Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nebezpečná panenka s ftaláty 1
20.10.
Ftalátové hračky

Ministerstvo varuje: V obchodech se objevily panenky plné jedu

Před nebezpečnými hračkami varuje ministerstvo zdravotnictví. Na pultech českých obchodů se objevily dva typy plastových panenek, které mohou poškodit zdraví. Panenky jsou plné nebezpečných ftalátů, které působí na reprodukční orgány.

ČOI stahuje z trhu noční lampičku „Mimoň“
aktualizováno 03.09.
varování

Pozor na Mimoně! Noční lampička je pro děti nebezpečná

Česká obchodní inspekce (ČOI) odhalila nebezpečnou lampičku Mimoň, která se prodává na českém trhu. Hračka je nedostatečně zajištěná a při chvíli nepozornosti může dítěti snadno ublížit na zdraví.

Downův syndrom
03.08.
prý byl nebezpečný

Kluk s Downovým syndromem si hrál s atrapou zbraně. Zastřelili ho

Obrovské neštěstí se stalo ve čtvrtek ve švédském Stockholmu. Policie tady zastřelila chlapce s Downovým syndromem. Procházel se po ulici s hračkou ve tvaru samopalu a mužům zákona přišel nebezpečný.

Prásk.tv píše:

Chlapec neposlechl matku a téměř oslepl - 1
čtěte o tématu hračka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Panenka, která může ohrozit zdraví dítěte - 1
05.04.
nemáte ji doma?

Inspekce zakázala nebezpečnou panenku, děti se s ní mohly udusit

Česká obchodní inspekce (ČOI) objevila na českém trhu panenku s názvem "Smějící se miminko", která je pro malé děti nebezpečná. I batole totiž může z hračky snadno vyjmout baterie a ty následně spolknout nebo vdechnout. Inspektoři tak prodej panenky s okamžitou platností zakázali.

Jedovatá panenka
aktualizováno 02.01.
nemají ji vaše děti?

Nebezpečná hračka! Jedovatá panenka se prodávala i v Česku

Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečnou hračkou, která se před Vánoci objevila v Česku. Obsahuje nebezpečnou látku, která nepříznivě působí na reprodukční orgány dětí.

Zloděj dárků
16.12.
dárky na vánoce

Plyšáky i hračky hlídá ochranka! Zloději kradou dárky ve velkém

Vyšší náklady na ostrahu a také víc členů ochranky přímo v obchodech. Obchodníci se tak brání předvánočním krádežím v nákupních centrech. I tak se jim to ale nedaří, v kapsách zlodějů často končí věci dokonce za miliony korun - nejčastěji drobná elektronika, kosmetika, alkohol nebo hračky.

Ryan vydělává miliony
13.12.
Malý boháč

Chlapeček (6) vydělává miliony ročně! Díky tomu, co dělal každý

Šestiletý chlapeček vydělává miliony dolarů ročně tím, že si hraje s nejnovějšími hračkami a pochutnává si na sladkostech. Zní to jako sen, ale jde o reálný příběh.

Nebezpečné hračky 2017
06.12.
máte je doma?

Místo zábavy smrt! Tohle jsou nejhorší dětské hračky roku 2017

Dětské hračky mají vaše potomky rozveselit. Některé ale mohou být i velmi nebezpečné. ČOI letos stáhla z prodeje hned několik nebezpečných druhů, které by mohly vaše děti i zabít. Nemáte je doma?

Vrtulník
14.11.
Nebezpečná hračka

Chlapec oslnil laserem vrtulník! Jeho hraní mohlo skončit tragédií

Šestiletý chlapec v srpnu oslňoval laserem vrtulník, který z Letiště Václava Havla Praha převážel na Moravu orgán k okamžité transplantaci. Policii se nyní podařilo dítě dopadnout. Hračku dostal od rodičů. Podobně si s ní hrál i jeho straší bratr.

Igráček
11.10.

VÍKEND: Igráček oslavil 41 let! Takhle se vyrábí

Tenhle dětmi oblíbený panáček si za svůj čtyřicetiletý život vyzkoušel snad všechny profese. Od pracujícího dělníka přes policistu, zdravotníka nebo třeba nově i "darebáka". Zjišťovali jsme, jak se za desítky let postavička změnila a kde začíná její zrození.