Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilý řidič ujížděl strážníkům
aktualizováno 14.08.
Nadýchal 3,5 promile

VIDEO: Opilec ujížděl strážníkům, nedbal ani zákazu vjezdu!

Hned dva opilce za volantem přistihli v neděli pražští strážníci. V jednom případě řidič nadýchal 3,5 promile. Strážníkům se navíc opilý řidič snažil ujet. S dopravními předpisy si přitom moc hlavu nelámal, proháněl se zákazem vjezdu i přes tramvajový pás.

Policisté v Praze honili auto ukradené v Německu - 1
aktualizováno 12.08.
dopadli ho

Ukradl porsche v Německu: U nás naboural auto, které vezlo dítě

Pražští policisté v sobotu dopoledne po krátké honičce dopadli zloděje aut, který v Německu ukradl luxusní porsche. Jeho únik skončil nedaleko hostivařské přehrady.

Zfetovaný řidič naboural auto - 2
aktualizováno 10.08.
Děsivá jízda

VIDEO šílené honičky: Zfetovaný řidič ujížděl a naboural několik aut!

Policisté zveřejnili záběry z honičky pražskými ulicemi, kde pronásledovali zfetovaného řidiče se zákazem řízení. Několikrát se jen zázrakem vyhnul srážce a jeho jízda skončila až na Povltavské, kde naboural několik aut. Kromě něj se naštěstí nikdo nezranil.

Prásk.tv píše:

Muž dostal pokutu - 1
čtěte o tématu honička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Ujížděli před policií na malotraktoru
aktualizováno 08.08.
to se jen tak nevidí!

Kuriózní honička: Policie chytala muže v malotraktoru, byla i v poli!

Hodně kuriozní honičku mají za sebou svitavští policisté. Po silnicích i polích pronásledovali dva muže, kteří prchali v malotraktoru domácí výroby. Nakonec zastavili jen kvůli tomu, že měli technickou závadu. Řidič byl opilý.

Nehoda motorkáře v Těšnovském tunelu
aktualizováno 16.07.
Dramatická honička

Motorkář bez "papírů" ujížděl policii,v tunelu trefil zátaras

Jedním těžkým a dvěma lehčími zraněními skončila v neděli odpoledne v Praze honička policistů s motorkářem. Řidič při pokusu o únik v plné rychlosti narazil do policejního auta, které stálo na konci tunelu jako zátaras.

Matka zastřeleného Tomáše si zoufá
15.07.
Sporný zákrok

Tomáše (†17) zastřelili při honičce: Nikdo se ani neomluvil, zuří matka

Rodina Tomáše, který zemřel na Slovensku při policejní honičce, kritizuje přístup policie. Přestože pitva potvrdila, že mladíka zabila kulka, kterou vystřelil jeden ze strážníků, nikdo se neomluvil. Matka dostala jen výsledky pitvy.

Dopadený motorkář - 1
10.07.
VIDEO

Honička po Praze: Motorkář jel přes 150 km/h, ani neměl řidičák!

Pražští policisté chtěli minulou středu zastavit na Jižní spojce motorkáře. Jel totiž na stroji, který měl přes rok propadlou technickou. Signál k zastavení ale nerespektoval a mužům zákona začal ujíždět. Policisté mu i v rychlosti 150 km/h nestačili.

Zdrogovaný motorkář ujížděl policistům
aktualizováno 07.07.
VIDEO Udělal hloupou chybu

Motorkář mávl rukou a napálil to do zdi. Policisté hned věděli proč

Hloupým způsobem na sebe upozornil osmatřicetiletý motorkář z Jižní Moravy. Policisty zaujal, když místo použití blinkru ukazoval rukou, že se chystá odbočit. Hlídka se za nim vydala, motorkář se dal na útěk, po krátké honičce ale skončil na zemi. Policisté rychle zjistili, proč jim muž zkoušel ujet.

Zastřelený Tomáš
05.07.
Slovenský skandál

Policie zná výsledky pitvy Tomáše (†17): Pravda o smrti při honičce!

Slovenská policie zveřejnila výsledky pitvy 17letého Tomáše. Zemřel na střelné poranění, které mu způsobili právě policisté. Informoval o tom deník Nový čas. Policisté při honičce vystřelili na auto plné mladých lidí, jehož řidič odmítl zastavit.

Policie
aktualizováno 03.07.
Ujížděl na Slovensko

VIDEO dramatické honičky: Lovci lebek chytali hledaného zločince!

Dramatická policejní akce se odehrála na silnici poblíž Uherského Brodu. Několik hlídek se tam snažilo zadržet hledaného podvodníka, který chtěl ve svém voze ujet na Slovensko. Nakonec pomohly až zastavovací pásy.