Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Trhlina na janovském mostě
07.09.
Unikl o vlásek

Sedm minut od smrti: Řidič natočil obří trhlinu v janovském mostě!

Pouhých sedm minut dělilo od smrti řidiče, který před necelým měsícem přejížděl po silničním mostě v Janově. Poté se asi 200 metrů stavby zřítilo, v troskách zahynulo 43 lidí.

Vrtulník Robinson R44 Raven
aktualizováno 06.09.
Minuty před pádem

Chvíle před havárií: Vrtulník se motal nad plzeňskými střechami!

Na twitteru se objevilo přibližně půlminutové video, které podle všeho zachycuje let malého vrtulníku Robinson nad plzeňskými střechami jen pár minut před tím, než se stroj zřítil na průmyslovou halu. V troskách zemřela čtyřčlenná posádka.

Zneužívání dětí - Ilustrační foto
05.09.
zvrhlé chování

Invalida 10 let zneužíval děvčátka! Znásilňoval je a natáčel nahé

Zrůdné věci prováděl malým holčičkám pětačtyřicetiletý invalidní muž, u kterého našli policisté celkem čtyři tisíce gigabitů dat s pornografickým obsahem. Děvčátka fotil i natáčel nahé, ve dvou případech je dlouhodobě sexuálně zneužíval.

Prásk.tv píše:

Malé lásky: „Chci císařský řez a udělám pro to všechno!“ - 1
čtěte o tématu video na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Majitel má 24 psů.
aktualizováno 26.08.
Horor na Pardubicku

Drsné záběry z Pardubicka: Muž má 24 psů. Navzájem se trhají!

Psi, kteří se mezi sebou zabíjejí, utíkají a hlukem obtěžují sousedy. Taková situace je v Brozanech na Pardubicku. Dvacet čtyři psů má na svém pozemku muž, kterého už policisté začali vyšetřovat kvůli možnému týrání.

Roztomilá policejní štěňata 2
25.08.
Roztomilé video

Policejní štěnata: Tihle chlupáči jednou budou lovit zločince

Záběry z chovatelské stanice Policejního sboru Slovenské republiky zahřejí u srdce nejednoho milovníka zvířat. Policejní štěňata vypadají zatím roztomile a neškodně, čeká je však přísný výcvik.

Kuchař se vydával za lékaře
10.08.
VIDEO Sloužil v důchoďáku

Kuchař se vydával za lékaře! Mohl zabít až 10 lidí, takhle ordinoval

Kauza vyučeného kuchaře, který vystupoval jako lékař a ošetřoval pacienty v domově důchodců, šokovala Slovensko. Ošetřovatelkou byla zase bývalá uklízečka. Na nově zveřejněném videu je vidět, jak "ordinovali" opilí, ale v lékařském oblečení.

Hazard ve vlaku
05.08.
nebezpečné chování

Hazard u Brna! Mladík lezl z okna jedoucího vlaku, další ho natáčel

Velmi hazardními kousky si krátilo čas několik mladíků, kteří jeli ve vlaku směřujícím z Letovic do Brna. Jeden z pasažérů lezl za jízdy z oken a dokonce přeskakoval do vedlejších kupé. Další cestující svého kamaráda podporovali a navíc jeho jednání natáčeli.

Dívka dostala facku na ulici
31.07.
Pobouření ve Francii

VIDEO: Ženu na ulici zfackoval cizí muž! Důvod nepochopíte

S otřesným zážitkem se svěřila mladá Francouzka na sociální síti. Od muže na ulici slyšela sexuální narážky, a tak se ohradila. Dostala za to facku, muž po ní také hodil popelníkem. Ke své zpovědi zveřejnila i video celého incidentu.

2167548
30.07.
Rozsáhlé požáry

Děsivé záběry z Řecka! Lidé se po útěku před peklem objímají v moři

Peklo na zemi prožívali lidé, kteří museli utéct před smrtícími plameny u Atén. Na internetu se objevilo několik videí, která ukazují, jak rychle oheň postupoval. Za sebou nechal jen spoušť a desítky mrtvých.

Předjíždění přes plnou čáru před horizontem v zatáčce
aktualizováno 28.07.
šílenec za volantem

Plná čára, zatáčka, horizont: Od tragédie dělila auta centimetry!

Naprosto šílený manévr předvedl na silnici na Blansku na Moravě nezodpovědný řidič dodávky. Předjížděl přes plnou čáru do levotočivé zatáčky v místě, kde ani není vidět přes horizont. K tragédii chyběly centimetry.