Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dramatická honička v Uherském Hradišti
aktualizováno 10.07.
policejní pronásledování

VIDEO: Řidič zběsile prchal před policií, srazil při tom tři lidi

Policie zveřejnila dramatické záběry ujíždějícího řidiče v Uherském Hradišti. Ten minulý týden ve čtvrtek nezastavil hlídce, když jí pak zběsile ujížděl, zranil tři chodce.

Honička v Texasu skončila tragicky
aktualizováno 18.06.
strašlivá nehoda

Zběsilá honička na jihu Texasu skončila nehodou! Zemřelo 5 lidí

Zběsilá honička hraniční stráže a SUV převážejícího uprchlíky u hranic Texasu skončila strašlivou nehodou, při které zemřelo nejméně pět lidí, několik dalších bylo zraněno. Policii se předtím podařilo zastavit další dvě auta.

Policejní honička v Karlíně
08.06.
policejní honička

Zfetovaný řidič prchal před policií! Luxusní auto skončilo na boku

Až výstřely z policejní pistole skončila automobilová honička v pražském Karlíně. Policisté tam pronásledovali kradené luxusní auto, jeho zdrogovaný řidič nakonec havaroval a snažil se utéct. Když ho policisté i díky varovné střelbě chytili, zkolaboval. Záchranáři ho nakonec museli převézt na ARO.

Prásk.tv píše:

Gareth Robinson - 1
čtěte o tématu honička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Nezkušený řidič
aktualizováno 23.05.
Mladistvý "řidič"

Školák (14) se projížděl v audi, při úprku před hlídkou naboural!

Hlídka policistů v Broumově na Náchodsku v neděli večer pronásledovala řidiče v audi, který odmítal zastavit a nechat se zkontrolovat. Pak za volantem objevili teenagera.

Belgická policie na hranicích - Ilustrační
aktualizováno 18.05.
Honička s tragickým koncem

Dodávka hodinu ujížděla před policisty, zemřelo dvouleté batole!

Tragický konec měla ve čtvrtek honička dodávky s belgickými policisty. Když se mužům zákona podařilo vůz plný kurdských migrantů zastavit, objevili smrtelně zraněnou dvouletou holčičku.

Policisté naháněli pět ukradených audin - 7
aktualizováno 12.05.
jako ve filmu

Policie naháněla zloděje luxusních aut, k zastavení využila i kamion!

Českým policistům se podařilo zadržet tři z pěti luxusních aut, které v pátek ukradli zloději z rakouského autosalonu. Jednoho řidiče zajistili po dlouhé honičce Prahou, druhého zloděje zastavili za pomoci kamionu na Semilsku a třetí vůz objevili v areálu pivovaru ve Svijanech.

Ilustrační foto
28.04.
zběsilé pronásledování

Zfetovaného řidiče nezastavila ani nehoda s policisty a střelba!

Šílenou honičku připomínající akční film prožili středočeští policisté. Ti začali pronásledovat ujíždějící vůz ulicemi Slaného, řidič ohrožoval všechny kolem, dostal se až na dálnici, kde do policejního vozu narazil. Muž se snažil dál ujíždět, policisté dokonce začali po voze střílet, ani to ale auto nezastavilo. Nakonec prchajícího muže zastavil až požár jeho auta.

Pronásledovaný motorkář
aktualizováno 28.04.
bizarní honička

Motorkář v Praze ujížděl, neujel. Pak nemotorně utíkal, neutekl

Motorkář v Praze se pokusil ujet hlídce motocyklové dopravní policie. Nejprve ujížděl ulicemi, pak se pokusil utéct. Jeho útěk byl ale spíš úsměvný. S velkou motocyklovou helmou na hlavě běžel dost neohrabaně a fyzicky lépe vybavený policista ho za chvíli dostihl a zalehl.

Dodávka ve Stromovce
aktualizováno 23.04.
honička s policií

Šílenec ujížděl policii Stromovkou. Lidé sotva uskakovali! VIDEO

Ve čtvrtek ohrožoval v pražské Stromovce rodiny s dětmi řidič, který skrz park ujížděl před policisty. Lidé před ním museli na poslední chvíli uskakovat. Zběsilou jízdu ukončil až sloupek, který brání vjezdu do areálu. Celou honičku zaznamenala kamera v policejním autě.

2132119
aktualizováno 19.04.
byl zdrogovaný

Stromovkou se řítila dodávka. Mámy s dětmi uskakovaly z cesty

Svědky zběsilé honičky byli dnes v podvečer lidé v pražském parku Stromovka. Vřítil se sem řidič v dodávce, který ujížděl před policisty. Byl pod vlivem drog.