Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vítr
aktualizováno 30.10.
ohromné škody

Česko sčíta škody po vichřici. Takhle požádáte o náhradu

Českem se prohnala ničivá vichřice, která trhala střechy a vyvracela stromy po celé republice. Tisíce domácností se ocitly bez proudu. Lidé pomalu začínají sčítat škody, které jsou mnohdy katastrofální. Spoustu lidí tápe, jak má po bouřkách, které jim napáchaly škody, postupovat.

Vichřice Herwart v Česku - 4
aktualizováno 30.10.
Dvacet tratí

Vlaky nejezdí, tisíce domácností bez proudu! Orkán ničil Česko

Po vichřici, která se Českem prohnala v neděli, stále nejezdí vlaky na hlavním tahu mezi Chebem a Plzní a na více než 20 úsecích regionálních tratí. Tisíce domácností stále zůstávají bez proudu. Hasiči během jediného dne zaznamenali přes 7000 výjezdů.

Ničivé bouře v Německu
aktualizováno 29.10.
blíží se vichřice

Německo se potýká s orkánem a ledovou bouří. Vichr už je v Česku

Německo se od soboty připravovalo na ledovou bouři, která do země mířila od severu a dorazila v sobotu v noci. U Severního a Baltského moře se totiž setkaly dvě tlakové níže Grischa a Herwart. Poryvy větru dosahují síly orkánu. V neděli dorazila vichřice i do Česka. Varování před extrémním nebezpečím vydal i Český hydrometeorologický ústav.

Prásk.tv píše:

Aligátoři v ulicích Floridy
čtěte o tématu bouře na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Tři cyklóny u Evropy
20.10.
3 cyklóny

Nad Evropou se žení všichni čerti. Takhle to ovlivní počasí

Počasí u Evropy je v posledních dnech velmi neklidné, nejprve se přes Britské ostrovy přehnala velmi silná bouře Ophelia, nyní s obavami sledují meteorologové vichřici s neoficiálním označením Brian. To ale podle portálu Severe Weather Europe není všechno, v regionu jsou hned tři cyklóny, které ovlivňují počasí v Evropě.

Hurikán Ophélia
aktualizováno 16.10.
extrémní počasí

V Británii létají střechy! Ophelia už má tři oběti a míří nad pevninu

Ničivá bouře Ophelia míří k Evropě. Dnes dopoledne udeřila na pobřeží Irska. Vítr dosahuje rychlosti 129 kilometrů za hodinu. Jedná se o nejhorší bouři za posledních 56 let, která Irsko zasáhla.

Ophélia
aktualizováno 15.10.
ničivé živly

Hurikán Ophelia dosáhl 3. stupně. Žene se na Evropu, udeří už brzy!

Ničivý hurikán Ophelia neustále sílí a nebezpečně se přibližuje k břehům Irska. Země už vyhlásila červený - tedy nejvyšší stupeň ohrožení. Hurikán by měl udeřit na západním pobřeží v pondělí.

Hurikán Ophelia se řítí k Evropě
aktualizováno 12.10.
rekordní hurikán

Ničivý hurikán Ophelia se řítí k Evropě! Cestou navíc neustále sílí

Hurikán Ophelia se řítí na Evropu, cestou navíc neustále sílí. Jedná se už o 10. hurikán v tomto roce. Z tropické bouřky zesílil na úroveň hurikánu v noci ze středy na čtvrtek, informuje Národní centrum pro hurikány.

Bouře Nate
aktualizováno 06.10.
další se pohřešují

Tropická bouře Nate zabíjela ve Střední Americe! Zemřelo 22 lidí

Americké úřady potvrdily už 22 obětí, které zemřely při řádění ničivé tropické bouře Nate. Živel způsobil bleskové záplavy a sesuvy půdy.

Hurikán
27.09.
Ovlivní počasí

Meteorologové varují: Na Evropu se ženou dva ničivé exhurikány!

Němečtí meteorologové varovali před dvěma hurikány, které z oblasti Karibiku doputují až nad Evropu. Do té doby zeslábnou, i tak ale ovlivní počasí na celém kontinentu.

Hurikán Maria udeřil na Guadeloupe
aktualizováno 20.09.
Ničivá síla

Hurikán Maria zabil muže, další se pohřešují! Žene se na Portoriko

Hurikán Maria má první oběť. Na ostrově Guadeloupe zabil padající strom muže, další dva lidé se pohřešují. Bouře se teď pohybuje k Panenským ostrovům a Portoriku.

Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?