Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Irsku lidé protestují proti rozsudku soudu
17.11.
Protesty v Irsku

Podle soudu si dívka o znásilnění říkala. Měla totiž tanga! Lidé zuří

Sociální sítě doslova zaplavily fotky dámských kalhotek, které jsou reakcí na absurdní rozsudek irského soudu. Ten zprostil viny muže, který znásilnil 17letou dívku. Argumentem obhajoby bylo, že si o to říkala, protože na sobě měla vyzývavé spodní prádlo.

Protest proti poslanci Chopeovi
19.06.
Přidali byste se?

Naštvané ženy věší poslanci na dveře kalhotky. Mají k tomu důvod

Britský poslanec Sir Christopher Chope se stal terčem kampaně naštvaných žen. Ty mu na dveře jeho kanceláří ve volebním obvodu a dokonce i v sídle britského parlamentu ve Westminsteru věší své spodní prádlo. Vyčítají mu, že zablokoval zákon, podle něhož by byli trestáni ti, kteří strčí fotoaparát ženě pod sukni a pořídí fotku jejího rozkroku.

Robinsonův ostrov - Moderátor Ondřej Novotný - 4
13.03.
Robinsonův ostrov

Nestydatá Robinsonka? Moderátor Ondra si všiml ruky v kalhotkách

Soutěž o imunitu v pondělním díle Robinsonova ostrova znovu ovládl kmen Manobo. Členové Kalingy tak budou opět muset rozhodnout, koho na kmenové radě pošlou domů. Někteří tak rovnou začali přehodnocovat svá spojenectví.

Prásk.tv píše:

Nela Slováková - 1
čtěte o tématu kalhotky na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

2106676
aktualizováno 19.02.
let hrůzy

Muž hodiny prděl v letadle! Stroj musel nouzově přistát ve Vídni

Cestující si prožili na palubě letadla společnosti Transavia Airlines během letu z Dubaje do Amsterdamu nechutný zážitek. Za všechno mohly zažívací problémy jednoho cestujícího s nadváhou, kvůli kterým nakonec muselo letadlo nouzově přistát.

Japonské miniprádlo
08.02.
Anketa Líbí se vám?

Nový sexy trend! Miniaturní prádlo odhaluje téměř vše. FOTKY

Japonská módní společnost Predator Rat se snaží prorazit se vskutku jedinečným spodním prádlem. To nechává mužům jen minimum prostoru pro představivost. Odhaluje totiž téměř vše.

Žena otevírá balík, ilustrační foto
17.01.
šok při nákupu

Žena si objednala džíny za tisíce. Čekalo na ni nechutné překvapení!

Zdravotní sestřička dostala ke své objednávce nepříjemný dárek. Z online obchodu si objednala rifle za v přepočtu více než dva a půl tisíce korun. Když balík doma otevřela, zůstala nemile překvapená. Z kapsy kalhot totiž trčely špinavé kalhotky.

Petra Palusková pase ovce
15.11.
drsná reality show

Robinsonka Petra v slzách: Kvůli ovcím si úplně promočila kalhotky

Účastníce úspěšné reality show Robinsonův ostrov zkouší štěstí i v zahraničí. Petra Palusková se před několika týdny zapojila do drsného pořadu Farma na televizi Markíza. A lehké to tam rozhodně nemá.

Sušení spodního prádla
aktualizováno 18.05.
Kdo za tím je?

Slovenkám mizelo ze šňůry spodní prádlo! Záhadu konečně objasnili

Nejdřív to byla pro ženy ve slovenské Horní Nitře záhada. Jakmile venku rozvěsily vyprané oblečení, za pár hodin už tam nebylo! Mizelo hlavně spodní prádlo, proto policie vyšetřovala sexuální motiv. Ukázalo se, že za vším je 32letý Michal.

Prodávají své spodní prádlo
18.03.
odporné nebo sexy?

Přivydělávala si a objevila skvělý byznys: Živí ji špinavé kalhotky!

Co je pro některé naprosto nechutnou záležitostí, je pro druhé sexy podnikáním. Kamarádky Dani a Debbie šokovaly veřejnost prodáváním svých nošených špinavých kalhotek, ukázalo se ale, že ve skutečnosti jde o skvělý byznys.

Hannah Howlett - 4
04.07.
hit internetu

Bez kalhotek vládne internetu! Co říkáte na poselství této blogerky?

Oblíbená blogerka Hannah Howlettová (29) z Minnesoty má desetitisíce fanoušků, kterým pravidelně posílá různá motivační videa - od její proměny z baculky do sportovkyně, až po zdravou stravu a tipy na cvičení. Opravdovou slávu jí ale přineslo až video, na kterém odůvodňuje, proč přes 15 let nenosí kalhotky. Co na to říkáte?