Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pomozte je najít

Muž okřikl mladíky v metru, srazili ho na zem a kopli do hlavy. VIDEO

Pražští policisté pátrají po dvojici mužů, která na začátku června způsobila vážná zranění obličeje osmatřicetiletému muži, který je předtím okřikl, když na nástupišti ve stanici Muzeum, dělali nepořádek. Agresoři muže opakovaně praštili pěstí do obličeje a když spadl na zem, tak ho dokonce do hlavy kopli!

Otec vystrčil dítě z okna 15 patra
Aktualizováno 21.6. 2017 11:25
byl potrestán

Muž vyvěsil syna z 15. patra. Aby dostal 1000 lajků na Facebooku!

Otec chytil vyděšené dítě za tričko a pověsil ho ven z okna paneláku. Na sociální síti zveřejnil video, na kterém se hrůzným činem chlubil. Chtěl tak získat 1000 lajků, jinak by prý chlapce pustil.

VIDEOKLIP vítězka superstar

Emma Drobná vydala novou píseň! Fanoušci jsou nadšení

Oblíbená zpěvačka Emma Drobná vydala novou píseň. Už nyní má desítky tisíc shlédnutí. Oficiální klip se bude natáčet v Londýně.

Prásk.tv píše:

Sophie Cachia - 1
čtěte o tématu video na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Střechu, kterou Vám budou závidět?

Nový dům si zaslouží střechu s moderní střešní krytinou, která se bude moci pochlubit unikátním vzhledem, vysokou odolností a trvalou krásou. Ne nadarmo se říká „Střecha dělá dům“. Takovou je střecha z pravých pálených tašek TONDACH.

Krmení malých lemurů. To musíte vidět!

Reportér televize Nova se vydal do Pražské ZOO, podívat se na krmení malých lemurů. Podívejte se, na čem si rádi pochutnávají.

ROZHOVOR S ODBORNÍKEM

Selfie, jako hazard se životem!

Fenomén selfie, tedy vyfotografování sebe sama, je velice oblíbený způsob autoportrétu. Zejména mladí lidé právě při focení selfie ale čím dál častěji riskují životy.

zdravé mládě

Dojemné video: Zoo zveřejnila záběry z unikátního porodu gorily

Video z porodu 17leté gorily vzbudilo vlnu emocí po celém světě. Samička v zajetí porodila zcela zdravé mláďátko.

osudové okamžiky

VIDEO: Blázen s kamionem málem převálcoval osobák. Hledají ho

Za prvních pět měsíců tohoto roku zemřelo na českých silnicích více než 150 osob. Každý šestý přitom umřel kvůli předjíždění. A zemřít mohl i řidič, kterého málem smetl v protisměru kamion. Velmi nebezpečnou situaci natočila kamera v jednom z aut. Podle odborníků jde o typický příklad agresivního chování.

sex v letadle
Aktualizováno 10.6. 2017 10:22
pouze 18+ ti se toho nebojí!

Sex přímo na palubě! Cestující linky na Ibizu nevěřili svým očím!

S leteckými společnostmi je spojované další skandální video. Při jednom z letů si to přímo na sedačkách rozdal nažhavený pár, podle cestujících si sex užíval desítky minut, nikdo z posádky s tím ale nic nedělal.

Kayla Ratliff
Aktualizováno 9.6. 2017 17:44
smutná zpráva

Dvouletá holčička zemřela v nemocnici. Zabilo ji klíště!

Malé děvčátko z Indiany zemřelo po týdenním pobytu v nemocnici. Dívenka se od klíštěte nakazila vzácnou nemocí, která způsobila otok na jejím mozku. Její zdravotní stav byl tak vážný, že zdrcení rodiče museli učinit smutné rozhodnutí - odpojit dcerku od přístrojů.

Utíkej - klip policie ČR - 4
Aktualizováno 7.6. 2017 16:11
VIDEO Preventivní spot

"Uteč, schovej se, bojuj!" Česká policie radí, co dělat při útoku

Policie vůbec poprvé představila preventivní videospot, který má veřejnosti ukázat, jak se zachovat při útoku ozbrojeného útočníka. Lidé by podle policistů měli utéct, schovat se, nebo s ozbrojencem bojovat.