Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - Marek V.
Aktualizováno Včera 17:00
Odjel na kole

Šťastný konec! Marek, který má psychické problémy, se našel

Policisté z Valašských Klobouk pátrali od čtvrtka po osmnáctiletém Markovi z Nedašovy Lhoty. Mladík odjel odpoledne na kole. Rodina o něj měla velký strach, protože podle policistů je Marek psychicky nemocný. Pátrání naštěstí dobře dopadlo.

Policie
Aktualizováno 20.6. 2017 09:36
Policejní pátrání

Konečně! Ztracená Verča (14) se téměř po týdnu našla, je v pořádku

Pátrají po čtrnáctileté Veronice z Vlašimi na Benešovsku, kterou od minulé středy pohřešovala její rodina, je v pořádku. V úterý to potvrdila policie.

Pětiletý Isaac se ztratil v hořícím domě
Aktualizováno 15.6. 2017 20:17
Příběhy pohřešovaných

"Já nechci umřít," plakal chlapec (5). Pak se ztratil v ohnivém pekle

V hořící budově na západě Londýna našla smrt zřejmě až stovka lidí. Počet obětí, jejichž těla už hasiči objevili, vzrostl zatím na 17. Desítky dalších ale příbuzní pohřešují. Jedna maminka hledá pětiletého syna, který zmizel v černém dýmu. Na sociálních sítích pátrají i další rodiče.

Prásk.tv píše:

Anton Pilipa - 1
čtěte o tématu pohřešování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

hrůzný zážitek

Chlapci zabloudili v katakombách, našli je až po třech dnech

Pařížské katakomby nejsou lákadlem jen pro návštěvníky francouzské metropole, ale i pro řadu místních dobrodruhů. Touha po adrenalinovém zážitku se ale nevyplatila dvěma chlapcům ve věku 16 a 17 let, kteří se v labyrintu chodeb ztratili a bloudili tři dny.

teroristický útok

Tváře pohřešovaných po útoku v Londýně! Rodiny po nich pátrají

Velká Británie zveřejnila identity osob, které jsou pohřešovány od teroristického útoku na London Bridge. Při teroru zemřelo 7 lidí. Policie zatím potvrdila úmrtí Kanaďanky Christine a Francouze Alexandra. Nezvěstní lidé jsou podle britských médií pravděpodobně mezi oběťmi útoku.

Pátrání - Petr H., Tereza B.
Aktualizováno 31.5. 2017 13:46
Kde jsou?

Tereza a Petr náhle zmizeli. Chtěla se s ním rozejít, tvrdí příbuzní

Vizovičtí policisté intenzivně pátrají po sedmadvacetiletém Petru Hradilíkovi a dvaadvacetileté Tereze Blanarovičové. Jde o partnerský pár, který zmizel beze stopy tento týden.

Ztracené děti
Aktualizováno 25.5. 2017 19:34
Pomněnkový den

Svět si připomíná ztracené děti. Tyhle už roky hledá česká policie

Ročně se v Česku ztratí tisíce dětí, denně kolem dvaceti. Drtivou většinu policie vypátrá do druhého dne, nebo se vrátí samy. Některé z nich se ale nepodaří najít ani po letech. Právě na dnešek připadá pomněnkový den, kdy bychom si měli jejich příběhy připomenout.

Pátrání po seniorovi v okolí obce Lázně Libverda
Aktualizováno 27.4. 2017 13:33
galerie intenzivní akce

Desítky záchranářů v zimě a dešti hledají ztraceného seniora (96)

Policisté, hasiči, záchranáři i dobrovolníci pátrají od středečního odpoledne po muži (96), který se ztratil z domu v obci Lázně Libverda. Do pátrání se zapojily desítky lidí včetně kynologů a také vrtulník s termovizí z Prahy.

Míšina matka
Aktualizováno 12.4. 2017 20:40
tři měsíce pátrání

Překvapivé obvinění v kauze Míša! Policie si došla pro její matku

Ústecká policie obvinila podle informací televize Nova matku pohřešované Míši Muzikářové. Tři měsíce pátrání po její dceři přivedly policii na jinou stopu. Žena se na sociálních sítích totiž prezentovala nacistickými symboly a hesly. Kriminalisté proto Evu Muzikářovou obvinili z trestného činu propagace hnutí směřujícího k potlačení práv a svobod člověka. Hrozí jí až 5 let vězení. Její dcera je pohřešovaná už 3 měsíce.

Pohřešovaná rodina
Aktualizováno 12.4. 2017 22:04
Záhadné zmizení

Záhadně zmizelá rodina se našla, policie nechce říct detaily

Od neděle pátrali policisté po čtyřčlenné rodině z Nového Jičína. Rodiče odhlásili děti ze školky a matka si vzala měsíční volno v práci. Příbuzní měli o rodinu obavy a případ nahlásili policii. Těm se na základě svědectví podařilo rodinu ve středu vypátrat, všichni jsou v pořádku.