Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Muž vybrzdil auto
aktualizováno 14.11.
soud pokračuje

Vybrzdil auto a zabil kojence. Žalobce žádá nejméně 11,5 roku

Krajský soud v Praze pokračuje v projednávání loňského vybržďování a následné nehody na dálnici D10 na Mladoboleslavsku. Při té zemřelo teprve osmiměsíční dítě. Podle žalobce střet zavinil pětatřicetiletý řidič staršího BMW Martin Kostner. Státní zástupce v úterý navrhl pro Kostnera trest minimálně 11,5 roku vězení.

Pohřešovaná Antonina Adlerová
21.10.
policejní pátrání

Rodina pátrá po zmizelé Antonině už skoro měsíc, neviděli jste ji?

Už od začátku října pátrají policisté po ženě, která odešla normálně z domova, v noci měla mít sraz s kamarádkou, potom se ale po ní slehla zem. Rodina o ní už neslyšela, proto se obrátila na policii. V případě, že byste měli jakékoliv informace, obraťte se na policii.

Matky
aktualizováno 13.10.
pěsti a kopance

Žena brutálně napadla maminku s kočárkem. Kvůli cigaretě!

Kriminalisté v Mladé Boleslavi vyšetřují případ napadení, se kterým se asi ještě nesetkali. Těhotnou ženu, která tlačila kočárek s dítětem, napadla cizí žena. Nejprve začala na miminko klepat popel z cigarety, a když se matka ohradila, dostala pěstí do obličeje a pak ji útočnice ještě zkopala. Těhotná žena skončila v nemocnici.

Prásk.tv píše:

Petr Plintovič
čtěte o tématu Mladá Boleslav na Prásk.tv
Obchodní sdělení

O prodlouženém víkendu vyrazte do plzeňské Techmanie

Víte, z čeho se skládá naše atmosféra? Nová zábavná science show s pokusy vám to ukáže.

Požár autosalonu v Mladé Boleslavi - 9
aktualizováno 28.09.
Škoda 10 milionů

Požár autosalonu: Z nových vozů zbyly jen ohořelé vraky. FOTO

V noci na čtvrtek zničil požár autosalon společnosti Fiat v Mladé Boleslavi. Plameny poničily výstavní halu a zaparkované automobily. Těch se v objektu nacházelo šest. Hasiči vyčíslili škodu na 10 milionů korun. Příčinu vzniku požáru zjišťují vyšetřovatelé.

Nehoda vlaku u Boloslavi - 2
aktualizováno 02.06.
Hrozí mu 8 let

Nehoda vlaku u Boleslavi: Strom na koleje někdo nastražil schválně

Policie hledá svědky z osobního vlaku, který včera ráno narazil u Mladé Boleslavi do stromu. Podle prvních výsledků vyšetřování strom někdo úmyslně nařízl a právě cestující si mohli pachatele všimnout.

Nehoda vlaku u Boloslavi
aktualizováno 01.06.
Úmyslný čin?

U Boleslavi havaroval vlak. Policie prověřuje, jestli nešlo o teror!

Po osmé hodině ráno najel osobní vlak z Turnova u Mladé Boleslavi do spadlého stromu. Souprava byla poškozena jen lehce. Nehodu ale vyšetřují kriminalisté, kteří mají podezření, že překážku na trať někdo nastražil úmyslně. Ministr vnitra Milan Chovanec dokonce uvedl, že policie prověřuje, jestli nešlo o pokus o teroristický čin!

Uprchlíci
23.05.
porušili základní práva

Češi to přehnali, když zavřeli uprchlíky do detence, řekl soud

Padesátidenní zajištění migranta z Kosova se dvěma dětmi v Bělé-Jezové v roce 2014 znamenalo porušení jejich základních práv. Ústavní soud (ÚS) dnes vyhověl jejich stížnosti.

Žena s mobilem - 2
25.03.
Smrt v nemocnici

Ošetřovatelka se k vraždě přiznala blízkým, poslala jim SMS zprávu

Osmaosmdesátiletá pacientka v mladoboleslavské nemocnici zemřela minulý čtvrtek. Už druhý den na oddělení dorazili kriminalisté a odvedli si s sebou jednadvacetiletou ošetřovatelku z Kosmonos.

Zdravotní sestra
aktualizováno 24.03.
Podivná smrt

Policie: Ošetřovatelka zabila pacientku, vpíchla jí vzduch!

Asi každý si pamatuje heparinového vraha Petra Zelenku, který jako zdravotník zabíjel pacienty. Nyní to vypadá, že má Zelenka "následnici" v mladoboleslavské nemocnici.

Blackout
aktualizováno 14.03.
rozsáhlý blackout

Výpadek elektřiny ponořil Mladou Boleslav do tmy na několik hodin

Mladou Boleslav zasáhl dnes večer rozsáhlý výpadek proudu. Blackout postihl zejména několik mladoboleslavských sídlišť. Hasiči proto museli osvobozovat lidi uvízlé ve výtazích.