet i při večerních posezeních u grilu, radí výživová poradkyně Romana Rechtigová.

Recepty
09.07.
sezóna u grilu

Grilování může být chutné a zároveň i zdravé! 6 tipů, jak na to

Hlídáte si stravování, vybíráte zdravé potraviny a letní grilování vám do toho nějak nepasuje? Nemusíte mít obavy. Stačí si trochu pohlídat suroviny a postup jejich přípravy. Protože když víte, jak na to, jídla připravená na grilu vám zdravý životní styl nenabourají!

Mobilní aplikace na hubnutí
02.04.
aplikace zdarma

Chcete skutečně zhubnout? Tyto aplikace vám s tím pomůžou

Snaha zhubnout je pro některé bojem na celý život. Redakce TN.cz pro vás ale našla nástroje, které vám cestu za ideální postavou nesmírně ulehčí.

Prásk.tv píše:

Těhotná žena
čtěte o tématu zdravé jídlo na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Proměna Jiřího Paroubka
27.02.
návod expremiéra

Paroubek prozradil, jak zhubnul 18 kg! Co stojí za jeho proměnou?

Jiří Paroubek měl vážné zdravotní problémy. Přehodnotil kvůli tomu svůj životní styl. Za rok výrazně zhubnul, cítí se mnohem lépe a především se úplně uzdravil! Expremiér prozradil, jak skvělých výsledků docílil.

Zdravé potraviny
02.05.
Zdravé mlsání

Unavení nebo nabručení? Těchto deset potravin vás nabudí!

Pokud se cítíte v letargii, vyčerpaní, bez energie, příroda má pro vás řešení. Expert na výživu Rick Hay prozradil, které potraviny vám rychle dodají energii a zaženou únavu. Správná kombinace stravy vás nejen okamžitě nabudí, ale zároveň pro vás bude dlouhodobým zdrojem energie.

Dieta
08.01.
Kalkulačka obezity

Potřebujete zhubnout? Snadné TIPY, jak potlačit chuť k jídlu

I když nejúspěšnější klíč k úspěchu je v podstatě velmi jednoduchý - jíst méně, cvičit více - není to pro spoustu lidí snadná cesta. Náhlá chuť na něco nezdravého je mnohdy silnější než vůle.

Nejzdravější štědrovečerní jídlo
aktualizováno 16.12.
Překvapivé

Štědrovečerní jídlo v Česku je podle Britů DRUHÉ NEJZDRAVĚJŠÍ v Evropě! Jak je to možné?

Britský deník Daily Mail sestavil žebříček nejzdravějších štědrovečerních jídel v Evropě. Česká republika vyšla s překvapivě dobrým výsledkem. Umístila se hned na druhé pozici!