Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

dopadli ho

Chtěl točit hrátky s ženou, fotopast v kabince si spletli s bombou!

Kriminalisté ze Zlína dopadli muže, který má na svědomí sobotní policejní manévry v tamním obchodním centru. Do zkušební kabinky nainstaloval fotopast. Zákazníci si přístroje všimli, původně ho ale měli za bombu a tak přišla na řadu evakuace i příjezd pyrotechniků.

pátrání na Slovensku

Nechali vzkaz a zmizeli i s pistolí, zamilovanému páru hrozí smrt!

Desítky policistů se psy hledají šestnáctiletou Sáru a o rok staršího Mateje z Lučence na Slovensku. Dvojice odešla z domu a od té doby, jako by se po ní slehla zem. Podle policie po sobě mladí lidé zanechali vzkaz na rozloučenou, ze kterého vyplývá, že si chtějí sáhnout na život.

Milenci se utopil při sexu v autě.
Aktualizováno 20.6. 2017 16:38
tragické úmrtí

Pár měl divoký sex na zadním sedadle. Vjeli do řeky a utopili se

Dvaadvacetiletí milenci z Ruska se utopili, když jejich vůz vjel do vody. Auto zaparkovali hned u břehu jezera a jejich vášnivý akt ho rozpohyboval.

Prásk.tv píše:

Kateřina Kristelová a Tomáš Řepka
čtěte o tématu milenci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

konec pátrání

Milenci (15) byli dopadeni na útěku. Chytli je při trestné činnosti

Policii se podařilo vypátrat dvojici mladých milenců, kteří utekli z domu. Pár nezmizel společně - Václav byl pohřešovaný od února. Před týdnem zmizela i jeho přítelkyně Denisa. Ve středu byli dopadeni při trestné činnosti.

viděli jste ji?

Po Denise (15) pátrají už týden, policie má spadeno na přítele!

Policie už týden usilovně pátrá po 15leté Denise Jenifer Waldmanové, která navečer náhle zmizela a neozvala se rodině ani kamarádům. Podle policie je dívka zřejmě v doprovodu svého stejně starého přítele, toho policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

Pátrání - Václav a Denisa
Aktualizováno 17.5. 2017 15:57
pomozte s pátráním

Denisa (15) zmizela! Je s Vaškem, kterého hledají kvůli zneužívání

Policie pátrá po 15leté Denise, po které se v úterý večer slehla zem. Nikdy dřív pohřešována nebyla, nemá mobil ani peníze. Podle policie je s ní přítel Vašek, který zmizel před téměř čtvrt rokem a kterého policie hledá kvůli podezření z pohlavního zneužívání.

tragická láska

Dívka (13) si vystřelila ze svého přítele, chlapec (11) se oběsil

Obrovská tragédie se stala ve městě Ann Arbor v americkém Michiganu. Dívka si na sociálních sítích udělala legraci ze svého přítele. Ten ale celou věc vzal vážně a oběsil se.

1983552
Aktualizováno 5.4. 2017 15:41
soulož na veřejnosti

Na lidi leze jaro! Pár natočili při sexu v bance! VIDEO

Do banky většina z nás nechodí ráda, tento pár si ale dobu strávenou u přepážky užil. Prostor za výlohou si vybral pro své sexuální hrátky. A byl přistižen!

Denisa Grossová na dovolené s přítelem
Aktualizováno 23.3. 2017 09:44
Denisa Grossová

Grossova dcera vyrostla do krásy! Takhle tráví dovolenou s přítelem

Ze starší dcery zesnulého expremiéra Stanislava Grosse vyrostla blonďatá kráska! Denisa se věnuje fotografování a zpěvu, ale také modelingu před objektivem přítele Robina Puškáše. Vypadá to, že jsou spolu opravdu šťastní. Podívejte se, kam se vydali na dovolenou.

Bonnie a Clyde

Milenci utekli z pasťáku. Mladík pak napadl ochranku i policisty

Mladá dvojice, která utekla z diagnostického ústavu v Děčíně, a minulý týden napadla strážníky v Plzni, toho má na kontě ještě mnohem víc. Podle policistů totiž chvíli před incidentem se strážníky, napadla i ostrahu jednoho z plzeňských nákupních center. Během jediného dne tak kvůli ní skončili v rukou lékařů tři lidé v uniformách.