Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Radnice v Liberci
aktualizováno 11.10.
povolební jednání

Odveta za Brno? Liberecké ANO chce z koalice vyšachovat ODS!

Liberec je možnou odplatou za Brno - alespoň tak se jeví dosavadní vyjednávání o koalici ve stotisícovém Liberci. ANO se tam rozhodlo vyšachovat ze hry tamní buňku ODS.

Pátrání po osobě
aktualizováno 09.10.
Rozsáhlé pátrání

Jsem špatná dcera, napsala dívka a utekla. Našli ji, je v pořádku

Liberečtí policisté a hasiči pátrali v režimu dítě v ohrožení po 14leté dívce. Její zmizení ohlásila matka poté, co se dívka nevrátila ze školy. Později zjistila, že tam ani nedošla. Doma našla vzkaz, podle kterého byla ve špatném psychickém stavu.

Stanislav Kolda
aktualizováno 08.10.
Dupal mu na hlavu

Muž zkopal jiného do bezvědomí! "Nepamatuju se," tvrdil u soudu

Krajský soud v Liberci dnes poslal na 10 let do vězení Stanislava Koldu za pokus o vraždu. Loni na podzim, v den oslavy svých narozenin, podle obžaloby v centru Liberce téměř ukopal jiného muže. Brutální napadení natočily bezpečnostní kamery.

Prásk.tv píše:

sexy
čtěte o tématu Liberec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Komunální volby
06.10.
volby 2018

ANO uspělo ve městech! Podívejte se, jak se volilo v Praze, Brně a dalších 

Tradičně ve volbách šlo také o křesla primátorů velkých českých měst. Ovládnout bohatou Prahu, Brno, Plzeň, Liberec nebo Ostravu chtěly všechny velké strany. Jak to dopadlo?

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu
21.09.
Už ho mají

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.

V Liberci dopadli muže, který před 25 lety vraždil
aktualizováno 17.09.
Zpátky do vězení

Vraha hledali po celém světě, našli ho v Liberci. Takhle se prozradil

Libereckým policistům se podařilo zadržet odsouzeného vraha Ondřeje Janetu, po kterém devět let pátrali po celé Evropě. Muž, který vraždil před 25 lety, si část trestu sice odpykal, pak ale uprchl na Kapverdy. Teď se objevil v Liberci a policisty na sebe upozornil sám. Při čekání na křižovatce na zelenou ztratil nervy a začal ujíždět v domnění, že ho sledují.

Soud s mužem, který měl dvakrát vraždit
aktualizováno 11.09.
výjimečný trest

Muž měl vraždit hned dvakrát, u soudu mu hrozí výjimečný trest

V Liberci začal proces s mužem, který podle obžaloby zavraždil dva bezdomovce. Stalo se to loni v České Lípě. Jednoho z bezdomovců měl umlátit cihlou. A na jiném místě měl pak ubodat ženu bez domova ve chvíli, kdy vycházela ze svého stanu. Františku Havlovi (22) hrozí až výjimečný trest.

V Česku se bude natáčet Spiderman
aktualizováno 10.09.
Česko láká filmaře

V Česku se točí další velkofilm. Po Liberci bude běhat Spider-Man

Do České republiky míří jedna z největších filmových produkcí za posledních 10 let. Na libereckém náměstí začali stavět kulisy pro natáčení dalšího dílu filmového Spider-Mana. Slavný příběh pavoučího muže se má v Česku natáčet několik týdnů a filmaři u nás utratí stamiliony korun.

Mláďata bílých tygrů
aktualizováno 10.09.
šok pro návštěvníky

Liberec přijde o svůj symbol. Bílí tygři musí z místní zoo zmizet

Liberecká zoologická zahrada nejspíš nadobro skončí s chovem bílých tygrů. Ti jsou přitom dlouholetým symbolem nejen zoo, ale také místního hokejového klubu.

Stanislav Kolda
aktualizováno 03.09.
Hrozí mu 18 let

Brutální útok v Liberci: Agresor dupal napadenému muži po hlavě

Krajský soud v Liberci v pondělí pokračoval v rozplétání loňského případu pokusu o vraždu, ze kterého se zpovídá Stanislav Kolda. Podle obžaloby měl 24letý muž v den oslavy svých narozenin v centru Liberce téměř ubít jiného muže. Útok natočily bezpečnostní kamery.