Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mladík zůstal viset na plotě
aktualizováno 13.10.
galerie to bylo těsné

Muž zůstal viset na plotu, dolů mu museli pomoct hasiči

Mladíka, který uvízl na plotě areálu holešovického výstaviště, museli v noci na pátek zachraňovat pražští hasiči. Muž při přeskakování plotu spadl a zachytil se kolenem, sám se z plotu dostat nedokázal. Po vytažení byl předán záchranářům.

KOŘENÍ: Jedinečný záběr
03.09.

KOŘENÍ: Seskok nad Antarktidou

Dva Češi, tři Američané a jeden Saúd provedli celkem tři seskoky nad Antarktidou.

VÍKEND: High Jump
25.08.

VÍKEND: High Jump

Mají dokonalá těla, umí něco, nad čím ostatní jen nevěřícně kroutí hlavou a když se někde objeví - okamžitě se stávají středem pozornosti.

Prásk.tv píše:

Muž se nedostal do letadla
čtěte o tématu skok na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Václav Šíma,
25.07.
Rozhovor

Hrdina zpod mostu: Václav už letos zachránil tři životy!

Policisté krátce po pondělní půlnoci vyjížděli k Hlávkovu mostu v Praze poté, co jim pozorný svědek oznámil, že ve Vltavě pluje nejspíš lidské tělo. Život navíc volající nezachránil zdaleka poprvé.

Mladík se zřítil do lomu
09.07.
problematický zásah

Mladíka v bezvědomí musel z lomu ve Štěnovicích dostat vrtulník

V neděli v podvečer zasahovaly jednotky hasičů a záchranářů včetně vrtulníku v jednom z lomů ve Štěnovicích. Mladík zde podle svědků skočil do vody a než se stihl vynořit, dopadl na něj další skákající hoch. Náraz byl velmi silný a mladík okamžitě ztratil vědomí, pak začala dramatická záchrana.

Ve stanici metra Florenc skočil muž do kolejiště
aktualizováno 29.06.
Florenc-Českomoravská

Metro B zastavil pád do kolejiště! Linka nejezdila v obou směrech

Pražské metro mezi stanicemi Florenc a Českomoravská v ranní špičce nejezdilo. Provoz přerušil pád do kolejiště - není jasné, jestli šlo o sebevraha, který skočil pod vlak, nebo o nešťastnou náhodu.

Rodinná tragédie v Žilině
28.05.
Případ ze Žiliny

Rodinná tragédie: Otec vyskočil z okna, dcera zabila babičku!

Rodinné drama skončilo ve slovenské Žilině smrtí dvou lidí. Otec vyskočil z pátého patra paneláku, jeho dcera pak zřejmě ubodala vlastní babičku. Podle svědků se alespoň jedné smrti dalo zabránit.

Nepovedený bungee jump
29.04.
Šokující video

Horor při bungee jumpingu: Žena ochrnula po drsném dopadu

Mladé ženě dali delší lano, než měli. Hororový skok pak natočil jeden z kolemjdoucích. Upozorňujeme, že záběry nejsou vhodné pro slabší povahy.

Zločinec skočil z balkonu
15.04.
VIDEO Skočil z balkonu

Znásilnil dívenku, pak zabil ji i její prarodiče! Takhle se vyhnul soudu

Na internetu se objevilo děsivé video, které natočily kamery u soudu v Ohiu. Místo toho, aby čelil spravedlnosti, se násilník rozhodl sám ukončit život. Když ho policisté vedli do soudní síně, skočil z ochozu ve 4. patře.

1986632
12.04.

VÍKEND: Daniel Bodin ustál dvojitý backflip na sněžném skútru

O rekord, který můžete vidět na videu, usilovali nejelitnější jezdci celého světa. Povedl se jen jedinému - Švédu Danielu Bodinovi.