Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání - BROŽKOVÁ BOHDALOVÁ DANA
11.01.
Neviděli jste ji?

NALÉHAVÉ PÁTRÁNÍ: Dana porodila a zmizela, jde jí o život

Policisté z Mladé Boleslavi vyhlásili ve čtvrtek odpoledne pátrání po třicetileté Daně Brožkové Bohdalové. Žena poté, co v mladoboleslavské nemocnici porodila, z lékařského zařízení odešla.l Podle lékařů může být v ohrožení života!

Injekce
04.01.
čeká na obžalobu

Ošetřovatelku obvinili z vraždy 88leté pacientky! Vpíchla jí vzduch

Za smrt 88leté důchodkyně, která loni v březnu zemřela v mladoboleslavské nemocnici, může podle policie 21letá ošetřovatelka. Ta jí měla do žíly injekční stříkačkou vpíchnout vzduch. Žena je v tuto chvíli obviněna z vraždy a umístěna ve vazební věznici v Brně.

PPL
06.12.
problémy PPL

Žena čekala na balíček doma. Kurýr ji poslal rovnou na pobočku

S nedostatkem pracovníků se nepotýká jen Česká pošta, ale také další doručovací společnosti. V předvánočním čase se zvětšil objem zásilek a přepravci mnohdy nestíhají doručovat včas. Špatnou zkušenost se společností PPL má například paní Věra, které řidič místo doručení zásilky jednoduše řekl, ať si pro balík skočí na pobočku, neboť to má blízko.

Prásk.tv píše:

Petr Plintovič
čtěte o tématu Mladá Boleslav na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 14.11.
soud pokračuje

Vybrzdil auto a zabil kojence. Žalobce žádá nejméně 11,5 roku

Krajský soud v Praze pokračuje v projednávání loňského vybržďování a následné nehody na dálnici D10 na Mladoboleslavsku. Při té zemřelo teprve osmiměsíční dítě. Podle žalobce střet zavinil pětatřicetiletý řidič staršího BMW Martin Kostner. Státní zástupce v úterý navrhl pro Kostnera trest minimálně 11,5 roku vězení.

Pohřešovaná Antonina Adlerová
21.10.
policejní pátrání

Rodina pátrá po zmizelé Antonině už skoro měsíc, neviděli jste ji?

Už od začátku října pátrají policisté po ženě, která odešla normálně z domova, v noci měla mít sraz s kamarádkou, potom se ale po ní slehla zem. Rodina o ní už neslyšela, proto se obrátila na policii. V případě, že byste měli jakékoliv informace, obraťte se na policii.

Matky
aktualizováno 13.10.
pěsti a kopance

Žena brutálně napadla maminku s kočárkem. Kvůli cigaretě!

Kriminalisté v Mladé Boleslavi vyšetřují případ napadení, se kterým se asi ještě nesetkali. Těhotnou ženu, která tlačila kočárek s dítětem, napadla cizí žena. Nejprve začala na miminko klepat popel z cigarety, a když se matka ohradila, dostala pěstí do obličeje a pak ji útočnice ještě zkopala. Těhotná žena skončila v nemocnici.

Požár autosalonu v Mladé Boleslavi - 9
aktualizováno 28.09.
Škoda 10 milionů

Požár autosalonu: Z nových vozů zbyly jen ohořelé vraky. FOTO

V noci na čtvrtek zničil požár autosalon společnosti Fiat v Mladé Boleslavi. Plameny poničily výstavní halu a zaparkované automobily. Těch se v objektu nacházelo šest. Hasiči vyčíslili škodu na 10 milionů korun. Příčinu vzniku požáru zjišťují vyšetřovatelé.

Nehoda vlaku u Boloslavi - 2
aktualizováno 02.06.
Hrozí mu 8 let

Nehoda vlaku u Boleslavi: Strom na koleje někdo nastražil schválně

Policie hledá svědky z osobního vlaku, který včera ráno narazil u Mladé Boleslavi do stromu. Podle prvních výsledků vyšetřování strom někdo úmyslně nařízl a právě cestující si mohli pachatele všimnout.

Nehoda vlaku u Boloslavi
aktualizováno 01.06.
Úmyslný čin?

U Boleslavi havaroval vlak. Policie prověřuje, jestli nešlo o teror!

Po osmé hodině ráno najel osobní vlak z Turnova u Mladé Boleslavi do spadlého stromu. Souprava byla poškozena jen lehce. Nehodu ale vyšetřují kriminalisté, kteří mají podezření, že překážku na trať někdo nastražil úmyslně. Ministr vnitra Milan Chovanec dokonce uvedl, že policie prověřuje, jestli nešlo o pokus o teroristický čin!

Uprchlíci
23.05.
porušili základní práva

Češi to přehnali, když zavřeli uprchlíky do detence, řekl soud

Padesátidenní zajištění migranta z Kosova se dvěma dětmi v Bělé-Jezové v roce 2014 znamenalo porušení jejich základních práv. Ústavní soud (ÚS) dnes vyhověl jejich stížnosti.