Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pobodání
08.12.
tři na jednoho

Policista měl pobodat muže ve rvačce čtyř lidí. GIBS hledá svědky

Generální inspekce bezpečnostních sborů hledá svědky rvačky čtyř lidí, při níž měl policista pobodat jednoho z aktérů incidentu. Stalo se to v Mladé Boleslavi poblíž fotbalového stadionu. Inspekce zveřejnila video, na kterém jsou podle ní lidé, se kterými by potřebovala policie nutně mluvit.

Smrtelná nehoda u Okřínku - 10
aktualizováno 24.11.
tragická noc

Smrtelná nehoda na Nymbursku! Náraz do stromu nepřežili tři lidé

Během noci na sobotu vyhasly tři lidské životy při tragické nehodě v okrese Nymburk, při které osobní auto nabouralo do stromu. Dva lidé zemřeli na místě, další podlehl svým zraněním v nemocnici.

Tragická nehoda u Horního Bousova - 4
aktualizováno 24.11.
Srážka tří aut

Tragédie u Boleslavi! Dva lidé zemřeli, šest dalších se zranilo

Dva životy vyhasly při srážce tří aut nedaleko Horního Bousova na Mladoboleslavsku. Šest lidí se při nehodě zranilo, nikdo z nich ale nepotřeboval převézt do nemocnice.

Prásk.tv píše:

Petr Plintovič
čtěte o tématu Mladá Boleslav na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Pervitin
01.10.

VIDEO: Dealer si vydělal podle policie půl miliónu měsíčně

Mladoboleslavští kriminalisté dopadli muže, který si obden prodejem drog vydělával kolem 40 tisíc korun. Měsíčně si tedy mohl přijít až na půl milionu. Jeho zatčení natočily bezpečnostní kamery.

Pohřeb v Mladé Boleslavi rušili opilci
24.09.
Ostuda místo piety

Pohřeb zkazili hulákající opilci, ochmelky museli vyhodit strážníci!

Měly to být okamžiky tichého vzpomínání a smutku. Místo toho se páteční pohřeb v Mladé Boleslavi změnil na ostudu poté, co smuteční obřad narušila trojice namol opilých cizinců. Pořádek tak museli zjednat až přivolaní strážníci.

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu
21.09.
Už ho mají

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.

Do ulic Mladé Boleslavi vyrážejí mezinárodní policejní hlídky
03.09.
Kriminalita

Boleslav trápí zločiny cizinců, do ulic vyjdou mezinárodní hlídky!

Obyvatelé Mladé Boleslavi budou už od zítřka potkávat v ulicích kromě českých také polské a slovenské policisty. Společné hlídky vznikají jako reakce na rostoucí kriminalitu cizinců, kteří tvoří pětinu obyvatel města. Podle policejních statistik spáchají každý čtvrtý trestný čin.

Požár domu v Doubravě u Mnichova Hradiště - 6
aktualizováno 26.08.
Poplach 2. stupně

Plameny zachvátily dům u Mnichova Hradiště! Tři zranění

V obci Doubrava u Mnichova Hradiště začala v neděli dopoledne hořet střecha a podkroví rodinného domu. Přivolaní hasiči oznámili druhý stupeň požárního poplachu, hašení komplikuje silný vítr. Na místo byl k vážnému zranění přivolaný záchranný vrtulník.

billboardy - 7
24.08.
perličky v galerii

Šílenosti v předvolební kampani! Tohle kandidáti nevychytali

Komunální a senátní volby se blíží, a proto se začínají hemžit billboardy a letáky s kandidáty a jejich slogany. Rozporuplné reakce vyvolal návrh předvolebního billboardu primátora Mladé Boleslavi Raduana Nwelatiho (ODS). Není však jediný, který svým navrhovaným sloganem způsobil rozruch.

žena chtěla spáchat sebevraždu
20.08.
pokus o sebevraždu

Žena se chtěla utopit. Když ji vytáhli z vody, chtěla vlézt zpět

Na život si chtěla sáhnout Polka v pondělí dopoledne u Mladé Boleslavi. Snažila se utopit v řece Jizeře, strážníci ji v tom ale zabránili.