Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Auto na střeše
aktualizováno dnes 18:39
Černý pátek

Dvě tragédie během jedné hodiny: Na Českolipsku zemřeli dva lidé

Dvě tragédie se během jedné hodiny udály na Českolipsku. Mladou ženu u Jedlové srazil vlak, na místě svým zraněním podlehla. Překročení povolené rychlosti v nebezpečném úseku stálo život šedesátiletého řidiče u Mimoně.

Interiér pražského hotelu po požáru - 7
aktualizováno dnes 13:36
výsledky vyšetřování

Hotel v centru Prahy někdo zapálil, zemřeli tam čtyři lidé

Vyšetřování tragického požáru pražského hotelu v Náplavní ulici, při kterém zemřeli čtyři lidé, už je u konce. Podle hasičů oheň založil někdo buď úmyslně, nebo z nedbalosti.

Ženu střelil při lovu myslivec - 5
13.11.
Osudný výstřel

Darina (†29) na honu umírala před očima partnera! Ztrátu neunesl

Darině ze slovenských Nedašovic se stala osudnou její vášeň. Kromě psů milovala také hony, v sobotu ji ale trefila do zad kulka z brokovnice. Zemřela po převozu do nemocnice, její přítel se zhroutil. Špatně psychicky je na tom také myslivec, který vystřelil.

Prásk.tv píše:

Týnuš Třešničková
čtěte o tématu tragédie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Matka zamkla své tři děti doma a ony při požáru uhořely - 1
09.11.
Hororový případ

Žena zamkla syny doma a šla na návštěvu. Děti zemřely při požáru!

Smutný osud postihl tři chlapečky, které jejich matka zamkla samotné doma, zatímco šla navštívit kamarádku. V době během její nepřítomnosti v domě vypukl požár. Nejstarší z dětí se snažilo vlastním tělem chránit mladší sourozence, všichni tři ale v plamenech umřeli.

Tragická nehoda na Slovensku - 8
07.11.
hororová nehoda

Martin (†23) a David (†24) se domů nevrátí. Z jejich auta zbyl jen vrak!

Dva mladé životy vyhasly při dopravní nehodě, která se stala v úterý večer mezi obcemi Slovenská Volová a Ohradzany na Slovensku. Z auta, ve kterém mladíci jeli, zůstal jen vrak. V nemocnici skončily i dvě ženy.

Pavouk v umyvadle
07.11.
naplněná pověra

Žena zabila pavouka a do smrti litovala. Stala se velká tragédie

Zabíjet pavouky prý přináší smůlu, tvrdí pověra. O tom, že to nejsou jen povídačky, se přesvědčila žena, které tragicky zemřela dcera.

Will Byler a Bailee Ackermanová
aktualizováno 05.11.
Svatba snů

Tragédie po svatbě. Novomanželé zahynuli cestou z obřadu

S neskutečnou tragédií se těžko vyrovnávají příbuzní a přátelé mladých novomanželů z amerického Texasu. Will Byler a Bailee Ackermanová měli v sobotu svatbu jako z pohádky. Z té je odvážel vrtulník. Krátce po startu se po necelých dvou kilometrech zřítil. Nehodu nikdo nepřežil.

Nehoda Čínského autobusu
aktualizováno 04.11.
video Posuďte sami

Sjel řidič s autobusem z mostu schválně? Analýza to naznačuje

Až doposud byla všechna světová média přesvědčena, že tragickou nehodu čínského autobusu, při které zemřelo nejméně 13 lidí, zavinila nespokojená žena. Že je příčinou havárie rozzlobená cestující, která začala řidiče fyzicky napadat, si myslela i místní policie. Po zveřejnění videa se však začaly objevovat pochybnosti.

V Indonésii se zřítilo letadlo - 3
aktualizováno 03.11.
Zřícené letadlo

Potápěč pátral po tělech pasažérů, sám zemřel! Rodina nechce pitvu

Jeden z potápěčů zahynul v Jávském moři při pátracích akcích po troskách zříceného letadla společnosti Lion Air. Pátrací týmy stále hledají pozůstatky obětí a druhou černou skříňku.

Na mladého muže spadl kolotoč
31.10.
Pracovní úraz

Jardu zabila horská dráha! Malý syn bude tátu znát jen z fotek

Tragická nehoda se stala v Topoľčanech na Slovensku, kde v místní továrně zabil Jaroslava (20) kus horské dráhy. Mladík svým zraněním v nemocnici podlehl. Smutek především zažívá jeho partnerka, která mu před nedávnem porodila malého chlapečka. Ten svého tatínka bude znát pouze z fotek.