Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bouřka a krupobití v Liberci - 2
aktualizováno 16.05.
Počasí rozpůlilo město

Prudká bouře ochromila Liberec! Padaly kroupy, z ulic byly řeky

Blesková povodeň ochromila ve středu večer Liberec. Přes půlku města se prohnala asi půlhodinová bouře, padaly i kroupy. Z ulic se staly divoké řeky a tramvajový provoz se zastavil. Ve zbytku Liberce ani okolí přitom téměř nepršelo.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
14.05.
Tragédie na divoké řece

Smrt Adama (†14) v bazénu půjde k soudu. Plavčíkovi hrozí 6 let

Kvůli dva roky staré tragédii, při níž v libereckém akvaparku zemřel čtrnáctiletý chlapec, padla obžaloba. Za usmrcení z nedbalosti hrozí čtyřiadvacetiletému plavčíkovi až šest let za mřížemi. Chlapec zahynul, když jej nasálo v divoké řece odtokové potrubí.

Peníze
20.04.
liberecká kauza

Zásah v dopravním podniku i kvůli úplatkům! Řeší se 6 trestných činů

Policie kauzu libereckého dopravního podniku, kde ve čtvrtek zasahovala, prošetřuje pro šest trestných činů včetně poškození finančních zájmů Evropské unie. Policie v případu obvinila devět lidí, z toho tři jsou stále zadržení. ČTK to sdělil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.

Prásk.tv píše:

sexy
čtěte o tématu Liberec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Autobusy - ilustrační foto - 2
aktualizováno 19.04.
Byla i v BusLine

Policie zasahovala v dopravním podniku, obvinila hned devět lidí!

V Dopravním podniku měst Liberce a Jablonce nad Nisou (DPMLJ) a v dopravní společnosti BusLine zasahovala dnes policie. Není jasné, zda vyšetřování souvisí s nedávným zásahem v krajském úřadu v Liberci, v ČSAD Liberec a poradenské firmě Nexia, policie ale obvinila devět lidí. Jaký trest jim hrozí, není jasné.

Tibor Batthyány primátor Liberce
19.04.
vyšetřování policie

V Liberci to vře, primátor podal oznámení na svého náměstka

Na liberecké radnici to vře. Tamní primátor Tibor Batthyány podává trestní oznámení na svého ekonomického náměstka Jana Korytáře. Podepsal prý za něj obchodní smlouvu. Korytář se hájí tím, že měl usnesení zastupitelstva, které ho tím pověřilo. Případ bude řešit policie.

Policejní zásah
aktualizováno 05.04.
policejní akce

Na krajském úřadu zasahovala policie! Zajímala se o dopravu

Na Krajském úřadu v Liberci dnes zasahovali policisté z národní centrály proti organizovanému zločinu. Podle informací z úřadu se zajímali o dokumenty související se zajištěním dopravní obslužnosti. Mluvčí centrály Jaroslav Ibehej ČTK potvrdil, že útvar dnes provádí úkony trestního řízení. Žádné další informace však poskytovat nebude.

Lidé v Liberci zuří kvůli výstavě nahotin
13.03.
nevšední umění

Galerie v Liberci vystavila na ulici nemravné obrazy. Obyvatelé zuří!

Obyvatele Liberce pohoršila nevšední umělecká výstava, která je v současnosti k vidění ve vitrínách místního kina Varšava. Obrazy zachycují pánské přirození a další intimní části těla. Lidem vadí hlavně umístění výstavy, která se nachází na ulici v blízkosti základní školy.

Orlando Bloom - natáčení v Liberci
aktualizováno 03.03.
Hvězda z Pirátů z Karibiku

Do Liberce zavítala hollywoodská hvězda! Natáčí tam Orlando Bloom

Slavný hollywoodský herec Orlando Bloom je v Liberci. S americkou produkcí tam natáčí část osmidílného fantazy seriálu. Jedno natáčení už proběhlo na zámku Sychrov. V pátek byl herec celý den na zámku Frýdlant a v sobotu s ním další scény filmaři natáčeli v areálu libereckého vlakového nádraží.

Nemoc
03.02.
Epidemie

Chřipka v Česku zabila už deset lidí! Nemocnice zakazují návštěvy

Krajská nemocnice Liberec zakázala kvůli chřipkové epidemii návštěvy na všech odděleních. Právě v Libereckém kraji roste počet nemocných nejrachleji. Chřipková epidemie je vyhlášena ve všech regionech Česka, zemřelo už deset lidí.

Muže obžalovaného za přejetí mladíka odvedli od soudu v poutech policisté
aktualizováno 01.02.
Zamotaný případ

Podivný soud: Obžalovaného odvedli ze sálu pryč v poutech!

Dnes se měl v Liberci konat soud s Vladimírem Součkem, který podle obžaloby v červenci před třemi lety v Hrádku nad Nisou přejel mladého muže. Spekulovalo se o tom, že šlo o pomstu za spor v hudebním klubu, kde se předtím oba pohádali a poprali. Soud měl zvláštní průběh a vlastně ani nezačal.