Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - Petra Vítková
08.12.
Policejní pátrání

Domů se nevrátím, vzkázala Petra (16) a zmizela. Pomozte ji najít!

Pražští policisté od úterka pátrají po šestnáctileté Petře Vítkové. Dívka ráno odjela na školní praxi do hotelu, ten samý den se měla vrátit domů. Místo toho jen vzkázala, že je u kamarádky.

Pátrání - Gregorová Nikola
13.11.
Naléhavé pátrání

Nikola (16) zmizela po návštěvě babičky, nejspíš u sebe nemá léky

Příbramští policisté od neděle pátrají po šestnáctileté Nikole Gregorové. Dívka zmizela v sobotu. Naposledy ji viděla babička, u které byla teenagerka na návštěvě. Nikola navíc musí brát léky, které s sebou nejspíš neměla.

Tajfun Neoguri se prohnal Okinawou
aktualizováno 05.11.
tragické následky

Vietnamem se přehnal tajfun. Zabil nejméně 19 lidí! Hrozí záplavy

V důsledku prudkého větru a deště, který doprovází tajfun Damrey, přišlo ve středním Vietnamu o život nejméně 19 lidí. Meteorologové varují před záplavami v níže položených oblastech země a před sesuvy půdy v horách.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje s manželkou
čtěte o tématu pohřešování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Pátrání po cizincích
26.10.
tučná odměna viděli jste je?

Čtvrt milionu za informace! Zmizeli před 2 roky, policie nabízí odměnu

Odměnu deset tisíc euro (zhruba čtvrt milionu korun) nabízejí rakouští policisté za informace vedoucí k nalezení Andrease Leitnera a Maxmiliana Baumgartnera. Cizinci mohou být i v Česku, s pátráním pomáhají jihočeští policisté.

Pátrání - DUŽDOVÁ ADRIANA
aktualizováno 25.10.
Policie pátrá

Adriana (14) z Chebu zmizela. Rodina trne hrůzou!

Západočeští policisté už dva dny pátrají po čtrnáctileté Adrianě z Chebu. Dívka z domova odešla v pondělí, od té doby o ní nikdo nic neví. Hledání je zatím bezvýsledné.

Pátrání - Milada Němcová
04.10.
Prosí o pomoc

Milada (94) zmizela, policisté ji marně hledají už týden!

Uherskohradišťští policisté už sedmý den bezvýsledně pátrají po čtyřiadevadesátileté Miladě Němcové. Ta náhle zmizela minulý týden. Příbuzní ji naposledy viděli minulé pondělí 25. září.

Josef Lebeda
02.10.
Prosí o pomoc

Schizofrenik (71) zmizel beze stopy, policistům se ho nedaří najít

Pražští policisté od pátku pátrají po jednasedmdesátiletém Josefu Lebedovi. Muž je schizofrenik, s prosbou o pomoc se na muže zákona obrátila známá nemocného.

Pohřešovaná Misty Copseyová
02.10.
odložené případy

Misty zmizela před 25 lety, policie zkouší kreativně oživit její příběh

Sociální sítě mohou sloužit celé řadě věcí, washingtonská policie nyní zkouší za použití Twitteru oživit odložený případ a přiblížit lidem příběh čtrnáctileté Misty Copseyové, která před 25 lety zmizela. Od té doby o ní nikdo neslyšel.

Pátrání po ztraceném houbaři
aktualizováno 01.10.
pomozte pátrat

Rozsáhlé pátrání v lesích u Jáchymova: Ztracený se bojí lidí

Od večerních hodin pátrají policisté a záchranáři po houbaři, který se ztratil v lesích v okolí Jáchymova. Muž by měl být mentálně postižený a mohl by se bát kontaktu s lidmi, v případě, že ho uvidíte kontaktujte policii na lince 158.

Ztracené sestry
07.09.
zmizely v hurikánu

Sestry zmizely na Barbudě během hurikánu Irma. Jedna je těhotná

Když se hurikán Irma přehnal přes karibský ostrov Barbuda, téměř jej smazal z mapy. Ostrov je nyní téměř neobyvatelný a lidé v troskách hledají zbytky svých osobních věcí. Hurikán si vyžádal i první lidskou oběť a další lidé jsou pohřešovaní. Mezi nimi i sestry Afiya Franková (27) a Asha Franková (29) z Velké Británie. Afiya je navíc v sedmém měsíci těhotenství.