Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Blanka z Robinsonova ostrova - 3
aktualizováno 31.01.
Druhá řada reality show

Blanka šla do Robinsona i kvůli vážné nemoci. Přišla o vlasy i řasy

Už v pondělí večer startuje druhá řada reality show Robinsonův ostrov. Devatenáct soutěžících bude bojovat o titul Robinsona i výhru 2,5 milionu korun. Objeví se mezi nimi i Blanka, která chce ukázat, že se dá soutěžit i s vážnou nemocí.

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus na předávání Českých lvů 2010
26.12.
Zdravotní problémy

Herec Oldřich Kaiser skončil na JIPce! Zradila ho krční páteř!

Oblíbený herec a komik Oldřich Kaiser měl na druhý svátek vánoční odehrát v divadle představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Místo toho skončil na jednotce intenzivní péče!

Mláďata tygra malajského v Zoo Praha - 19
aktualizováno 14.11.
vzácné přírůstky

Pražská zoo poprvé představila malá tygřata! Jsou to dvojčata!

V pražské zoologické zahradě v úterý poprvé představili veřejnosti své vzácné přírůstky - dvojčata tygra malajského. A kamera TN.cz u toho samozřejmě nemohla chybět!

Prásk.tv píše:

Václav Vydra
čtěte o tématu představení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Herlíkovice – ze Žalého po hranách

Herlíkovice jsou dobře dostupným krkonošským střediskem, jehož dvě nástupní místa se nacházejí doslova u hlavní silnice. Zatímco sjezdovky Herlíkovic by svým převýšením a sportovním charakterem měly zaujmout ostřejší jezdce, modré přehledné tratě Bubákova zas oslovují rodiny s dětmi.

Zrušené turné: Lidé nedostali zpět své peníze
07.11.
Ledové království

Na peníze za zrušené představení čekají diváci marně, jde o miliony

Muzikálové turné Disneyho pohádky Ledové království skončilo v Česku skandálem. Zbyly tisíce rozzlobených lidí, kteří už 3 měsíce čekají na své peníze. Organizátoři přišli o licenci ve chvíli, kdy už bylo prodáno 15 tisíc lístků za zhruba 10 milionů korun. Lhůta, dokdy měli lidé peníze dostat zpátky, skončila v úterý. Dočkala se jen polovina.

Představení knihy Dokonalý Michelangelo - 1
18.10.
galerie horká novinka

Tohle je klenot knihoven! Vyšla kniha Dokonalý Michelangelo!

Na český knižní trh přichází opravdový klenot. Nakladatelství Euromedia v úterý představilo knihu Dokonalý Michelangelo, která bude ozdobou knihoven!

Apple představil nový iPhone X
12.09.
Očekávaná premiéra

Apple představil tři nové iPhony. Nejlepší bude stát přes 30 tisíc!

Fanoušci amerického výrobce mobilních telefonů Apple se dočkali. Společnost představila v úterý večer tři nové modely iPhonů. Očekávané iPhony 8 a 8 Plus a také model iPhone X uvedený k 10. výročí představení prvního iPhonu. Za ten si ale zájemci pořádně připlatí.

Zrušené představení
aktualizováno 09.08.
nemají práva

Muzikál se hrát nebude, lidé budou na své peníze čekat měsíce

Velké zklamání zažily tisíce lidí, kteří si v předprodeji zakoupily vstupenky na pohádkový muzikál s názvem Ledová krajina. Ukázalo se totiž, že pořadatel akce nedisponuje autorskými právy a všechna vystoupení se tak ruší.

Rusko představilo nový MiG-35
29.01.
MiG-35

Rusko chřestí zbraněmi, ukázalo novou stíhačku!

Rusko v pátek na velkolepém ceremoniálu představilo nový stíhací letoun s označením MiG-35. Nová stíhačka prezentovaná přímo ve výrobním závodě má ve výzbroji ruské armády nahradit MiGy-29.

Ovčáček, čtveráček
07.11.
divadelní úspěch

Satira Ovčáček čtveráček trhala divákům bránice. Mluvčí nepřijel

Ovčáček čtveráček - to je název kabaretu na motivy současného dění na Pražském hradě i ve společnosti. Jde o satirické představení Městského divadla ve Zlíně, jehož premiéra sklidila velký aplaus. Hlavní protagonista, podle kterého představení vzniklo, tedy mluvčí prezidenta, ale chyběl. Pozvání do Zlína odmítl.

Apple iPhone 7
aktualizováno 08.09.
první představení

Nový iPhone 7 přináší mnoho vylepšení, cena zůstává stejná!

Společnost Apple letos přijde do Česka s novým iPhonem 7 a větším iPhonem 7 Plus už 23. září. I když nové modely navazují na starší verzi a nejedná se tak o výraznou změnu, několika velmi zajímavých vylepšení se určitě dočkáme. Nový iPhone se například dočkal dlouho očekávaného navýšení paměti, navíc cena zůstala stejná.