Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lesní požár
Aktualizováno Dnes 14:06
Letní ohně

Obří požáry nepolevují, plameny ženou z domovů stovky lidí

Jih Evropy dál trápí mohutné požáry. S plameny bojují hasiči v okolí francouzského Saint Tropez a na ostrově Korsika. Hořet opět začalo také ve středním Portugalsku.

Lesní požár u portugalského Pedrogâo Grande
Aktualizováno 18.6. 2017 21:54
Tragédie

Lesní požár v Portugalsku zabil nejméně 62 lidí! Uhořeli v autech

Nejméně 62 mrtvých a okolo 60 raněných si vyžádal rozsáhlý lesní požár ve středním Portugalsku, uvádí vládní zdroje. Podle agentury AP na místě zasahuje kolem šesti set hasičů. Zpravodajský server BBC s odkazem na portugalská média informoval, že i přes množství hasičů se oheň prozatím nepodařilo dostat pod kontrolu. V zemi byl vyhlášen třídenní smutek.

Rodiče Madeleine McCann
Aktualizováno 3.5. 2017 15:17
děsivé teorie

10 let bez Maddie! "Stále jí kupuju dárky k narozeninám," říká matka

Případ ztracené Maddie zůstává záhadou i po deseti letech. Pátrání už stálo miliony liber, ale nepřineslo výsledky. Existuje několik teorií, co se mohlo dívce stát. Její rodiče v rozhovoru řekli, "že nikdy nepřestanou pátrat". Věří, že jejich dcera žije.

Prásk.tv píše:

Ztracený a Svoboda
čtěte o tématu Portugalsko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak si vybrat "zdravou" sušenku?

Mlsání do života většiny z nás patří a není třeba si sladkosti úplně zakazovat, jen je nutné dobře vybírat.

Madeleine
Aktualizováno 24.4. 2017 16:06
Viděli ji dvakrát

Případ Maddie: Unesli ji a prodali jako otroka, tvrdí svědci i detektiv

Před deseti lety zmizela tříletá dcera britským rodičům na dovolené v Portugalsku. Dnes to vypadá, že byla unesena obchodníky s lidmi a prodána do Afriky. Svědčí o tom očití svědkové a tvrzení bývalého detektiva Scotland Yardu.

Maddie McCannová
Aktualizováno 18.4. 2017 16:33
šokující chování

Chůva Maddie prolomila mlčení: Popsala děsivé chvíle zmizení

Dlouhé roky o událostech z osudného večera mlčela. Až nyní promluvila o zmizení tehdy tříleté Maddie, kterou několikrát hlídala při rodinném pobytu McCannových v portugalském letovisku, ze kterého holčička zmizela. V hotelu pracovala jako chůva.

Malé letadlo narazilo do supermarketu Lidl
Aktualizováno 17.4. 2017 15:37
Tragédie u Lisabonu

Malé letadlo narazilo do supermarketu Lidl! Pět mrtvých!

Letadlo se čtyřmi lidmi na palubě narazilo v pondělí do supermarketu Lidl u Lisabonu! Podle prvotních informací všichni na palubě letounu zahynuli, po smrti by měl být i řidič náklaďáku, na který se trosky zřítily.

soudní spor

Detektiv: Maddie nikdo neunesl. Zabili ji rodiče a teď je zničím!

Detektiv Goncalo Amaral (57), který pátral po ztracené Maddie McCannové, se chystá z rodičů vyždímat poslední penny kvůli poškození jeho reputace. Amaral tvrdil, že Maddie umřela v jejich apartmánu v hotelu a rodiče vše ututlali. Původní žalobu proti němu rodina vyhrála, rozsudek byl ale zrušen, což dává Amaralovi prostor k protižalobě, uvádí Dailymail.

Maddie McCann
Aktualizováno 10.4. 2017 14:54
nová naděje

Detektiv o ztracené Maddie: Unesli ji pedofilové. Žije v Portugalsku!

V květnu to bude deset let, co zmizela z portugalského turistického letoviska Praia da Luz Maddie McCannová. Policie i za dlouhé roky vyšetřování, které stálo už miliony liber, nezjistila mnoho. Detektiv Dave Edgar, který po dívence dlouho pátral, věří, že Maddie žije a její zmizení se brzy vyřeší.

Výbuch - ilustrační foto
Aktualizováno 5.4. 2017 10:34
Neštěstí v Portugalsku

Továrna na pyrotechniku třikrát vybuchla! Zemřeli nejméně 4 lidé

Portugalská továrna na pyrotechniku v úterý večer vybuchla. Při explozi zemřeli nejméně čtyři lidi, tři další se pohřešují. Příčina neštěstí zatím není známa, rachejtle zřejmě byly špatně uskladněny nebo s nimi pracovníci neopatrně zacházeli.

Zmizení Maddie

Bývalý detektiv promluvil: "Věřím, že Maddie žije! Můžeme ji najít."

Dave Edgar, který tři roky pracoval na případu zmizelé Maddie McCannové, se chce opět do vyšetřování zapojit. Bývalý detektiv věří, že dívka je stále naživu. Unést ji měla skupina pedofilů, kteří jsou podle Edgara chráněni.