Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nová kampaň propagující Brno
aktualizováno 13.10.
netradiční klip

Brno smrdí, nejezděte sem! Láká město v nové kampani turisty

Radnice Brna přišla s poměrně netradiční kampaní, jak představit město a přilákat více lidí. Se známou českou zpěvačkou, která se navlékla do kroje a nazpívala o městě rozporuplnou píseň, se snaží nalákat více turistů. Reakce se různí, některé to pobavilo, jiným se například nelíbí, že zpěvačka podle nich haní kroj.

Česko má nový proudový letoun L - 39 NG
12.10.
modernizace

Česká firma představila nový letoun, zájem je po celém světě

Česká republika se může pyšnit novým proudovým letounem L-39NG. Na letišti ve Vodochodech na Praze - východ ho v pátek oficiálně představil největší výrobce letecké techniky firma Aero. Zájem o něj mají armády po celém světě.

Apple představuje nové iPhony
aktualizováno 12.09.
novinky

Apple představil nové iPhony. Nejdražší model stojí 43 490 Kč

Tři nové oblíbené telefony iPhone a další generaci chytrých hodinek představil fanouškům na tradiční zářiové tiskové konferenci americký Apple. Žádné malé kousky nečekejte, nejmenší nový iPhone má uhlopříčku displeje 5,8 palce. Modely Xs začne prodávat od 29. září, levnější model XR pak až od 26. října.

Prásk.tv píše:

Natálie Grossová
čtěte o tématu představení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Játra ovlivňují stav našeho těla víc než si připouštíme

Více v této reportáži

Mše za prezidenta Miloše Zemana a vlast
12.07.
Představení v Brně

Ježíš na pódiu znásilňoval muslimku. Žalobu podal i Duka!

Arcibiskup Dominik Duka podal žalobu na divadelní představení v Brně, které proslulo scénou znásilnění muslimky Ježíšem. Podle Duky výjev silně zasáhl do jeho vyznání. Informoval o tom portál lidovky.cz.

Skandál v brněnském divadle Husa na provázku
aktualizováno 29.05.
trestní oznámení

Za kontroverzní hru čelí herci trestnímu oznámení, není první

Kontroverzní divadelní představení v Brně má dohru i pro tamního ředitele. Aktivisté, kteří představení narušili, podávají na něj i na herce trestní oznámení. Pro policii je to už několikátý podnět pro podezření ze spáchání trestného činu.

Jaké je být klaunem?
10.04.
NEVŠEDNÍ POVOLÁNÍ

Jaké je být cirkusovým klaunem na pný úvazek? VIDEO!

Je mnoho povolání, která nás uchvacují, ale co skutečně obnáší? Redakce TN.cz se vydala do cirkusu odhalit, jak náročné je zaměstnání klauna.

Jiřina Bohdalová
aktualizováno 06.04.
zdravotní problémy

Vážný úraz Bohdalové: Ruší představení, skončila v nemocnici!

Jiřina Bohdalová krátce před svými 87. narozenami spadla ze schodů a skončila v nemocnici se zraněním. Kvůli tomu muselo Divadlo Na Jezerce zrušit představení, ve kterém působí. Lidé na sociálních sítích jí přejí velmi rychlé uzdravení.

Vlajky
aktualizováno 28.03.
delší ceremoniál

Hymna přijde sportovcům krátká. Poslechněte si novou verzi!

Český olympijský výbor (ČOV) dnes představil návrhy na úpravy české hymny, včetně její prodloužené verze. Současná podoba hymny se totiž sportovcům i funkcionářům zdá moc krátká. Do nové verze je zakomponována i druhá sloka, která se při oficiálních ceremoniálech dosud nevyužívala.

Pád akrobata Cirque du Soleil
aktualizováno 18.03.
VIDEO Cirque du Soleil

Tragédie při představení: Akrobat zemřel po strašlivém pádu

Dlouho připravované číslo známého Cirque du Soleil skončilo tragédií. Během prvního pokusu o nové číslo spadl z popruhů zkušený akrobat Yann Arnaud (†38), kterého ihned převezli do nemocnice. Zachránit se ho ale lékařům nepodařilo.

VÍKEND: Hvězdy burlesky na jednom pódiu v Praze
18.03.

VÍKEND: Hvězdy burlesky na jednom pódiu v Praze

Krásné ženy, zábava ale především velkolepá show s nádechem erotiky. Řeč je o burlesce, výpravných tanečních vystoupeních, při kterých se ženy svlékají.