Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nemocnice
30.09.
Virální kampaň

Umírající mladík měl poslední přání, tisíce lidí mu ho splnily

Kanaďanovi Chrisu Taylorovi (21) zbývalo pár dní života. Jediné, co si přál, bylo zahrát si hru od firmy Nintendo. Jeho přání se mu splnilo.

Život ve hvězdách - 2
28.09.

Život ve hvězdách 27. 9. 2018

Dnes uvidíte jek Bára Štěpánová sekunduje naší reportérce, která se zbavuje averze k pavoukům. Pan Jiří si chtěl vyzkoušet práci v televizi. Tvůrci pořadu mu jeho sen splnili. Spider-Man konečně zasahoval ve vybuchujícím Liberci a ukážeme, jak se Will Smith vrhl z vrtulníku do Grand Canyonu a splníme další sen.

Miloš Zeman - 3
aktualizováno 25.04.
Rozhovor s prezidentem

Zeman se svěřil s velkým přáním! Rozpovídal se o smrti a odkazu

Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro TV Nova výjimečně prozradil i něco ze svého soukromí. Rád by, aby si ho lidé pamatovali jako člověka, který jasně dává najevo své názory. Svěřil se také se svým největším přáním a řekl, čím se odreaguje.

Prásk.tv píše:

Meghan a Samantha Grant - 1
čtěte o tématu přání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Chcete změnit operátora? SAZKAmobil nabízí tarify s levným voláním a spoustou dat k tomu

Volání zdarma a k tomu i královská porce mobilních dat. To jsou hlavní výhody, které najdete v nabídce SAZKAmobilu. Teď navíc běží soutěž, ve které sto zákazníků vyhraje měsíční tarif, který půjde na účet operátora.

Lucie Borhyová - 5
aktualizováno 16.04.
Krásná moderátorka

Lucka Borhyová slaví kulaté narozeniny! Co jí popřál Rey?

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová dnes oslavila kulaté narozeniny! Narodila se 16. dubna 1978 a na obrazovkách televize Nova se objevila poprvé v jednadvaceti letech. Za svou kariéru získala mnoho diváckých a televizních ocenění. K narozeninám jí popřáli kolegové z televize Nova i další známé tváře. Spousta krásných vzkazů přišla také od vás diváků.

Princ Harry a Meghan Markle
10.04.
všechny dojali

Princ Harry a Meghan už zveřejnili seznam darů! Toto si přejí k svatbě

Svatba v britské královské rodině se rychle blíží, snoubenci už proto zveřejnili i seznam svatebních darů, které by si přáli od hostů dostat. Pokud ale čekáte sbírku drahého porcelánu, šperky nebo luxusní vozy, pak jste na pořádném omylu. Princ Harry a Meghan Markle se rozhodli opravdu šlechetně.

Lyla Ayres - 1
aktualizováno 08.04.
Smutný příběh

Dívka pronesla před smrtí děsivé přání. Do detailu se naplnilo!

Lyla se narodila s nefunkčním imunitním systémem a většinu života trávila po nemocnicích. I přesto se nepřestávala usmívat a nemoc ji nemohla zabránit v tom, aby si hrála s kamarády. Jen týden před smrtí ale řekla matce zvláštní přání, které se nakonec vyplnilo.

Horoskop na léto
aktualizováno 01.01.
co nás čeká?

Předpověď astrologů pro rok 2018: Pracovní úspěchy a lepší vztahy

S koncem roku snad každý pomyslí na to, co všechno asi přinese ten následující. A rok 2018 by měl být ve většině ohledů lepší, než ten uplynulý. Alespoň tedy podle astrologů, kartářů a numerologů. Dařit by se údajně mělo především mezilidským vztahům. A pozadu by nemusely zůstat ani úspěchy pracovní.

Kandidáti na prezidenta
25.12.
jak slavili?

Vánoce prezidentských kandidátů: Hádky o salát a hra na flétnu

Prezidentské volby se rychle blíží a kandidáti si získávají případné voliče na svou stranu. Na sociálních sítích přáli lidem krásné Vánoce. Někteří z nich se podělili i o fotografie, nebo recept na salát. Marek Hilšer dokonce předvedl hudební vystoupení.

Vánoční přání slovenské policie
aktualizováno 24.12.
vánoční žert

Slovenská policie v přání varuje: Za vánoční sliby hrozí až 6 let

O tom, že vánoční atmosféra panuje i u slovenské policie, není pochyb. K letošnímu přání připojili velmi povedené rady, aby se lidé kvůli Vánocům nedostali do problémů se zákonem. Vtipný seznam sklízí úžasné ohlasy.

Celebrity přejí k Vánocům
aktualizováno 24.12.
Sváteční vzkaz

VIDEO: Hvězdy přejí divákům Novy k Vánocům! Zdraví i pohodu

Celý rok Vás bavili u televizních obrazovek, zpříjemňovali vám dny písničkami nebo vás vtáhli do děje vašich oblíbených seriálů. Zpěváci a herci teď pro vás mají prostřednictvím obrazovek televize Nova i přání k Vánocům.