Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Mláďata tygra malajského v Zoo Praha - 19
aktualizováno 14.11.
vzácné přírůstky

Pražská zoo poprvé představila malá tygřata! Jsou to dvojčata!

V pražské zoologické zahradě v úterý poprvé představili veřejnosti své vzácné přírůstky - dvojčata tygra malajského. A kamera TN.cz u toho samozřejmě nemohla chybět!

Zrušené turné: Lidé nedostali zpět své peníze
07.11.
Ledové království

Na peníze za zrušené představení čekají diváci marně, jde o miliony

Muzikálové turné Disneyho pohádky Ledové království skončilo v Česku skandálem. Zbyly tisíce rozzlobených lidí, kteří už 3 měsíce čekají na své peníze. Organizátoři přišli o licenci ve chvíli, kdy už bylo prodáno 15 tisíc lístků za zhruba 10 milionů korun. Lhůta, dokdy měli lidé peníze dostat zpátky, skončila v úterý. Dočkala se jen polovina.

Představení knihy Dokonalý Michelangelo - 1
18.10.
galerie horká novinka

Tohle je klenot knihoven! Vyšla kniha Dokonalý Michelangelo!

Na český knižní trh přichází opravdový klenot. Nakladatelství Euromedia v úterý představilo knihu Dokonalý Michelangelo, která bude ozdobou knihoven!

Prásk.tv píše:

Branické Divadlo uvedlo od listopadu loňského roku pátou premiéru - 1
čtěte o tématu představení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Apple představil nový iPhone X
12.09.
Očekávaná premiéra

Apple představil tři nové iPhony. Nejlepší bude stát přes 30 tisíc!

Fanoušci amerického výrobce mobilních telefonů Apple se dočkali. Společnost představila v úterý večer tři nové modely iPhonů. Očekávané iPhony 8 a 8 Plus a také model iPhone X uvedený k 10. výročí představení prvního iPhonu. Za ten si ale zájemci pořádně připlatí.

Zrušené představení
aktualizováno 09.08.
nemají práva

Muzikál se hrát nebude, lidé budou na své peníze čekat měsíce

Velké zklamání zažily tisíce lidí, kteří si v předprodeji zakoupily vstupenky na pohádkový muzikál s názvem Ledová krajina. Ukázalo se totiž, že pořadatel akce nedisponuje autorskými právy a všechna vystoupení se tak ruší.

Rusko představilo nový MiG-35
29.01.
MiG-35

Rusko chřestí zbraněmi, ukázalo novou stíhačku!

Rusko v pátek na velkolepém ceremoniálu představilo nový stíhací letoun s označením MiG-35. Nová stíhačka prezentovaná přímo ve výrobním závodě má ve výzbroji ruské armády nahradit MiGy-29.

Ovčáček, čtveráček
07.11.
divadelní úspěch

Satira Ovčáček čtveráček trhala divákům bránice. Mluvčí nepřijel

Ovčáček čtveráček - to je název kabaretu na motivy současného dění na Pražském hradě i ve společnosti. Jde o satirické představení Městského divadla ve Zlíně, jehož premiéra sklidila velký aplaus. Hlavní protagonista, podle kterého představení vzniklo, tedy mluvčí prezidenta, ale chyběl. Pozvání do Zlína odmítl.

Apple iPhone 7
aktualizováno 08.09.
první představení

Nový iPhone 7 přináší mnoho vylepšení, cena zůstává stejná!

Společnost Apple letos přijde do Česka s novým iPhonem 7 a větším iPhonem 7 Plus už 23. září. I když nové modely navazují na starší verzi a nejedná se tak o výraznou změnu, několika velmi zajímavých vylepšení se určitě dočkáme. Nový iPhone se například dočkal dlouho očekávaného navýšení paměti, navíc cena zůstala stejná.

Miroslav Etzler - 3
24.08.
druhá řada

PRVNÍ UKÁZKA Z NOVÉ TVÁŘE: Etzler už ví, koho si zazpívá!

Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už v neděli 4. září ve 20:20! Mezi osmičkou nových soutěžících se představí i oblíbený herec Miroslav Etzler.

Vyjádření prezidenta Zemana na Konvičkovo představení na Staroměstském náměstí
aktualizováno 22.08.
"ISIS" v Praze

Prezident Zeman se vyjádřil ke Konvičkově islámské akci!

Vlajky Islámského státu, velbloudi, střelba do vzduchu. Skupina kolem Martina Konvičky chtěla simulovat okupaci Prahy islamisty, představení musela ukončit policie. Co na ni říká prezident Zeman, který se v listopadu účastnil jiné Konvičkovy akce?