Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pátrání po muži z Hodonína
07.12.
viděli jste ho?

Policie dva dny pátrá po Honzovi z Hodonínska! Může být nebezpečný

Policie vyhlásila pátrání po 31letém muži z Hodonínska, který v úterý odešel z domova a už se nevrátil. Jan Procházka může být podle vyšetřovatelů nebezpečný sobě i svému okolí.

Policie - Ilustrační foto
aktualizováno 10.10.
pátrání pomozte i vy

Smutný konec pátrání: Tělo pohřešovaného našli ve sklepě

Pokud jste ho viděli, okamžitě volejte policii. V žádném případě se ho nepokoušejte sami zastavit! Tak znělo varování policie, která v pondělí vyhlásila pátrání po muži z Jihlavy, který měl být ozbrojen střelnou zbraní. Rodina se bála, že si sáhne na život, což se také nejspíš stalo, policie našla jeho tělo ve sklepě panelového domu.

Pátrání - Jana Roková, Jan Bušek
aktualizováno 14.09.
milenci na útěku

Jana donutila přítele utéct z domu! Je vážně nemocný a nemá léky

Vyděšená rodina a přátele už několik dní pohřešují 24letého Jana Buška. Toho podle nich donutila utéct z domova jeho přítelkyně, kterou hledá policie. Mladík je duševně nemocný a bez léků by si mohl ublížit.

Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Pátrání - TADEÁŠ S.
aktualizováno 13.09.
pomozte s pátráním

Muž vyhrožoval, že se chce zabít. Pak se sám přihlásil policii

Po 29letém muži z Prahy pátrali od úterního odpoledne policisté. Mladík zavolal na tísňovou linku a oznámil, že se chce zabít. Jako důvod uvedl, že byl svědkem špatné události.

Pátrání po Luboši Duškovi
18.08.
sebevražedné sklony

Luboš utekl z psychiatrie, může si ublížit! Pomozte s pátráním

Mladému Luboši Duškovi z Ústí nad Orlicí jde dost možná o život. Mladíka kvůli opětovnému pokusu o sebevraždu převezli záchranáři na psychiatrické oddělení v Praze. Z příjmu muž utekl a až dosud se ho policistům nepodařilo vypátrat. Protože panují obavy, že se mladík znovu pokusí sáhnout si na život, prosí policie o pomoc i širokou veřejnost.

Policista
aktualizováno 16.08.
Vrátil se domů

Manželce napsal, že ji miluje, pak zmizel. Pátrala po něm policie

Pražští policisté vyhlásili pátrání po pětadvacetiletém muži. Manželka pohřešovaného se obávala, že chce spáchat sebevraždu. Má totiž psychické problémy a doma nechal dva dopisy na rozloučenou. Policisté už ho ale vypátrali.

Pohřešovaný Evžen
aktualizováno 29.08.
pátrání záhadně zmizel

Sběratel jel pro staré mince a bankovky, slehla se po něm zem

Policie žádá veřejnost o pomoc v pátrání po padesátiletém muži, o kterém není již devět dní žádných zpráv. Muž jel kupovat staré mince a bankovky do své sbírky, od té doby o něm nikdo nic neví.

Bleskové povodně zasáhly Arizonu
aktualizováno 17.07.
smrtelný živel

Bleskové povodně se prohnaly Arizonou, nejméně 9 mrtvých

V obrovskou tragédii se změnil nedělní výlet do národního parku Tonto v americké Arizoně. Na místo, na kterém se lidé koupou v přírodních jezírcích, přišla bez varování mohutná povodňová vlna. Výsledkem je nejméně devět mrtvých.

Pátrání - Marek V.
aktualizováno 23.06.
Odjel na kole

Šťastný konec! Marek, který má psychické problémy, se našel

Policisté z Valašských Klobouk pátrali od čtvrtka po osmnáctiletém Markovi z Nedašovy Lhoty. Mladík odjel odpoledne na kole. Rodina o něj měla velký strach, protože podle policistů je Marek psychicky nemocný. Pátrání naštěstí dobře dopadlo.

Pátrání - DURMAN JIŘÍ
22.06.
Obávají se nejhoršího

ZÁHADNÉ ZMIZENÍ: Žena se probudila a zjistila, že je Jirka pryč

S žádostí o pomoc při naléhavém pátrání se na veřejnost ve čtvrtek obrátili pražští policisté. Ti pátrají po třiašedesátiletém muži. Když se jeho manželka ráno probudila, zjistila, že její muž v noci záhadně zmizel. O Jiřího se velmi bojí, protože muž má mít psychické problémy a podle policie už v minulosti vyhrožoval sebevraždou.