Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár lesa na Ještědu
aktualizováno 13.08.
Poplach nad Libercem

Na Ještědu vzplála tráva a les, hasiči povolali na pomoc i letadlo!

Požár lesa a trávy pod vrcholem Ještědu zaměstnal od pondělního dopoledne na několik hodin velký počet hasičů. Hašení navíc komplikovalo dlouhodobé sucho a silný vítr. Na místo zamířil i vrtulník a letadlo, aby nabídly lepší pohled ze vzduchu a mohly pomoct s hašením.

Koleje
aktualizováno 12.08.
hrozné podmínky

Stav kolejí nahání husí kůži. Ceny nájmů bytů ale stále rostou

Na většině kolejí, jako by se zastavil čas. Nábytek se nezměnil po desítky let, často chybí i tak základní věci, jako například závěs ve společné sprše. Ceny nájmů bytů se ale v poslední době vyšponovaly ve větších městech tak vysoko, že studentům často nic jiného nezbývá a i přes stav kolejí se o ně před začátkem školního roku vede bitva.

Auto smetlo tříčlennou rodinu i s kočárkem
aktualizováno 24.07.
hledají se svědci

Děsivá nehoda v Liberci: Rodiče s miminkem o chlup unikli smrti!

Liberecká policie zveřejnila záběry děsivě vypadající autonehody. Ve Frýdlantu při ní mohla zemřít tříčlenná rodina, která byla na procházce s kočárkem. Policie teď pátrá po řidiči, který z místa nehody ujel.

Prásk.tv píše:

sexy
čtěte o tématu Liberec na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Nisa vyplavila mrtvé tělo - 1
aktualizováno 06.07.
záhadná smrt

Řeka vyplavila mrtvolu v rozkladu. Může jít o pohřešovaného muže!

Nisa v liberecké části Machnín v pátek vyplavila mrtvolu ve značném stadiu rozkladu. Zatím není jasné, o koho jde. Policie netuší ani to, jestli nalezený člověk zemřel násilnou smrtí. Vyšetřovatelé přitom nevylučují, že by mohlo jít o několik měsíců pohřešovaného muže.

Policie ČR - ilustrační - 6
aktualizováno 10.06.
policejní pátrání

Chlapec se nevrátil od kamaráda! Matka doma trnula strachy

Liberečtí policisté pátrali po mladém chlapci. Naposledy ho v sobotu viděla matka, než dopoledne odešla z domu. Když se večer vrátila, už chlapce nenašla. Do telefonu jí řekl, že spí u kamaráda, poté už nereagoval. Následující den se naštěsstí sám vrátil domů.

Pátrání - KUBINEC PAVEL a BURYŠKOVÁ SANDRA
08.06.
Policejní pátrání

Sandra (17) náhle zmizela, její přítel je v celostátním pátrání!

Policisté z Liberecka od tohoto týdne pátrají po sedmnáctileté Sandře Buryškové. Dívku svědci naposledy viděli v úterý v Jablonci nad Nisou ve společnosti jejího přítele Pavla Kubince - ten je celostátně hledaný.

Ženě se nastěhovali bezdomovci do bytu
28.05.
nechutná podívaná

Ženě se nastěhovali bezdomovci do bytu. Způsobili hotovou spoušť

Nechutnou podívanou zažila majitelka činžovního domu v centru Liberce, když nechala otevřít jeden z bytů, kam se jí údajně nastěhovali bezdomovci- násilně a dokonce opakovaně. Boj skončil dnes ráno.

Bouřka a krupobití v Liberci - 2
aktualizováno 16.05.
Počasí rozpůlilo město

Prudká bouře ochromila Liberec! Padaly kroupy, z ulic byly řeky

Blesková povodeň ochromila ve středu večer Liberec. Přes půlku města se prohnala asi půlhodinová bouře, padaly i kroupy. Z ulic se staly divoké řeky a tramvajový provoz se zastavil. Ve zbytku Liberce ani okolí přitom téměř nepršelo.

Chlapec, který zemřel v libereckém bazénu
14.05.
Tragédie na divoké řece

Smrt Adama (†14) v bazénu půjde k soudu. Plavčíkovi hrozí 6 let

Kvůli dva roky staré tragédii, při níž v libereckém akvaparku zemřel čtrnáctiletý chlapec, padla obžaloba. Za usmrcení z nedbalosti hrozí čtyřiadvacetiletému plavčíkovi až šest let za mřížemi. Chlapec zahynul, když jej nasálo v divoké řece odtokové potrubí.

Peníze
20.04.
liberecká kauza

Zásah v dopravním podniku i kvůli úplatkům! Řeší se 6 trestných činů

Policie kauzu libereckého dopravního podniku, kde ve čtvrtek zasahovala, prošetřuje pro šest trestných činů včetně poškození finančních zájmů Evropské unie. Policie v případu obvinila devět lidí, z toho tři jsou stále zadržení. ČTK to sdělil mluvčí Národní centrály proti organizovanému zločinu Jaroslav Ibehej.