Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vrtulník
14.11.
Nebezpečná hračka

Chlapec oslnil laserem vrtulník! Jeho hraní mohlo skončit tragédií

Šestiletý chlapec v srpnu oslňoval laserem vrtulník, který z Letiště Václava Havla Praha převážel na Moravu orgán k okamžité transplantaci. Policii se nyní podařilo dítě dopadnout. Hračku dostal od rodičů. Podobně si s ní hrál i jeho straší bratr.

Igráček
11.10.

VÍKEND: Igráček oslavil 41 let! Takhle se vyrábí

Tenhle dětmi oblíbený panáček si za svůj čtyřicetiletý život vyzkoušel snad všechny profese. Od pracujícího dělníka přes policistu, zdravotníka nebo třeba nově i "darebáka". Zjišťovali jsme, jak se za desítky let postavička změnila a kde začíná její zrození.

Tamagoči
10.10.
Menší verze

Tamagoči se vrací! Legendární hračka se začne znovu prodávat

Před chytrými telefony a virtuální realitou se děti bavily jednoduššími hrami. Milovníci takových hraček se teď můžou radovat. Na trh se vrací tamagoči!

Prásk.tv píše:

Plyšový medvěd - 1
čtěte o tématu hračka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Fidget Spinner - 2
20.07.
Oblíbená hračka

Rusové zkoumají fidget spinnery: "Dětem škodí a je to propaganda!"

Ruský úřad na ochranu zákazníků prověřuje škodlivost fidget spinnerů. Oblíbená hračka může podle některých odborníků poškodit pozornost i zdraví dítěte. Světová média ale upozorňují, že Rusové viní Američany z toho, že pomocí spinnerů šíří propagandu.

Fidget Spinner - 2
aktualizováno 15.06.
Fidget spinner

Vědci varují před hračkou, která pobláznila svět: Jsou v ní jedy!

Drobná hračka pobláznila celý svět, včetně Česka. Fidget spinneru propadly hlavně děti, zabaví se s ním ale i mnozí dospělí. Jenže tenhle malý zázrak je podle odborníků nebezpečný! Obsahuje prý jedovaté látky až ve smrtelných dávkách.

Fidget Spinner - 4
07.06.
galerie nová hračka

VIDEO: Fenomén Fidget Spinner! Naučte se snadné a skvělé triky

Svět má nový fenomén - jmenuje se fidget spinner a jde i v překladu o jakési "neposedné točítko". Hračka do ruky, která má údajně i jisté relaxační účinky, okouzlila nejen děti, ale i dospělé. Stojí pár korun a pak zbývá jediné - naučit se pár zábavných a různě náročných triků.

Hračku na uklidnění v Británii zakazují
aktualizováno 29.04.
trend

Hračky proti stresu dobývají svět. Ve školách už je ale zakazují

Společností se šíří nová zábava, která si získává fanoušky po celém světě. Jednoduchá hračka proti stresu se rychle rozšířila zejména mezi mládeží. Hračka odvádí pozornost od stresových situací a zaměstnává ruce. To se může zdát užitečné, nesmí to ale zasahovat do běžného fungování tak, jako je tomu v britských školách. Tam už je zakazují.

Nebezpečný Řehtací pytlík - 2
23.03.
kontroloři varují

Smích vás přejde! Řehtací pytlík může vážně poškodit zdraví dětí

Před nebezpečným řehtacím pytlíkem varuje Česká obchodní inspekce (ČOI). Hračka je nevhodná především pro děti, které se mohou velmi snadno dostat k bateriím. Představuje tak pro ně značné zdravotní riziko.

KOŘENÍ: Panenky pro otrlé
18.03.

KOŘENÍ: Panenky pro otrlé

Panenky miluje snad každá holčička. I jejich maminky a babičky rády jen tak brouzdají mezi hračkami v krásně nazdobených šatičkách a sní o tom, jaké by to bylo být princeznou.

Přepadení herny
12.03.
Dopadení lapky

Sériový lupič hrozil obětem zbraní, byla to hračka za 77 korun

Sériového lupiče dopadli kriminalisté z pražské Palmovky. Šestadvacetiletý muž má podle nich na svědomí nejméně šest loupežných přepadení, šlo především o herny.