Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Dcera pátrá po svém otci
02.03.
policejní pátrání

Zoufalá Verča hledá tátu: "Doufám, že jsi v pořádku. Pomozte!"

Policie od úterý pátrá po Josefu Greinerovi (47) z Ústí nad Labem. Do hledání se pustila na vlastní pěst i jeho rodina, dcera teď prostřednictvím sociálních sítí prosí všechny o pomoc. Do pátrání se zapojily stovky lidí.

Nález těla na poli - 4
aktualizováno 14.02.
dva smutné případy

Tragický den pro rodiny zmizelých mužů! Policie našla jen mrtvá těla

Dvě rozsáhlé pátrací policejní akce a obě se smutným koncem. Policie ve středu našla těla dvou pohřešovaných mužů z různých případů. Jednoho z nich našli mrtvého na Chomutovsku, druhého na Praze-východ.

Pohřešovaný Petr Dám
31.01.
Naléhavé pátrání

Policie pátrá po Petrovi, jde mu o život. Pomozte ho najít

Liberečtí policisté vyhlásili v úterý večer pátrání po osmapadesátiletém muži. Pohřešovaný Petr Dám je podle policistů v ohrožení života. Petr má psychické problémy a jeho blízcí se bojí, že by mohl chtít spáchat sebevraždu.

Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Pátrání po muži z Hodonína
07.12.
viděli jste ho?

Policie dva dny pátrá po Honzovi z Hodonínska! Může být nebezpečný

Policie vyhlásila pátrání po 31letém muži z Hodonínska, který v úterý odešel z domova a už se nevrátil. Jan Procházka může být podle vyšetřovatelů nebezpečný sobě i svému okolí.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 10.10.
pátrání pomozte i vy

Smutný konec pátrání: Tělo pohřešovaného našli ve sklepě

Pokud jste ho viděli, okamžitě volejte policii. V žádném případě se ho nepokoušejte sami zastavit! Tak znělo varování policie, která v pondělí vyhlásila pátrání po muži z Jihlavy, který měl být ozbrojen střelnou zbraní. Rodina se bála, že si sáhne na život, což se také nejspíš stalo, policie našla jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Pátrání - Jana Roková, Jan Bušek
aktualizováno 14.09.
milenci na útěku

Jana donutila přítele utéct z domu! Je vážně nemocný a nemá léky

Vyděšená rodina a přátele už několik dní pohřešují 24letého Jana Buška. Toho podle nich donutila utéct z domova jeho přítelkyně, kterou hledá policie. Mladík je duševně nemocný a bez léků by si mohl ublížit.

Pátrání - TADEÁŠ S.
aktualizováno 13.09.
pomozte s pátráním

Muž vyhrožoval, že se chce zabít. Pak se sám přihlásil policii

Po 29letém muži z Prahy pátrali od úterního odpoledne policisté. Mladík zavolal na tísňovou linku a oznámil, že se chce zabít. Jako důvod uvedl, že byl svědkem špatné události.

Pátrání po Luboši Duškovi
18.08.
sebevražedné sklony

Luboš utekl z psychiatrie, může si ublížit! Pomozte s pátráním

Mladému Luboši z Ústí nad Orlicí jde dost možná o život. Mladíka kvůli opětovnému pokusu o sebevraždu převezli záchranáři na psychiatrické oddělení v Praze. Z příjmu muž utekl a až dosud se ho policistům nepodařilo vypátrat. Protože panují obavy, že se mladík znovu pokusí sáhnout si na život, prosí policie o pomoc i širokou veřejnost.

Policista
aktualizováno 16.08.
Vrátil se domů

Manželce napsal, že ji miluje, pak zmizel. Pátrala po něm policie

Pražští policisté vyhlásili pátrání po pětadvacetiletém muži. Manželka pohřešovaného se obávala, že chce spáchat sebevraždu. Má totiž psychické problémy a doma nechal dva dopisy na rozloučenou. Policisté už ho ale vypátrali.

Pohřešovaný Evžen
aktualizováno 29.08.
pátrání záhadně zmizel

Sběratel jel pro staré mince a bankovky, slehla se po něm zem

Policie žádá veřejnost o pomoc v pátrání po padesátiletém muži, o kterém není již devět dní žádných zpráv. Muž jel kupovat staré mince a bankovky do své sbírky, od té doby o něm nikdo nic neví.