Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

konec pátrání

Milenci (15) byli dopadeni na útěku. Chytli je při trestné činnosti

Policii se podařilo vypátrat dvojici mladých milenců, kteří utekli z domu. Pár nezmizel společně - Václav byl pohřešovaný od února. Před týdnem zmizela i jeho přítelkyně Denisa. Ve středu byli dopadeni při trestné činnosti.

viděli jste ji?

Po Denise (15) pátrají už týden, policie má spadeno na přítele!

Policie už týden usilovně pátrá po 15leté Denise Jenifer Waldmanové, která navečer náhle zmizela a neozvala se rodině ani kamarádům. Podle policie je dívka zřejmě v doprovodu svého stejně starého přítele, toho policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

Pátrání - Václav a Denisa
Aktualizováno 17.5. 2017 15:57
pomozte s pátráním

Denisa (15) zmizela! Je s Vaškem, kterého hledají kvůli zneužívání

Policie pátrá po 15leté Denise, po které se v úterý večer slehla zem. Nikdy dřív pohřešována nebyla, nemá mobil ani peníze. Podle policie je s ní přítel Vašek, který zmizel před téměř čtvrt rokem a kterého policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

Prásk.tv píše:

Orgasmus
čtěte o tématu milenci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o vstupenky na motoristickou slavnost LEGENDY

LEGENDY představí unikátní supersporty

tragická láska

Dívka (13) si vystřelila ze svého přítele, chlapec (11) se oběsil

Obrovská tragédie se stala ve městě Ann Arbor v americkém Michiganu. Dívka si na sociálních sítích udělala legraci ze svého přítele. Ten ale celou věc vzal vážně a oběsil se.

1983552
Aktualizováno 5.4. 2017 15:41
soulož na veřejnosti

Na lidi leze jaro! Pár natočili při sexu v bance! VIDEO

Do banky většina z nás nechodí ráda, tento pár si ale dobu strávenou u přepážky užil. Prostor za výlohou si vybral pro své sexuální hrátky. A byl přistižen!

Denisa Grossová na dovolené s přítelem
Aktualizováno 23.3. 2017 09:44
Denisa Grossová

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem

Ze starší dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrostla blonďatá kráska! Denisa se věnuje fotografování a zpěvu, ale také modelingu před objektivem přítele Robina Puškáše. Vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní. Podívejte se, kam se vydali na dovolenou.

Bonnie a Clyde

Milenci utekli z pasťáku. Mladík pak napadl ochranku i policisty

Mladá dvojice, která utekla z diagnostického ústavu v Děčíně, a minulý týden napadla strážníky v Plzni, toho má na kontě ještě mnohem víc. Podle policistů totiž chvíli před incidentem se strážníky, napadla i ostrahu jednoho z plzeňských nákupních center. Během jediného dne tak kvůli ní skončili v rukou lékařů tři lidé v uniformách.

Emma Drobná s novou láskou - 7
Aktualizováno 22.12. 2016 14:52
galerie zamilovala se

Nový slavný pár: Emma Drobná odhalila jméno své lásky! Znáte ho

Krásná vítězka oblíbené SuperStar Emma Drobná přece jen svou lásku našla! Měsíce randí s českým zpěvákem. Jeho jméno doposud držela v tajnosti, teď už ale nechce svůj vztah dál skrývat.

video Obrovská tragédie

Mladí milenci (15) živě vysílali přestřelku s policií, pak se zabili!

Asi každý zná příběh bankovních lupičů Bonnie a Clydea, kteří žili nebezpečně a skončili prostřílení jako řešeto. Podobný příběh teď zažilo Rusko - hlavním "hrdinům" tragické lovestory je ovšem teprve 15 let.

nemravná dvojice

Nahý pár se tiskl na okno. Při sexu ho sledovaly desítky lidí! VIDEO

Máme se rádi a chceme, aby to každý viděl - to si možná řekl mladý pár, který se neváhal při sexu přitisknout přímo na okno v hotelu. Z protější budovy ho při radovánkách sledovaly desítky lidí.