Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena otevírá balík, ilustrační foto
17.01.
šok při nákupu

Žena si objednala džíny za tisíce. Čekalo na ni nechutné překvapení!

Zdravotní sestřička dostala ke své objednávce nepříjemný dárek. Z online obchodu si objednala rifle za v přepočtu více než dva a půl tisíce korun. Když balík doma otevřela, zůstala nemile překvapená. Z kapsy kalhot totiž trčely špinavé kalhotky.

Petra Palusková pase ovce
15.11.
drsná reality show

Robinsonka Petra v slzách: Kvůli ovcím si úplně promočila kalhotky

Účastníce úspěšné reality show Robinsonův ostrov zkouší štěstí i v zahraničí. Petra Palusková se před několika týdny zapojila do drsného pořadu Farma na televizi Markíza. A lehké to tam rozhodně nemá.

Sušení spodního prádla
aktualizováno 18.05.
Kdo za tím je?

Slovenkám mizelo ze šňůry spodní prádlo! Záhadu konečně objasnili

Nejdřív to byla pro ženy ve slovenské Horní Nitře záhada. Jakmile venku rozvěsily vyprané oblečení, za pár hodin už tam nebylo! Mizelo hlavně spodní prádlo, proto policie vyšetřovala sexuální motiv. Ukázalo se, že za vším je 32letý Michal.

Prásk.tv píše:

Christine Evans - 1
čtěte o tématu kalhotky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Prodávají své spodní prádlo
18.03.
odporné nebo sexy?

Přivydělávala si a objevila skvělý byznys: Živí ji špinavé kalhotky!

Co je pro některé naprosto nechutnou záležitostí, je pro druhé sexy podnikáním. Kamarádky Dani a Debbie šokovaly veřejnost prodáváním svých nošených špinavých kalhotek, ukázalo se ale, že ve skutečnosti jde o skvělý byznys.

Hannah Howlett - 4
04.07.
hit internetu

Bez kalhotek vládne internetu! Co říkáte na poselství této blogerky?

Oblíbená blogerka Hannah Howlettová (29) z Minnesoty má desetitisíce fanoušků, kterým pravidelně posílá různá motivační videa - od její proměny z baculky do sportovkyně, až po zdravou stravu a tipy na cvičení. Opravdovou slávu jí ale přineslo až video, na kterém odůvodňuje, proč přes 15 let nenosí kalhotky. Co na to říkáte?

Zdravý spánek
25.06.
Je to o zdraví

Ženy, pozor! Tohle byste měly udělat pokaždé, než jdete spát

Vyčistit zuby, odlíčit, namazat krémem a spát. K téhle rutině by ale ženy měly podle odborníků přidat ještě další krok, který prospěje hlavně intimním partiím.

Anketa - Mezinárodní den bez kalhotek
aktualizováno 22.06.
anketa mají odvahu?

Dnes je mezinárodní den bez kalhotek! Slaví ho Češky?

Na 22. červen připadá tzv. No Panty Day. Tedy den, kdy některé ženy nechávají doma své kalhotky a vyrážejí z domovů jak se říká "naostro". Vědí ale o tomto mezinárodním dni Češky? A slaví ho? Vyrazili jsme se jich zeptat do ulic!

1880635
17.06.
video + galerie žhavé vysílání

To je trapas! Moderátorka omylem ukázala, co skrývá pod šaty! ŽIVĚ

Krásná moderátorka televizních zpráv Alina Moinová zrovna v přímém přenosu diskutovala na téma olympijských her v Riu, když rukou nešťastně zavadila o černé šaty, které měla na sobě. Nechtěně tak ukázala víc, než by chtěla.

Fetišista
aktualizováno 11.12.
nevydařená krádež

Úchyl na Trutnovsku kradl dámské prádlo! Neuvěříte, jak ho našli

Zloděj na Trutnovsku vykrádal převážně chatky. Nezaměřoval se však na šperky či jiné cennosti, ale na kalhotky a plavky! Aby mohl plné tašky se spodním prádlem odvézt, ukradl si dokonce i kolo. Jenže si neuvědomil, že na sněhu zanechává stopy.

Výměna manželek: Luxus vystřídá jedna místnost a starost o hospodářství!
aktualizováno 08.09.
z luxusu do chudoby

Ostrá Výměna manželek: Nevěrná Jana a chybějící kalhotky! VIDEO

V tomto díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí Jana z luxusního pražského bytu s životem v jedné místnosti, přísným manželem a se zvířaty. A zda se povede přinést veselé a pohodové Kristýně novou energii do života pražské rodiny.