Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řidič srazil chodce a ujel
07.08.
Hledá ho policie

Auto smetlo muže před zraky jeho družky! Řidič nepomohl a ujel

Nepochopitelně se zachoval řidič auta, který u obce Trávník na Českolipsku srazil 68letého muže. Do muže najel, odmrštil ho před zraky jeho družky do příkopu a pak z místa ujel. Po nezodpovědném řidiči od pondělního odpoledne pátrá policie.

2169839
aktualizováno 05.08.
Tragická nehoda

U Chotěboře narazilo auto do stromu. Zemřeli dva lidé

Vážná nehoda omezila v neděli odpoledne provoz na silnici III. třídy mezi Chotěboří a Počátky. Osobní vůz narazil do stromu a začal hořet. Dva lidé ve vraku zemřeli. Na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Nehoda u Vyšehořovic
04.08.
neštěstí u prahy

Řidič po nárazu do stromu skončil v nemocnici, spolujezdec zemřel

Tragické následky má nehoda, která se stala v sobotu ráno necelých třicet kilometrů východně od Prahy. U Obce Vyšehořovice narazilo do stromu osobní auto. Řidič skončil v nemocnici, jeho spolujezdec na místě zemřel.

Prásk.tv píše:

Natalia Borodina - 1
čtěte o tématu náraz na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

V Popovicích boural namol opilý řidič
02.08.
Řidič namol

Muž jel ráno od hřbitova opilý! Naboural a nadýchal 4,3 promile

Přes čtyři promile nadýchal řidič, který jel od hřbitova v Popovicích na Uherskohradišťsku. Narazil do zaparkovaného auta a způsobil škodu přes sto tisíc. Muž byl opilý, přestože bylo deset dopoledne.

Řidič dodávky narazil na benzince zezadu do kamionu
aktualizováno 21.07.
Tragická nehoda

Dodávka na benzince narazila do zaparkovaného kamionu! 1 mrtvý

Na Berounsku se brzy ráno srazila dodávka s kamionem. Řidič dodávky zemřel, jeho tělo museli vyprostit hasiči. Nehoda se stala na parkovišti u čerpací stanice, dodávka najela do stojícího kamionu.

Nehoda v Trstené na Slovensku
17.07.
ZPOVĚĎ Krutá ironie osudu

Vladimír přišel při nehodě o syna. Sám zachraňuje životy na cestách!

Během okamžiku přišel Vladimír o rodinné štěstí. Při nehodě, kterou podle policie způsobil mladý řidič David, zemřel jeho devítiletý syn, o tři roky mladší dcerka stále bojuje o život. Vladimír popsal, co se mu před tragickou srážkou honilo hlavou a co cítí teď.

Nehoda v Trstené na Slovensku
13.07.
Tragická nehoda

David smetl auto s rodinou. Adam (†9) zemřel, dívka (6) o život bojuje

Tragédií skončila jízda rodiny se třemi dětmi na Slovensku. Při projíždění křižovatkou do jejich auta naboural mladý řidič v luxusním autě. O život připravil devítiletého Adámka, jeho sestřička zůstává v kritickém stavu.

Cyklista narazil do stromu
06.07.
velká rána

Syn jí zemřel ve stejný den jako muž: Kuba (†24) se zabil na kole!

S tragickou zprávou o smrti svého syna se musí v těchto dnech vyrovnávat žena z Horní Súče na Slovensku. Jakub (24) se zabil na kole, když jel od kamaráda domů. Celá věc je o to smutnější, že zemřel na den přesně jako jeho otec.

Cyklista narazil do stromu
04.07.
zemřel bez pomoci

Kuba (†24) jel domů na kole, náhle změnil směr. Našli až jeho mrtvolu!

Tragicky skončila cesta domů pro čtyřiadvacetiletého mladíka z Horní Súče na Slovensku. Jakub večer pomáhal kamarádovi opravovat dům, když bylo hotovo, vydal se domů na kole. Cestou však z neznámých důvodů strhl řídítka a narazil do stromu. Mrtvé tělo mladého muže našli lidé až ráno.

Smrtelná nehoda motorkáře u Bruntálu
01.07.
Smrtelná nehoda

Motorkář (27) dostal smyk, narazil do svodidel a zemřel

Teprve sedmadvacetiletý motorkář zemřel v sobotu pozdě odpoledne na silnici mezi Bruntálem a Václavovem. Nejspíš příliš sešlápl plyn, dostal smyk a narazil do svodidel.