Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Praze v noci hořela auta - 6
02.10.
Dva požáry

Ve dvou městech vzplála auta, policisté hledají žháře

Policisté z Kladna a Tachova od víkendu pátrají po neznámém žháři či žhářích, kteří v obou městech podpálili auta. V jednom případě se pachatel před založením požáru do auta nejprve vloupal.

Případ si převzala mordparta, kriminalisté pečlivě zajišťovali velké množství stop
aktualizováno 28.09.
pobodání v Kladně

Muž při hádce na pumpě vytáhl nůž a soka málem zabil

Krvavý konflikt dvou čtyřicátníků na benzínové pumpě v Kladně skončil ve středu večer mále smrtí. Jeden z mužů vytáhl při hádce nůž a soka pobodal. Ten skončil ve vážném stavu v nemocnici.

Vozíčkář
20.09.
tragická smrt

Vozíčkář zemřel po pádu ze 6. patra! Policie prověřuje sebevraždu

Ve středu dopoledne došlo v Litevské ulici v Kladně k tragédii. Muž (67) upoutaný na invalidní vozík zemřel po pádu ze šestého patra panelového domu.

Prásk.tv píše:

Jaromír Jágr a jeho soukromí
čtěte o tématu Kladno na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Medvědárium v Kladně
aktualizováno 06.09.
šokující záběry

VIDEO: Takhle napadl medvěd muže, který mu vlezl do výběhu

Policisté řeší případ muže, kterého v kladenském medvědáriu potrhal medvěd. Na veřejnost se dostaly záběry, na kterých je celý útok zachycen. Mladík nejen vlezl medvědovi do výběhu, navíc se ho podle záznamu snažil dotknout. To se mu ale zle vymstilo.

Medvědice
06.09.
popis zranění

Svědek popsal útok medvěda: Muž utekl z výbehu, pak se zhroutil

Obrovská nezodpovědnost se málem vymstila třicetiletému muži v Kladně. Zaútočil na něj totiž medvěd, kterému v tamním zámeckém parku vlezl do výběhu.

Medvědárium v Kladně
aktualizováno 05.09.
Odvezla ho sanitka

Muž v Kladně vlezl do výběhu k medvědům! Jeden se na něj vrhl

Podobnou hloupost si asi příště rozmyslí! Mladík v kladenském medvědáriu přelezl hrazení a vnikl do výběhu k medvědovi. Zvíře na muže zaútočilo a ošklivě ho pokousalo. Se zraněním nohou ho odvezli záchranáři do nemocnice.

Autobusová doprava ČSAD Kladno
01.09.
Dopravní spojení

Integrace Kladenska do pražské MHD se nedařila. Nevyjelo 84 spojů!

Systém Pražské hromadné dopravy se rozšířil do oblasti Kladenska. Spojení vyvolalo rozporuplné reakce, někteří si myslí, že je výhodné, jiní stojí proti němu. Už se objevily první problémy, kladenský dopravce totiž neodjel celou řadu spojů. Důvodem má být nedostatek řidičů. Spoustu naštvaných lidí muselo čekat na náhradní spoje.

Jeřáb sundavá nádrž vodojemu
aktualizováno 25.08.
VIDEO

Unikátní operace v Kladně: Obří jeřáb sundal střechu vodojemu

Unikátní technická operace dnes proběhla v Kladně. Dělníci tam demontovali střechu vodojemu a sundali z něj třicetitunovou nádrž. A to všechno za pomoci jednoho z největších jeřábů v Česku.

Zápřednice
aktualizováno 04.08.
pavouk v dětském bazénku!

Další případ: Žena v Kladně našla na zahradě jedovatou zápřednici!

Další případ výskytu jedovaté zápřednice ohlásila žena ze středočeského Kladna. Nebezpečného pavouka našla v pátek dopoledne v dětském bazénku na dvoře svého domu.

Pátrání v ulicích Kladna
21.07.
ztracené děti

Poplach v Kladně: Policisté hledali 2 děti, zapírali je příbuzní

Desítku kladenských policistů zaměstnalo ve čtvrtek večer pátrání po dvojici dětí, které nikdo neviděl od 17. hodiny. Po chvíli pátrání nakonec policisté objevili děti u příbuzných, kteří je podle informací portálu Aktu.cz celou dobu zapírali. Případem se zabývá policie i sociální pracovníci.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme