Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár kamionu převážejícího auta na D1 - 26
aktualizováno 22.03.
Nezvyklý incident

V Kladně se při nakládání vznítily baterie, shořela dvě auta!

Hasiči vyjížděli ve čtvrtek hodinu po poledni do areálu bývalého Poldi Kladno. Podle policie tam při překládání vybuchly a vzplály lithiové baterie. Plameny následně pohltily dvě auta.

Exhibicionista
09.01.
Pomozte ho najít

Horor na procházce po Kladně! Ženu pronásledoval onanista

Zážitek, na který dlouho nezapomene, si přinesla z procházky po Kladně pětatřicetiletá žena. V sobotu odpoledne se žena procházela po parku Sletiště. Na lesní cestě se k ní přidal neznámý muž. Měl stažené kalhoty, ženu pronásledoval a onanoval u toho. Nešťastnice se ho zbavila, až když vytočila tísňovou linku policistů.

Poldi Kladno
aktualizováno 19.12.
Posledních 150 lidí

Kladenská Poldi je v konkurzu. Zaměstnanci dostanou výpověď

Všichni zbývající zaměstnanci kladenské Poldi, tedy asi 150 lidí, dostanou do konce roku výpověď. ČTK to dnes řekl insolvenční správce Adam Sigmund. Firma je v konkursu. "My jim dáme výpovědi z důvodu nadbytečnosti, protože nemáme vůbec žádné peníze na další provoz," uvedl Sigmund.

Prásk.tv píše:

Ilustrační fotografie
čtěte o tématu Kladno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Úvěry budou dražší, banky přitvrzují

ČNB zvedá úroky a zdražují se úvěry. Pokud vám na vašich penězích záleží, není na co čekat. Vyberte půjčku hned. Dívejte se po bankách, které jsou k vám férové, mají jasné podmínky a ceny bez dalších poplatků. Že takových moc není a nevíte kde hledat?

Nehoda vlaku a auta ve Vrapicích
12.12.
Těžké zranění

Do auta na přejezdu vrazil vlak. Řidič přežil se štěstím

Vlak se na okraji Kladna srazil s osobním autem. Přejezd je ve Vrapicích označen jen dopravní značkou, řidič si tak zřejmě přijíždějícího vlaku nevšiml. Vyvázl s těžkým zraněním, i přesto měl ale obrovské štěstí. Lokomotiva totiž auto nabrala ze strany spolujezdce.

Poldi Kladno
11.12.
není na výplaty

Huť Poldi jde do konkurzu, majitel nemá peníze na provoz!

Zadlužená kladenská huť Poldi půjde do konkurzu. Dlužníkovi se nepodařilo zajistit další financování, výroba už měsíce stojí a zaměstnanci nedostávají výplaty.

Sněžení - ilustrační
aktualizováno 08.12.
brutální útok

Důchodkyni v Kladně napadli čtyři agresoři, šli rovnou do nemocnice

Policisté pátrají po svědcích útoku, jehož terčem se ve středu stala cestující MHD v Kladně. Žena (62) vystoupila z autobusu, když ji brutálně napadla skupinka čtyř lidí. Žena skončila v nemocnici, stejně jako agresoři, kteří tam zamířili hned po útoku.

Zastřelený divočák
aktualizováno 25.11.
kuriózní akce

Spisovateli z Kladna vběhl divočák až do ložnice! Zabili ho myslivci

O pořádné pozdvižení, jako vystřižené z filmu Slavnosti sněženek, se v Kladně dopoledne postaralo divoké prase. Zvíře vběhlo na pozemek známého spisovatele a dostalo se až do jeho domu. Divočáka zahnal pes do kůlny, před půl dvanáctou padly dvě rány.

Dobrý Anděl - Ládík je po dětské mozkové obrně
18.11.
Krutý osud

Ládík se měl narodit zdravý, po obrně mu pomáhá Dobrý Anděl!

Z tisíce narozených dětí jsou dvě až tři, které trpí dětskou mozkovou obrnou. Jedním z nich je i malý Ládík z Kladna, který se měl narodit jako zdravé miminko, ale už sedm let bojuje s tímto trvalým postižením. S velmi náročnou péčí finančně pomáhá jeho rodině nadace Dobrý Anděl.

Lukáš a Lenka z Mise nový domov
aktualizováno 26.10.
jaké mají plány

Jak dnes žijí hrdinové Mise nový domov? Promluvili i o miminku!

V dalším díle pořadu Mise nový domov jste sledovali příběh Lukáše a Lenky z Kladna, kterým realitka prodala byt hrůzy. Zneužila toho, že Lukáš je nevidomý a Lenka má také vážnou oční vadu. Tým Mise nový domov ale mladému páru z Kladna pomohl. V životě Lukáše a Lenky nastala kromě zrekonstruovaného bydlení další velká změna.

Pašeráci cigaret
aktualizováno 25.10.
cigarety za miliony

Divoký zátah policistů na pašeráky cigaret. Zasahoval i vrtulník

Obyvatelé Kladenska byli včera večer svědky divokého zátahu na pašeráky cigaret. Několik aut Útvaru rychlého nasazení a Celní správy pronásledovalo ujíždějící vůz. Dostihnout se ho podařilo až díky vrtulníku. Posádka převážela cigarety za miliony korun.