Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kim Rowlands s dcerou
20.03.
obrovská tragédie

Ženě ukradli auto, pak skončilo v řece. Z vozu vytáhli holčičku (†2)!

Navzdory snahám odvážných policistů, kteří neváhali a vrhli se do ledové vody, aby zachránili dvouletou holčičku, skončil boj o život dívenky tragicky. Kiara zemřela jen týden před třetími narozeninami, zůstala uvězněná v potápějícím se autě, které její mamince ukradli.

Smrt učitele základní školy
20.03.
tragédie ve znojmě

Proč ubili k smrti oblíbeného učitele? Stačil jeden nevinný tanec

Tragédie otřásla v uplynulých dnech Znojmem. Oblíbeného učitele přírodopisu Miroslava Chocholouše (†50) v baru zbila dvojice neznámých mužů. O pár dní později zraněním podlehl. Podle jeho přítelkyně za vším stál jediný tanec.

Plitvická jezera
19.03.
plitvická jezera

Tragédie v Chorvatsku: Turistka (53) nepřežila pád ze 70 metrů!

Obrovskou tragédií skončila víkendová prohlídka Plitvických jezer pro jihokorejskou turistku. Žena (53) se tam zřítila ze 70 metrů přímo do jezera. Přivolaní záchranáři Korejku ihned transportovali do nemocnice, kde však svým zraněním podlehla.

Prásk.tv píše:

Turistu zabil tygr - 1
čtěte o tématu tragédie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE: Jak si užít Dubaj: Krátké zastavení ve městě přepychu

Je krásná, je bohatá a velmi mladá. Novodobá Dubaj je výkladní skříní luxusu, kterým oplývají šejkové ze Spojených arabských emirátů. A mohla by určitě být atraktivní arabskou princeznou. Ucházet se o její ruku sice nemůžete, prožít s ní pár nádherných dní ale určitě ano. Na co před cestou myslet? A co v Dubaji určitě nevynechat?

Smrt učitele základní školy
aktualizováno 19.03.
tragická smrt

Učitele ze Znojma zmlátili před diskotékou. Tři dny nato zemřel!

Znojemská policie řeší tragický případ úmrtí. Miroslava Chocholouše (50) zbil začátkem března na diskotéce neznámý útočník. Oblíbený učitel přírodopisu podlehl následkům zranění předminulou sobotu. Jeho smrt otřásla celou základní školou, kde muž vyučoval. Policie ani rodina však stále neví, co se v osudný večer přesně stalo.

Utonulá žena v České Skalici - 3
16.03.
Smrt v Úpě

Žena spadla v České Skalici do řeky, tělo našli až druhý den

Několik hodin trvala záchranná operace v České Skalici nedaleko Muzea Boženy Němcové. Do řeky Úpy spadla ve čtvrtek večer dvaačtyřicetiletá žena. Potápěči tělo objevili, až když si kvůli pátrání nechali snížit hladinu. Žena utonula.

Malé dítě
aktualizováno 16.03.
rodinná tragédie

Matka z Maďarska utopila půlroční dítě. Pak spáchala sebevraždu

Pětatřicetiletá Eszter B. z maďarského města Lengyeltó podle policie utopila své vlastní dítě. Krátce poté se oběsila. Obě těla našli příbuzní.

Nehoda na slovenské D1
13.03.
Manžel bojuje o život

Jana ztratila na narozeniny rodinu! Při nehodě jí zemřel syn i bratr

Obrovská tragédie zasáhla rodinu ze slovenských Hanušovic nad Teplou. Při nehodě přišli o život hned dva příbuzní, další bojuje o život. Krutý byl osud hlavně k Janě, která na své narozeniny ztratila bratra, syna a manžela má v kritickém stavu.

Při požáru zemřely tři děti
aktualizováno 12.03.
tragický požár

Smrt tří dětí při požáru šokovala celou vesnici. Lidé plánují sbírku

Osud rodiny, která přišla o tři děti při tragickém požáru v Oleksovicích, není místním lidem lhostejný. Starosta okamžitě začal zařizovat pro pozůstalé sbírku a zajistil jim i náhradní ubytování.

Požár v Oleksovicích - 3
aktualizováno 12.03.
Galerie Noční požár

Tragický požár na Znojemsku! V domě zemřely tři malé děti

Tři děti zemřely a čtyři dospělí byli zraněni v pondělí nad ránem při požáru rodinného domu v obci Oleksovice na Znojemsku, ČTK to potvrdil mluvčí hasičů. S ohněm bojovalo osm jednotek hasičů. Uhasit se jej podařilo přibližně po dvou hodinách.

Zahradní hadice
09.03.
rodinná tragédie

Dívku (11) zranil elektrický proud ze zahradní hadice. Je v kómatu!

Obrovská tragédie hýbe celou Austrálií. Jedenáctiletou Denishar tam při zavírání kohoutku zahradní hadice zasáhl elektrický proud. Dívka utrpěla rozsáhlé poranění mozku a je v kómatu. Podle lékařů zůstane do konce života ve vegetativním stavu.