Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lavina v Japonsku smetla studenty - 1
Aktualizováno 27.3. 2017 11:31
galerie tragédie v Japonsku

Smrtící lavina smetla 50 studentů: 8 dětí přišlo o život, další hledají!

Nejméně osm studentů lyžařského výcviku přišlo o život poté, co se na hoře Nasu ve středním Japonsku v pondělí uvolnila lavina. V tu dobu se na svahu pohybovalo celkem 50 dětí.

Lavina
Aktualizováno 8.3. 2017 20:37
nebezpečné hory

Další lavina ve Francii! Nejméně jeden mrtvý, dva lidé se pohřešují

Ve francouzských Alpách se utrhla další lavina. Smetla trojici mladých snowboardistů, kteří se vydali na jízdu ve volném terénu mimo sjezdovku. Jeden Nizozemec zemřel, další dva se stále pohřešují.

Ztracená Michaela
Aktualizováno 7.3. 2017 13:58
názor odborníka

Astrolog o pohřešované Míše: Hvězdy říkají, že stále žije!

Michaela Muzikářová je téměř dva měsíce nezvěstná. Policie už prohledávala vytipovaná místa se psem. Podle astrologa Milana Fošnára postavení hvězd v době zmizení ale nenahrávalo tomu, že by Míšu někdo zabil. Dokonce se podle něj snad každým dnem dozvíme nové informace.

Prásk.tv píše:

Anton Pilipa - 1
čtěte o tématu pohřešování na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Ztracená rodina
Aktualizováno 3.3. 2017 12:37
před týdny!

Francie řeší záhadu. Čtyřčlenná rodina zmizela bez jediné stopy!

Francií otřásá záhadné zmizení čtyřčlenné rodiny Troadecových. Manželé, jejich syn a dcera byli naposledy spatřeni 16. února. Od té doby jako by se po nich slehla zem. Kriminalisté se obávají nejhoršího. Mají podezření, že rodinu zabil syn.

Laviny - Ilustrační foto
Aktualizováno 2.3. 2017 22:18
Bílá smrt

V Itálii spadly v rozmezí hodiny dvě laviny. Nejméně 3 mrtví

V italských Alpách spadla další smrtelná lavina, která si vyžádala už tři lidské životy, podle všeho jsou všichni pohřešovaní cizinci. Mnoho lidí utrpělo vážná zranění. Lavina spadla krátce před 13. hodinou ve Val Veny poblíž města Cournmayeur, informuje agentura ANSA. Za méně než hodinu spadla druhá lavina v údolí Aosta.

vyvrátila teorii

Moje dcera se nezatoulala! Matka Maddie řekla, proč to není možné

Bývalý detektiv, který hledal nezvěstnou Maddie McCannovou od jejího zmizení, promluvil o vyšetřování. Řekl, že holčičku nikdo neunesl, ale že se zatoulala. Tato teorie je však podle McCannových nesmyslná.

Pohřešovaná Dana
Aktualizováno 15.2. 2017 15:18
PODIVNÉ OKOLNOSTI

Smutný konec pátrání: Nezvěstnou ženu našli mrtvou!

Jen kilometr od Mostu našel náhodný chodec mrtvolu ženy. Pravděpodobně se jedná o pohřešovanou Danu P., která zmizela už na konci ledna. Rodina po ní usilovně pátrala.

Ztracená Míša a Otakar S.
Aktualizováno 13.2. 2017 16:30
policejní pátrání

Ztracená Míša: Z Otakara udělaly pedofila pomluvy, tvrdí příbuzný

Více než měsíc uplynul od doby, kdy se ztratila 12letá Michaela Muzikářová z Ústí nad Labem. Žákyně šesté třídy ZŠ zmizela za záhadných okolností zřejmě 11. ledna. Otčím dívky spáchal sebevraždu, nejen z toho důvodu je jedním z podezřelých. Rodina však Otu brání a věří v jeho nevinu.

případ Paurová

Smutné výročí: Ani po čtyřech letech není stopa po Paurové

Jsou to čtyři roky, co zmizela Jana Paurová ze Slavětína na Lounsku. Matka tří dětí se ztratila v únoru 2013 beze stopy. Podle manžela tehdy odešla z domova. Této variantě ale nenahrávají stopy získané během vyšetřování, ani svědecké výpovědi o tom, že Paur svou ženu opakovaně týral. Za to byl ostatně i odsouzen. I když od zmizení uplynula už velmi dlouhá doba, policie nepřestává pátrat. Konkrétní vyšetřovací postupy ale nekomentuje.

Pátrání po Míše M. - Otakar S., bývalý přítel matky
Aktualizováno 31.1. 2017 17:09
tragický osud

Blízcí Míši a Otakara promluvili o jeho smrti. Na příčině se shodli

Otakar S. spáchal v pondělí sebevraždu. Měl něco společného se zmizením Míši Muzikářové, nebo neunesl tíhu vyšetřování a ztrátu blízké osoby? Jeho tělo bylo nalezeno v Čeminách na Plzeňsku, kde poslední dva měsíce bydlel. Příbuzní a přátelé dvanáctileté školačky a Otakara se shodují na tom, že neustál tlak, kterému v souvislosti s vyšetřováním zmizení Míši čelil.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s Mary Kay