Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policejní honička v Berouně - 5
aktualizováno 30.11.
ukradl auto a prchal

Šílenec na D5 ohrožoval ostatní! Jel 200 km/h, chytili ho na střeše

Do honičky mezinárodních rozměrů se ve čtvrtek ráno zapojili čeští policisté. Spolu s německými kolegy se snažili dostihnout muže, který v kradeném autě zamířil přes hranice směrem na Prahu. Dopadnout se jim ho podařilo až v Berouně.

Opilý muž ujížděl policistům 15 kilometrů
10.11.
video nebezpečná honička

Opilý řidič zběsile prchal před policisty, pak je několikrát šokoval

Ivančičtí policisté ještě netušili, že když se pokusí zastavit osobní automobil VW Polo, bude je čekat zběsilá honička prošpikovaná neskutečně nebezpečnými scénami. Ujíždějící řidič ohrožoval nejen sebe, ale hlavně životy ostatních řidičů. Zastavili ho až po 15 kilometrech. Podnapilý řidič se zákazem řízení pak suše odvětil, že by jim ve svém mercedesu ujel.

Policejní honička v Trutnově
aktualizováno 09.11.
ukradl auto a prchal

Zběsilá honička Trutnovem: Mladík skončil v zábradlí mostu! VIDEO

Zběsilá honička centrem Trutnova skončila v neděli v podvečer havárií. Mladík v kradeném autě naboural do zábradlí mostu. Skončil s vážnými zraněními.

Prásk.tv píše:

Gareth Robinson - 1
čtěte o tématu honička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Vězeň na opušťáku podpálil popelnice
aktualizováno 26.10.
Pozdvižení v Brně

Vězeň na opušťáku zapálil popelnice, pak skočil ze střechy

Zapálené popelnice, divoká honička v centru Brna a na závěr skok ze střechy obchodního centra, který skončil vážným zraněním nohou. To vše během pár desítek minut zvládnul v Brně vězeň, který byl díky dobrému chování na pár dní na svobodě.

Celníci zadrželi řidiče s velkým množstvím neokolkovaných cigaret
24.10.
Jako z akčního filmu

Honička na Kladensku: Celníci pronásledovali auto plné cigaret

Ulicemi Kladna a nedalekého Smečna naháněli v úterý odpoledne policisté a celníci několik vozidel, které zřejmě řídili pašeráci nekolkovaných cigaret. Ve stříbrném superbu, který zastavil přímo na náměstí ve Směčně, jich policisté našli hned 13 krabic a několik volně položených kartonů.

Agresivního řidiče zklidnila až namířená policejní zbraň
aktualizováno 16.10.
několikrát boural

Ujel bez placení. Agresivního řidiče zklidnila až zbraň policistů

Pražští policisté za sebou mají pernou noc. V noci na čtvrtek pátrali po řidiči, který ujel od benzínky bez placení. Když se jim podařilo auto vypátrat a zastavit, setkali se s agresí, muž s nimi vůbec nechtěl spolupracovat. Muže zklidnila až namířená zbraň a další donucovací prostředky.

Zfetovaný řidič ujížděl policii
aktualizováno 03.10.
snažil se utéct

Zfetovaný řidič se řítil Prahou: Zranil dvě malé děti! VIDEO

Divokou automobilovou honičku mají za sebou pražští policisté. Až 150kilometrovou rychlostí se před nimi snažil ujet zdrogovaný řidič kradeného auta. Ten pak naboural do vozu se dvěma malými dětmi. V nemocnicích skončilo pět lidí.

Kriminalisté ze Šumperka odhalili gang výrobců pervitinu
26.09.
policejní zásah

Dopravní kontrola se změnila ve zběsilou honičku s výrobci drog

Kriminalisté ze Šumperka rozbili v krátké době už druhý gang výrobců pervitinu a marihuany. Policisté na něj natrefili při dopravní kontrole, která přerostla v 10 kilometrovou honičku. Výrobcům drog hrozí až desetileté vězení.

Dívka ukradla policejní vůz
08.09.
Mrštná pachatelka

Zatčená žena se vyvlékla z pout a ujela policejním autem! VIDEO

Neuvěřitelně policisty zahanbila třiatřicetiletá Texasanka. Poté, co jí muži zákona nasadili pouta a nechali v autě bez dozoru, žena se želízek zbavila, přelezla dopředu a s policejním autem ujela. A zaskočení policisté ji naháněli další půlhodinu.

Honička v Praze
07.09.
Honička v Praze

Sjetý řidič prchal Prahou kradenou dodávkou, vezl zlodějskou výbavu

Pražští policisté v pondělí těsně před půlnocí chtěli ve Vršovicích zkontrolovat bílou dodávku. Značka na autě totiž podle databáze patřila na jiné auto. Jenže řidič odmítal zastavit a místo toho začal před policejní hlídkou ujíždět.