Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Panenka, která může ohrozit zdraví dítěte - 1
05.04.
nemáte ji doma?

Inspekce zakázala nebezpečnou panenku, děti se s ní mohly udusit

Česká obchodní inspekce (ČOI) objevila na českém trhu panenku s názvem "Smějící se miminko", která je pro malé děti nebezpečná. I batole totiž může z hračky snadno vyjmout baterie a ty následně spolknout nebo vdechnout. Inspektoři tak prodej panenky s okamžitou platností zakázali.

Jedovatá panenka
aktualizováno 02.01.
nemají ji vaše děti?

Nebezpečná hračka! Jedovatá panenka se prodávala i v Česku

Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečnou hračkou, která se před Vánoci objevila v Česku. Obsahuje nebezpečnou látku, která nepříznivě působí na reprodukční orgány dětí.

Zloděj dárků
16.12.
dárky na vánoce

Plyšáky i hračky hlídá ochranka! Zloději kradou dárky ve velkém

Vyšší náklady na ostrahu a také víc členů ochranky přímo v obchodech. Obchodníci se tak brání předvánočním krádežím v nákupních centrech. I tak se jim to ale nedaří, v kapsách zlodějů často končí věci dokonce za miliony korun - nejčastěji drobná elektronika, kosmetika, alkohol nebo hračky.

Prásk.tv píše:

Andrea Kerestešová
čtěte o tématu hračka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Ryan vydělává miliony
13.12.
Malý boháč

Chlapeček (6) vydělává miliony ročně! Díky tomu, co dělal každý

Šestiletý chlapeček vydělává miliony dolarů ročně tím, že si hraje s nejnovějšími hračkami a pochutnává si na sladkostech. Zní to jako sen, ale jde o reálný příběh.

Nebezpečné hračky 2017
06.12.
máte je doma?

Místo zábavy smrt! Tohle jsou nejhorší dětské hračky roku 2017

Dětské hračky mají vaše potomky rozveselit. Některé ale mohou být i velmi nebezpečné. ČOI letos stáhla z prodeje hned několik nebezpečných druhů, které by mohly vaše děti i zabít. Nemáte je doma?

Vrtulník
14.11.
Nebezpečná hračka

Chlapec oslnil laserem vrtulník! Jeho hraní mohlo skončit tragédií

Šestiletý chlapec v srpnu oslňoval laserem vrtulník, který z Letiště Václava Havla Praha převážel na Moravu orgán k okamžité transplantaci. Policii se nyní podařilo dítě dopadnout. Hračku dostal od rodičů. Podobně si s ní hrál i jeho straší bratr.

Igráček
11.10.

VÍKEND: Igráček oslavil 41 let! Takhle se vyrábí

Tenhle dětmi oblíbený panáček si za svůj čtyřicetiletý život vyzkoušel snad všechny profese. Od pracujícího dělníka přes policistu, zdravotníka nebo třeba nově i "darebáka". Zjišťovali jsme, jak se za desítky let postavička změnila a kde začíná její zrození.

Tamagoči
10.10.
Menší verze

Tamagoči se vrací! Legendární hračka se začne znovu prodávat

Před chytrými telefony a virtuální realitou se děti bavily jednoduššími hrami. Milovníci takových hraček se teď můžou radovat. Na trh se vrací tamagoči!

Fidget Spinner - 2
20.07.
Oblíbená hračka

Rusové zkoumají fidget spinnery: "Dětem škodí a je to propaganda!"

Ruský úřad na ochranu zákazníků prověřuje škodlivost fidget spinnerů. Oblíbená hračka může podle některých odborníků poškodit pozornost i zdraví dítěte. Světová média ale upozorňují, že Rusové viní Američany z toho, že pomocí spinnerů šíří propagandu.

Fidget Spinner - 2
aktualizováno 15.06.
Fidget spinner

Vědci varují před hračkou, která pobláznila svět: Jsou v ní jedy!

Drobná hračka pobláznila celý svět, včetně Česka. Fidget spinneru propadly hlavně děti, zabaví se s ním ale i mnozí dospělí. Jenže tenhle malý zázrak je podle odborníků nebezpečný! Obsahuje prý jedovaté látky až ve smrtelných dávkách.