Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Irina Gladkikh
19.01.
požadovala půl milionu

To není matka, ale zrůda! Chtěla prodat panenství své dcery (13)

Irina Gladkikhová (35) se s kamarádkou snažila prodat panenství své 13leté dcery. Policie je zadržela v Moskvě, kam přiletěly, aby dívku předaly bohatému muži, který jim nabídl v přepočtu půl milionu korun.

Nehoda autobusu v Moskvě - 2
aktualizováno 25.12.
video 18 + Šokující záběry

Nehoda v Rusku: Autobus vjel do podchodu mezi lidi. Pět mrtvých

Pět lidí v pondělí zemřelo v Moskvě pod koly linkového autobusu, který vjel na schodiště podchodu pro pěší. Dalších patnáct zraněných převezla záchranná služba do nemocnice.

Sex v Taxi
22.12.
vášnivá jízda

VIDEO: Nadržený pár si to chtěl rozdat v taxíku. Řidič je natočil

Pořádné překvapení připravil pár v Moskvě jednomu taxikáři. Začali si totiž užívat sexuálních radovánek přímo na zadním sedadle taxíku. Řidič měl s nimi velkou trpělivost a z vozu je vyhodil, až když ho požádali, aby si vystoupil a nechal je o samotě.

Prásk.tv píše:

Konzervace mrtvého těla Vladimira Iljiče Lenina - 1
čtěte o tématu Moskva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Sekera. Ilustrační foto
13.12.
Othello se sekerou

Manžel nutil Margaritu, aby přiznala nevěru. Pak jí usekl ruce

Jako "Othella se sekerou" přezdívají ruská média Dmitryho Grachyova (26). Ten usekl své ženě a matce dvou dětí obě ruce. Myslel si totiž, že má jiného. Po hrůzném činu ji sám odvezl do nemocnice a přiznal se policii.

2077061
aktualizováno 27.11.
Obrovská nezodpovědnost

Děsivé VIDEO: Chlapec (4) řídil na rušné silnici. Jel až stovkou!

Asi každý někdy viděl dítě za volantem auta. Zaparkovaného nebo takového, které popojíždí krokem někde po dvoře. Ale opravdu málokdy je k vidění čtyřletý "řidič" ve velkém SUV, které se po rušné silnici řítí stovkou.

Soud s hackerem Nikulinem
aktualizováno 24.11.
stíhaný muž

Ozbrojenci hlídali hackera u soudu. Chtějí ho Rusko i USA

Za mimořádných bezpečnostních opatření dnes proběhl v Praze soud o vydání Rusa Jevgenije Nikulina do Spojených států. Soud rozhodl, že jeho vydání do USA je přípustné, stejný nárok si klade i Rusko. Konečné slovo bude mít ministr spravedlnosti.

Miloš Zeman se sešel s Dmitrijem Medveděvem
aktualizováno 22.11.
překrucování dějin

Článek o okupaci není stanovisko Ruska, TV Zvezda se omluvila

Článek televize Zvezda, podle kterého by mělo být Československo vděčné za invazi vojsk Varšavské smlouvy v roce 1968, vyvolal mezi českými politiky rozruch. Rozzloben je i prezident Miloš Zeman, který je na oficiální návštěvě Ruska. Proti článku se na podnikatelském fóru důrazně ohradil. Následně se distancoval ruský premiér, ke kterému se později přidala i TV Zvezda.

Miloš Zeman s Vladimirem Putinem
17.11.
Zeman letí do ruska

Nabitý diář Miloše Zemana: 16 akcí během čtyřdenní návštěvy Ruska

Prezident Miloš Zeman i se svou manželkou Ivanou mají v plánu návštěvu Ruska. Hrad v pátek zveřejnil opravdu nabitý program hlavy státu. Pan prezident si v Rusku asi moc neodpočine, během tří dnů návštěvy má jeho diář hned 16 položek, pokud nepočítáme přelety mezi městy.

Velká přehlídka v Moskvě
07.11.
100. výročí VŘSR

Uplynulo 100 let od Říjnové revoluce, Putin ale VŘSR neslaví

Přesně sto let uplynulo od chvíle, kdy se moci v Rusku při převratu ujali bolševici a vydláždili cestu ke vzniku Sovětského svazu. Režim prezidenta Vladimira Putina si výročí Říjnové revoluce nepřipomíná přímo. V Moskvě se vzpomínalo na přehlídku, která se konala během Bitvy o Moskvu v roce 1941. Vojáci z ní tehdy pochodovali rovnou na frontu.

Srážka vlaku s autobusem v Rusku
aktualizováno 06.10.
neštěstí v rusku

Vlak na kolejích roztrhal autobus! Lidé skákali ven, 16 jich zemřelo

Nejméně šestnáct lidí zemřelo v pátek ráno při srážce vlaku a autobusu poblíž města Vladimir východně od Moskvy. Proč k nehodě došlo, zatím není jasné. Podle ruských médií bylo ale nejspíš na vině selhání brzd.