Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Japonské moře vyplavilo u města Oga loď duchů
aktualizováno 28.11.
otřesný nález

Záhadná loď duchů vyplavená u pobřeží Japonska ukrývala 8 těl

Moře u japonského města Oga vyplavilo v pondělí další loď duchů s ostatky osmi lidí, které se úřady snaží identifikovat. Dřevěné plavidlo postrádalo kormidlo i jakoukoli navigaci. Podle agentury Kyodo jde s velkou pravděpodobností o severokorejské rybáře.

Požár kostela
aktualizováno 09.10.
archeologové mají žně

Shořelý kostel v Gutech vydává nečekaná tajemství, i kostry lidí!

Vyhořelý dřevěný kostel ze 16. století v Gutech na Třinecku vydává nečekaná tajemství. Přímo pod ním archeologové našli prastarou keramiku, hřeby do rakví, ale i lidské kostry! V současné době probíhá na místě rozsáhlý průzkum, který pozdrží výstavbu nového kostela.

Ostatky ze starého hřbitova
aktualizováno 25.10.
Výkop kanalizace

Neúcta k mrtvým: Ostatky leží místo v hrobech na hromadě u zdi!

O zneuctění lidských ostatků mluví majitelé hrobů na hřbitově v Katovicích u Strakonic. Radnice tam nechala převézt kosti z původního hřbitova, na které narazila firma při výkopu kanalizace. Ostatky ale neskončily zpátky v zemi. Místo toho už skoro dva měsíce leží na hromadě u zdi.

Prásk.tv píše:

Drak
čtěte o tématu kostry na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Pohřebiště Filištínů v izraelském Aškelonu - 4
aktualizováno 11.07.
Záhadný původ

Rozluštění biblické záhady je blízko! Našli hřbitov Filištínských

Jde o jednu z velkých biblických záhad. Historici se přou, odkud na Blízký východ přišli Filištíni, k nimž patřil i Goliáš. To se ale může brzy změnit. Archeologové totiž odhalili první pohřebiště bájného národa v izraelském Aškelonu.

Dveře
01.02.
Nález na policejní stanici

Otevřeli tajnou místnost a našli tam něco hororového! VIDEO

Z toho běhá mráz po zádech. Když otevřeli tajnou policejní místnost, našli tam něco opravdu hrozného. Ve více než deseti pytlích našli lidské kostry. Ostatků lidských těl bylo přes sto!