Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Přesun stromu pro Prahu
aktualizováno 26.11.
Přeprava stromu

Praha vyhlíží svůj vánoční strom! Po cestě nastaly komplikace

Přeprava vánočního stromu pro Prahu se neobešla bez problémů. Z Rynoltic, kde ho v neděli pokáceli, odjel s velkým zpožděním. Transportní firma musela řešit jeho příliš košaté větvení. A proti původně plánovanému dvouhodinovému uvazování se tak práce protáhly až do nočních hodin.

Stříbrný smrk ozdobí liberecké náměstí
20.11.

VIDEO: Stříbrný smrk ozdobí liberecké náměstí

Na liberecké náměstí Dr. Edvarda Beneše dopoledne dorazil vánoční strom. Tentokrát bude před radnicí stát krásný stříbrný smrk. Pochází ze zahrady u rodinného domu v Horním Hanychově, kde už svou velikostí majitelům přidělával starosti.

Mrtvola v řece - Rakovník
13.11.
Řeší to kriminálka

Záhadná mrtvola v centru Liberce! Policie v řece našla mrtvého muže

Liberecká policie v úterý vyjížděla k případu mrtvého muže, který byl nalezen v řece v centru města. Není jisté, jak cizinec zemřel - na případu pracuje kriminálka.

Prásk.tv píše:

sexy
čtěte o tématu Liberec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE !! Soutěž o 1+1 kompletní dioptrické brýle, které jinde nekoupíte a konzultaci odborníka

Vyberte si nové brýle v klidu domova a za pomoci vašich nejbližších. Kromě webu a kamenných prodejen můžete vybírat i doma. OptikDoDomu dodal již více než 100 tisíc brýlí a vy nyní můžete vyhrát 1+1 dioptrické brýle v rámci jednoduché soutěže.

Červi v arašídech v čokoládě - 2
01.11.
Sladkosti s červy

To je hnus! Cukrovinky pro děti byly plné červů, obchod je stahuje

Chtěl potěšit svou dceru její oblíbenou sladkostí, v balíčku se ale kromě arašídů s čokoládou skrýval i houf červů. Obchodní řetězec po upozornění okamžitě stáhl výrobek z půltů a zákazníkům nabídl možnost vrácení zboží.

Muž, který podle obžaloby zavraždil dva bezdomovce
aktualizováno 23.10.
Vraždy v Liberci

Muž měl ubít cihlou bezdomovce, ženu ubodat! Hrozí mu doživotí

V Liberci pokračuje proces s mužem, který podle obžaloby zavraždil dva bezdomovce. Stalo se to loni v České Lípě. Jednoho z bezdomovců měl umlátit cihlou a na jiném místě pak ubodat ženu bez domova. Soud vyslýchá poslední svědky, Františku Havlovi hrozí až výjimečný trest.

Radnice v Liberci
aktualizováno 11.10.
povolební jednání

Odveta za Brno? Liberecké ANO chce z koalice vyšachovat ODS!

Liberec je možnou odplatou za Brno - alespoň tak se jeví dosavadní vyjednávání o koalici ve stotisícovém Liberci. ANO se tam rozhodlo vyšachovat ze hry tamní buňku ODS.

Pátrání po osobě
aktualizováno 09.10.
Rozsáhlé pátrání

Jsem špatná dcera, napsala dívka a utekla. Našli ji, je v pořádku

Liberečtí policisté a hasiči pátrali v režimu dítě v ohrožení po 14leté dívce. Její zmizení ohlásila matka poté, co se dívka nevrátila ze školy. Později zjistila, že tam ani nedošla. Doma našla vzkaz, podle kterého byla ve špatném psychickém stavu.

Stanislav Kolda
aktualizováno 08.10.
Dupal mu na hlavu

Muž zkopal jiného do bezvědomí! "Nepamatuju se," tvrdil u soudu

Krajský soud v Liberci dnes poslal na 10 let do vězení Stanislava Koldu za pokus o vraždu. Loni na podzim, v den oslavy svých narozenin, podle obžaloby v centru Liberce téměř ukopal jiného muže. Brutální napadení natočily bezpečnostní kamery.

Komunální volby
06.10.
volby 2018

ANO uspělo ve městech! Podívejte se, jak se volilo v Praze, Brně a dalších 

Tradičně ve volbách šlo také o křesla primátorů velkých českých měst. Ovládnout bohatou Prahu, Brno, Plzeň, Liberec nebo Ostravu chtěly všechny velké strany. Jak to dopadlo?

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu
21.09.
Už ho mají

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.