Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nemocnice ve Frýdlantu po otravě
aktualizováno 10.12.
septický šok

Po otravě zůstává v nemocnici jedna pacientka, její stav je vážný

V liberecké nemocnici zůstává poslední pacientka, která dostala otravu krve během operace ve frýdlantské nemocnici. Její stav je stále velmi vážný. Oddělení interny dnes odpoledne opustila osmá z devíti hospitalizovaných. Podle specialistů na odškodnění mají všichni poměrně velkou šanci uspět při žádostech o finanční kompenzaci. Mohlo by jít o miliony korun.

Policie propustila čtyři ozbrojené cizince
aktualizováno 28.10.
Falešný poplach

Ozbrojení cizinci byli propuštěni. Zbraně byly nejspíš pouze makety

Policie propustila bez obvinění čtyři cizince, které v pátek 26. října zadržela v centru Prahy. Zbraně, které u sebe měli, nebyly funkční - pravděpodobně se jedná o makety nebo znehodnocené zbraně.

Hrozil útokem aby pomohl pašeračce Tereze
09.10.
Rozhodnutí soudu

Chtěl, aby pustili pašeračku Terezu H., hrozil terorem. Teď přišel trest!

Plzeňský soud poslal na více než tři roky do vězení mladého Bulhara Nikolaje I., který na začátku tohoto roku vyhrožoval Pákistánu teroristickými útoky, pokud země nepropustí Češku Terezu H., která byla zatčena, protože měla v kufru devět kilo heroinu.

Prásk.tv píše:

Kayleigh Mcghee - 1
čtěte o tématu propuštění na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Bohumil Kulínský
aktualizováno 27.09.
Bývalý sbormistr

Zvrat v případu Kulínského! Zveřejnili informace o jeho smrti

Bohumil Kulínský podle nových informací nespáchal sebevraždu ani se nepředávkoval. Příčinou jeho smrti měla být krátká nemoc, která Kulínského postihla. Je znám i termín jeho pohřbu.

Bohumil Kulínský ilustrační 2014
aktualizováno 26.09.
Nové informace

Sbormistr Kulínský těsně před smrtí odešel na revers ze špitálu!

Bývalý sbormistr Bambini di Praga Bohumil Kulínský zemřel pouhý den poté, co opustil brány jedné z pražských nemocnic. Musel přitom podepsat takzvaný revers, takže z péče zdravotníků odešel na vlastní riziko.

První doživotně odsouzený vězeň v Česku je na svobodě
aktualizováno 31.08.
podmínka

Přelomové usnesení: Soud poprvé propustil doživotně odsouzeného

Soud v Sokolově v pátek podmínečně propustil na svobodu doživotně odsouzeného vězně u nás. František Müller se před třiadvaceti lety pokusil společně s komplicem zavraždit v Německu klenotníka.

Z vězení propustili Evu Varholíkovou Rezešovou - 2
aktualizováno 28.08.
podmínka

Slovenskou milionářku propustili dříve! Při nehodě zabila čtyři lidi

Slovenská milionářka Eva Rezešová byla po šesti letech propuštěna z vězení, kde ji zbývaly ještě tři roky. Byla podmíněně propuštěna za dobré chování. Ve vězení Rezešová odpykávala trest za dopravní nehodu, během které zabila čtyři lidi.

Český kamion zřícený z mostu v Itálii
aktualizováno 21.08.
Přežil pád mostu

Martina propustili z nemocnice! Řidič se z Janova vrací do Prahy

Český řidič kamionu, který přežil zřícení mostu v Janově, byl v úterý propuštěn z nemocnice a večer dorazí do Prahy. ČTK to řekl Václav Zázvůrek, jednatel společnosti SPED-IT, pro kterou kamioňák Martin Kučera jezdil.

Jan Hamáček po setkání s Milošem Zemanem
aktualizováno 09.08.
Letí pro ně Hamáček

Úspěch české diplomacie! Vyjednala propuštění vězňů v Sýrii

Česká diplomacie vyjednala v Sýrii propuštění dvou uvězněných Evropanů. Pracovníky německé humanitární organizace věznil režim Bašára Asada několik měsíců. Odpoledne by měli vládním speciálem dorazit do Prahy.

Hrdina Petr Vejvoda a Barbora O.
03.08.
Soud to zamítl

Barbora O., která ubodala studenta Petra, chce na svobodu

Barbora O., která v roce 2014 ve Žďáru nad Sázavou ubodala studenta Petra Vejvodu, který před ní bránil spolužačky, žádá změnu ochranného léčení. Pokud by jí soud vyhověl, mohla by mít vycházky z léčebny.