Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Letadlo Travel Service
aktualizováno 15.01.
VIDEO sjelo mimo ranvej

VIDEO: První záběry nehody českého letadla v Moskvě

Na internetu se objevilo video nehody letadla v Moskvě, které vezlo Čechy. Let českých aerolinek SmartWings z Moskvy do Prahy měl v neděli odpoledne na letišti Šeremetěvo nepříjemný incident. Letoun totiž při popojíždění po dráze sklouzl mimo ranvej a skončil zabořený ve sněhu.

Letiště Šeremeťjevo
aktualizováno 13.01.
Mimo dráhu

Letadlo s Čechy mělo nehodu v Moskvě, skončilo mimo ranvej

Let společnosti SmartWings z Moskvy do Prahy měl v neděli odpoledne na letišti Šeremetěvo nepříjemnou nehodu. Letoun totiž při poopojíždění po dráze sklouzl mimo ranvej a podle fotografií z místa skončil zabořený ve sněhu.

Poslední vejce vytvořené pro rodinu ruského cara
11.01.

VIDEO: Unikátní výstava předmětů z carské éry v Moskvě

V Moskvě je teď k vidění unikátní výstava artefaktů pocházejících z přelomu 19-tého a 20-tého století. Vystavena tam jsou i slavná zlatá Fabergého vejce. Expozice, která má na 400 kusů významných světových klenotů, láká návštěvníky z celého světa.

Prásk.tv píše:

Sušila kalhotky v letadle
čtěte o tématu Moskva na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Zřícení lávky v Moskvě na Nový rok
aktualizováno 01.01.
Zkažený Nový rok

Při půlnoční hymně se v Moskvě zřítila lávka plná lidí. 13 zraněných

Poslech státní hymny měl v moskevském parku Gorkého při oslavách příchodu Nového roku nečekané rozuzlení. Zdejší lávka pro pěší totiž neunesla nápor desítek lidí, kteří na ní stáli a prolomila se.

Přívoz vánočního stromu do Kremlu
19.12.

VIDEO: Vánoční strom byl přivezen do moskevského Kremlu

Přísná kritéria moskevského vánočního stromu: výška 30 metrů, hladký kmen, pyramidální tvar koruny a to nejduležitější - strom musí být nejméně 100 let starý.

Letiště Šeremeťjevo
21.11.
neštěstí v rusku

Srazili jsme zvíře, hlásili piloti. Na dráze letiště našli mrtvého muže

Mrtvolu muže našli v úterý na největším ruském letišti Šeremeťjevo v Moskvě. Zemřel při srážce s letadlem, které zrovna startovalo.

Přestřelka v ulicích Moskvy
24.08.
neznámý motiv

Zběsilá přestřelka s policií v Moskvě! Útočníka zastřelili

Zběsilá přestřelka se strhla v centru Moskvy poblíž ruského ministerstva zahraničí, kde mladý muž znenadání zaútočil na policejní hlídku. Útočník byl během přestřelky postřelen, později zemřel v nemocnici. Při incidentu byl také zraněn jeden z policistů.

Sestry ubodaly svého otce
31.07.
Brutální vražda

Sestry ubodaly svého otce! Dělal jim ze života peklo, pomstily se

Ruská policie zadržela tři sestry, které měly zavraždit vlastního otce. Všechny tři se k činu přiznaly. Podle jejich známých prožívaly několik let hotové peklo. Muž měl neméně jednu z nich sexuálně zneužít, bil je a vyhrožoval jim.

Auto v Moskvě smetlo studenty
aktualizováno 05.06.
VIDEO 18+ Drastické záběry

Studenti přežili svou smrt! Auto je srazilo, letěli vzduchem 10 metrů

Jen zázrakem přežili tři studenti, které na předměstí Moskvy v plné rychlosti srazilo auto. Všichni tři letěli vzduchem, než tvrdě dopadli zpátky na chodník. Přestože utrpěli vážná zranění, nikdo z nich nezemřel.

Let MH17
25.05.
zemřelo 298 lidí

MH17 sestřelilo Rusko, tvrdí vyšetřovatelé. Moskva to popírá

Raketový systém, který byl použit při sestřelení civilního letadla nad Ukrajinou v létě roku 2014, byl podle mezinárodního týmu vyšetřovatelů součástí ruských ozbrojených sil. V troskách Boeingu 777 zahynulo 298 lidí. Ruské ministerstvo obrany ale tvrzení odmítlo a uvedlo, že s incidentem nemá nic společného.