Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pervitin
01.10.

VIDEO: Dealer si vydělal podle policie půl miliónu měsíčně

Mladoboleslavští kriminalisté dopadli muže, který si obden prodejem drog vydělával kolem 40 tisíc korun. Měsíčně si tedy mohl přijít až na půl milionu. Jeho zatčení natočily bezpečnostní kamery.

Pohřeb v Mladé Boleslavi rušili opilci
24.09.
Ostuda místo piety

Pohřeb zkazili hulákající opilci, ochmelky museli vyhodit strážníci!

Měly to být okamžiky tichého vzpomínání a smutku. Místo toho se páteční pohřeb v Mladé Boleslavi změnil na ostudu poté, co smuteční obřad narušila trojice namol opilých cizinců. Pořádek tak museli zjednat až přivolaní strážníci.

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu
21.09.
Už ho mají

Lupič pořezal barmanky v herně! Za dva dny tam kradl znovu

V Liberci dopoledne dopadli 33letého muže, který měl s nožem v ruce loupit v kasinu u Kolosea, odkud si odnesl desítky tisíc. V Mladé Boleslavi zase jiný muž, opět s nožem, zaútočil na barmanky v herně. Jednu z nich dokonce pořezal a o dva dny později se tam vrátil znovu. I toho už policisté mají.

Prásk.tv píše:

Petr Plintovič
čtěte o tématu Mladá Boleslav na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Játra ovlivňují stav našeho těla víc než si připouštíme

Více v této reportáži

Do ulic Mladé Boleslavi vyrážejí mezinárodní policejní hlídky
03.09.
Kriminalita

Boleslav trápí zločiny cizinců, do ulic vyjdou mezinárodní hlídky!

Obyvatelé Mladé Boleslavi budou už od zítřka potkávat v ulicích kromě českých také polské a slovenské policisty. Společné hlídky vznikají jako reakce na rostoucí kriminalitu cizinců, kteří tvoří pětinu obyvatel města. Podle policejních statistik spáchají každý čtvrtý trestný čin.

Požár domu v Doubravě u Mnichova Hradiště - 6
aktualizováno 26.08.
Poplach 2. stupně

Plameny zachvátily dům u Mnichova Hradiště! Tři zranění

V obci Doubrava u Mnichova Hradiště začala v neděli dopoledne hořet střecha a podkroví rodinného domu. Přivolaní hasiči oznámili druhý stupeň požárního poplachu, hašení komplikuje silný vítr. Na místo byl k vážnému zranění přivolaný záchranný vrtulník.

billboardy - 7
24.08.
perličky v galerii

Šílenosti v předvolební kampani! Tohle kandidáti nevychytali

Komunální a senátní volby se blíží, a proto se začínají hemžit billboardy a letáky s kandidáty a jejich slogany. Rozporuplné reakce vyvolal návrh předvolebního billboardu primátora Mladé Boleslavi Raduana Nwelatiho (ODS). Není však jediný, který svým navrhovaným sloganem způsobil rozruch.

žena chtěla spáchat sebevraždu
20.08.
pokus o sebevraždu

Žena se chtěla utopit. Když ji vytáhli z vody, chtěla vlézt zpět

Na život si chtěla sáhnout Polka v pondělí dopoledne u Mladé Boleslavi. Snažila se utopit v řece Jizeře, strážníci ji v tom ale zabránili.

Na letišti u Mladé Boleslavi zemřel parašutista
aktualizováno 12.05.
tragická smrt

Parašutista nepřežil seskok s padákem, dopadl vedle letiště!

Při nevydařeném seskoku s padákem zemřel v sobotu dopoledne u Mladé Boleslavi parašutista. Muž dopadl na zem nedaleko místního letiště. Přivolaný lékař mohl pouze konstatovat smrt.

Škoda Auto - továrna
06.04.
mzdová dohoda

Škodovka znovu zvýší platy! Lidé dostanou přidáno 20 procent

Tarifní mzdy ve Škodě Auto zřejmě vzrostou s platností od 1. dubna o 12 procent. Všechny tři výbory odborových organizací dnes nabídku firmy schválily. Nabídku ještě posoudí dílenské organizace, konečné slovo bude mít podniková rada, hlavní koordinační orgán odborů Škody Auto. O přijetí, nebo odmítnutí nabídky rozhodne ve středu 11. dubna. Odboráři to dnes uvedli na svém webu. Celkem tak platy při započítání všech zvýšených složek včetně příplatků za práci přesčas stoupnou průměrně o více než 20 procent. Průměrná hrubá dělnická mzda ve Škodě Auto byla loni 40.557 korun.

Obžalovaná zdravotní sestra
aktualizováno 03.04.
Padl rozsudek

Lenka vstříkla pacientce do žíly vzduch, ta zemřela. Teď přišel trest

Za pokus o vraždu pacientky má jít ošetřovatelka z mladoboleslavské nemocnice Lenka Waclawiecová na čtyři roky do vězení. Podle obžaloby vstříkla osmaosmdesátileté pacientce do žíly vzduch. Žena o několik hodin později zemřela.