Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - TAUBE MICHAL
aktualizováno 19.06.
Pomozte v pátrání

Nemocný Michal (28) zmizel! Maminka se bojí nejhoršího

Osmadvacetiletý Michal Taube z okresu Trutnov je nezvěstný, už týden po něm zoufale pátrá jeho maminka i policie. Michal trpí schizofrenií a pobírá invalidní důchod, dříve se také pokusil o sebevraždu. Pokud byste o něm měli jakékoliv informace, urychleně kontaktujte v policii.

Policie
aktualizováno 13.06.
Pátrání po školačce

Dívka (12) do školy nedošla, policisté ji našli v pořádku

Pražští policisté i strážníci od středy pátrali po dvanáctileté Terezii. Dívka ráno odešla do školy jako jiné dny, ale už tam nedorazila. Za jejím zmizením mohly být rodinné problémy, uvedli pátrači.

Strašlivé následky po výbuchu sopky Fuego
aktualizováno 06.06.
další evakuace

Sopka Fuego vybuchla podruhé, pohřešuje se téměř 200 lidí!

Téměř 200 lidí se stále pohřešuje po strašlivých erupcích sopky Fuego v Guatemale. Narůstá také počet obětí, podle úřadů zemřelo nejméně 75 lidí, zatím se podařilo identifikovat jen 23 z nich. Kvůli narůstající aktivitě se musí evakuovat další lidé.

Prásk.tv píše:

Jiří Pomeje s manželkou
čtěte o tématu pohřešování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 05.06.
Pátrání pokračuje

Ztratil se schválně? Politik ČSSD si před zmizením vybral peníze!

Olomoucký radní a ředitel tamějších technických služeb Miroslav Petřík je nezvěstný už skoro měsíc. Těsně před svým zmizením si v Brně vybral peníze. Právě kamera bankomatu ho zachytila jako poslední.

Pohřešovaní senioři
01.06.
Pomozte je najít

Na Zlínsku zmizel muž, v Praze žena. Jde jim o život, varuje policie

Pražští a zlínští policisté se v pátek obrátili na veřejnost s prosbou o pomoc. Hledají dva seniory, kteří zmizeli ze svých domovů. Podle policistům může oběma jít o život. Rodiny mají o své příbuzné obrovský strach.

Potapěči
aktualizováno 27.05.
neštěstí u tachova

Muž si šel zaplavat do rybníka. Potápěči ho vylovili druhý den

Třiapadesátiletý muž si šel v sobotu večer zaplavat do rybníka u obce Světce na Tachovsku. Z vody už se nevynořil. Potápěči ho našli až druhý den odopledne.

Pátrání - VOCTÁŘOVÁ KARLA
aktualizováno 21.05.
policie žádá o pomoc

Pátrání: Kája (15) zmizela už před týdnem, nejspíš s mužem (29)

Středočeští policisté od pátku pátrají po patnáctileté Karle Voctářové. Její zmizení přišla v Neratovicích nahlásit matka, která dceru naposledy viděla minulé úterý.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 21.05.
zdravotní problémy?

Politik ČSSD se stále pohřešuje: Sám chtěl zmizet, tvrdí jeho žena!

Po olomouckém radním za ČSSD Miroslavu Petříkovi už třetím týdnem pátrá policie. Vlivný politik zmizel za záhadných okolností od svého domu v Olomouci. Jeho manželka si myslí, že muž zmizel úmyslně a chtěl se tak vyhnout svým problémům, uvedla pro MF Dnes.

Policie
16.05.
ztracený chlapec

Dobře to dopadlo! Denise policie po pěti dnech našla, je v pořádku

Od soboty pátrali policisté po patnáctiletém chlapci z Jihlavska. Podle policie se mohl pohybovat na Žďársku, tam se ho nakonec v úterý večer podařilo najít.

Pátrání - PETŘÍK MIROSLAV
aktualizováno 12.05.
radní olomouce

Vlivný politik ČSSD záhadně zmizel! Pátrají po něm policisté

Olomoučtí policisté pátrají po pohřešovaném Miroslavu Petříkovi (48). Vlivný člen ČSSD je místopředsedou tamního krajského výboru, radním a také ředitelem Technických služeb města Olomouce. Podle policie v neděli odešel ze svého domu a od té doby ho nikdo neviděl.