Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Za žhářství hrozí turistovi 15 let vězení
16.04.
velké škody

Za obří spoušť hrozí turistovi 15 let vězení! Byl to jen výlet, brání se

Až patnáctileletý trest hrozí cizinci, který byl loni v létě v České republice jako turista. Podle kriminalistů, kteří teď ukončili vyšetřování, spáchal obecné ohrožení poté, co zapálil na jičínsku zemědělská stavení a pole a způsobil škodu za šest milionů korun. I když doteď tvrdí, že byl na výletě, policisté ho dopadli chvíli po činu.

Muž, který zemžel v Egyptě
05.04.
Děsivé podmínky

Bratr Čecha, který zemřel v Egyptě: Jeho žena prožila peklo

Bratr českého turisty Romana T., který na začátku března zemřel v egyptské Hurghadě, se rozpovídal o tom, čím si musela Romanova rodina v Egyptě projít. Zlobí se hlavně na cestovní kancelář, která podle rodiny nezajistila nemocnému muži dostatečnou pomoc a jeho blízkým adekvátní podporu.

Nathan Stowell - 1
aktualizováno 03.04.
Pád ze 120 metrů

Muži uletěl klobouk, vrhnul se pro něj ze skály! Našli ho mrtvého

Mladík se s přáteli vydal na túru po havajských kopcích, výlet ale skončil tragédií. Nathanovi uletěl klobouk, a tak se za ním vrhnul. V náročném terénu mu ale podklouzla noha a on se zřítil ze skály. Záchranné týmy ho našly po dvou hodinách, byl už mrtvý.

Prásk.tv píše:

Opice
čtěte o tématu turista na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Výstup na Mount Everest
01.04.
turisté v nesnázích

Češi se v Nepálu ztratili na túře. Uvízli v rokli, jeden je zraněný

Dva české turisty, kteří se v pátek ztratili během vysokohorské túry v Nepálu, zachránila místní policie. Jeden z nich je zraněný.

Hotel Carribean World Resort v Hurghádě
aktualizováno 05.03.
smrt turisty

Čech, který zemřel v Hurghadě, měl na těle záhadné štípance!

Devětatřicetiletý Čech se nevrátil živý z dovolené v Hurghadě. Do zahraničí odcestoval s manželkou a dětmi ve věku jedenáct a šest let. Muž zemřel podle dostupných informací na selhání srdce. Do nemocnice byl převezen kvůli dýchacím problémům, které měl i jeho syn. Celá rodina má na sobě štípance, zatím však není jasné, co je způsobilo.

Hotel Carribean World Resort v Hurghádě - 1
aktualizováno 04.03.
Záhadné úmrtí

V Hurghadě zemřel český turista (39)! Potíže měl i jeho syn

V egyptské Hurghadě zemřel v pátek dopoledne český turista! Devětatřicetiletého muže převezli ve čtvrtek do nemocnice. Muž si stěžoval na potíže s dýcháním. Zemřel na selhání srdce. K tragédii došlo jen kousek od místa, kde v roce 2013 zemřely Monika a Klárka Kramné.

Muž, který zahynul v Thajsku - 2
24.02.
Pád kvůli fotce

"Zůstaneš v nás!" Zdrcení přátelé píší Jirkovi, který zemřel v Thajsku

Čech Jirka B. zemřel při pádu ze skály u vodopádu na thajském ostrově Samui. Podle svědků pózoval kvůli fotce, ale ztratil rovnováhu a zřítil se z třiceti metrů. Kamarádi teď posílají dojemné vzkazy jemu i jeho rodině.

Vodopád Samui
aktualizováno 23.02.
velká tragédie

Český turista zahynul v Thajsku. Přišel o život kvůli fotce

Český turista (32) zahynul na thajském ostrově Samui. Spadl ze skály u vodopádu Bang Khun Sri, když pózoval pro fotku. Pohyboval se nebezpečně blízko u okraje, ztratil rovnováhu a spadl z třicetimetrové výšky. Podle místních médií se pohyboval na místě s omezeným přístupem.

Martin R.
aktualizováno 25.09.
Záhadné zmizení

Čech Martin zmizel v Tatrách, tělo mezi skalami našel vrtulník

Několik dní příbuzní i kamarádi marně čekali na zprávy od Martina R. Osmadvacetiletý muž vyrazil na začátku minulého týdne na Slovensko do Tater. Nyní přišla ta nejhorší možná zpráva - Martin je po smrti

Helikoptéra
19.09.
nemohli mu pomoct

Muž si při procházce v Beskydech odskočil. Našli ho mrtvého v lese

Muže v bezvědomí se snažili v pondělí oživit záchranáři v Krásné na Frýdecko-Místecku. S partou přátel si vyrazil na procházku a zkolaboval. Pomoct mu už nedokázali.