Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Při honičce v Ostravě policisté stříleli do vzduchu
aktualizováno 19.03.
Policisté v akci

V Ostravě se při honičce střílelo, řidič ale daleko neutekl! VIDEO

Hodně akční chvilky zažili v pondělí krátce po poledni Ostravané, kteří se pohybovali v okolí fotbalového stadionu na Bazalech. Policisté tu totiž pronásledovali auto, jehož řidič odmítl zastavit. Při honičce se střílelo.

Autogang
aktualizováno 13.03.
Krádeže aut

Zlodějský gang měl vymakané vybavení! Rušičky, pepř i ježky

Policie dopadla tříčlenný gang, který na východě Čech kradl osobní auta. Pro krádeže používal speciální vybavení. Kriminalisty zaujala hlavně schránka plná kovových ježků na podvozku jejich vozu. Ty by se vysypaly na vozovku v případě, že by je hlídky pronásledovaly.

Nebezpečná honička v ulicích Košic
aktualizováno 12.03.
VIDEO zběsilé pronásledování

Honička jako z akčního filmu! Řidič vytlačoval policisty ze silnice

Nebezpečnou honičku za sebou mají košičtí policisté, kteří ulicemi pronásledovali rychle jedoucí dodávku. Řidič agresivní jízdou ohrožoval všechny v okolí, když přejížděl chodník, minul rodinku s kočárkem, několikrát jel v protisměru. Během jízdy vytlačoval auto policistů, do jiného narazil. Policisté ho nakonec museli zpacifikovat.

Prásk.tv píše:

Gareth Robinson - 1
čtěte o tématu honička na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Zloděj vyskočil z auta a utekl
27.02.
stále prchá

Zloděj vyskočil z okna a utekl přes rybník. Nenašli ho ani s termovizí

Pražská policie pátrá po členovi mezinárodního gangu zlodějů z Rumunska, který dnes během zatýkání vyskočil z okna a zmizel. Nezastavil ho ani varovný výstřel. Jeho tři komplice policie vzala do vazby .

Auta byla nacpaná kradenými pomeranči
aktualizováno 31.01.
Neobvyklý případ

Velká ovocná loupež! V autech byly 4 tuny kradených pomerančů

Opravdu neobvyklým případem se na sociální síti pochlubili policisté ze španělské Sevilly. Pět lidí zatkli poté, co ukradli 4,4 tuny pomerančů. Ovoce nacpali do dvou aut a policii se pokoušeli ujet.

Zastřelený Tomáš
26.01.
Lituje toho

Policista, který zastřelil Tomáše, promluvil: "Chybu jsem neudělal!"

Sedmnáctiletý Tomáš zemřel při policejní honičce na Slovensku. Policista chtěl ujíždějící auto zastavit výstřelem na pravé kolo, místo toho trefil mladíka. Za usmrcení mu hrozí vězení, on ale i dál tvrdí, že postupoval podle zákona.

Zastřelený Tomáš
aktualizováno 25.01.
Nešťastná náhoda

Tomáše (17) zastřelili při honičce, policistu obvinili z jeho smrti!

Slovenský policista, který při honičce omylem zastřelil 17letého Tomáše, čelí obvinění z usmrcení. Řidič ujížděl policistům i přesto, že v autě vezl další tři lidi. Muž zákona chtěl údajně auto zastavit střelbou do pneumatiky, trefil ale Tomáše na zadním sedadle.

Honička ve Vysokém Mýtě
22.01.
nechtěl otevřít

Řidič ujížděl policistům, rozbili mu okénko a silou ho vytáhli ven!

Na několik minut se před policisty zavřel v autě třiatřicetiletý muž u Vysokého Mýta, který (jak se později ukázalo) měl v sobě skoro dvě promile alkoholu. Aby ho muži zákona dostali z auta, museli mu rozbít okno. Incidentu předcházela honička, opilec na sebe upozornil technickou závadou na autě.

Policejní honička v Praze - 4
aktualizováno 09.01.
Dramatická honička

Policie v Praze honila ujíždějícího řidiče! Auto mělo kradené značky

Dramatickou honičku v ulicích Prahy 10 mají za sebou policisté. Ujíždějícího řidiče museli zastavit vjetím do protisměru. Auto bylo vyřazeno z registru a mělo kradené registrační značky.

Muž ujížděl policii na čtyřkolce
22.12.
neměl ani řidičák

Zběsilá honička v Plzni: Řidič ujel do pole a boural. Byl zdrogovaný

Policejní hlídky pronásledovaly po Plzni zdrogovaného řidiče čtyřkolky. Muž, který měl navíc zákaz řízení, odmítal zastavit a rychlou jízdou po městě ohrožoval silniční provoz.