Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Keira Knightley - Popelka
19.10.
Kritika filmů

Slavné herečky zakazují dětem pohádky. Spící žena se nelíbá, zuří

Feministky se pustily do válečného tažení proti pohádkám od Disneyho, které jsou údajně sexistické, šovinistické a rasistické. Podle spisovatelky Scarlett Curtisové by měly být přepsány tak, aby více odpovídaly moderním ženám. Za pravdu jí daly některé hollywoodské herečky. Například Keiře Knightley se nelíbí, že Popelku zachránil muž. Podle Kristen Bell měl zase Sněhurku princ požádat o svolení, než ji políbil.

Adršpašsko-teplické skály
12.07.
Prázdninový inspektor

Pohádkový Adršpach vyzývá k výletu! Připravte se ale na fronty

Česká republika skrývá spoustu přírodních krás, které lákají turisty z celého světa. Jednou z nich jsou i skály v Adršpachu. Skalní město má velké kouzlo v každém ročním období. Na prohlídku skal se vydali prázdninoví inspektoři!

Pohádky - Svatava Simonová
aktualizováno 26.03.
svatava simonová

Zemřela legenda českých pohádek! Režisérce bylo 83 let

Po dlouhém boji s těžkou nemocí v neděli zemřela režisérka českých pohádek Svatava Simonová. Bylo jí 83 let, naposledy vydechla v pražské nemocnici v Motole.

Prásk.tv píše:

Šípková Růženka - 1
čtěte o tématu pohádky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Pár na Silvestra
28.12.
televizní program

Jaký bude Silvestr na Nově? Nezmeškejte své oblíbené pořady

Poslední den v roce pomalu klepe na dveře a i tentokrát se na obrazovkách TV Nova ponese v duchu humoru, kouzel a magie. V hlavním vysílacím čase pak nebude chybět pořádná porce hudby a zábavy.

Televizní program na Vánoce
22.12.
pohádky i klasiky

Užijte si Vánoce s Novou! Projděte si televizní program na celé svátky

Už jen dvakrát se vyspíme a je tu Ježíšek. Předvánoční atmosféru a samotné svátky si můžete zpříjemnit i s televizí Nova. Těšit se můžete na oblíbené pohádky i filmové hity, bez kterých by to nebyly ty pravé Vánoce.

Televizní program na Vánoce
aktualizováno 15.11.
romantika i akce

PROGRAM NA SVÁTKY: Vánoční pohádky i silvestrovské speciály!

Televize Nova připravila na vánoční svátky celou řadu oblíbených českých i zahraničních pohádek, včetně animovaných příběhů a nestárnoucích komedií. Štědrý den v hlavním vysílacím čase na bude patřit české pohádce Tři bratři. Během svátečního dne se můžete těšit také na oblíbené pohádky Byl jednou jeden král nebo Z pekla štěstí, chybět nebude ani romantická komedie Pretty Woman.

viola zinkova
aktualizováno 18.10.
Smutná zpráva

Zemřela hvězda pohádek Zinková! Naposled hrála ve filmu "Umírám"

Ve věku 92 let zemřela herečka Viola Zinková. Věnovala se dabingu, objevila se také v desítkách pohádek - včetně snímků Dařbuján a Pandrhola nebo Čertův švagr. Poslední film natočila v roce 2004, jmenoval se ...umírám.

Televizní program na Vánoce
aktualizováno 29.11.
vánoce v televizi svátky na nově

KOMPLETNÍ TV PROGRAM NA VÁNOCE: Máte se na co těšit!

Tradiční pohádky, oblíbené komedie, ale i romantika, jak se patří. Takové budou letos Vánoce na Nově. Přečtěte si v podrobném televizním programu, na co se můžete těšit!

České pohádky - jak se změnili herci - 4
aktualizováno 24.12.
vánoční klasiky

Takhle dnes vypadají HVĚZDY českých POHÁDEK! Líbí se vám?

Jsou tu Vánoce a k těm neodmyslitelně patří i klasické české pohádky jako jsou Tři oříšky pro Popelku, Lotrando a Zubejda nebo třeba Tři veteráni. Princezny a jejich zachránci na televizních obrazovkách vypadají stále skvěle, je to tak ale i ve skutečnosti?

Vánoční program
16.12.
SVÁTKY V TELEVIZI

Vánoce na Nově: Nové pohádky i klasika! CELÝ PROGRAM

I o letošních Vánocích nabídne divákům televize Nova pestrou škálu filmových i animovaných pohádek a tuzemských i zahraničních filmových hitů. Podívejte se na program od 21. prosince do 3. ledna.