Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman - 3
aktualizováno 25.04.
Rozhovor s prezidentem

Zeman se svěřil s velkým přáním! Rozpovídal se o smrti a odkazu

Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro TV Nova výjimečně prozradil i něco ze svého soukromí. Rád by, aby si ho lidé pamatovali jako člověka, který jasně dává najevo své názory. Svěřil se také se svým největším přáním a řekl, čím se odreaguje.

Lucie Borhyová - 5
aktualizováno 16.04.
Krásná moderátorka

Lucka Borhyová slaví kulaté narozeniny! Co jí popřál Rey?

Moderátorka Televizních novin Lucie Borhyová dnes oslavila kulaté narozeniny! Narodila se 16. dubna 1978 a na obrazovkách televize Nova se objevila poprvé v jednadvaceti letech. Za svou kariéru získala mnoho diváckých a televizních ocenění. K narozeninám jí popřáli kolegové z televize Nova i další známé tváře. Spousta krásných vzkazů přišla také od vás diváků.

Princ Harry a Meghan Markle
10.04.
všechny dojali

Princ Harry a Meghan už zveřejnili seznam darů! Toto si přejí k svatbě

Svatba v britské královské rodině se rychle blíží, snoubenci už proto zveřejnili i seznam svatebních darů, které by si přáli od hostů dostat. Pokud ale čekáte sbírku drahého porcelánu, šperky nebo luxusní vozy, pak jste na pořádném omylu. Princ Harry a Meghan Markle se rozhodli opravdu šlechetně.

Prásk.tv píše:

Karel Gott - 1
čtěte o tématu přání na Prásk.tv
Lyla Ayres - 1
aktualizováno 08.04.
Smutný příběh

Dívka pronesla před smrtí děsivé přání. Do detailu se naplnilo!

Lyla se narodila s nefunkčním imunitním systémem a většinu života trávila po nemocnicích. I přesto se nepřestávala usmívat a nemoc ji nemohla zabránit v tom, aby si hrála s kamarády. Jen týden před smrtí ale řekla matce zvláštní přání, které se nakonec vyplnilo.

Horoskop na léto
aktualizováno 01.01.
co nás čeká?

Předpověď astrologů pro rok 2018: Pracovní úspěchy a lepší vztahy

S koncem roku snad každý pomyslí na to, co všechno asi přinese ten následující. A rok 2018 by měl být ve většině ohledů lepší, než ten uplynulý. Alespoň tedy podle astrologů, kartářů a numerologů. Dařit by se údajně mělo především mezilidským vztahům. A pozadu by nemusely zůstat ani úspěchy pracovní.

Kandidáti na prezidenta
25.12.
jak slavili?

Vánoce prezidentských kandidátů: Hádky o salát a hra na flétnu

Prezidentské volby se rychle blíží a kandidáti si získávají případné voliče na svou stranu. Na sociálních sítích přáli lidem krásné Vánoce. Někteří z nich se podělili i o fotografie, nebo recept na salát. Marek Hilšer dokonce předvedl hudební vystoupení.

Vánoční přání slovenské policie
aktualizováno 24.12.
vánoční žert

Slovenská policie v přání varuje: Za vánoční sliby hrozí až 6 let

O tom, že vánoční atmosféra panuje i u slovenské policie, není pochyb. K letošnímu přání připojili velmi povedené rady, aby se lidé kvůli Vánocům nedostali do problémů se zákonem. Vtipný seznam sklízí úžasné ohlasy.

Celebrity přejí k Vánocům
aktualizováno 24.12.
Sváteční vzkaz

VIDEO: Hvězdy přejí divákům Novy k Vánocům! Zdraví i pohodu

Celý rok Vás bavili u televizních obrazovek, zpříjemňovali vám dny písničkami nebo vás vtáhli do děje vašich oblíbených seriálů. Zpěváci a herci teď pro vás mají prostřednictvím obrazovek televize Nova i přání k Vánocům.

Přání britské velvyslankyně
aktualizováno 23.12.
přání velvyslanců

VIDEO: Britská velvyslankyně to v přání Čechům pořádně rozjela!

Britské a americké velvyslanectví vytvořila vánoční spoty, ve kterých přejí Čechům hezké svátky. Britská velvyslankyně Jan Thompsonová, která odchází z České republiky, se rozloučila stylově. Naopak nový americký velvyslanec Stephen King zvolil komornější způsob.

Paterčata - druhé narozeniny - 6
15.12.
Kiňovi z Milovic

Paterčata už se těší na Vánoce. Tyto hračky si přejí pod stromek!

Vánoce jsou za dveřmi a všichni rodiče jsou zaneprázdněni sháněním dárků pro své ratolesti. O to složitější to mají rodiče paterčat z Milovic. Uspokojit na Vánoce šest dětí (paterčata mají ještě staršího bratra) je totiž pěkná fuška. Kiňovým však naštěstí pomáhá Rodinné centrum Milovice. Přes něj můžete dětem poslat vánoční dárek i vy.