Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - Milada Němcová
04.10.
Prosí o pomoc

Milada (94) zmizela, policisté ji marně hledají už týden!

Uherskohradišťští policisté už sedmý den bezvýsledně pátrají po čtyřiadevadesátileté Miladě Němcové. Ta náhle zmizela minulý týden. Příbuzní ji naposledy viděli minulé pondělí 25. září.

Josef Lebeda
02.10.
Prosí o pomoc

Schizofrenik (71) zmizel beze stopy, policistům se ho nedaří najít

Pražští policisté od pátku pátrají po jednasedmdesátiletém Josefu Lebedovi. Muž je schizofrenik, s prosbou o pomoc se na muže zákona obrátila známá nemocného.

Pohřešovaná Misty Copseyová
02.10.
odložené případy

Misty zmizela před 25 lety, policie zkouší kreativně oživit její příběh

Sociální sítě mohou sloužit celé řadě věcí, washingtonská policie nyní zkouší za použití Twitteru oživit odložený případ a přiblížit lidem příběh čtrnáctileté Misty Copseyové, která před 25 lety zmizela. Od té doby o ní nikdo neslyšel.

Prásk.tv píše:

Princ Charles a princezna Diana - 1
čtěte o tématu pohřešování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Pátrání po ztraceném houbaři
aktualizováno 01.10.
pomozte pátrat

Rozsáhlé pátrání v lesích u Jáchymova: Ztracený se bojí lidí

Od večerních hodin pátrají policisté a záchranáři po houbaři, který se ztratil v lesích v okolí Jáchymova. Muž by měl být mentálně postižený a mohl by se bát kontaktu s lidmi, v případě, že ho uvidíte kontaktujte policii na lince 158.

Ztracené sestry
07.09.
zmizely v hurikánu

Sestry zmizely na Barbudě během hurikánu Irma. Jedna je těhotná

Když se hurikán Irma přehnal přes karibský ostrov Barbuda, téměř jej smazal z mapy. Ostrov je nyní téměř neobyvatelný a lidé v troskách hledají zbytky svých osobních věcí. Hurikán si vyžádal i první lidskou oběť a další lidé jsou pohřešovaní. Mezi nimi i sestry Afiya Franková (27) a Asha Franková (29) z Velké Británie. Afiya je navíc v sedmém měsíci těhotenství.

Pátrání - VOPIČKOVÁ LENKA
05.09.
pohřešovaná osoba

Těhotná Lenka zmizela beze stopy. Doma má dvě děti a bude rodit!

Policie a bezradní příbuzní prosí o pomoc při pátrání po těhotné Lence Vopičkové z Písku. Matka dvou dětí opustila dům a je pohřešována od soboty. Doma nechala dva potomky a třetího by měla porodit koncem měsíce září.

Pátrání po přeživších v Port Arthur
01.09.
extrémní počasí

Po hurikánu Harvey zemřelo už 39 lidí, škody budou rekordní

Počet obětí hurikánu Harvey vzrostl na 39. Informovala o tom v noci na pátek agentura AP, podle níž nahlásil sedm nových úmrtí souvisejících s přechodem bouře texaský okres Harris, do něhož patří město Houston a okolí. Dosud udávaný počet mrtvých byl 31.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 30.08.
galerie pohřešovaná dívka

Policie hledala mladou dívku 4 dny, našli ji až v Bulharsku

Ztratila se mladá dívka z Kolínska, podle známých neměla k útěku důvod, ale bylo možné, že utekla s přítelem. Policistům se ji podařilo vypátrat po čtyřech dnech až v Bulharsku.

Česká loď zmizela z oblasti Bocas del Toro v Panamě. Ilustrační snímek
26.08.
Kam se poděli?

Český jachtař zmizel se syny v Karibiku! Hledají je celé léto

Už bezmála dva měsíce blízcí nic nevědí o jachtaři Petrovi a jeho dvou synech. Muž měl na konci června i s chlapci vyplout z Panamy na lodi jménem Ana. Ta ale i s posádkou zmizela.

Pátrání - FRYDRYCH RICHARD
aktualizováno 25.08.
Policejní pátrání

Richard náhle zmizel! Manželka a tři děti už týden trnou hrůzou!

Policisté pátrají po osmatřicetiletém Richardu Frydrychovi z Novojičínska. Minulou sobotu odešel z domova a od té doby o něm nikdo neví. Je možné , že by mohl být v ohrožení života.