Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Agresivního řidiče zklidnila až namířená policejní zbraň
aktualizováno včera 15:34
několikrát boural

Ujel bez placení. Agresivního řidiče zklidnila až zbraň policistů

Pražští policisté za sebou mají pernou noc. V noci na čtvrtek pátrali po řidiči, který ujel od benzínky bez placení. Když se jim podařilo auto vypátrat a zastavit, setkali se s agresí, muž s nimi vůbec nechtěl spolupracovat. Muže zklidnila až namířená zbraň a další donucovací prostředky.

Zfetovaný řidič ujížděl policii
aktualizováno 03.10.
snažil se utéct

Zfetovaný řidič se řítil Prahou: Zranil dvě malé děti! VIDEO

Divokou automobilovou honičku mají za sebou pražští policisté. Až 150kilometrovou rychlostí se před nimi snažil ujet zdrogovaný řidič kradeného auta. Ten pak naboural do vozu se dvěma malými dětmi. V nemocnicích skončilo pět lidí.

Kriminalisté ze Šumperka odhalili gang výrobců pervitinu
26.09.
policejní zásah

Dopravní kontrola se změnila ve zběsilou honičku s výrobci drog

Kriminalisté ze Šumperka rozbili v krátké době už druhý gang výrobců pervitinu a marihuany. Policisté na něj natrefili při dopravní kontrole, která přerostla v 10 kilometrovou honičku. Výrobcům drog hrozí až desetileté vězení.

Prásk.tv píše:

Muž dostal pokutu - 1
čtěte o tématu honička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Dívka ukradla policejní vůz
08.09.
Mrštná pachatelka

Zatčená žena se vyvlékla z pout a ujela policejním autem! VIDEO

Neuvěřitelně policisty zahanbila třiatřicetiletá Texasanka. Poté, co jí muži zákona nasadili pouta a nechali v autě bez dozoru, žena se želízek zbavila, přelezla dopředu a s policejním autem ujela. A zaskočení policisté ji naháněli další půlhodinu.

Honička v Praze
07.09.
Honička v Praze

Sjetý řidič prchal Prahou kradenou dodávkou, vezl zlodějskou výbavu

Pražští policisté v pondělí těsně před půlnocí chtěli ve Vršovicích zkontrolovat bílou dodávku. Značka na autě totiž podle databáze patřila na jiné auto. Jenže řidič odmítal zastavit a místo toho začal před policejní hlídkou ujíždět.

Honička v Bratislavě
aktualizováno 05.09.
Nebezpečná honička

Řidič ohrozil celou rodinu! Ujížděl policii v protisměru, zranil děti!

Třicetiletý řidič ujížděl v noci na úterý ulicemi Bratislavy před policií, jel v protisměru a odmítal zastavit. V autě přitom vezl partnerku a dvě malé děti. Roční batole se těžce zranilo, když auto narazilo do sloupu.

Dodge
aktualizováno 22.08.
Zběsilý únik

Dvě honičky v šílené rychlosti: Oba piráti skončili v poutech

Hned dvě honičky až ve dvousetkilometrové rychlosti po dálnicích mají za sebou policisté. Koncem minulého týdne pronásledovali řidiče na dálnici D1 nedaleko Vyškova, včera zase zdrogovaný a opilý cizinec ujížděl po D11 a snažil se s kradeným vozem dostat do Polska. Oba nakonec skončili v poutech.

Honička
aktualizováno 17.08.
Policejní honička

Opilý řidič ujížděl v Ústí policii, zastavit ho přinutila až přítelkyně!

Ústecká policie během jediného týdne zadržela už druhého řidiče, který se jí snažil ujet. Kolem druhé hodiny ranní chtěla hlídka zkontrolovat řidiče podivně kličkujícího auta, jenže před ní začal ujíždět. Muž měl přes jedno promile alkoholu v dechu a zastavil až na nátlak své přítelkyně.

Opilý řidič ujížděl strážníkům
aktualizováno 14.08.
Nadýchal 3,5 promile

VIDEO: Opilec ujížděl strážníkům, nedbal ani zákazu vjezdu!

Hned dva opilce za volantem přistihli v neděli pražští strážníci. V jednom případě řidič nadýchal 3,5 promile. Strážníkům se navíc opilý řidič snažil ujet. S dopravními předpisy si přitom moc hlavu nelámal, proháněl se zákazem vjezdu i přes tramvajový pás.

Policisté v Praze honili auto ukradené v Německu - 1
aktualizováno 12.08.
dopadli ho

Ukradl porsche v Německu: U nás naboural auto, které vezlo dítě

Pražští policisté v sobotu dopoledne po krátké honičce dopadli zloděje aut, který v Německu ukradl luxusní porsche. Jeho únik skončil nedaleko hostivařské přehrady.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme